کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری و سوالات مرتبط با آن
(2012-09-11 ساعت 16:24)sosol نوشته:  سلام دوستان
آیا امسال در مشخصات عکس ارسالی تغیراتی ایجاد شده یا مثل سالهای گذشته هست؟

خداکنه همون استاندارد سالهای قبل باشه....
تشکر کنندگان:
یه سوال دیگه شرمنده
خانومها با مقنعه عکس بگیرند قبوله یا گوششون دیده نشه آقایون هم همینطور ؟؟؟
2013 I WIN
تشکر کنندگان:
برای ثبت نام میتونید عکس با حجاب هم بگیرید چه باحجاب چه بدون حجاب مشکلی نیست. البته اونها با شیوه پوشش زنان در کشورهای اسلامی کاملا آشنا هستند. ولی نکته اینکه روز مصاحبه عکس ارسال شده شما با صورت شما تطبیق داده میشه اگه قابل تشخیص باشه مشکلی نیست ولی اگر عکس خیلی قدیمی باشه یا قابل تشخیص نباشه باید عکس جدید بگیرید. در پروسه لاتاری و دریافت ویزا از شما 3 بار عکس خواسته میشه
1- هنگام ثبت نام
2- هنگام ارسال مدارک به KCC
3- هنگام مصاحبه
که همه این عکسها باید نشون بده که خودتون هستید. در غیر اینصورت ممکنه دچار مشکل بشید.
اگر عکسی که ارسال کردید تیره و تار باشه یا قابل تشخیص نباشه ممکنه افسر شک کنه و موجب رد شدن کیس تون بشه. پیشنهاد من اینه که برید عکاسی یه عکس درست و حساب بندازید و به عکاس بگید یه عکس با مشخصات خواسته شده از شما بگیره چون عکاسها با مشخصات عکس آشنا هستند به راحتی میتونند برای شما ابعاد و حجم رو چک کنند. و اونطوری که میخواهید عکس رو به شما تحویل بدن.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: bobby ، pariya2 ، Saeedv13 ، j@vad
دوستان هنوز مشخصات dv2014 در مورد عکسش اعلام نشده
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
تشکر کنندگان:
سلام. عکس باید با عینک باشه یا بدون عینک؟ عکس پارسال قابل قبوله؟
تشکر کنندگان:
(2012-09-12 ساعت 11:04)abroad123 نوشته:  سلام. عکس باید با عینک باشه یا بدون عینک؟ عکس پارسال قابل قبوله؟
عکس پارسال قبول نیست چون بیشتر از شش ماه ازش گذشته باید یکی دیگه بگیرین.در مورد عینک اگه همیشه عینک به چشم میزنین مشکلی نداره.به این لینک برین کمکتون میکنه:
https://www.dvlottery.state.gov/photo.aspx
تشکر کنندگان: wushu kung fu ، abroad123 ، j@vad
گرفتن پاس سفید

دوست عزیز برای سوالاتت میتونی از سرویس جست و جو مهاجرسرا استفاده کن

و بگم که هیچی معلوم نیست تا زمانی که کیس نامبرت رو ببینی یعنی نمیشه نظر داد !
تشکر کنندگان: اردوان
[/quote]

من تو این مدت که عضو شدم خیلی در پستهای شما دقیق شدم و برام جالب بود که هر کسی هر چی میپرسه یا بهش میگید برو سایتها و لینکها را مطالعه کن یا از مدیران خواهش میکنید که سایت را از پستها خلوت کنند....راستی چرا؟
[/quote]

دوست من چون اکثر سوالها تکراری می باشد و باکمی جستجو توی تاپیکهای دیگر می توانی جواب سوالات را پیدا کنی
این امر برای جلوگیری از شلوغی و سر در گمی دوستان است

(البته مدیران محترم ببخشند که من فضولی کردم و جواب این دوستمان را دادم )
اگه يك روزي به يك ديوار بزرگ رسيدي و ديدي يك درب با قفل خيلي بزرگ داره نااميد نشو
" چون اگه قرار بود درب باز نشه بجاش حتماً ديوار مي گذاشتن "
تشکر کنندگان: Omidooo ، امیر مهاجر ، amir_cool_2001 ، wushu kung fu ، pariya2
دوستان کسی هنوز اطلاعی از دستورالعمل های جدید برای عکس لاتاری 2014 نداره ؟
وقتی آنچنان نمونده تا شروع ثبت نام ، منم استرس گرفتتم از الان برای درست بودن عکس و همه نکاتش ...
برنامه ریزی ، آوردن آینده به زمان حال است تا بتوانید همین الان کاری برای آن انجام دهید. آلن لاکین
تشکر کنندگان:
(2012-09-13 ساعت 16:02)S0SHiANT نوشته:  دوستان کسی هنوز اطلاعی از دستورالعمل های جدید برای عکس لاتاری 2014 نداره ؟
وقتی آنچنان نمونده تا شروع ثبت نام ، منم استرس گرفتتم از الان برای درست بودن عکس و همه نکاتش ...
در مورد عکس فکر نمیکنم تغییری داده باشن که احتیاج به دستور العمل خاصی باشه.مثل سال های قبل بایدانجام بشه به این لینک برید لطفاhttps://www.dvlottery.state.gov/photo.aspx
میتونین هر چند وقت یه بار چک کنین که آیا تغییری اعمال شده یا خیر!و اینکه استرس چرا S0SHiANTعزیز؟مطمئن باش آدمی که پیگیره یه کاری باشه بالاخره یه راهی واسه رسیدن به مقصود پیدا میکنه اصلا استرس نداشته باشین.در مورد عکس بازم سوال داشتین بپرسین تاپیک های سال های قبل به خصوص 2013 رو هم کامل مطالعه کنین.
پیاده و سبک بال سر به جای ميگذارم.سلامت،آزاد،دنيا در برابر من است،جاده بلند خاکی که هر کجا انتخاب کنم هدايتم خواهد کرد...(والت ویتمن)
از چیزی نترسینBig Grin
تشکر کنندگان: S0SHiANT ، IRANDOKHT ، parastoo mohajer ، j@vad ، bhr bhr
(2012-09-13 ساعت 11:18)IRANDOKHT نوشته:  بچه ها کد پستی باید روی هر دو قبض برق و تلفن یکی باشه ؟ رفتم کد پستیمونو بردارم بنویسم یه گوشه که جلوی دستم باشه دیدم کد پستی برق رقم آخرش با کد پستی تلفن فرق میکنه....همه رقماش یکی بود به جز رقم آخر....کدومش درسته؟ ( این سوال جاش کجای سایت بود نمیدونم با پوزش اگر ربطی به عنوان نداره)

مهم نیست. هر کدام رو خواستی بزن.

خب مشخصا اگه یه کم مطالعه میداشتید ، میدانستید که از 2011 به بعد همه ی نامه ها الکترونیکی شده اند.
موفق باشید.
یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
[font=Tahoma]زندگی در شیکاگو[/font]
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، wushu kung fu ، pariya2 ، j@vad ، asemane
دوستان برای دیدن نمونه هایی از عکس صحیح و غلط میتونن به این لینک برن:
http://travel.state.gov/visa/visaphotore..._5331.html
تشکر کنندگان: arira
(2012-09-11 ساعت 16:28)اردوان نوشته:  
همونطور که بچه ها در بالا گفتن مهم ابعاد و سایز عکس هست.نه تغییری اعمال نشده.شما چیزی شنیدین؟
خیر من تا ،تاریخ 13/09/2012چیزی جدیدی در مورد این موضوع نشنیدم دوستان خبری شد اطلاع رسانید کنید بیزحمت .
تشکر کنندگان:
(2012-09-13 ساعت 19:27)sosol نوشته:  
(2012-09-11 ساعت 16:28)اردوان نوشته:  
همونطور که بچه ها در بالا گفتن مهم ابعاد و سایز عکس هست.نه تغییری اعمال نشده.شما چیزی شنیدین؟
خیر من تا ،تاریخ 13/09/2012چیزی جدیدی در مورد این موضوع نشنیدم دوستان خبری شد اطلاع رسانید کنید بیزحمت .
خوب دیگهBig Grin فکر هم نمیکنم تغییری ایجاد بشه.
تشکر کنندگان:
نقل قول:من تو این مدت که عضو شدم خیلی در پستهای شما دقیق شدم و برام جالب بود که هر کسی هر چی میپرسه یا بهش میگید برو سایتها و لینکها را مطالعه کن یا از مدیران خواهش میکنید که سایت را از پستها خلوت کنند....راستی چرا؟

دوست من تجربه به من نشون داده که توی مهاجرسرا زود جنگ میشه WinkWinkWink شوخی !

ببینید دلیلش اینه که مثلا یه نفر که خواست مثلا در مورد عکس لاتاری برای Dv2014 اطلاعات جمع کنه بین این همه مطالب مختلف گم نشه مثلا فکر کنید خودتون وقتی میتونیم سوال خودمون رو توی تاپیک مورد نظر بپرسیم چرا باید بیاییم تاپیکی با موضوع دیگه رو خراب کنیم ؟؟ منظقی نیست حرفم ؟؟

البته در مورد گفت گو ی آزاد به نظر من الان وقتش نیست باشه برای بعد برنده شدن که من خودم به مدیران موضوع رو اطلاع میدم چون اون وقت که کسانی که برنده شدن نیاز دارن بیشتر از احوال هم دیگه آگاه شن ! و در آخر امیدوارم شما خصومتی با من نداشته باشید دوست عزیز در ضمن باید بگم که واقعا از امضاتون لذت بردم شما دومین نفر از Dv2014 هستید که این کار رو میکنه در هر صورت اگر سوالی بحثی چیزی بود خواهش میکنم ازتون توی تاپیک مورد نظر بپرسید بنده هم تا اونجا که بتونم کمک خواهم کرد

و اما بگم که برو بچ های Dv2014 باید بیشتر از اینا پشت هم باشنWink
تشکر کنندگان: اردوان ، امیر مهاجر ، Omidooo ، pariya2 ، j@vad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان