کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری و سوالات مرتبط با آن
دوستان سوالی داشتم

توی این لینک http://travel.state.gov/_res/flash/cropp...pper.html#

باید عکس رو زوم کنیم تا درست بودنش مشخص باشه یا کاملا zoom out کنیم چون من وقتی کاملاzoom out میکنم یعنی به آخر آخر مشکلی توی عکسم نیست ولی وقتی zoom in میکنم مشکله پیدا میکنه ؟؟ ممنون میشم جواب بدی
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
تشکر کنندگان:
سلام
خانوم ها اصلاً نباید آرایش داشته باشند واسه عکس انداختن؟
منظورم آرایش غلیظ یا آرایشی که چهره رو تغییر بده نیستا در حد کرم به صورت و رژلب؟
تشکر کنندگان:
عزیزم نباید آرایش داشته باشی.....کمی کرم و رژ کم رنگ اشکالی نداره...ولی خط چشم و ریمل و این حرفا اصلاااا
تشکر کنندگان:
(2012-09-26 ساعت 10:59)wushu kung fu نوشته:  دوستان سوالی داشتم

توی این لینک http://travel.state.gov/_res/flash/cropp...pper.html#

باید عکس رو زوم کنیم تا درست بودنش مشخص باشه یا کاملا zoom out کنیم چون من وقتی کاملاzoom out میکنم یعنی به آخر آخر مشکلی توی عکسم نیست ولی وقتی zoom in میکنم مشکله پیدا میکنه ؟؟ ممنون میشم جواب بدی

وقتی زوم آوت کردیم و اوکی بود و کروپ کردیم باید کروپ شده رو سیو کنیم وبفرستیم یا دیگه دست از سر این عکسهای بینوا برداریم و اصل عکس کروپ نشده رو بفرستیم؟
من نمیدونم چرا هیچ کس در این مورد یه توضیح کامل نمیده.....ببینید ما متوجه شدیم انداره عکس از نوک مو تا زیر چونه باید 50% تا 69% باشه و از وسط چشم تا انتهای عکس هم باید چند درصد باشه و همینطور و 600 &600 باشه و عمق رنگ 24 باشه و حجم عکس 240 بیشتر نباشه ....فقط در مورد این لینک دوتا بیضی و کروپ کردن عکس و اینکه باید کروپ کنیم و کروپ شده را بقرستیم یا فقط زووم آوت کنیم ببینیم وضعیت عکسمون درسته یا نه و عکس بدون کروپ و عکس اصلی رو بفرستیم تو رو خدا یکی یه توضیح کامل بده ......ممنون
تشکر کنندگان:
سلام
من شوهرم نیست که عکس بگیره . یه عکس ازش پیدا کردم که مال یه سال پیشه بردم همون عکاسیه گفتم برای لاتاری چه کارایی روش انجام بده و حالا که سی دی عکس رو گرفتم و عکس رو توی این لینک tp://travel.state.gov/_res/flash/cropp...pper.html# میزارم . قسمت سرش از اون بیضیه بزرگتره . توی help هم اشاره کرده که نباید بزرگتر باشه . حالا چه جوری درستش کنم؟
تشکر کنندگان:
(2012-09-27 ساعت 00:04)somayeh8159 نوشته:  سلام
من شوهرم نیست که عکس بگیره . یه عکس ازش پیدا کردم که مال یه سال پیشه بردم همون عکاسیه گفتم برای لاتاری چه کارایی روش انجام بده و حالا که سی دی عکس رو گرفتم و عکس رو توی این لینک tp://travel.state.gov/_res/flash/cropp...pper.html# میزارم . قسمت سرش از اون بیضیه بزرگتره . توی help هم اشاره کرده که نباید بزرگتر باشه . حالا چه جوری درستش کنم؟

وقتی زووم آوت میکنید هم بزرگتره؟ یعنی تا آخر بزار روی منفی ببین بازم بزرگتره؟ این مشکل و سوال همه ماست که نمیدونیم باید از اولش اندازه بیضیها باشه یا بعد از اینکه تا آخر روی منفی گذاشتیم....اگر کسی پیدا بشه به این سوالمون جواب بده خدا خیرش بده
تشکر کنندگان:
دوستان برای عکس خانوم که حجاب داشته باشه باسد باید گوشش معلوم باشه؟
تشکر کنندگان:
سلام یکی این را ترجمه کنه

Use your mouse to drag and center your image. Use the zoom slider to size the head so that the area from the chin to the crown lies between the inner and outer ovals, as illustrated below. The area inside the square will be cropped.
تشکر کنندگان:
دوستان مشكلي كه من دارم اين هست كه صورت و چهره من از اون دو بيضي كوچكتر هست. امكان داره عكسو رو اينجا قرار بدم تا بررسي كنيد؟
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان:
بچه ها عکسای لاتاری ۵X۵ هستن دیگه؟
Sad

تشکر کنندگان:
دوستان برای عکس خانوم که حجاب داشته باشه باسد باید گوشش معلوم باشه؟ (لطفا من را راهنمایی کنید)
تشکر کنندگان:
عکس لاتاری 600 *600 پیکسل دوست عزیز
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
تشکر کنندگان: storagemeter
با یک نرم افزار ساده مثل Microsoft Office Picture Manager رو عکس دو عملیات Crop و Resize رو انجام بدین و مشکل حله. بعد فقط باید ببینید که ارتفاع چشم و طول صورتتون درسته یا نه. اون نرم افزاری که گذاشتن رو سایت اصلاً دقیق نیست و برای کساییه که کارکردن با کامپیتر رو بلد نیستن...

(2012-09-27 ساعت 02:18)IRANDOKHT نوشته:  

وقتی زووم آوت میکنید هم بزرگتره؟ یعنی تا آخر بزار روی منفی ببین بازم بزرگتره؟ این مشکل و سوال همه ماست که نمیدونیم باید از اولش اندازه بیضیها باشه یا بعد از اینکه تا آخر روی منفی گذاشتیم....اگر کسی پیدا بشه به این سوالمون جواب بده خدا خیرش بده
تشکر کنندگان:
(2012-09-28 ساعت 11:30)storagemeter نوشته:  با یک نرم افزار ساده مثل Microsoft Office Picture Manager رو عکس دو عملیات Crop و Resize رو انجام بدین و مشکل حله. بعد فقط باید ببینید که ارتفاع چشم و طول صورتتون درسته یا نه. اون نرم افزاری که گذاشتن رو سایت اصلاً دقیق نیست و برای کساییه که کارکردن با کامپیتر رو بلد نیستن...

(2012-09-27 ساعت 02:18)IRANDOKHT نوشته:  

دوستان. اون سایته دارای یه برنامه هست . بنابراین وقتی شما روی آخرین حد زوم آوت میزارید و عکستونو ردیف میکنید مشکل نداره. بنابراین اگه با زوم آوت عکستون ردیف شد و سرتون تو بیضی قرار گرفت دیگه مشکلی نداره.Big Grin
تشکر کنندگان: IRANDOKHT ، pariya2
(2012-09-28 ساعت 00:05)beelzebub نوشته:  دوستان مشكلي كه من دارم اين هست كه صورت و چهره من از اون دو بيضي كوچكتر هست. امكان داره عكسو رو اينجا قرار بدم تا بررسي كنيد؟

دوست عزیز اگه تا آخرین درجه زوم آوت میکنی و سرت توی بیضی جا نمیشه یا بزرگتر از حده عکست مشکل داره
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان