کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number)
دوست عزیز قبلا هم گفته شده که فقط از طریق چک کردن برندگان مشخص میشوند و هیچ گونه ایمیل یا نامه ارسال نمیشود
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان:
(2012-10-14 ساعت 22:58)azade1979 نوشته:  سلام و ممنونم از پاسخ سریع شما. از آنجایی که من خودم همیشه از طریق سایت مربوطه طی سالهای اخیر ثبت نام کرده بودم به همین دلیل فکر نمی کردم که مشکلی پیش بیاید. من فرایند ثبت نامم کامل شده بود و اعلام هم شد که شما ثبت نام کردید و شماره شما ... است اما من آن شماره را نتوانستم دخیره کنم. مگه به جز چک کردن در آن سایت برای افرادی که برنده می شوند ایمیل ارسال نمی شود و به آنها اطلاع داده نمی شود ؟ خوب اگر که این طور است پس چرا نمی شود امیدی به امسال داشت؟؟ منتظر پیام شما هستم دوست عزیز

سلام
خیر دوست عزیز, برای افرادی که برنده میشوند هیچگونه ایمیلی ارسال نمیگردد!
دلیل آن این است که هم اکنون که قاعده آنها این است که برای افراد برنده هیچگونه ایمیلی ارسال نمیگردد, بی شمار افرادی هستند که در سایت مهاجرسرا پیام میگذارند و اعلام میکنند که توسط ایمیل به من اعلام گردیده است که برنده شده ام!! و این هرزنامه ها که کاملا" هم عین مهر و ارم وزارت امور خارجه آمریکا را درست کرده اند... و مسایل آن همان چیزی است که کی سی سی نمیخواهد وجود داشته باشد.
فکرش را بکنید که اگر توسط ایمیل اطلاع داده میشد که افراد برنده شده اند چه میشد؟

پس چطور اطلاع داده میشود که فرد برنده شده است؟
جواب: همانطور که در ارسال قبلی توضیح دادم, فرد برنده در سایت چکینگ 3 کاراکتر را باید پر کند
1 - نام خانوادگی
2 - سال تولد
3 - کانفرمیشن نامبر
آنوقت به او اعلام میشود که آیا برنده شده است یا نه. در صورتیکه قبول شده باشد به او یک شماره دیگر اعلام میکنند که نامش کیس نامبر است و تا فرد برنده آن را در مکاتبات خود ذکر نکند به او پاسخی نیز داده نمیشود....
وجود ایمیل همانطور که در ثبت نام اولیه مشهود است اختیاری میباشد و پس از قبولی آدرس ایمیل وتغییر کردنش زیاد مهم نیست و باید در مکاتبات با کی سی سی کیس نامبر را ذکر کرد.

متاسفانه شما نباید آن برگه اخر را از دست میدادید.یهتر است زیاد در فکرش نباشید و روحیه خود را نیز خراب نکنید و اینطور در نظر بگیرید که برای امسال قبول نشدید. لاتاری چیزی نیست که شما بابتش اوقات خود را ناخوشایند نمایید.

لاتاری شانسی است و شما این شانس را برای امسال زود باختید و دیگر به آن فکر نکنید. در این لاتاری بعضی ها خیلی بدتر میبازند و شاید برای امسال قسمت شما اینطور بوده است.

ولی همیشه برای کارهای خود از یک سیستم خوب استفاده نمایید, چرا؟
زیرا در سیستم خوب هم از این اتفاقاتی که برای شما افتاد بسیار بسیار زیاد رخ میدهد چه رسد به سیستمی که خود بخود... و کسی به شما این را میگوید که کلکسیونی از این رخدادها را حتی با سیستم خوب در خاطر خود دارد دوست عزیز و ارجمند من.

دوست دار شما
saher
تشکر کنندگان: reza6966 ، Omid-Aria ، azade1979 ، masoud gh ، a.kh
سلام
من ثبت نام خودم و انجام دادم.
فقط یه سئوال برام پیش اومده.
از اونجایی که رو قسمت تعداد فرزند نوشته بود: (اجباری)؛ من تعداد فرزند رو خالی نگذاشتم و عدد 0 رو زدم.
آخه خیلی ها قبل از ازدواج صاحب بچه میشن:دی
مشکلی که پیش نمیاد دوستان؟
Be Cool Cool
DV 2011 - DV 2012 - DV 2013 - DV 2014 - DV 2015 - DV 2016 - DV 2017 - DV 2018 - DV 2019 - DV 2020: Case Number 2020XXXX
تشکر کنندگان:
(2012-10-15 ساعت 21:28)shayrin نوشته:  سلام
من ثبت نام خودم و انجام دادم.
فقط یه سئوال برام پیش اومده.
از اونجایی که رو قسمت تعداد فرزند نوشته بود: (اجباری)؛ من تعداد فرزند رو خالی نگذاشتم و عدد 0 رو زدم.
آخه خیلی ها قبل از ازدواج صاحب بچه میشن:دی
مشکلی که پیش نمیاد دوستان؟

سلام. شما اگه اون گزینه رو خالبی هم میگذاشتید در نهایت سیستم 0 رو انتخاب میکرد. پر کردن این گزینه برای متاهل هاست. ولی نگران نباشیدو مشکلی نداریدWink
تشکر کنندگان: shayrin
سلام دوستان
قرعه کشی لاتاری چه موقعه هستش؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-17 ساعت 01:27)gholamreza_fe نوشته:  سلام دوستان
قرعه کشی لاتاری چه موقعه هستش؟

سلام ,

مهلتش از :
EDT (GMT-4), Tuesday, October 2, 2012, and noon, EDT (GMT-4), Saturday, November 3, 2012.

که میشه تا 12 آبان 91

و نتایجش هم :
Starting May 1, 2013, you will be able to check the status of your DV-2014

از اول ماه می که میشه اواسط اردیبهشت
كيس نامبر : به اميد خدا در یک مِی ٢٠١٤

تشکر کنندگان: gholamreza_fe
salam .man to form mah tavalood ro eshtebah vared kardam be khater eankeh mah tavaludie keah be donya umadam ba shenasnameh fargh mikuneh hamchenin harf akhar esmamam nanveshtam .mikhastam bedunam heachjureh emkaneh tasihesh nist.hala ageh barandeh besham keah namisham yani reject misham hatman??
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز

اول که نباید فینگلیش بنویسید
دوم سوالتو اینجا باید مطرح کنید : http://mohajersara.com/thread-5187.html
تشکر کنندگان:
سلام
فردمتاهلی که قبول میشه میتونه خودش بره آمریکا وخانوادش رو سالهای بدببره اونجا؟
تشکر کنندگان:
خوب من هم ثبت نام کردم . از این سایت و بچه های این فروم که کمک زیادی در رفع شدن ابهامات کردند سپاسگزارم . من سوالی اینجا مطرح نکردم چون جوابش در صفحه های قبلی بود .
قصد داشتم که برای خانواده هم ثبت نام کنم اما نکردم . چون احساس کردم که اونها آماده مهاجرت به کشوری مثل آمریکا نیستند .
مرسی
تشکر کنندگان: tenesi
سلام من چند روز پیش ثبت نام کردم در سایت https://www.dvlottery.state.govوشماره 16 رقمی رو هم دریافت کردم حالا یه ایمیل از این آدرس اومدهnewsletter@usagclnews.org
Less than 15 days left for the 2012 U.S. Green Card Lottery and your application is incomplete. If You Want to Change your Life, Don't Waste More Time!

United States has one of the World's Strongest Economies. Join the American Success.

The U.S.A. Green Card Lottery - your chance to become an American.
Apply Now!
And the USAGreenCardLottery team will guide you throughout the way.
**You Must Submit a Complete Application Before October 30. Make sure you provide all information and photographs required (one per applicant) so our experts can review it in a timely manner. که وقتی وارد اون میشم اسم سایت این هست http://www.usagreencardlottery.org میخواستم بدونم این سایت دیگه چه که پول هم میخواد
تشکر کنندگان:
(2012-10-19 ساعت 18:32)massari نوشته:  سلام من چند روز پیش ثبت نام کردم در سایت https://www.dvlottery.state.govوشماره 16 رقمی رو هم دریافت کردم حالا یه ایمیل از این آدرس اومدهnewsletter@usagclnews.org
Less than 15 days left for the 2012 U.S. Green Card Lottery and your application is incomplete. If You Want to Change your Life, Don't Waste More Time!

United States has one of the World's Strongest Economies. Join the American Success.

The U.S.A. Green Card Lottery - your chance to become an American.
Apply Now!
And the USAGreenCardLottery team will guide you throughout the way.
**You Must Submit a Complete Application Before October 30. Make sure you provide all information and photographs required (one per applicant) so our experts can review it in a timely manner. که وقتی وارد اون میشم اسم سایت این هست http://www.usagreencardlottery.org میخواستم بدونم این سایت دیگه چه که پول هم میخواد

از طرف dvlottery.state.gov هیچ ایمیلی ارسال نمیشود
وقتی شما confirmation number خود را دریافت کردید یعنی ثبت نام با موفقیت انجام شده است
تشکر کنندگان:
احتمالا اعلام نتایج dv-2014 هم دو مرحله ای هستش تو سایت ثبت نام نوشته:Additional entries may be selected in October 2013
دوستان لطفا تایید کنند.
Case Number:2015AS00000XXX
Embassy:Montreal,Canada
State:California,Los Angeles
تشکر کنندگان: reza6966 ، battosai
(2012-10-20 ساعت 00:26)ramtin228 نوشته:  احتمالا اعلام نتایج dv-2014 هم دو مرحله ای هستش تو سایت ثبت نام نوشته:Additional entries may be selected in October 2013
دوستان لطفا تایید کنند.

فکر می کنم همینجور باشه که می گید
ایشالله 3 رقمی به پایین هم خواهد بود کیس نامبر 2014 شما Big Grin

واسه ما هم می تونی اینجوری پیش بینی کنی ؟؟؟Tongue
تشکر کنندگان: battosai
(2012-10-20 ساعت 00:42)reza6966 نوشته:  
(2012-10-20 ساعت 00:26)ramtin228 نوشته:  احتمالا اعلام نتایج dv-2014 هم دو مرحله ای هستش تو سایت ثبت نام نوشته:Additional entries may be selected in October 2013
دوستان لطفا تایید کنند.

فکر می کنم همینجور باشه که می گید
ایشالله 3 رقمی به پایین هم خواهد بود کیس نامبر 2014 شما Big Grin

واسه ما هم می تونی اینجوری پیش بینی کنی ؟؟؟Tongue
مرسی رضا جان،راستش من همیشه مثبت فکر می کنم،خیلی امیدوارم جزو برنده ها باشم،ایشالا اسم من و شما حتما در می آد و معتقدم حتما در می آد.
Case Number:2015AS00000XXX
Embassy:Montreal,Canada
State:California,Los Angeles
تشکر کنندگان: reza6966 ، battosai

کاربران در حال بازدید این موضوع: