کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خرید سیم کارت و گوشی موبایل
(2016-04-11 ساعت 10:43)yami نوشته:  
(2016-04-10 ساعت 19:44)mohsen b.d نوشته:  1.اگه بخوایم سیم کارت ringplus سفارش بدیم چقدر زمان میبره تا به دستمون برسه؟
2.تو این زمان چه سیم کارتی بخریم که 1 ماهه باشه؟
3. سیم کارت ringplus با گوشی s5 کار میکنه؟
با تشکر فراوان

1- به جواب زیر بند سه مراجعه کنید! اگه گوشی اسپرینت نــــــــــــــــــــــــباشه ولی آنلاک باشه و صرفا جزو لیست زیر باشه سیم کارت لازمه. چقدر طول میکشه برسه نمیدونم.

2- نمیدونم. بعضی ها از اینترنت Lyca یا H2O Wireless میگیرند.

3- این گوشی ها از اپراتورهای دیگه بشرط آنلاک بودن، ساپورت میشه ولی برای قسمت 4G LTE ش باید از شرکت رینگ پلاس سیم کارت بخرید. اگه غیر از اینا باشه باید گوشی خود Sprint که پولش کامل پرداخت شده یا دوره بدهی اش تمام شده و آزاد شده، باشه. بهرحال گوشی های خود Sprint سیم کارت نمیخوان چون رینگ پلاس روی شبکه اسپرینت کار میکنه

[عکس: dhape4fho42t.png]
یامی جان s5 سامسونگ
الان گوشی خودمو بیارم آنلاک حساب میشه درسته؟
با تشکر
شماره کیس:    31xx    تاریخ رویت قبولی:   8jun
کنسولگری:     ankara   تعداد افراد منظور در کیس :    2
ارسال فرمهای سری اول:    24jul     کارنت شدن کیس:   18nov
مصاحبه:      7jan               ویزا یه ضرب
دریافت ویزا:  13 jan      ورود به آمریکا:   21 apr        دریافت گرین کارت: jun 22
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-11 ساعت 21:56)mohsen b.d نوشته:  
(2016-04-11 ساعت 10:43)yami نوشته:  
(2016-04-10 ساعت 19:44)mohsen b.d نوشته:  1.اگه بخوایم سیم کارت ringplus سفارش بدیم چقدر زمان میبره تا به دستمون برسه؟
2.تو این زمان چه سیم کارتی بخریم که 1 ماهه باشه؟
3. سیم کارت ringplus با گوشی s5 کار میکنه؟
با تشکر فراوان

1- به جواب زیر بند سه مراجعه کنید! اگه گوشی اسپرینت نــــــــــــــــــــــــباشه ولی آنلاک باشه و صرفا جزو لیست زیر باشه سیم کارت لازمه. چقدر طول میکشه برسه نمیدونم.

2- نمیدونم. بعضی ها از اینترنت Lyca یا H2O Wireless میگیرند.

3- این گوشی ها از اپراتورهای دیگه بشرط آنلاک بودن، ساپورت میشه ولی برای قسمت 4G LTE ش باید از شرکت رینگ پلاس سیم کارت بخرید. اگه غیر از اینا باشه باید گوشی خود Sprint که پولش کامل پرداخت شده یا دوره بدهی اش تمام شده و آزاد شده، باشه. بهرحال گوشی های خود Sprint سیم کارت نمیخوان چون رینگ پلاس روی شبکه اسپرینت کار میکنه

[عکس: dhape4fho42t.png]
یامی جان s5 سامسونگ
الان گوشی خودمو بیارم آنلاک حساب میشه درسته؟
با تشکر

گوشی های ایران همه آنلاک هستن. پس اینجا کار میکنه.
اما چون جزو گوشی های جدول نیست و طبیعتا گوشی اسپرینت هم نیست، با خط شرکت رینگ پلاس کار نخواهد کرد.
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، mohsen b.d ، Ashkan3832
كمپاني R+ چون از انتنهاي Sprint استفاده مي كنه ، براي همين الزامي به خريد سيم كارت خام از R+ نيستيد ، بلكه مي توانيد از سيمكارتهاي خام  Sprint هم استفاده كنيد.

لينك خريد امازون
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، dv2017 ، copol
(2016-04-12 ساعت 04:10)marco250 نوشته:  كمپاني R+ چون از انتنهاي Sprint استفاده مي كنه ، براي همين الزامي به خريد سيم كارت خام از R+ نيستيد ، بلكه مي توانيد از سيمكارتهاي خام  Sprint هم استفاده كنيد.

لينك خريد امازون

ممنون مارکو جان
نکته جالبی بود. البته من در سایت رینگ پلاس جایی ندیدم به این مسله اشاره کنند ولی بنظر منطقی میاد که درست باشه.
ولی اگه نتونیم منبعی پیدا کنیم که در سایت رینگ پلاس صریحا به این مسله اشاره داره یا تایید کسی که سیم کارت خود اسپرینت و خریده مشکلی نداشته، بنظر من ریسک نکردن و خرید مستقیم از خود رینگ پلاس معقول تره، حتی به قیمت چند دلار بالاتر.

اگر شما خودتون اینکار کردین شده، ممنون میشم تایید کنید که من بعد این روشم توصیه کنیم.

.
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017
(2016-04-12 ساعت 07:55)yami نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 04:10)marco250 نوشته:  كمپاني R+ چون از انتنهاي Sprint استفاده مي كنه ، براي همين الزامي به خريد سيم كارت خام از R+ نيستيد ، بلكه مي توانيد از سيمكارتهاي خام  Sprint هم استفاده كنيد.

لينك خريد امازون

ممنون مارکو جان
نکته جالبی بود. البته من در سایت رینگ پلاس جایی ندیدم به این مسله اشاره کنند ولی بنظر منطقی میاد که درست باشه.
ولی اگه نتونیم منبعی پیدا کنیم که در سایت رینگ پلاس صریحا به این مسله اشاره داره یا تایید کسی که سیم کارت خود اسپرینت و خریده  مشکلی نداشته، بنظر من ریسک نکردن و خرید مستقیم از خود رینگ پلاس معقول  تره، حتی به قیمت چند دلار بالاتر.

اگر شما خودتون اینکار کردین  شده، ممنون میشم تایید کنید که من بعد این روشم توصیه کنیم.

.
Yami جان ، من دقيقا خودم دو خط رو با همين سيم كارتهاي كمپاني Sprint اكتيو كردم و داريم استفاده مي كنيم.
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، copol ، yami
(2016-04-12 ساعت 11:23)marco250 نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 07:55)yami نوشته:  

لينك خريد امازون

ممنون مارکو جان
ولی اگه نتونیم منبعی پیدا کنیم که در سایت رینگ پلاس صریحا به این مسله اشاره داره یا تایید کسی که سیم کارت خود اسپرینت و خریده  مشکلی نداشته، بنظر من ریسک نکردن و خرید مستقیم از خود رینگ پلاس معقول  تره، حتی به قیمت چند دلار بالاتر.

اگر شما خودتون اینکار کردین  شده، ممنون میشم تایید کنید که من بعد این روشم توصیه کنیم.

.
Yami جان ، من دقيقا خودم دو خط رو با همين سيم كارتهاي كمپاني Sprint اكتيو كردم و داريم استفاده مي كنيم.

آقا یه کم فارسیتر حرف بزنین منم بفهمم Big Grin
یعنی راهی هست که من از رینگ پلاس سیم کارت بگیرم برای گوشی سامسونگ s5؟
قیمتای رینگ پلاس خوبه و چیزه دیگه ای ندیدم با این قیمتا
با تشکر
دریافت ویزا:  13 jan      ورود به آمریکا:   21 apr        دریافت گرین کارت: jun 22
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-12 ساعت 22:59)mohsen b.d نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 11:23)marco250 نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 07:55)yami نوشته:  ممنون مارکو جان

.

آقا یه کم فارسیتر حرف بزنین منم بفهمم  Big Grin
با تشکر

خوب که چه عرض کنم... من صد و شصت دلار دادم، ماهی 3500 دقیقه، 3500 تکست، 3 و نیم گیگ دیتا، مادام العمر رایگان Smile

زود جنبدیده بودم میتونستم هزار دقیقه و هرار تکست و یگ گیگ بیشتر هم بگیرم که نشد.

خیر!! گوشی شما فقط با سیم کارتهای ای تی اند تی، تی موبتیل و زیر مجموعه های آتها کار خواهد کرد.

رینگ پلاس زیر مجموعه اسپرینته. اون سیم کارت هم که میگیم، سیم کارت مکالمه نیست. قسمت مکالمه در سیستمهای سی دی ام ای، بر خلاف جی اس ام داخل گوشی هست.

سیم کارت در سیستمهای سی دی ام ای، مثل اسپرینت و ورایزون فقط برای قسمت دیتا 4جی هست.

اگر گوشی شما جزو لیستی باشه که گذاشتم و اوکی زده حتی اسپرینت هم نباشه کار خواهد کرد، بشرط خرید گذاشتن سیم کارت اسپرینت.

اما اگه جزو لیست اوکی نباشه، فقط باید گوشی اسپرینت باشه که کار بکنه.

بنابرین شما یا یه گوشی خریدنی هستی یا باید از خدمات شرکتهای دیگه استفاده کنی.
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، copol ، mohsen b.d ، Interuniversal
(2016-04-13 ساعت 00:36)yami نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 22:59)mohsen b.d نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 11:23)marco250 نوشته:  Yami جان ، من دقيقا خودم دو خط رو با همين سيم كارتهاي كمپاني Sprint اكتيو كردم و داريم استفاده مي كنيم.

آقا یه کم فارسیتر حرف بزنین منم بفهمم  Big Grin
با تشکر

خوب که چه عرض کنم... من صد و شصت دلار دادم، ماهی 3500 دقیقه، 3500 تکست، 3 و نیم گیگ دیتا، مادام العمر رایگان Smile

زود جنبدیده بودم میتونستم هزار دقیقه و هرار تکست و یگ گیگ بیشتر هم بگیرم که نشد.

خیر!! گوشی شما فقط با سیم کارتهای ای تی اند تی، تی موبتیل و زیر مجموعه های آتها کار خواهد کرد.

رینگ پلاس زیر مجموعه اسپرینته. اون سیم کارت هم که میگیم، سیم کارت مکالمه نیست. قسمت مکالمه در سیستمهای سی دی ام ای، بر خلاف جی اس ام داخل گوشی هست.

سیم کارت در سیستمهای سی دی ام ای، مثل اسپرینت و ورایزون فقط برای قسمت دیتا 4جی هست.

اگر گوشی شما جزو لیستی باشه که گذاشتم و اوکی زده حتی اسپرینت هم نباشه کار خواهد کرد، بشرط خرید  گذاشتن سیم کارت اسپرینت.

یعنی 160 دلار دادین دیگه ماهیانه هیچ پولی نمیدین؟؟؟؟؟این جوری که میصرفه شدید
اگه چنین پلنی بزاره یه گوشی میخرم Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-16 ساعت 22:31)mohsen b.d نوشته:  
(2016-04-13 ساعت 00:36)yami نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 22:59)mohsen b.d نوشته:  آقا یه کم فارسیتر حرف بزنین منم بفهمم  Big Grin
با تشکر

اگر گوشی شما جزو لیستی باشه که گذاشتم و اوکی زده حتی اسپرینت هم نباشه کار خواهد کرد، بشرط خرید  گذاشتن سیم کارت اسپرینت.

بله اینگونه هست و منم راضیم.
یا 120 دلار نقد!!
احتمالا ما هم اجازه خواهیم یافت که در صورت تمایل 120 نقد بدیم بجای 160 اقساطی.

https://social.ringplus.net/discussion/4...-member/p1

این طرح تا امشب 8 شب بوقت لس انجلسه.
اگه زود برین یه گوشی ارزان اسپرینت پری پید یا بوست موبایل بخرید میتونید بشرط تمام نشدن سهمیه طرح عضو بشین.
این گوشی ها فقط "امروز اگه فعال بشن" قابل استفاده خواهند بود. از فردا سیستم اسپرینت عوض میشه و باید گوشی دست دوم فقط استفاده کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، copol ، mohsen b.d
(2016-04-17 ساعت 03:49)yami نوشته:  
(2016-04-16 ساعت 22:31)mohsen b.d نوشته:  
(2016-04-13 ساعت 00:36)yami نوشته:  خوب که چه عرض کنم... من صد و شصت دلار دادم، ماهی 3500 دقیقه، 3500 تکست، 3 و نیم گیگ دیتا، مادام العمر رایگان Smile

یا 120 دلار نقد!!

اگه زود برین یه گوشی ارزان اسپرینت پری پید یا بوست موبایل بخرید میتونید بشرط تمام نشدن سهمیه طرح عضو بشین.
این گوشی ها فقط "امروز اگه فعال بشن" قابل استفاده خواهند بود. از فردا سیستم اسپرینت عوض میشه و باید گوشی دست دوم فقط استفاده کنید.
من 5 شنبه میرسم و ظاهرا دیگه خبری از این طرح نیست
ظاهرا فعات باید دنبال اپراتورهای دیگه باشم
بازم ممنون واسه وقتی که میذارین و کمک رسانی میکنین
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-17 ساعت 21:53)mohsen b.d نوشته:  
(2016-04-17 ساعت 03:49)yami نوشته:  
(2016-04-16 ساعت 22:31)mohsen b.d نوشته:  یعنی 160 دلار دادین دیگه ماهیانه هیچ پولی نمیدین؟؟؟؟؟این جوری که میصرفه شدید
یا 120 دلار نقد!!

من 5 شنبه میرسم و ظاهرا دیگه خبری از این طرح نیست
ظاهرا فعات باید دنبال اپراتورهای دیگه باشم
بازم ممنون واسه وقتی که میذارین و کمک رسانی میکنین

بازم طرح میذارن ممکنه بهتر یا بدتر باشه
ولی یه گوشی دست دوم ولو داغون اسپرینت که بدهی اینا نداشته باشه و بعنوان مفقودی یا دزدی ریپورت نشده باشه لازمه که دم دست باشه که به محض گذاشتن طرح با شماره سریال اون بتونی ثبت نام کنی
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، mohsen b.d ، dv2017 ، Moody
کمپانی RingPlus یک پلن جدید به نام Cheerful باز کرده با ۴۰۰۰ دقیقه مکالمه و تکست و 4GB اینترنت.
پاسخ
تشکر کنندگان: peymanmohajer ، yami
سلام
یامی جان لطف میکنی یه پیام خصوصی بدین شمارتونو بفرستین؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: yami
بچه ها من اصلا سر در نميارم از خط و گوشي تو امريكا!!
مگه مثل ايران نيست كه هر گوشي داشته باشي ميري يه سيم كارت ميخري؟ ميشه اگه پستي راجع به اين موضوع هست صفحشو برام بگيد
من گوشيم ايفون ٦ هست كدوم خطو بگيرم!!! اصلا سوال درستيه؟؟?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-28 ساعت 20:24)arezoo66 نوشته:  بچه ها من اصلا سر در نميارم از خط و گوشي تو امريكا!!
مگه مثل ايران نيست كه هر گوشي داشته باشي ميري يه سيم كارت ميخري؟ ميشه اگه پستي راجع به اين موضوع هست صحرف زشتو برام بگيد
من گوشيم ايفون ٦ هست كدوم خطو بگيرم!!! اصلا سوال درستيه؟؟?

والا من حرف زشت بلد نیستم ???
اما از گوشی و خط خوب سر رشته دارم! ههههه
چرا همانگونه هست که میگین ولی معمولا سیم کارتهای بدون پلن خیلب کرانتر در میان.
این تاپیک و کامل حوصله کنید از اول بخونید تا کلی چیز یاد بگیرید.
در امریکا خط از دقیقه ای ۳۰ سنت!!! هست تا لگیر بیا پایین یعتی صفر دلار و رایگان!!
حالا شما چی بخرید بسته به حودتونه.
پاسخ
تشکر کنندگان: Moody

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان