کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خرید سیم کارت و گوشی موبایل
(2016-08-10 ساعت 19:05)yami نوشته:  
(2016-08-10 ساعت 13:04)himmlisch نوشته:  ...

برای استفاده از پلن‌های رینگ پلاس هم باید از خودشون گوشی گرفت ظاهرا.

خیر نیازی نیست حتما از خودشون گوشی بگیرید. در مورد توضیح کامل در این تاپیک یا تاپیک "یک فرصت مناسب برای خرید خط تلفن" دادم.

جناب یامی گرامی

مطالب "یک فرصت مناسب ...." را خواندم, ولی چون سر رشته ای در این کار ندارم لطفا بیشتر راهنمایی کنید. من یک موبایل آنلاک سامسونگ می خواهم بخرم و یک شماره ای که بتوانم مثل ایرانسل در ایران آن را شارژ کنم . تماس زیادی ندارم و الان برای ۳ یا ۴ ماه کالیفرنیا هستم و بعد ازچند ماه اقامت در ایران دوباره برمی گردم. ممنون می شوم بفرمایید از کجا خرید کنم ﴿ گوشی سامسونگ و سیم کارت شارژی﴾ .
تشکر از فرصتی که می گذارید.
همیشه سلامت و شاد باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان براي سيم كارت موقت كدوم كمپاني رو با چه قيمتي پيشنهاد ميديد؟ پيشنهاد هاي متناقضي از دوستاي ديگه شنيدم ، نميدونم كدوم رو بگيرم بهتر هست؟
سيم كارت موقت ميخوام براي سه چهار ماه و بعد مدتي اينجا نخواهم بود
مننون از راهنماييتون
كيس لاتري ٢٠١٦/ ورود به امريكا: ٨ جون ٢٠١٦
لينك سفرنامه من:
http://www.mohajersara.com/forum/thread-...#pid693160
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-11 ساعت 03:03)Rira_1982 نوشته:  سلام
دوستان براي سيم كارت موقت كدوم كمپاني رو با چه قيمتي پيشنهاد ميديد؟ پيشنهاد هاي متناقضي از دوستاي ديگه شنيدم ، نميدونم كدوم رو بگيرم بهتر هست؟
سيم كارت موقت ميخوام براي سه چهار ماه و بعد مدتي اينجا نخواهم بود
مننون از راهنماييتون

GoSmart Plans

از روی eBay هم می تونی سیم کارت شارژ شده اش رو ارزونتر پیدا کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Rira_1982
(2016-08-10 ساعت 23:21)dela نوشته:  
(2016-08-10 ساعت 19:05)yami نوشته:  
(2016-08-10 ساعت 13:04)himmlisch نوشته:  ...

برای استفاده از پلن‌های رینگ پلاس هم باید از خودشون گوشی گرفت ظاهرا.

خیر نیازی نیست حتما از خودشون گوشی بگیرید. در مورد توضیح کامل در این تاپیک یا تاپیک "یک فرصت مناسب برای خرید خط تلفن" دادم.

جناب یامی گرامی

مطالب "یک فرصت مناسب ...." را خواندم, ولی چون سر رشته ای در این کار ندارم لطفا بیشتر راهنمایی کنید. من یک موبایل آنلاک سامسونگ می خواهم بخرم و یک شماره ای که بتوانم مثل ایرانسل در ایران آن را شارژ کنم . تماس زیادی ندارم و الان برای ۳ یا ۴ ماه کالیفرنیا هستم و بعد ازچند ماه اقامت در ایران دوباره برمی گردم. ممنون می شوم بفرمایید از کجا خرید کنم ﴿ گوشی سامسونگ و سیم کارت شارژی﴾ .
همیشه سلامت و شاد باشید

دوست عزیز اگر دنبال خرید خطی هستید که مثل ایرانسل ایران کارت شارژ برایش بخرید متاسفانه من اطلاعاتم ناقص و قدیمی هست چون عملا از وقتی آمده ام هیچوقت از خطوطی که کارت شارژ دارند استفاده نکرده ام. این خطوط معمولا هزینه شان خیلی بیشتر از خطوطی هست که میتوانید شارژ آن را صرفا انلاین بخرید.
الان هم دو سالی میشود که از خط RingPlus.net استفاده میکنم که چند ماه اول آن ماهانه فقط دو دلار و بعد به پلنهای رایگان انتقال دادم و عملا پولی نمیدهم.
اگر میخواهید که از این خطوط استفاده کنید یا باید گوشی Sprint (عملا دست دوم از دست صاحب خط خواهد بود چون نو آن را شرکت اسپرینت نمی فروشد) که Clean ESN باشد یعنی گزارش به مفقودی یا دارای بدهی نباشد، بگیرید یا اینکه یکی از این گوشی ها را که از اپراتورهای غیر اسپرینت هست تهیه کنید.

[عکس: gtywoyzjy3lb.png]

من چون خودم حال حوصله درگیری با اپراتورهای مختلف را نداشتم یک آیفون 6اس پلاس آنلاک خریدم که همه چهار اپراتور و همچنین ایران را سرویس میدهد و قال قضیه را کندم.
در ضمن بعد از خرید گوشی باید یک سیم کارت اسپرینت هم باید از آمازون یا خود سایت شرکت برای گوشی بخرید که بسته به نوع گوشی کد/انواع متفاوت دارد.
پاسخ
تشکر کنندگان: feidom30
Sad 
با سلام خدمت دوستان، من دنبال یک خط بودم که چند ماهی‌ که برمیگردم ایران شماره‌ام حفظ بشه و در این مدت هم بتونم از دیتا‌ش برای مپ استفاده کنم، بر همین اساس با خوندن کامنت‌های دوستان یک سیم کارت Lycamobile بدون پلن خریدم که ۷ دلار هزینه پست اون شد و بعد از فعال سازی هم ۱۰ دلار اون رو شارژ کردم. به اصطلاح حالت pay as you go.
ولی‌ به مشکل برخوردم، اول اینکه این سیم کارت, وقتی‌ شماره شما را به مدت یکی دو سال حفظ می‌کنه که حداقل هر ۹۰ روز یک بار از اون استفاده کرده باشید و گرنه شماره از دست میره، دوم هم که خیلی‌ وقتم را گرفت و باعث زیر و رو کردن گوشیم شد اینکه این pay as you go اصلا دیتا نداره! یعنی‌ داشته ولی‌ سیم کارتهای جدید دیگه ندارند.
لینک زیر این موضوع رو شرح داده:
http://www.prepaidphonenews.com/2014/02/...obile.html
لینک زیر هم که کلا جیک و ًپک لایکا موبایل رو گفته:
http://cellphonenews.thebestwebtips.com/...lycamobile
و در آخر هم لینک زیر یک مقایسه خوبی‌ بین همه اپراتورها انجام داده است:
https://www.whistleout.com/CellPhones
کلا خرید سیم کارت برای آنها که موقت آمدند خودش پروژه‌ایه.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan3832
(2016-08-11 ساعت 09:13)yami نوشته:  
(2016-08-10 ساعت 23:21)dela نوشته:  
(2016-08-10 ساعت 19:05)yami نوشته:  خیر نیازی نیست حتما از خودشون گوشی بگیرید. در مورد توضیح کامل در این تاپیک یا تاپیک "یک فرصت مناسب برای خرید خط تلفن" دادم.

جناب یامی گرامی

همیشه سلامت و شاد باشید

دوست عزیز اگر دنبال خرید خطی هستید که مثل ایرانسل ایران کارت شارژ برایش بخرید متاسفانه من اطلاعاتم ناقص و قدیمی هست چون عملا از وقتی آمده ام هیچوقت از خطوطی که کارت شارژ دارند استفاده نکرده ام. این خطوط معمولا هزینه شان خیلی بیشتر از خطوطی هست که میتوانید شارژ آن را صرفا انلاین بخرید.
الان هم دو سالی میشود که از خط RingPlus.net استفاده میکنم که چند ماه اول آن ماهانه فقط دو دلار و بعد به پلنهای رایگان انتقال دادم و عملا پولی نمیدهم.
اگر میخواهید که از این خطوط استفاده کنید یا باید گوشی Sprint (عملا دست دوم از دست صاحب خط خواهد بود چون نو آن را شرکت اسپرینت نمی فروشد) که Clean ESN باشد یعنی گزارش به مفقودی یا دارای بدهی نباشد، بگیرید یا اینکه یکی از این گوشی ها را که از اپراتورهای غیر اسپرینت هست تهیه کنید.

[عکس: gtywoyzjy3lb.png]

من چون خودم حال حوصله درگیری با اپراتورهای مختلف را نداشتم یک آیفون 6اس پلاس آنلاک خریدم که همه چهار اپراتور و همچنین ایران را سرویس میدهد و قال قضیه را کندم.
در ضمن بعد از خرید گوشی باید یک سیم کارت اسپرینت هم باید از آمازون یا خود سایت شرکت برای گوشی بخرید که بسته به نوع گوشی کد/انواع متفاوت دارد.

سلام

متشکرم دوست گرامی
چهار اپراتوری که می فرمایید: Verizon, At&t ,T-mobile, Ring Plus هستند. راجع به اپراتور MetroPCS هم اطلاعی دارید؟

تلفن آنلاک سامسونگ, اپراتورهای مختلف و البته ایران را نیز مثل اپل سرویس می دهند؟

ممنون و همیشه شاد باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
به نظر من ، تنها سیم کارتی که به درد دوستانی که به طور موقت آمدند ، می خوره ، سرویس رایگان R+ هست چون هم رایگانه و هزینه ماهیانه نداره و هم قابلیت Wifi Calling داره و طرف می تونه تماسها رو هر کجای دنیا که باشه جواب بده.
پاسخ
تشکر کنندگان: Moody ، yami ، dela ، Ashkan3832
(2016-08-13 ساعت 01:28)marco250 نوشته:  به نظر من ، تنها سیم کارتی که به درد دوستانی که به طور موقت آمدند ، می خوره ، سرویس رایگان R+ هست چون هم رایگانه و هزینه ماهیانه نداره و هم قابلیت Wifi Calling  داره و طرف می تونه تماسها رو هر کجای دنیا که باشه جواب بده.

مارکو جان البته قابلیت وای فای کالینگ چون از پروتکل sip استفاده میکنه و این پروتکل در ایران بین ای پی ایرانی و غیر ایرانی بسته هست، در ایران و کشورهایی مانند مثل امارات و هند و... که این پروتکل را بستن جواب نخواهد داد.
در ایران با توجه به ارایه دهنده اینترنت یا بکل اپلیکیشن وای فای کالینگ مثل csipsimple در آندروید وصل نخواهد شد و یا اگر بشود و مشترک اپ را بیست چهار ساعته روشن بگذارد در کوتاه مدت توسط فایروالهای هوشمند ارائه دهنده اینترنت تشخیص و بکل قطع خواهد شد.
بنابرین اگر کسی انقدر خوش شانس بود که این پروتکلش از بیخ بسته نبود، صرفا باید برای زنگ زدن اپ را اجرا و بعد از استفاده سریعا ببندد.
پلن رایگان به حداقل یک تماس در هر نود روز حتی از طریق وای فای کالینگ برای ادامه سرویس نیاز دارد وگرنه سرویس قطع خواهد شد.
پاسخ
تشکر کنندگان: peymanmohajer ، dela ، Ashkan3832
(2016-08-13 ساعت 01:45)yami نوشته:  
(2016-08-13 ساعت 01:28)marco250 نوشته:  به نظر من ، تنها سیم کارتی که به درد دوستانی که به طور موقت آمدند ، می خوره ، سرویس رایگان R+ هست چون هم رایگانه و هزینه ماهیانه نداره و هم قابلیت Wifi Calling  داره و طرف می تونه تماسها رو هر کجای دنیا که باشه جواب بده.

مارکو جان البته قابلیت وای فای کالینگ چون از پروتکل sip استفاده میکنه و این پروتکل در ایران بین ای پی ایرانی و غیر ایرانی بسته هست، در ایران و کشورهایی مانند مثل امارات و هند و... که این پروتکل را بستن جواب نخواهد داد.
در ایران با توجه به ارایه دهنده اینترنت یا بکل اپلیکیشن وای فای کالینگ مثل csipsimple در آندروید وصل نخواهد شد و یا اگر بشود و مشترک اپ را بیست چهار ساعته روشن بگذارد در کوتاه مدت توسط فایروالهای هوشمند ارائه دهنده اینترنت تشخیص و بکل قطع خواهد شد.
بنابرین اگر کسی انقدر خوش شانس بود که این پروتکلش از بیخ بسته نبود، صرفا باید برای زنگ زدن اپ را اجرا و بعد از استفاده سریعا ببندد.
پلن رایگان به حداقل یک تماس در هر نود روز حتی از طریق وای فای کالینگ برای ادامه سرویس نیاز دارد وگرنه سرویس قطع خواهد شد.

سلام
دوست گرامی, ممکنه پاسخ سوالم رو بدهید.
باید تا قبل دوشنبه یه گوشی و سیم کارت داشته باشم!!!
متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:

من پاییز پارسال که ایران بودم با استفاده از اپ ‌Bria تماس ها رو تو ایران می گرفتم . جدیدا اطلاع ندارم که این پروتکل بسته شده یا نه.
چند ماه پیش هم که اروپا بودم تو خیلی از کشورها SIP کار می کرد.
ولی اگه SIP رو بسته باشند فکر کنم با tunneling و VPN بشه از سد فایروال ها رد شد.
پاسخ
(2016-08-14 ساعت 03:58)marco250 نوشته:  

من پاییز پارسال که ایران بودم با استفاده از اپ ‌Bria تماس ها رو تو ایران می گرفتم . جدیدا اطلاع ندارم که این پروتکل بسته شده یا نه.
چند ماه پیش هم که اروپا بودم تو خیلی از کشورها SIP کار می کرد.
ولی اگه  SIP رو بسته باشند فکر کنم با tunneling  و VPN  بشه از سد فایروال ها رد شد.

پس مثل همان دو سه سال پیش هست. اگر اپ تان را باز بگذارید بعد از چند روز یا چند هفته بصورت هوشمند شناسایی و برای شما بسته خواهد شد و باید سرویس دهنده اینترنت تان را عوض کنید. در واقع بجز همان روش که گفتید راه مطمئنی برای باز نگهداشتنش برای همیشه نیست.
مخابرات این کار را می‌کند تا جلوی ترمینیشن مکالمات از طریق ایران را بگیرد وگرنه با استفاده شخصی مشکلی ندارند.
اروپا که البته طبیعی ست باز باشد اما در کشورهای دمکراتیکی مثل امارات و هند و... که مخابرات دولتی و منبع درامدهای کلان هست با این پروتکل مشکل دارند!
پاسخ
دوستان تحربه يا اطلاع دارند شركت اپل در مورد برنامه رفربيش داخل امريكا كه در مقابل تلفن و ايپد دست دوم، گيفت كارت مي دهد براى دستگاه هايي كه از ايران يا امارات خريده شدن هم صدق مي كنه
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستانی که ساکن تگزاس یا دالاس هستند
میخواستم ببینم بین at&t و وریزون و لایکا کدوم اپراتور بهتره؟
منظورم بیشتر از نظر هزینه تماس به ایران هست و کیفیت چون لایکا هزینه تماس خیلی پایینی به ایران داره اما میترسم کیفیت خوبی نداشته باشه
ممنون میشم
کیس:**13      تعداد: 1 نفر       مصاحبه :ابوظبی 7 ژانویه تغییر به 8 می         وضعیت: کلیرنس  
 آپدیت ها:  10 و 15 و 20 و 23 می و 3 آگوست(بخاطر ایمیل) 11 آگوست(دو خطی) 14 آگوست   OR  
کلیر: 14 آگوست  Rolleyes
ایشود: 22آگوست
مقصد:دالاس
اولین ورود:02 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود بر دوستان
ميخواستم بپرسم كه گوشي هوشمند و لب تاپ از ايران بخريم بهتره يا داخل امريكا بخريم بهتره..........
پاسخ
تشکر کنندگان:
گوگل بالاخره پروژه fi را لانچ کرد. 20 دلار برای تاک و تکست نامحدود و 10 دلار به ازای هرگیگ دیتا. فعلا یه آفر 150 دلار آف روی گوشی نکسوس هم گذاشته که وسوسه کننده است.
https://fi.google.com/about/network/

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان