کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خرید سیم کارت و گوشی موبایل
به مناسبت Memorial Day کمپانی RingPlus آفرهای ویژه ای برای آپگرید و خرید پلنها گذاشته.
پلن Poppy با ۴۰۰۰ دقیقه کال و تکست و دیتا رو می تونید با ۲۵ دلار بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: behjan ، ELNAZ21 ، copol ، yami
دوستان ما برای شهریور کالیفرنیا هستیم به مدت 3-4 ماه - می خواستم بدونم موبایلهامون رو بفروشیم یا با خودمون بیاریم هر دو آیفون 6 هست . دو نکته متوجه شدم:
1- ما جون کردیت و سوشال نداریم احتمالا طرح های ماهانه و قراردادی به ما نمی دن .
2- آیفون 7 اواخر شهریور ریلیز می شه قیمت همین 6 هم می خوره تو سرش .
3- بهترین کرییر احتمالا verizon - tmobile هست آیا نهایتا مجبور هستیم سیم کارتش رو که pre paid هست بخریم؟

متشکر از راهنمای
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-10 ساعت 19:37)ardymary نوشته:  دوستان ما برای شهریور کالیفرنیا هستیم به مدت 3-4 ماه  - می خواستم بدونم موبایلهامون رو بفروشیم یا با خودمون بیاریم هر دو آیفون 6 هست . دو نکته متوجه شدم:
3- بهترین کرییر احتمالا verizon - tmobile هست آیا نهایتا مجبور هستیم سیم کارتش رو که pre paid هست بخریم؟

متشکر از راهنمای

ایفن 6 نو اینجا بدون تکس 600دلار هست تی مبایل پلن 4سیم کارت با 6گیگ دانلود روی هر کدوم و مسیج و مکالمه داخل امریکا نامحدود را با ماهی 120دلار برای ما بدون سوشال ارایه داد
نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
پاسخ
تشکر کنندگان:
Video 
(2016-07-28 ساعت 04:17)NGNJ نوشته:  
(2016-07-10 ساعت 19:37)ardymary نوشته:  دوستان ما برای شهریور کالیفرنیا هستیم به مدت 3-4 ماه  - می خواستم بدونم موبایلهامون رو بفروشیم یا با خودمون بیاریم هر دو آیفون 6 هست . دو نکته متوجه شدم:

متشکر از راهنمای

ایفن 6 نو اینجا بدون تکس 600دلار هست  تی مبایل پلن 4سیم کارت با 6گیگ دانلود روی هر کدوم  و مسیج و مکالمه داخل آمریکا نامحدود را با ماهی 120دلار برای ما بدون سوشال ارایه داد

فقط یاداوری کنم هم تی مبایل هم فروشنده های گوشی با کارت بانکی می فروشن نه بصورت نقدی
اپدیت ها
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-28 ساعت 04:19)NGNJ نوشته:  
(2016-07-28 ساعت 04:17)NGNJ نوشته:  

متشکر از راهنمای

ایفن 6 نو اینجا بدون تکس 600دلار هست  تی مبایل پلن 4سیم کارت با 6گیگ دانلود روی هر کدوم  و مسیج و مکالمه داخل آمریکا نامحدود را با ماهی 120دلار برای ما بدون سوشال ارایه داد

فقط یاداوری کنم هم تی مبایل هم فروشنده های گوشی با کارت بانکی می فروشن نه بصورت نقدی

مرسي از جوابتون فقط من نفهميدم شما با گوشي گرفتين يا فقط سيم كارت بود
پاسخ
تشکر کنندگان:
ببخشید یه سوال تو امریکا هم مثل ایران میتونی برای گوشیت شارژ بخری . اگه هست کدوم کمپانی اینجوریه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، amin4564564 ، mohamad67566 ، elnaz655 ، علی 32454 ، usa687789
(2016-07-29 ساعت 19:33)MiladCr7 نوشته:  ببخشید یه سوال  تو آمریکا هم مثل ایران میتونی برای گوشیت شارژ بخری . اگه هست کدوم کمپانی اینجوریه؟

تقریبا همه اپراتورها و زیرمجموعه های انها mvno, کارت شارژ برای خطهاشون دارند که میشه در فروشگاهها یا انلاین خرید.
یکی دو شرکت نیست که لیست کنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، MiladCr7 ، sib 24 ، amin4564564 ، elnaz655
(2016-07-29 ساعت 12:21)ardymary نوشته:  
(2016-07-28 ساعت 04:19)NGNJ نوشته:  
(2016-07-28 ساعت 04:17)NGNJ نوشته:  ایفن 6 نو اینجا بدون تکس 600دلار هست  تی مبایل پلن 4سیم کارت با 6گیگ دانلود روی هر کدوم  و مسیج و مکالمه داخل آمریکا نامحدود را با ماهی 120دلار برای ما بدون سوشال ارایه داد

مرسي از جوابتون فقط من نفهميدم شما با گوشي گرفتين يا فقط سيم كارت بود

فقط سیم کارت واین هزینه برای همه 4تا سیم کارت در ماه هست ما گوشی های ایران را استفاده کردیم گوشی اقساطی فقط با داشتن سوشال نامبر میشه خرید وتا پایان اقساط تحت قفل اون شرکت می مونه یعنی بر می گردین ایران نمی تونید سیم کارت ایران توش بگذارین
اپدیت ها
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، ed2008 ، Ashkan3832
با سلام خدمت دوستان, من الان آمریگا هستم و یک ماه دیگه برمیگردم ایران و بعد دوباره سه چهار ماه دیگه میام آمریکا. به یک سیم کارت احتیاج دارم که در این رفت و آمدها شماره ام حفظ بشه. الان یک سیم کارت Metrp PCS یک ماهه دارم که مفت هم نمی ارزه (البته من 30 دلار خریدمش!).
شنیدم طرح هایی هست که بازای چند دلار در ماه شماره را اگر هم استفاده نکنیم حفظ می کند. کسی می تونه راهنمایی کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
اگر سیم کارت میخوای به نظر من برو h2o بگیر میتونی شماره را برای سه ماه با 10 دلار نگه داری. اگر دنبال هزینه کم ماهانه هستی cricket به نظر من بهتره.
اما راه حل دیگه ای که خودمم استفاده میکنم: یک شماره گوگل بگیر از اون شماره استفاده کن
(2016-08-02 ساعت 19:38)سعید6524 نوشته:  با سلام خدمت دوستان, من الان آمریگا هستم و یک ماه دیگه برمیگردم ایران و بعد دوباره سه چهار ماه دیگه میام آمریکا. به یک سیم کارت احتیاج دارم که در این رفت و آمدها شماره ام حفظ بشه. الان یک سیم کارت Metrp PCS یک ماهه دارم که مفت هم نمی ارزه (البته من 30 دلار خریدمش!).
شنیدم طرح هایی هست که بازای چند دلار در ماه شماره را اگر هم استفاده نکنیم حفظ می کند. کسی می تونه راهنمایی کنه؟

پاسخ
تشکر کنندگان: سعید6524 ، Ashkan3832
(2016-08-03 ساعت 21:34)stealth نوشته:  اگر سیم کارت میخوای به نظر من برو h2o بگیر میتونی شماره را برای سه ماه با 10 دلار نگه داری. اگر دنبال هزینه کم ماهانه هستی cricket به نظر من بهتره.
اما راه حل دیگه ای که خودمم استفاده میکنم: یک شماره گوگل بگیر از اون شماره استفاده کن
(2016-08-02 ساعت 19:38)سعید6524 نوشته:  با سلام خدمت دوستان, من الان آمریگا هستم و یک ماه دیگه برمیگردم ایران و بعد دوباره سه چهار ماه دیگه میام آمریکا. به یک سیم کارت احتیاج دارم که در این رفت و آمدها شماره ام حفظ بشه. الان یک سیم کارت Metrp PCS یک ماهه دارم که مفت هم نمی ارزه (البته من 30 دلار خریدمش!).

ممنون از پاسخی که دادید, سایت های h2o و cricket را دیدم ولی متوجه شماره گوگل نشدم. میشه در این مورد کمی توضیح بفرمایید.متشکرم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-03 ساعت 21:34)stealth نوشته:  اگر سیم کارت میخوای به نظر من برو h2o بگیر میتونی شماره را برای سه ماه با 10 دلار نگه داری. اگر دنبال هزینه کم ماهانه هستی cricket به نظر من بهتره.

آقای راهی برای حفظ شماره گوگل هنگامی که خط واقعی در امریکا ندارید بلد هستین؟ من شنیدم که شماره گوگل صرفا تا زمانی اعتبار داره که به یک شماره دیگه فوروارد شده باشه و اگه اون خط از دست بره و صاحب جدیدش برای اون شماره گوگل وییس بگیره یا خط رو بخاطر از دست دادن از کنترل پنل گوگل ویس حذف کنید، شماره گوگل ویس تون هم در مدت کوتاهی از دستتون میره؟؟

یافتم!!
بر اساس این لینک:
https://productforums.google.com/forum/#...SotnYgV18Q
و
https://support.google.com/voice/answer/2404002?hl=en
اگه کسی شماره واقعی تلفن ثابت یا موبایل نداشته باشه، کماکان میتونه "صرفا" تکست ارسال و دریافت کنه (لینک اول) و اگه هر 90 روز یک بار این کار رو بکنه، کماکان شماره گوگل ویسش رو حفظ خواهد کرد (لینک دوم).
جالبه! باز دمشون گرم شماره رو نمیگیرن.

من تازگی تونستم پلن صفر دلار در ماه RingPlus م رو به 8000 دقیقه 8000 تکست 8 گیگابایت دیتا و 100 MMS ارتقا بدم! و کلی خوشحال هستم الان Smile
دوستان جهت اطلاع RIngPlus داره یواش یواش پلنهای رایگانش رو کم میکنه هااا چون به اندازه زیادی دیگه شناخته شده
هر کی میخواد بگیره از دست نده تا پولی نشده همشون
پاسخ
تشکر کنندگان: peymanmohajer
با سلام. آیا سیم کارت اعتباری ای‌ هست که بشه شارژ کرد و از گوشی خودمون که همراه میاریم استفاده کنیم (با توجه به اینکه استفادهٔ زیادی از موبایل ندارم)، بدون پرداخت ماهیانه؟ (قیمت مناسب و آنتندهی خوب در کالیفرنیا و اکسپایر نشه)

برای استفاده از پلن‌های رینگ پلاس هم باید از خودشون گوشی گرفت ظاهرا.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-10 ساعت 13:04)himmlisch نوشته:  ...

خیر نیازی نیست حتما از خودشون گوشی بگیرید. در مورد توضیح کامل در این تاپیک یا تاپیک "یک فرصت مناسب برای خرید خط تلفن" دادم.
پاسخ
تشکر کنندگان: dela ، himmlisch
(2016-08-10 ساعت 13:04)himmlisch نوشته:  با سلام. آیا سیم کارت اعتباری ای‌ هست که بشه شارژ کرد و از گوشی خودمون که همراه میاریم استفاده کنیم (با توجه به اینکه استفادهٔ زیادی از موبایل ندارم)، بدون پرداخت ماهیانه؟ (قیمت مناسب و آنتندهی خوب در کالیفرنیا و اکسپایر نشه)

T-mobile جهت اعتباري ماهيانه حداقل ٤ دلار تماس دقيقه اي ١٠ سنت ويا هر تكست ١٠ سنت رو از دفاتر t-mobile بخواهيد
لاتاري ٢٠١٥ -٢+١نفر- ايالت فلوريدا
پاسخ
تشکر کنندگان: himmlisch

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان