کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
رشته عمران و معماری
سلام رشته ام مهندسی عمران سازه است و فوق لیسانس مرمت بناهای تاریخی هستم. اواسط نوامبر میرم آمریکا و اطلاعات دقیق تری اینجا میذارم. تا اینجا که تحقیق کردم کار مرتبط با رشته رو به افرادی که مدرک آمریکا یا سابقه کار اونجا رو دارن میدن مگر با داشتن آشنا برای شروع کار یا اینکه داوطلبانه بدون حقوق برای شرکتی کار کرد تا اگه خواستند قرارداد ببندند.
پاسخ
تشکر کنندگان: sorena ، shkhmo ، 3pideh ، taherifar
سلام دوستان.
منظور من همکاری با هم در کاز هست حالا چه طرف اونجا باشه یا اینجا با هم داریم میریم.مهم اینه که بشه از یک دوستی خوب استفاده کرد و موجبات پیشرفت کاری هم شد.باز ابهام هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، 3pideh ، taherifar
ULTRASEABOY عزیز با سلام
حرفتو قبول دارم و فکر می کنم همه بچه های این سایت دوستای خوبی برای هم هستند، چون تا اونجا که میتونن به هم کمک می کنن اما مهمترین مسئله اینه که بعد از رفتن به اونطرف هم باز با هم در ارتباط باشن و به هم کمک کنن. در حال حاضر و متاسفانه ما هیچ کدوم تجربه درستی از کار در آمریکا نداریم و در حد شنیده های پراکنده است. بنابراین باید لااقل یکی از ماها اونطرف بره و قدری راجع به اونجا و مسائلش ما رو مطلع کنه.
در هر صورت من خوشحال خواهم شد که بعد از رفتن هم باز بتونم با دوستانی مثل شماها ارتباط داشته باشم و به همدیگه کمک کنیم چون فکر کنم تاحد زیادی مشکلات مشابه داشته باشیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، taherifar
lili عزیز با سلام
خیلی کمک بزرگی به ما می شه اگه کسی که هم رشته ما در اونجا هست و شرایط مشابه مارو داره به ما اطلاعات بده. امیدوارم کارهات با موفقیت انجام بشه و مارو هم از مسائل اونجا مطلع کنی.
با تشکر
پاسخ
سلام.من هدفم پیدا کردن یک همکار یا شریک هست که بشه اونجا باهاش کار کرد حالا این شخص رو از اینجا پیدا کنیم یا اونجا فرقی نمیکنه.شما چه نظری دارید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: raminkhademzadeh ، shkhmo ، 3pideh ، taherifar
من فكر ميكنم آدم بايد بره اونجا ببينه دنيا دست كيه و چي كار ميشه كرد ... ميتونيم از صريق همين مهاجر يرا اونجا هم با هم در تماس باشيم... اگه اهدافمون يكي باشه .. چميدونم از نظر مكاني يه جا باشيم .. چر اكه نه چي بهتر از اين كه با هم كار كنيم؟!
شماره كيس : 14XXX
نامه اول : دوم خرداد
مصاحبه : سوم اردیبهشت
ويزا : ...

زندگي فرصت كوتاهيست براي بودن... شاد باشيد.
پاسخ
سلام.
من اعتقاد دارم اگه بشه از همین جا همکار یا شریک یا یک دوست خوب رو پیدا کرد خیلی به نفع 2 طرف هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: raminkhademzadeh ، taherifar
دوستان عزیز سلام
من هم فکر می کنم اگه اونجا با هم باشیم خیلی می تونیم برای هم مفید باشیم ولی یه مشکل بزرگ اینه که هیچ کدوم نمیدونیم شرایط کار اونجا چه جوریه و من گاهی فکر میکنم باید برم تو یه شرکت استخدام بشم تا بتونم با شرایط کار آشنا بشم ولی اگه بدونم چه جوری میشه واسه خودم کار کنم خوب راحتتر میشه تصمیم گرفت و این فعلا بزرگترین مشکل منه یعنی کمبود اطلاعات.
راستش من بعد از فارغ التحصیلی تا حالا فقط برای خودم کار کردم و از اینکه استخدام بشم متنفر بودم و حالا هم شرکت خودم رو دارم و اوضاع کار هم بد نیست و به همین خاطر بدم نمیاد که اونجا هم واسه خودم کار کنم ولی همونطور که گفتم اصلا نمیدونم اونجا چه خبره.
پاسخ
PAYA سلام.
خیلی خوشحال هستم میبینم که همفکر من اینجا هست.من هم مثل تو دوست دارم برای خودم کار کنم.من پیشنهاد میکنم چون در زمینه کاری با هم تا حدودی هم رشته هستیم اجازه بده با هم تلفنی صحبت کنیم.خوشحال میشم صداتو بشنوم.
محمد 0912201xxxx

همان طور که Ali-j گفت بهتره از پیام خصوصی استفاده کنید.
صمد
پاسخ
تشکر کنندگان: raminkhademzadeh ، shkhmo ، taherifar
Ultraseaboy نوشته: PAYA سلام.
خیلی خوشحال هستم میبینم که همفکر من اینجا هست.من هم مثل تو دوست دارم برای خودم کار کنم.من پیشنهاد میکنم چون در زمینه کاری با هم تا حدودی هم رشته هستیم اجازه بده با هم تلفنی صحبت کنیم.خوشحال میشم صداتو بشنوم.
محمد******* 0912

آقا محمد به نظر من شمارت رو برای هر کسی که می خوای بدی پیام خصوصی بده!! می تونه از شمارت سو استفاده بشه Wink
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
پاسخ
سلام.اینجا طراح داخلی کسی نیست؟؟/
پاسخ
سلام Ultraseaboy

امیدوارم که وقت داشته باشی و بازهم سر بزنی به اینجا
قرار بود وقتی رفتی اونطرف قطع رابطه نکنی و آمار کار معماری رو برامون بگی....

where r u man!

پاسخ
سلام.
من هنوز ایران هستم.15 اسفند عازم هستم.
شما چه کردی؟ کجا رسید کارتون؟
پاسخ
به سلامتی محمد عزیز, این 45 روز هم حسابی مشغول تدارکات و جمع و جور کردنی... ما رو از حال خودت بی خبر نگذار. اگه خدا بخواد ماهم April مصاحبه داریم و ایشالا که Fbi check هم نخوریم سال دیگه همین وقتا اونجا هستیم .D:

lili خانم که قرار بود نوامبر بره و اطلاعات به روز بده ازشون خبری نشد گفتم شاید شما هم رفتی ما رو فراموش کردی.

امیدوارم هر جا که هستین موفق باشین . بی خبر مون نگذارید...

پاسخ
سلام.
فعلا که درگیر کار هستم.
اگه جونی ازمن بمونه میبرمش آمریکا.
امیدوارم زود ویزا بگیری.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان