کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
رشته عمران و معماری
اگه کسی از دوستان از نرم افزارهایی که اونجا بیشتر بدرد میخوره خبر داره یه اطلاعی بده.ممنون
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، ani_sheiton ، taherifar
سلام به همه عزیزان عمرانی
دوستان من الان در امریکا هستم نزدیک به 14 روز و در این مدت از افرادی که عمران خواندن صحبت کردم اکثرا از کار این رشته رضایت ندارن و در رشته های دیگر کار میکنن و میگن با توجه به شرایط اخیر بحران کار آنهایی هم که کار داشتن بیکار شدن من تا کنون به 2 ایالت رفتم و با بیش از 20 نفر در این زمینه صحبت کردم و همچنان پیگیر . به محض اطلاعات جدید حتما مجدد در خدمت دوستان هستم
کیس نامبر:2012AS00063xxx
تاریخ مصاحبه:11Jun
تعدادافراد:2نفر
تاریخ دریافت ویزا:10Aug
ورودبه امریکا:دسامبر2012Smile
مقصد:کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، maka2 ، Ali.2013 ، honey62 ، sorena ، safarikelay ، sce ، mohamadir ، taherifar ، tapartoor600 ، soheil1993
(2012-12-12 ساعت 23:49)rouzbehdarvishi نوشته:  اگه کسی از دوستان از نرم افزارهایی که اونجا بیشتر بدرد میخوره خبر داره یه اطلاعی بده.ممنون
اتوكد ، رويت، تري دي مكس، راينو و....
پاسخ
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، shkhmo ، enchantress_boy ، ani_sheiton ، sce ، taherifar
(2012-12-13 ساعت 09:14)پروا نوشته:  
(2012-12-12 ساعت 23:49)rouzbehdarvishi نوشته:  اگه کسی از دوستان از نرم افزارهایی که اونجا بیشتر بدرد میخوره خبر داره یه اطلاعی بده.ممنون
اتوكد ، رويت، تري دي مكس، راينو و....
ممنون ماننترا جان.من رشتم عمران هست و با اتوکد و لند و ای تبز کار کردم.نمیدونم اونجا مثلا از لند استفاده می شه یا سیویل تیری دی؟بازار کد چطور هست؟باید منتظر شم ببینم کسی از بچه ها که اونور هست میدونه یا نه
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، sce ، gol1 ، 3pideh ، پروا ، taherifar
با سلام به همه معمارای عزیز من لیسانس معماری دارم از دانشگاه شاهرود و ارشد مرمت بناهای تاریخی دانشگاه آزاد تهران مرکز میخام کلا بدونم بازار معماری اونجا چطوره؟من اتوکدم نسبتاخوبه میشه امیدوار بود؟یا نه؟طراحی اونجا به چه شکلیه؟اگه کسی طرح های خوب و اجرایی بده کار گیرش میاد؟
2013AS 65XX
2 نفر _مصاحبه آنکارا 28 می _کلیرaug 20_ تحویل پاس برا ویزا 5 sep-دریافت ویزا 9 sepمقصدلس آنجلس _(i love u sama)
پاسخ
تشکر کنندگان: gol1 ، پروا ، taherifar
سلام دوستان
من مهندس عمران هستم با 12 سال سابقه و الان 7 ماه اینجا(تگزاس) هستم و در رابطه با رشته ام کار نمی کنم چون مدرک عمران ایران رو قبول ندارند برای همین می خوام PEبگیرم و قصد ادامه تحصیل دارم لطفا اگر کسی اطلاعات دارد لطفا راهنمایی کنه . ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
سلام خدمت ذوشتان عزیز.
خواستم بدونم اوضاع و احوال کار steel detailing (کار حرفه ای با نرم افزار tekla structures) چجوریه و اصولا چه ایالتهایی برای این کار تقاضای بیشتری داره. و یه سوال دیگه اینکه اگر کسی مولف کتابهای تخصصی توی ایران باشه اونجا میتونه برای کار یک امتیاز حساب بشه علی الخصوص در مورد کار با tekla و بحت steel detailer ها. ممنون میشم پاسخم رو بدبن...
پاسخ
سلام دوستای عزیز
من مدرک کارشناسی ارشد معماری با معدل بای 5/17 از ایران دارم و اخیرا در لاتاری برنده شدم. از اونجایی که علاقه به ادامه تحصیل در مقطع دکترا ندارم و می خوام هر چه سریعتر وارد بازار کار بشم؛ می خواستم بدونم غیر از شرکت در امتحان ارزیابی مدرک راه دیگه ای برای اعتبار پیدا کردن مدرک ایرانم هست.؟ مثلا گذرونده یک دوره پست پروفشنال در دانشگاههای اونجا که با اتکا به اون به عنوان یه کارشناس ارشد شروع به کار کنم؟
و آیا در این دوره ها میشه TA یا RA بود؟

و در صورت امکان ادامه تحصیل برای کدام گرایش معماری در امریکا کار بیشتر پیدا میشه؟
پاسخ
سلام خدمت دوستان اول اينو بگم كه انگار دوستاني كه ميرن اون طرف كم لطفي ميكنن كه نميان تو سايت چون خودشون هم تو اين شرايط بودن ميتونن خيلي كمك كنن من از بچه هايي كه رفتن و تو رشته معماري موفق شدن خواهش ميكنم تشريف بيارن واز تجربياتشون بگن
شماره كيس:2014000071xx،ویزای یک ضرب.فلوریداCoolانجمن معماران مهاجرسرا&هنرسینمادر امریکا
"اگر صخره در
مسیر رود نبود،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد "

پاسخ
تشکر کنندگان: پروا ، taherifar
من رشته ي تحصيليم عمرانه بچه ها و با وجود اين كه به نرم افزاراي رشته ي خودم تا حدي تسلط دارم راستش ترسيدم اينجا در زمينه ي عمران اپلاي بدم
آخه زبان تخصصي خيلي مهمه و اين كه بايد بري و كرس هاي مربوط به نرم افزارهاي رشته ت رو اينجا بگذروني
$$Case num : 50
Interview date :14march2013
3people are cleared and 1 person is pending
Live in seattle
پاسخ
واسه يه كرس سه ترمه توي سياتل اپلاي دادم و كلاس هاش به صورت كمپوس برگزار ميشه يعني فول تايم وقتم رو ميگيره و ديگه تو اون سه ترم نميشه كار كنم . هزينه ش هم حدود ٥٩٥٠ دلار ميشه ....
نميدونم بايد چيكار كنم Sad
$$Case num : 50
Interview date :14march2013
3people are cleared and 1 person is pending
Live in seattle
پاسخ
تشکر کنندگان: پروا ، taherifar ، tapartoor600
دوستان در رابطه با رشته معماري منظر (land scape) كار چه جوريه مثل معماري كلي دردسر داره يا بهتره بازار كارش اگه كسي اطلاع داره ممنون ميشم توضيح بده
شماره كيس:2014000071xx،ویزای یک ضرب.فلوریداCoolانجمن معماران مهاجرسرا&هنرسینمادر امریکا
"اگر صخره در
مسیر رود نبود،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد "

پاسخ
تشکر کنندگان: پروا ، taherifar
http://jobview.monster.com/Architectural...rom=indeed
پیشنهاد کار با حقوق عالی
پاسخ
تشکر کنندگان: gol1 ، mohamadir ، taherifar ، Amir.AA
http://www.insightglobal.net/searchDetai...x=5&page=0
پیشنهاد کار
پاسخ
تشکر کنندگان: gol1 ، mohamadir ، taherifar ، Amir.AA
سلام دوستان مهندس معمار و عمران
بیایم این تاپیک رو فعال کنیم. اگر اطلاعات در مورد کار در رشته معماری دارید ،خواهش میکنم اینجا share کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: gol1 ، taherifar ، Amir.AA

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان