کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
Smile 
دوستانی که قصد سفر به ایروان رو دارند ؛ از این سایت شاید بتونن کمک بگیرنSmile
http://www.hyurservice.com/eng/services_eng.php
تشکر کنندگان: mohajer13 ، ali2316 ، parsush ، Sepasttian ، مانترا
(2012-10-08 ساعت 19:25)afs نوشته:  سلام به همه
من الان توی فرودگاه هستم
منتظر پرواز به ایروان
پرواز اسمان گرفتم به ۵۲۰ تومان
جا هم رزرو نکردم دارم میرم ببینم چی می شه!
برسم براتون می نویسم

بریت آرزوی پیروزی دارم و خیلی ممنون میشم که اطلاعاتت رو زود تر بگی من هم حدود 12 روز دیگه میرم

دوستان عزیز با سلام
آیا کسی جایی برای رزرو آپارتمان (آزانس مطمئن )میشناسه .برای همه ما امنیت و قیمت بسیار مهم است.لطفا در این مورد یاری فرمایید.
افکار مثبت انسان را به مسیر درست هدایت خواهد کرد
تشکر کنندگان: Emma_a432 ، afs ، lilistar
(2012-10-09 ساعت 11:13)kiasina نوشته:  
(2012-10-08 ساعت 19:25)afs نوشته:  سلام به همه
من الان توی فرودگاه هستم
منتظر پرواز به ایروان
پرواز اسمان گرفتم به ۵۲۰ تومان
جا هم رزرو نکردم دارم میرم ببینم چی می شه!
برسم براتون می نویسم

بریت آرزوی پیروزی دارم و خیلی ممنون میشم که اطلاعاتت رو زود تر بگی من هم حدود 12 روز دیگه میرم

دوستان عزیز با سلام
آیا کسی جایی برای رزرو آپارتمان (آزانس مطمئن )میشناسه .برای همه ما امنیت و قیمت بسیار مهم است.لطفا در این مورد یاری فرمایید.

دوست خوبم لینک سایتی رو که یکی از دوستان چندتا پست بالاتر گذاشته ببینید. قیمتهای خونه هاش خوبه

لطفا امضاء تون رو هم فعال کنید.
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان: kiasina ، lilistar
سلام دوم این بار از ایروان
امیدوارم همگی خوب باشید
امروز روز تست پزشکی من بود
فقط می تونم بگم همه چیز خیلی معمولی و ساده است.
با هیچ چیز پیچیده ای از زمان ورود برخورد نکردم فقط نبودن بعضی از جزییات توی سفرنامه های ایروان باعث شد بعضی از نکات رو خودم تجربه کنم که همه رو براتون می نویسم که شما با پیش زمینه ذهنی به این مرحله داستان پا بگذارید.
یک اینترنت ویژه هم گرفتم فقط برای اینکه بتونم براتون از همین جا بنویسم. (مهاجرسرایی ها دنگاشون رو آماده کنند!)
یک سری متن برای سفرنامه از پرواز تا پایان مراحل تست پزشکی نوشتم که یکم مرتب کردنش کار داره.
امیدوارم امشب بتونم براتون بگذارم.
راستی اینجا هوا خیلی خوبه. توی ظهر یکم گرم هست ولی کلا از کرج که دیروز من بودم خنک تره و اگر سرمایی باشید مثل من آسین دار بودن لباس شما تضمین کننده لحظات مفرح شما خواهد بود.
چون سفر من عجله ای شد وقت نشد در مورد جاهای دیدنی شهر ایروان تحقیق کنم اگر جایی رو می شناسید بهم معرفی کنید.
از همه بابت لطفی که من دارید ممنونم. تشکرم پایین همه پستاتون جلو جلو.
ممنون
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
(2012-10-09 ساعت 16:41)afshin06 نوشته:  
(2012-10-01 ساعت 12:47)mohajer13 نوشته:  
(2012-10-01 ساعت 12:44)nima1348 نوشته:  
(2012-10-01 ساعت 12:17)mohajer13 نوشته:  امروز تلفنی خیلی راحت از خانم لوسی وقت مدیکال گرفتم، واسه 2روز قبل از مصاحبه وقت داد.

راجع به واکسنها سوال کردم . گفتن زدن واکسن های دیفتری کزاز و mmr در 10 سال گذشته و حداقل یکبار مورد نیازه... و خبر خوبش هم اینکه وقتی راجع به آبله مرغون سوال کردم گفت نه نیازی نیست. اگه بعدا تو آمریکا یا جای دیگه نیازی بود خودتون اونجا بزنید.
اینطور که معلومه واکسناسیون رو نسبت به آنکارا راحتتر می گیرند.

خانم لوسی فارسی هم صحبت می کنند و یا فقط انگلیسی صحبت می کنند؟

فارسی صحبت می کنه، روان و خوب

با سلام
دوستانی که وقت دکتر گرفتند میشه راهنمایی کنن از خانم لوسی چطور وقت بگیریم. لطفا مشخصاتش رو بذارین.
سلام
میتونی از طریق ایمیل با خانم دکتر کریستین و یا خانم دکتر انوش وقت پزشکی بگیری و یا با منشی دکتر کریستین تماس تلفنی بگیری که فارسی هم صحبت می کنه و خیلی سریع و راحت وقت میده.
این هم شماره تماس 333 047 96 00374
دوست عزیز شما حدودا چه زمانی مصاحبه دارید؟
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان: مانترا
کسی در مورد ارز مسافرتی اطلاعی داره؟ زمینی ارمنستان.اصلا هنوزم هست؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-09 ساعت 16:20)afs نوشته:  سلام دوم این بار از ایروان
امیدوارم همگی خوب باشید
با هیچ چیز پیچیده ای از زمان ورود برخورد نکردم فقط نبودن بعضی از جزییات توی سفرنامه های ایروان باعث شد بعضی از نکات رو خودم تجربه کنم که همه رو براتون می نویسم که شما با پیش زمینه ذهنی به این مرحله داستان پا بگذارید.
یک اینترنت ویژه هم گرفتم فقط برای اینکه بتونم براتون از همین جا بنویسم. (مهاجرسرایی ها دنگاشون رو آماده کنند!)
یک سری متن برای سفرنامه از پرواز تا پایان مراحل تست پزشکی نوشتم که یکم مرتب کردنش کار داره.
راستی اینجا هوا خیلی خوبه. توی ظهر یکم گرم هست ولی کلا از کرج که دیروز من بودم خنک تره و اگر سرمایی باشید مثل من آسین دار بودن لباس شما تضمین کننده لحظات مفرح شما خواهد بود.
چون سفر من عجله ای شد وقت نشد در مورد جاهای دیدنی شهر ایروان تحقیق کنم اگر جایی رو می شناسید بهم معرفی کنید.
ممنون
سلام
اين سايت بدي نيست براي اشنايي كلي با ايروان
http://www.armen12.com/didani.html

(2012-10-09 ساعت 18:22)sharmin66 نوشته:  سلام دوستان من خالم ایروان زندگی میکردند تازه 2 ماهه برگشتند اگر سوالی دارید و کمکی برمیاد ازم بگید بپرسم ازش.به امید ویزای یکضرب برای همگی

سلام
ممنون از ارزوي ويزا و اينكه قرار هست بهمون كمك كنيد
سوال كه زياده Smile
ولي يك سوال مهم اين كه از كجا ميتونيم اپارتمان خوب رنت كنيم، به اين سايتهاشون ميشه اعتماد كرد؟؟
تشکر کنندگان: sharmin66
[/quote]

سلام
سوال كه زياده Smile
ولي يك سوال مهم اين كه از كجا ميتونيم اپارتمان خوب رنت كنيم، به اين سايتهاشون ميشه اعتماد كرد؟؟
[/quote]

خواهش میکنم خوشحال میشم کمکی کنم،تا اونجا که پرسیرم گویا اونجا آپارتمان اجاره کردن خیلی رایج و هزینش هم بهتر در میاد حالا اگه سایت خاصی مدنظرتونه بگید من سوال کنم کلا هم می پرسم که قابل اعتماد هستن سایت ها یا نه
شماره کیس:2013AS00002xxx،کنسولگری: ایروان،افرادکیس:2 نفر،مصاحبه:دسامبر-کلیرنس:14 مارچ،دریافت ویزا:28 مارچ
تشکر کنندگان: ehsan_ati

سلام
سوال كه زياده Smile
[/quote]

خواهش میکنم خوشحال میشم کمکی کنم،تا اونجا که پرسیرم گویا اونجا آپارتمان اجاره کردن خیلی رایج و هزینش هم بهتر در میاد حالا اگه سایت خاصی مدنظرتونه بگید من سوال کنم کلا هم می پرسم که قابل اعتماد هستن سایت ها یا نه
[/quote]
فكر ميكنم لين سايت از همه بيشتر اپارتمانها رو معرفي كرده، سايت قابل اعتمادي هست؟؟
http://www.hyurservice.com/apartment_ren...ts_rental/
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز از کمکتون ممنون من یک سوالی داشتم من یک هتل اپارتمان پیدا کردم بنام tatevتو خیابون مارشالbaghramianشببی 500 دلار برای 4نفر میخواستم ببینم چطوره
تشکر کنندگان:
ممنون
[/quote]

ایشالا که بگیری ویزا رو داداش.جاهی دیدنی رو هم که هزار پله هست و اپرا و موزه ها و بیرون شهر هم کلیسا اچمیادزین و معبد گارنی دریاچه سوان و... من ارمنستانم اگه خواستی بگو شمارمو بدم بهت زنگ بزن هماهنگ کنیم ببرمت این ور اون ور. موفق باشی
سلام دوست عزیز
به نظر شما آیا باید حتما از پیش آپارتمان کرایه کنیم. اگر بیام ایروان بعدا دنبال آپارتمان بگردیم ممکنه گیر نیاریم یا سخت باشه؟ اگر خواستیم این کار رو بکنیم از کجا و کی باید بپرسیم. ادم از لحن حرفهای شما انرژی میگیره.
ممنون
تشکر کنندگان:
(2012-10-10 ساعت 01:36)mojgan rezaee نوشته:  سلام دوست عزیز از کمکتون ممنون من یک سوالی داشتم من یک هتل اپارتمان پیدا کردم بنام tatevتو خیابون مارشالbaghramianشببی 500 دلار برای 4نفر میخواستم ببینم چطوره

شبی 500 دلار؟! مگه قصر واکينگهامو ميخواين اجاره کنين؟ Wink خيلي خيلي گرونه! من 1 آپارتمان 1 خوابه رزرو کردم از همين سايت http://www.hyurservice.com شبی 32 دلار. البته 41 دلار بود ولي من تخفيف گرفتم. رسوندمش به شبی 32 دلار. حالا شما 2 خوابه هم بگيرين ديگه بيشتر از شبي 70 دلار نميشه. تازه آپارتمان کلاس A رو ميده شبي 70 دلار. ارزونتر هم داره. من احتمال ميدم هزينه کل شبهاي اقامتتون رو گفته 500 دلار، نه شبي 500 دلار! موفق باشی.
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، sharmin66 ، IN.USA@2013 ، bardia9 ، Emma_a432 ، parsush
(2012-10-09 ساعت 23:39)پروا نوشته:  
(2012-10-09 ساعت 18:40)sharmin66 نوشته:  

سلام
سوال كه زياده Smile

[/quote]
فكر ميكنم لين سايت از همه بيشتر اپارتمانها رو معرفي كرده، سايت قابل اعتمادي هست؟؟
http://www.hyurservice.com/apartment_ren...ts_rental/
[/quote]
سلام دوست عزیز به من گفتن از سایت اقدام نکنید بهتره پول زیادی ازتون میگیرن و دزد بازاره یه مقدار
shah pizza
ye tour dashtan
0037455571225 این شماره تلفن آقای زارعی در ایروان است و کارش در این زمینه و تور هست با او مشورت کنید

(2012-10-10 ساعت 01:36)mojgan rezaee نوشته:  سلام دوست عزیز از کمکتون ممنون من یک سوالی داشتم من یک هتل اپارتمان پیدا کردم بنام tatevتو خیابون مارشالbaghramianشببی 500 دلار برای 4نفر میخواستم ببینم چطوره

ye tour dashtan
shah pizza
اینها رو هم نگاه کنین خوبند گویا ، جای خوبیه tatev اما برای هتل آپارتمان قیمت مناسبی نیست تا جایی که من پرسیدم
0037455571225 این شماره تلفن آقای زارعی در ایروان است و کارش در این زمینه و تور هست با او مشورت کنید
شماره کیس:2013AS00002xxx،کنسولگری: ایروان،افرادکیس:2 نفر،مصاحبه:دسامبر-کلیرنس:14 مارچ،دریافت ویزا:28 مارچ
تشکر کنندگان: مانترا ، Sepasttian ، hamedhamed
(2012-10-09 ساعت 18:29)پروا نوشته:  
(2012-10-09 ساعت 16:20)afs نوشته:  سلام دوم این بار از ایروان
امیدوارم همگی خوب باشید
ممنون
سلام
اين سايت بدي نيست براي اشنايي كلي با ايروان
http://www.armen12.com/didani.html

(2012-10-09 ساعت 18:22)sharmin66 نوشته:  سلام دوستان من خالم ایروان زندگی میکردند تازه 2 ماهه برگشتند اگر سوالی دارید و کمکی برمیاد ازم بگید بپرسم ازش.به امید ویزای یکضرب برای همگی

سلام
سوال كه زياده Smile
معمولا سایتاشون قابل اعتمادن ولی بهتره یه تماس هم بگیرین باهاشون که مطمئن بشین.اگه از تو سایت رزرو می کنین حتما یه قسمته قابل پرینت داره که باید پرینت کنین.راستی اینجا(ارمنستان) اتاقها رو مثل ما نمی گن وقتی می گن دو اتاقه یعنی یک نشیمن و یک خواب.پس حواستون باشه.اگه گفتن یه اتاقه یعنی کلا یه نشیمن و تخت توی همونه.موفق باشید
تشکر کنندگان: Emma_a432 ، mohajer13 ، Saiban ، pooyash ، parsush
بچه ها من دانشجو ام ارمنستان اگه کسی سوالی چیزی داشت و خواست بیاد اینجا می تونه به من پیام بده من شمارمو می دم بهش اگه کاری باشه خوشحال می شم بتونم انجام بدم.
تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، bardia9 ، mohajer13 ، lottory ، مانترا ، dreamer60 ، parsush ، Sepasttian

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان