کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2012-10-05 ساعت 21:46)ehsan_ati نوشته:  
(2012-10-05 ساعت 21:39)mohsen-usa نوشته:  
(2012-10-05 ساعت 20:51)ehsan_ati نوشته:  
(2012-10-05 ساعت 20:33)kiasina نوشته:  
(2012-10-05 ساعت 13:40)peymanb نوشته:  

هزینه برای سفارت هر نفر 819$
خيلي وقته شده 330 دلار. لطفا اطلاعات اشتباه رو با اين صراحت و اطمينان اعلام نکنين!
احسان جان و دیگر دوستان عزیز-فکر میکنید برای سه نفر (دو نفر بزرگ+1 بچه) بغیر از هزینه های هتل-پرواز-خوراک-گردش...یا به عبارتی تنها برای هزینه های مدیکال و سفارت رقم 3000 دلار کافیه؟؟؟ آخه من فردا پس فردا با یک گونی پول و هزار جور ترس و لرز باید برم دلار تهیه کنم و میخواهم با این نرخهای کذایی به اندازه بخرم-نه بیشتر..متشکرم
3000 دلار واسه مديکال و سفارت؟!!! مگه چه خبره؟! من واسه بچه رو مطمئن نيستم سفارت چقدر بگيره ولي بر فرض که همون 330 دلار هم باشه واسه بچه، کلا ميشه 990 دلار. مديکال هم بگير حداکثر 200 دلار واسه هر نفر. ميشه 600 دلار! کلا ميشه 1600 دلار. حالا شما خيلي ميخواي احتياط کني ديگه 2000 دلار واقعا از کافي هم کافي تره! Wink

برای هر نفر از اعضای خانواده 330 دلار می گیرن؟
یا کلا هزینه لاتاری برای هر کیس 330 دلاره؟
2013AS2***   نفرات:2    مصاحبه:19DES,2012 ایروان   سـفـــــرنـــامـه
کلیر: برنده اصلی 19Agust   ورود به آمریکا: 17NOV 2013
--------------------------
F2A:  PD: 12 Dec 2013, approve: 5 Feb 2014,  , Interview date: 22 November 2015,Abu Dhabi, AP
Case Updates: 9,14,15,16,17,22 Dec,13March,5,11May
CLEAR:16MAY2016 Smile  
تشکر کنندگان: battosai
سلام..... برای ارمنستان با هواپیمای آرماویا برید ... تو خود هواپیما برگه های ویزا رو به شما میدن .. و شما هم پرش کنید ... وقتی هم که رسیدین میتونید دلار رو چینج کنید تو فرودگاه و ... حتما تور ردیف کنید ... چون اگر خودتون از فرودگاه بیایین بیرون و تاکسی سوار بشین پول زیادی از شما میگیرن اما با تور لیدر اصلا اینجوری یعنی هزینش برای لیدر هست و شما هیچی پول نمیدین .. تو میدان هارپاگ هم خیلی از ارمنی ها ایستادن میگن خونه ... که من یک خانومی به زور کارتشو به من داد گفت برای دوستا و آشناها ... . راستی آرماویا هم روزهای سه شنبه و جمعه پرواز داره و نوع هواپیما هم crj/200-300 هست .... مدت پرواز هم خیلی کم .. 1 ساعت ... . تو خیابان خانجان تومانیان میتونید خونه های خوبی رو اجاره کنید ... البته من نمیدونم کسانی که لاتاری هستن چهقدر کارشون طول میکشه در اونجا ... اما هتل هم هتل هرازدان خوب بود .... آنی پلازا هم خوبه 4 ستاره هست ... . الان هم یه ذره اونجا باید هوا سرد شده باشه ... رستوران های خوبی هست در ایروان ... اما اون رستوران ایرانیه آریا نرید من زیاد خوشم نیومد ازش کیفیت غذاهاش هم اصلا جالب نبود... اما ولی ولی حتما پروانا برید یه دیسکو خانوادگیه ... غذا هاش معرکست ... نیزه ماهی حتما سفارش بدین ... به مسئول اونجا بگید آهنگ ایرانی بذاره اما ازتون 5000 درام میگیره ... بازار ها هم زیاد چنگی به دل نمیزنه ... اما کلا یه منطقه مدرن داره که همون کنار میدان هارپاگ هست که خیابون شانزه لیزه هم در اون خیابون هست ...معبد گارنیر رو حتما برید 10 کیلومتری ایروان هست ... یه کلیسا هم همون نزدیکی ها است قدیمی هم هست اونم خوبه ... .
دوستان من دو سوال دارم:

1-از مدارک سفارت در ایروان یکی full photocopy of passport است این یعنی کپی از 40 صفحه پاسپورت؟ من که پاسپورت جدید گرفتم همه صفحاتش سفیده مثل برفBig Grin

2-مطمئن باشیم که ویزا توی فرودگاه ایروان به محض ورود آماده میشه؟؟

لطفا راهنمایی کنید-مرسی

(2012-10-06 ساعت 19:40)khmp نوشته:  
(2012-10-05 ساعت 20:51)ehsan_ati نوشته:  
(2012-10-05 ساعت 20:33)kiasina نوشته:  هزینه برای سفارت هر نفر 819$
خيلي وقته شده 330 دلار. لطفا اطلاعات اشتباه رو با اين صراحت و اطمينان اعلام نکنين!
احسان جان و دیگر دوستان عزیز-فکر میکنید برای سه نفر (دو نفر بزرگ+1 بچه) بغیر از هزینه های هتل-پرواز-خوراک-گردش...یا به عبارتی تنها برای هزینه های مدیکال و سفارت رقم 3000 دلار کافیه؟؟؟ آخه من فردا پس فردا با یک گونی پول و هزار جور ترس و لرز باید برم دلار تهیه کنم و میخواهم با این نرخهای کذایی به اندازه بخرم-نه بیشتر..متشکرم
3000 دلار واسه مديکال و سفارت؟!!! مگه چه خبره؟! من واسه بچه رو مطمئن نيستم سفارت چقدر بگيره ولي بر فرض که همون 330 دلار هم باشه واسه بچه، کلا ميشه 990 دلار. مديکال هم بگير حداکثر 200 دلار واسه هر نفر. ميشه 600 دلار! کلا ميشه 1600 دلار. حالا شما خيلي ميخواي احتياط کني ديگه 2000 دلار واقعا از کافي هم کافي تره! Wink

نفری 330 دلار ناقابل!!
2013AS00000XXXقبولی: 2012 1 May،ايروان،3 نفر،ارسال فرم: 2012 30May با دی.اچ.ال،کارنتی:2012 August ،مصاحبه:W3 October تاريخ كليرنس: xxتاريخ عزيمت به آمريكا: xx مقصد احتمالي:هيوستن
تشکر کنندگان: r_ent ، khmp
(2012-10-06 ساعت 22:46)Mehrdad 81 نوشته:  
(2012-10-04 ساعت 21:50)mohajer13 نوشته:  من هم ایمیل زدم و همون تاریخ قبلی رو تایید کردند.( ظاهرا جوابشون برای همه همین یه جمله ساده است). ولی مشکلی که دارم اینه که از نامه دوم پرینت نگرفته بودم که حالا پریدهSad. امیدوارم تا وقت مصاحبه مشکل سایت حل بشه بتونم پرینت بگیرم. وگرنه نمیدونم روز مصاحبه با چه نامه ای باید برم

دوست عزیز نگران نباش این مشکل حتماً تا چند روز آینده حل میشه

من پیشنهاد میکنم کپی ایمیل سفارت در ایروان را حتما همراه ببرید که در صورت اصلاح نشدن سایت ، دست خالی نباشید
2013AS00000XXXقبولی: 2012 1 May،ايروان،3 نفر،ارسال فرم: 2012 30May با دی.اچ.ال،کارنتی:2012 August ،مصاحبه:W3 October تاريخ كليرنس: xxتاريخ عزيمت به آمريكا: xx مقصد احتمالي:هيوستن
تشکر کنندگان: mohajer13
(2012-10-04 ساعت 23:36)ehsan_ati نوشته:  
(2012-10-04 ساعت 23:17)mehrnoush1449 نوشته:  
(2012-10-04 ساعت 23:07)ehsan_ati نوشته:  [quote='mohajer13' pid='221657' dateline='1349371251']
من هم ایمیل زدم و همون تاریخ قبلی رو تایید کردند.( ظاهرا جوابشون برای همه همین یه جمله ساده است). ولی مشکلی که دارم اینه که از نامه دوم پرینت نگرفته بودم که حالا پریدهSad. امیدوارم تا وقت مصاحبه مشکل سایت حل بشه بتونم پرینت بگیرم. وگرنه نمیدونم روز مصاحبه با چه نامه ای باید برم
وای چه بد. اميدوارم تا قبل از مصاحبه نامه برگرده و بتونين پرينت کنين. منم پرينت نگرفتم هنوز ولي همون روز به صورت فايل PDF روي کامپيوتر ذخيرش کردم. هر موقع خواستم پرينتش ميکنم.

منم دقیقاً شرایط شما رو دارم و هیچ پرینتی از نامم ندارم
به نظر من دوستاني که پرينت از نامه دوم ندارن 1 ايميل بزنن به سفارت ايروان و مشکل نداشتن نامه دوم و علت اين موضوع رو توضيح بدن. و بپرسن که تکليف چيه؟ آيا سفارت به نامه دوم نياز دارن يا نه؟

سفارت حتماً نامه دوم را میخواد چون بدون اون اجازه ورود نمیدن ولی نگران نباشید حتماً ظرف چند روز آینده قبل از مصاحبه ها مشکل حل میشه بهر حال بهتره هر پرینت و یا آماده کردن مدرکی را هرچه سریعتر انجام بدیم تا استرس بهمون وارد نشه
تشکر کنندگان: mohajer13
(2012-10-06 ساعت 10:02)پروا نوشته:  سلام
دوستان ايرواني
كسي تا حالا بليط ايروان براي نوامبر تونسته بخره؟
براي هتل چه كار كردين؟
من اصلا با محيط ايروان اشنايي ندارم ، كساني كه ميدونند، خيابان پوشكين تو سيتي سنتر جاي خوبيه؟؟
سلام
من امروز بلیط از آسمان گرفتم هنوز پروازهای نوامبر باز نشده ولی پرواز رفت رو در اکتبر رزرو کرد و برگشت رو اوپن نگه داشت. قرار شد هر وقت پرواز باز شد ok کنیم. البته این کار چند روز قبل از پرواز از ایروان هم امکان داره که من بعد از مصاحبه این کارو می کنم.
تشکر کنندگان: ali2316 ، Saeedv13 ، پروا
(2012-10-06 ساعت 22:37)mohsen-usa نوشته:  دوستان من دو سوال دارم:

1-از مدارک سفارت در ایروان یکی full photocopy of passport است این یعنی کپی از 40 صفحه پاسپورت؟ من که پاسپورت جدید گرفتم همه صفحاتش سفیده مثل برفBig Grin

2-مطمئن باشیم که ویزا توی فرودگاه ایروان به محض ورود آماده میشه؟؟

لطفا راهنمایی کنید-مرسی

(2012-10-06 ساعت 19:40)khmp نوشته:  
(2012-10-05 ساعت 20:51)ehsan_ati نوشته:  خيلي وقته شده 330 دلار. لطفا اطلاعات اشتباه رو با اين صراحت و اطمينان اعلام نکنين!
احسان جان و دیگر دوستان عزیز-فکر میکن...
3000 دلار واسه مديکال و سفارت؟!!! ....

نفری 330 دلار ناقابل!!

بله بله، لطفا از همه صفحات خالی کپی بگیرین Smile
خدا رو شکر شماره صفحه داره وگرنه خیلی حس کار عبث به آدم دست میداد!!!
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان: پروا ، mdna ، IN.USA@2013 ، mohsen-usa ، rezagh ، lilistar ، مانترا ، jazirehh
(2012-10-06 ساعت 23:21)Mehrdad 81 نوشته:  
(2012-10-06 ساعت 10:02)پروا نوشته:  سلام
دوستان ايرواني
كسي تا حالا بليط ايروان براي نوامبر تونسته بخره؟
براي هتل چه كار كردين؟
من اصلا با محيط ايروان اشنايي ندارم ، كساني كه ميدونند، خيابان پوشكين تو سيتي سنتر جاي خوبيه؟؟
سلام
من امروز بلیط از آسمان گرفتم هنوز پروازهای نوامبر باز نشده ولی پرواز رفت رو در اکتبر رزرو کرد و برگشت رو اوپن نگه داشت. قرار شد هر وقت پرواز باز شد ok کنیم. البته این کار چند روز قبل از پرواز از ایروان هم امکان داره که من بعد از مصاحبه این کارو می کنم.
منم دقيقا امروز پرواز آسمان رو واسه رفت توي اکتبر و برگشت اوپن واسه نوامبر رزرو کردم.نکنه ما با هم همسفر هستيم؟ Wink قيمتش ميشه 520000 تومان. خوبيش اينه که اگر خواستن یکضرب بدن، بعد از مصاحبه ميرم و برگشت رو عقب ميندازم. حالا خداکنه واسه نوامبر پرواز بزارن. اگه نگذاشتن چيکار کنيم؟!!! Sad
تشکر کنندگان: Saeedv13
منم دقيقا امروز پرواز آسمان رو واسه رفت توي اکتبر و برگشت اوپن واسه نوامبر رزرو کردم.نکنه ما با هم همسفر هستيم؟ Wink قيمتش ميشه 520000 تومان. خوبيش اينه که اگر خواستن یکضرب بدن، بعد از مصاحبه ميرم و برگشت رو عقب ميندازم. حالا خداکنه واسه نوامبر پرواز بزارن. اگه نگذاشتن چيکار کنيم؟!!! Sad
[/quote]

سلام دوستان !
در ارتباط با پروازهای نوامبر آسمان اصلا نگران نباشید . پروازهای نوامبر هنوز باز نشده وگرنه برقرار هست ...
CN:2013AS14XX/ايروان/ کیس:4 نفر/مصاحبه Nov,8,2012 /كليرنس Apr,4,2013
تشکر کنندگان: ehsan_ati ، hamedhamed
(2012-10-07 ساعت 00:25)ali2316 نوشته:  منم دقيقا امروز پرواز آسمان رو واسه رفت توي اکتبر و برگشت اوپن واسه نوامبر رزرو کردم.نکنه ما با هم همسفر هستيم؟ Wink قيمتش ميشه 520000 تومان. خوبيش اينه که اگر خواستن یکضرب بدن، بعد از مصاحبه ميرم و برگشت رو عقب ميندازم. حالا خداکنه واسه نوامبر پرواز بزارن. اگه نگذاشتن چيکار کنيم؟!!! Sad

سلام دوستان !
در ارتباط با پروازهای نوامبر آسمان اصلا نگران نباشید . پروازهای نوامبر هنوز باز نشده وگرنه برقرار هست ...
[/quote]
ممنون علي آقا Wink شما که خودتون ماشالا اين کاره اين و مهندس پرواز هواپيمايي آسمان هستين. یک سوال داشتم. نوع هواپيما هاي هواپيمايي آسمان واسه ايروان چي هست؟ خداي نکرده سقوط نکنه؟ من يکم از هواپيماهاي ايران حقيقتا ميترسم! ميشه يکم توضيح بدي؟ ممنون.
تشکر کنندگان: ali2316 ، battosai ، el333 ، hamedhamed ، rezagh
سلام دوستان !
[/quote]
ممنون علي آقا Wink شما که خودتون ماشالا اين کاره اين و مهندس پرواز هواپيمايي آسمان هستين. یک سوال داشتم. نوع هواپيما هاي هواپيمايي آسمان واسه ايروان چي هست؟ خداي نکرده سقوط نکنه؟ من يکم از هواپيماهاي ايران حقيقتا ميترسم! ميشه يکم توضيح بدي؟ ممنون.
[/quote]

سلام !
پرواز حدود 01:25 که متناسب با فصل و تعداد مسافر شامل :
-AIRBUS -340
BOEING727-222 ADV.
FOKKER-100
اصلا جای نگرانی نیست این سه گروه هواپیما جزو بهترین های ایران هستند...
CN:2013AS14XX/ايروان/ کیس:4 نفر/مصاحبه Nov,8,2012 /كليرنس Apr,4,2013
تشکر کنندگان: ehsan_ati ، پروا ، r_ent ، HRSH ، hamedhamed ، مانترا
(2012-10-07 ساعت 01:30)alisarvareharchiabi نوشته:  دوست عزیز .. سلام... از کی تا حالا آسمان ایرباس a340 رو برای ایروان استفاده میکنه؟ .... در این مسیر پروازی یا فوکر هست یا 727 ... من تا حالا ندیدم از a340 برای ایروان استفاده کرده باشن ...

وقتی از 747 سری 400 تو مسیر تهران-مشهد استفاده میشه هیچ تعجبی نداره که از A340 هم تو مسیر ایروان استفاده کنن.
البته هیچ کدوم از اینا تایپای ثابت مسیر نیستن و با توجه به شرایط ناوگان و مسافر، بصورت موردی انتخاب میشن.
2013AS28** --- Single --- Ankara --- Current:8th Nov 12 --- Interview:2nd Jan 13 --- Clearance:7th Feb 13 --- Entry:20th Sep 13 Washington D.C --- SS Card: 3rd Oct 13 --- Raleigh,NC

تشکر کنندگان: hamedhamed ، rezagh ، ali2316
دوستان باید خدمتتون عرض کنم که انجام هر پرواز بدون رعایت یک سری استانداردها در هیچ ایرلاین معتبری امکان پذیر نیست یعنی اینکه بدون داشتن این حداقل های ایمنی هیچ پروازی انچام نمیشه و اصلا خود کرو پرواز از ترس جون خودشونم که باشه پاشونو تو اون هواپیما نمیذارن. البته بحث سر رعایت این استانداردهاست که باید خدمتتون بگم که در ایرلاین هایی مثل ایران ایر ، ماهان و آسمان که سالهاست عضو یاتا و ایکائو هستند رعایت نکردن این مسائل به قیمت نابود شدنشون هست به ویژه ایران ایر و ماهان که تعداد روتهای بین المللی شون خیلی زیاده و پرواز لانگ رنج انجام میدن. پس خیالتون راحت باشه که ایمنی پرواز خیلی بیشتر از اون چیزی که فکرشو بکنید بهش توجه میشه و اینطور نیست که صرفا با بالا بودن سن هواپیما خطر پرواز هم بالا میره.حالا این مسئله که چرا ایرلاینهای بزرگ دنیا از ناوگان نو استفاده میکنن فقط جنبه اقتصادی داره و اینکه با بالا رفتن سن هواپیما هزینه های تعمیر و نگهداری اونم بالا میره و برای ایرلاینها مقرون به صرفه نخواهد بود ولی چون کشور ما قادر به خرید هواپیمای نو نیست مجبور به تحمل این هزینه هاست.
در ضمن باید بگم که در این یه فقره(یعنی رعایت استانداردها)ایران چیزی کم نداره. چون فقط مربوط به کشور خودمون نمیشه و جنبه بین المللی داره(مثلا تو مسیر تهران-لندن باید تمامیه قوانین هوانوردی مریوط به انگلستان رعایت شه) و به هیچ وجه با قضیه من بمیرم تو بمیری حالا بعدا درستش میکنم سازگار نیست و ایران تو این زمینه هیچ راه در رویی نداره و انصافا هم همه بچه های هواپیمایی نسبت به جاهای دیگه کشورمون دارن بهتر کار میکنن.
پس هر وقت با یه هواپیمایی که نمیدونید واسه کجاست و داره به کجا میره پرواز داشتید احساس خطر کنید.
2013AS28** --- Single --- Ankara --- Current:8th Nov 12 --- Interview:2nd Jan 13 --- Clearance:7th Feb 13 --- Entry:20th Sep 13 Washington D.C --- SS Card: 3rd Oct 13 --- Raleigh,NC

تشکر کنندگان: SOROUSHSOFT ، sayeh_m ، Saeedv13 ، sasbk ، ehsan_ati ، ali2316 ، maneia ، battosai ، khmp ، daria ، dreamer60 ، مانترا ، hamedhamed
(2012-10-07 ساعت 15:07)HRSH نوشته:  دوستان باید خدمتتون عرض کنم که انجام هر پرواز بدون رعایت یک سری استانداردها در هیچ ایرلاین معتبری امکان پذیر نیست یعنی اینکه بدون داشتن این حداقل های ایمنی هیچ پروازی انچام نمیشه و اصلا خود کرو پرواز از ترس جون خودشونم که باشه پاشونو تو اون هواپیما نمیذارن. البته بحث سر رعایت این استانداردهاست که باید خدمتتون بگم که در ایرلاین هایی مثل ایران ایر ، ماهان و آسمان که سالهاست عضو یاتا و ایکائو هستند رعایت نکردن این مسائل به قیمت نابود شدنشون هست به ویژه ایران ایر و ماهان که تعداد روتهای بین المللی شون خیلی زیاده و پرواز لانگ رنج انجام میدن. پس خیالتون راحت باشه که ایمنی پرواز خیلی بیشتر از اون چیزی که فکرشو بکنید بهش توجه میشه و اینطور نیست که صرفا با بالا بودن سن هواپیما خطر پرواز هم بالا میره.حالا این مسئله که چرا ایرلاینهای بزرگ دنیا از ناوگان نو استفاده میکنن فقط جنبه اقتصادی داره و اینکه با بالا رفتن سن هواپیما هزینه های تعمیر و نگهداری اونم بالا میره و برای ایرلاینها مقرون به صرفه نخواهد بود ولی چون کشور ما قادر به خرید هواپیمای نو نیست مجبور به تحمل این هزینه هاست.
در ضمن باید بگم که در این یه فقره(یعنی رعایت استانداردها)ایران چیزی کم نداره. چون فقط مربوط به کشور خودمون نمیشه و جنبه بین المللی داره(مثلا تو مسیر تهران-لندن باید تمامیه قوانین هوانوردی مریوط به انگلستان رعایت شه) و به هیچ وجه با قضیه من بمیرم تو بمیری حالا بعدا درستش میکنم سازگار نیست و ایران تو این زمینه هیچ راه در رویی نداره و انصافا هم همه بچه های هواپیمایی نسبت به جاهای دیگه کشورمون دارن بهتر کار میکنن.
پس هر وقت با یه هواپیمایی که نمیدونید واسه کجاست و داره به کجا میره پرواز داشتید احساس خطر کنید.

دوست عزيز حرفاتون تائيد ميشه ولي مشكل اساسي اينجاست كه در حال حاضر به خاط تنگ شدن هر چه بيشتر حلقه tahريم ارلاين ها مجبور به تامين قطعه از baزار siياه هستند و مطمئنا" قطعه اي كه از baزار siياه تهيه بشه فاقد استاندارد هاي لازم هست.
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
تشکر کنندگان: sayeh_m ، battosai ، ali2316 ، HRSH ، hamedhamed
من که قانع نشدم اما ممنون ازاطلاعاتی که نوشتین.یه سایت برای کسانی که میخوان نرخ تبدیل یورو ودلاربه درام بدونن.درضمن ایروان بانکها نرخ تبدیل متفاوتی دارن تابلو ارزی چندتابانک ببینیدبعدچنج کنید.http://www.armeniainfo.am/about/index.php?nominal=277.77&cur=USD&section=currency
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
تشکر کنندگان: ehsan_ati ، ali2316 ، مانترا ، hamedhamed

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان