کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
بچه ها من ایروان زندگی می کنم اگه سوالی راجع به هرچیزی داشتید می تونید بپرسید.
اینم ایمیل منه اگه خواستید:
Sobi_spider@yahoo.com
Wink
(2012-10-07 ساعت 15:21)سارا2013 نوشته:  
(2012-10-07 ساعت 15:16)سارا2013 نوشته:  سلام به دوستان
من هیچ پرینتی از نامه دومم ندارم خواهشا بهم راهنمایی کنید چیکار کنم به سفارت ارمنستان نامه زدم اما جوابی ندادن.

من كه گفتم ، به kcc نامه بده

(2012-10-07 ساعت 15:48)sobi_spider نوشته:  بچه ها من ایروان زندگی می کنم اگه سوالی راجع به هرچیزی داشتید می تونید بپرسید.
Sobi_spider@yahoo.com
Wink

سلام
اين خيلي خوبه كه ايروان زندگي ميكنيد ، پس لطف كنيد در مورد اينكه كدوم خيابون ايروان بهتر هست براي اجاره و اگه سايت معتبر براي اجاره هتل و اپارتمان اونجا ميشناسيد همين جا اعلام كنيد
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، Gholy ، rezagh
بچه ها من الان ایروانم.

داغ داغ
اینجا هیچکس انگلیسی بلد نیست .پس حسابی محافظه مارانه بیاین.آدرسا رو تو کاغذ بنوسین حتما" ارمنی بنوسید.
نکته دوم : بزرگترین سفارت آمریکا رو در جهان اینجا داره .(به گفته خودشون!!!)
دلتونو خالی نمی کنم اما انگار خوبم ویزا نمی ده

تا بعد
2013xxx11xx
3 نفر
ایروان
هفته دوم اکتبرWink
(2012-10-07 ساعت 18:31)mag2013 نوشته:  بچه ها من الان ایروانم.

داغ داغ
اینجا هیچکس انگلیسی بلد نیست .پس حسابی محافظه مارانه بیاین.آدرسا رو تو کاغذ بنوسین حتما" ارمنی بنوسید.

تا بعد
اميدوارم که سفر خوبی داشته باشین و بزنین تو گوش 1 ضرب Wink منتظر اخبار جديدت هستيم. هر نکته حتي جزيي هم که اونجا ديدي خودش ميتونه به بقيه بچه ها کمک کنه. موفق باشی.Smile
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، mgolchin13 ، rezagh ، hamedhamed
(2012-10-07 ساعت 18:39)ehsan_ati نوشته:  

داغ داغ

تا بعد
اميدوارم که سفر خوبی داشته باشین و بزنین تو گوش 1 ضرب Wink منتظر اخبار جديدت هستيم. هر نکته حتي جزيي هم که اونجا ديدي خودش ميتونه به بقيه بچه ها کمک کنه. موفق باشی.Smile

سلام
ايشالا كه موفق باشي
ولي يك سوال
به كيا خوب ويزا نميده؟؟
تشکر کنندگان:

داغ داغ

تا بعد

لطفا" یکم بیشتر در مورد ایروان برامون بنویسید و اینکه کی مصاحبه دارید؟
قایقی باید ساخت
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi

داغ داغ

تا بعد

به سلامتي ايشالا خبر ويزاي يه ضربتو بشنويم دوست من Big GrinBig Grin
البته تركيه هم كه ما بوديم مردمش انگليسي بلد نبودن و بيشتر با زبان زيباي ايما و اشاره منظورمون رو بهشون مي فهمونديم. دلت خالي نباشه اتفاقاً تا جاييكه مي دونم ايروان هم ويزا خيلي خوب مي ده Smile
شماره کیس :2012AS0005XXXX - كارنت شدن كيس: June 2012 -تاريخ مصاحبه : هفته آخر June- كنسولگري :Ankara -
نتيجه مصاحبه :‌ كليرنس+ فرم 9 سوالي - تاريخ كليرنس : يه روزي تو نيمه اول سپتامبر ( 7th)

تشکر کنندگان: ehsan_ati ، raham ، sayeh_m ، Saeedv13 ، rezagh ، daria ، Soap McTavish ، parsush
(2012-10-07 ساعت 18:25)پروا نوشته:  
(2012-10-07 ساعت 15:21)سارا2013 نوشته:  
(2012-10-07 ساعت 15:16)سارا2013 نوشته:  سلام به دوستان
من هیچ پرینتی از نامه دومم ندارم خواهشا بهم راهنمایی کنید چیکار کنم به سفارت ارمنستان نامه زدم اما جوابی ندادن.

(2012-10-07 ساعت 15:48)sobi_spider نوشته:  بچه ها من ایروان زندگی می کنم اگه سوالی راجع به هرچیزی داشتید می تونید بپرسید.
Sobi_spider@yahoo.com
Wink

سلام
اين خيلي خوبه كه ايروان زندگي ميكنيد ، پس لطف كنيد در مورد اينكه كدوم خيابون ايروان بهتر هست براي اجاره و اگه سايت معتبر براي اجاره هتل و اپارتمان اونجا ميشناسيد همين جا اعلام كنيد

خیابون های مرکز شهر بهتر از بقیه شهر است و به همه جا نزدیک است با تاکسی تا سفارت آمریکا یک ربع بیشتر نمیشه.سایت هم من از این سایت استفاده کردم خوب بوده.
http://www.booking.com/
آپارتمان هم می تونید هم با آژانس ها هماهنگ کنین یا کسی که بتونه بگیره واستون.من خودم می تونم اگه کسی ایشالا برنده شد و خواست بیاد اینجا واسش آپارتمان بگیرم.

داغ داغ

تا بعد

آره انگلیسی زیاد بلد نیستن بهتره آدرسارو بنویسین.آره بزرگترین سفارت آمریکا رو ارمنستان داره.
تشکر کنندگان: mooj ، mohajer13 ، مانترا
پرداخت هزینه ی ویزا فقط به صورت درام و به شرح زیر می باشد

نرخ هر یک درام تقریبا بین ۵ تا ۶ تومان در نوسان است

ویزای توریستی 120 روزه و یکبار ورود 15000 درام

ویزای توریستی 21 روزه و یکبار ورود 3000 درام

ویزای ترانزیتی 10000 درام

افراد زیر 18 سال برای تمام انواع ویزاها رایگان می باشد

صدور ویزا بصورت 24 ساعته در سفارت و در فرودگاه زوارتنوتس شهر ایروان و مرز نوردوز در همان زمان انجام می گیرد

با توجه به مدت زمان و انقضای ویزا، به منظور تمدید ویزا حداکثر 3روز مهلت دارید به وزارت امور خارجه واقع در خیابان ماشتوتس 13A مراجعه کرده و اقدام به تمدید ویزا کنید در غیر این صورت طبق قانون 201 نقض حقوق اداری محکوم به جریمه از 50000 تا 100000 درام می شوید و تا یکسال اجازه ورود به ارمنستان را ندارید.

از نکته های قابل توجه این میباشد که اگر شما در فرودگاه و یا لب مرز نوردوز برای دریافت ویزا درام پرداخت کنید به نفع شماست زیرا مبلغ درام شما کمتر از مبلغ دلار هست.

مسافرین عزیز توجه کنند زمانی که ایران چند روز تعطیلی پی در پی دارد از مسافرت زمینی به ارمنستان خودداری کنند؛ زیرا در مرز نوردوز 72 ساعت باید در نوبت بمانند.

از دیگر نکات مهم برای اخذ ویزا این میباشد که به هیچ عنوان برای گرفتن ویزای ارمنستان به وزارت خارجه ارمنستان در ایران مراجعه نکنید زیرا مبلغ را به EUR پرداخت میکنید و خیلی بیشتر از قیمت ویزا در داخل فرودگاه و یا لب مرز میاشد.

مدارک لازم برای اخذ ویزا:

اصل پاسپورت

مبلغ : 6 یورو یا 10 دلار

منبع
سایت خوبیهSmile
پرداخت هزینه ی ویزا فقط به صورت درام و به شرح زیر می باشد

صدور ویزا بصورت 24 ساعته در سفارت و در فرودگاه زوارتنوتس شهر ایروان و مرز نوردوز در همان زمان انجام می گیرد

با توجه به مدت زمان و انقضای ویزا، به منظور تمدید ویزا حداکثر 3روز مهلت دارید به وزارت امور خارجه واقع در خیابان ماشتوتس 13A مراجعه کرده و اقدام به تمدید ویزا کنید در غیر این صورت طبق قانون 201 نقض حقوق اداری محکوم به جریمه از 50000 تا 100000 درام می شوید و تا یکسال اجازه ورود به ارمنستان را ندارید.

از نکته های قابل توجه این میباشد که اگر شما در فرودگاه و یا لب مرز نوردوز برای دریافت ویزا درام پرداخت کنید به نفع شماست زیرا مبلغ درام شما کمتر از مبلغ دلار هست.

مسافرین عزیز توجه کنند زمانی که ایران چند روز تعطیلی پی در پی دارد از مسافرت زمینی به ارمنستان خودداری کنند؛ زیرا در مرز نوردوز 72 ساعت باید در نوبت بمانند.

از دیگر نکات مهم برای اخذ ویزا این میباشد که به هیچ عنوان برای گرفتن ویزای ارمنستان به وزارت خارجه ارمنستان در ایران مراجعه نکنید زیرا مبلغ را به EUR پرداخت میکنید و خیلی بیشتر از قیمت ویزا در داخل فرودگاه و یا لب مرز میاشد.

اصل پاسپورت

منبع
سایت خوبیهSmile

سلام. ممنون از اطلاع رسانی خوب شما. فقط یک سئوال برای من ایجاد شد و آن هم اینکه گفته اید در صورت تعطیلی های چند روزه در ایران ممکن است تا 72 ساعت در مرز معطل شویم. من هفته آینده پنج شبه زمینی سفر خواهم کرد و با توجه به اینکه روز جمعه به مرز خواهم رسید، آیا به نظر شما ممکن است بیشتر از یک روز در مرز معطل شوم. چون روز شنبه وقت آزمایش پزشکی گرفته ام. کمی نگران شدم که به موقع به ایروان نرسم. ممکن است مرا روشن کنید؟
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، Emma_a432
(2012-10-08 ساعت 00:31)mhz_ir نوشته:  پرداخت هزینه ی ویزا فقط به صورت درام و به شرح زیر می باشد

اصل پاسپورت

منبع
سایت خوبیهSmile

سلام مرسی از اطلاع رسانی ولی چند نکته رو می خواستم بگه یکی اینکه به خاطر کم شدن ارزش ریال هر درام رو برای تبدیل به تومان باید 8 برابر کنید.
نکته دیگه که من الان چند سال اینجام هم خودم چند بار اومدم و رفتم هم دوستان ولی هیچکی رو ندیدم که 72 ساعت توی مرز مونده باشه ! شلوغ ترین روزها روزهای نزدیکه عید نوروز که 12 تا اتوبوس هرروز حرکت می کردند ولی اون موقع هم فوقش تا 10 ساعت دیدم کسی معطل شده.
راجع به هزینه ویزا درست می فرمائید اگه لب مرز یا در فرودگاه پرداخت کنید بهتره.
تشکر کنندگان: Blaze ، Saeedv13 ، nora ، Soap McTavish ، myfriendsmy2010 ، cygnus2 ، مانترا ، payam62

داغ داغ

تا بعد

دانشجوهای ارمنی تیپ مشخصی دارند به قول ما چهره ها تابلو اونا اکثراانگلیسی بلدهستن پاتوقشونم بیشترمیدون جمهوری .اپراهست .اگراونجابودی سوال کن راهنماییت میکنند .
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، nora ، Soap McTavish ، Emma_a432 ، مانترا
كسي امروز مصاحبه نداشت؟
بچه ها كيا الان ايروانند؟
تشکر کنندگان:
سلام به همه
من الان توی فرودگاه هستم
منتظر پرواز به ایروان
پرواز اسمان گرفتم به ۵۲۰ تومان
جا هم رزرو نکردم دارم میرم ببینم چی می شه!
برسم براتون می نویسم
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
(2012-10-08 ساعت 19:25)afs نوشته:  سلام به همه
من الان توی فرودگاه هستم
منتظر پرواز به ایروان
پرواز اسمان گرفتم به ۵۲۰ تومان
جا هم رزرو نکردم دارم میرم ببینم چی می شه!
برسم براتون می نویسم

انشاله یه ضرب ویزا بگیرید. موفق باشید

(2012-10-07 ساعت 18:25)پروا نوشته:  
(2012-10-07 ساعت 15:21)سارا2013 نوشته:  [quote='سارا2013' pid='222867' dateline='1349606809']
سلام به دوستان

پروا جون به کی سی سی تل کرده بودم میگه هیچ تغییری رو سایت نیست و باید با سفارت ارمنستان حرف بزنید. امروز سفارت ارمنستان تعطیل بود.
تشکر کنندگان: پروا ، afs

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان