کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای EB-2
دلیل خاصی داشت که برگشت رو هفت بهمن گرفتین؟ شما از دکتر وقت گرفتین؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
شما وقت گرفتین از دکتر؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
شما خانم هستید ،؟مین هستید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
بله من خانمم نه همسرم مین هست
پاسخ
تشکر کنندگان:
نه هنوز نگرفتم ولی شما اگر بچه تون کوچیکه همون ۲۶ دی باید بیاین که فرداش که دوشنبه میشه برید دکتر و تا پنج شنبه یا جمعه جوابش بیاد دستتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
وای خیلی خوشحال شدم که شما رو پیدا کردم
پاسخ
تشکر کنندگان:
اگه دوست دارید پیام خصوصی بدید بهتره
پاسخ
تشکر کنندگان:
شما هم بچه زیر دوسال دارین؟خوشحال میشم باهم در ارتباط باشیم میتونیم در تلگرام با هم ارتباط داشته باشیم اگه موافق باشین
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنون منم خیلی خوشحال شدم .ولی خیلی استرس دارم و نگران هوای سرد آنکارا هم هستم
پاسخ
تشکر کنندگان:
پیام های خصوصیتون رو چک کنین
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
تو سایت دکتر اونگان نوشته که زیر یک ماه هیچ واکسنی نزنین، یعنی حداقل از یه ماه قبل از ویزیت دکتر نباید واکسنی زد، ما نوبت دوم واکسن mmr مون میشه 29 آذر، و 4 بهمن هم وقت مصاحبه داریم، باید چیکار کنیم؟ واکسنمون رو اینجا بزنیم یا از خیرش بگذریم؟چون اگه 29 آذر واکسن بزنیم تا 29 دی میشه یه ماه، اصلا نمی دونم که چقدر قبل مصاحبه باید رفت دکتر؟هنوز وقت نگرفتیم . کسی نظری داره؟ کسی بوده زیر یه ماه واکسن زده باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-06 ساعت 10:18)lady65719 نوشته:  
(2016-12-04 ساعت 18:56)sf_home81 نوشته:  
(2016-12-04 ساعت 10:21)lady65719 نوشته:  سلام تبریک میگم خدمتتون
شما هم niw هستین؟ چرا فک می کنین که ممکنه یکضرب ویزا بدن مگه اصلا ممکنه؟
آیا از شما گواهی تمکن مالی خواستند؟
درمورد واکسن ها شما زدین واکسن هاتون رو؟

سلام بله niw
در مورد یکضرب بودن بهرحال دوست دارم خوشبین باشم و ظاهرأ بی سابقه هم نیست و قبلأ یکی دو نفری گرفتند. بله به من گفتند تمکن مالی همراه داشته باشم. واکسنها رو هم قبلأ آماده کردم

خیلی عجیبه ما سفارتمون آنکارا است و کیسمون هم EB2 زیر گروه NIW هست و 23 ژانویه مصاحبه داریم اما از ما در مورد تمکن مالی چیزی نخواستند، آیا کیس شما هم مثل ماست؟ همون علمیه دیگه درسته؟
یه سوال دیگه ما توی سایت سفارت رجیستر کردیم اونجا از ما یه کریر سرویس می خواد یعنی یه آدرسی در آنکارا که پاسپورتها رو بعدا به اونجا پست کنه، شما در اون مورد چی کار کردین؟ اگه کسی هم میتونه کمک کنه لطفا راهنمایی کنه که باید چه کنیم؟ممنون میشم

سلام.
من هم کیسم EB2-NIW است. مصاحبه را انجام داده ام و گواهی تمکن مالی هم نخواستند.
پاسخ
تشکر کنندگان: lady65719
(2016-11-03 ساعت 17:05)shahr2831 نوشته:  سلام به همگی بالاخره ویزای ما هم ‎issued‎ شد! خدا را شکر. این لحظه را برای همه دوستان آرزو می کنم.

سلام دوست عزیز.
اولا تبریک میگم. ثانیا چند روز از زمان مصاحبه تا زمان issue شدن ویزا برای شما طول کشید؟
سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-07 ساعت 13:06)lady65719 نوشته:  سلام
تو سایت دکتر اونگان نوشته که زیر یک ماه هیچ واکسنی نزنین، یعنی حداقل از یه ماه قبل از ویزیت دکتر نباید واکسنی زد، ما نوبت دوم واکسن mmr مون میشه 29 آذر، و 4 بهمن هم وقت مصاحبه داریم، باید چیکار کنیم؟ واکسنمون رو اینجا بزنیم یا از خیرش بگذریم؟چون اگه 29 آذر واکسن بزنیم تا 29 دی میشه یه ماه، اصلا نمی دونم که چقدر قبل مصاحبه باید رفت دکتر؟هنوز وقت نگرفتیم . کسی نظری داره؟ کسی بوده زیر یه ماه واکسن زده باشه؟

سلام

بله شما تا یک ماه قبل از تاریخ مدیکال نباید واکسنی که حاوی ویروس زنده باشه تزریق کنید که ام ام آر شاملش میشه. به نظر من شما بر حسب تاریخ مصاحبه، تاریخ مدیکالتون رو محاسبه کنید و وقت بگیرید. بعدش طبق چیزی که دکتر به من گفت نوبت دوم ام ام آر رو تا دو سه روز اینور اونور هم میشه زد و مشکلی نیست. یعنی شما می تونید مثلاً 26 آذر نوبت دوم رو بزنید که و تا مصاحبه هم که 8 روز وقت دارین. فکر نکنم مدیکال رو 5 روز زودتر از مصاحبه انجام بدین (در شرایطی که کودک همراه داشته باشید، اگر نه که 3 روز قبل هم کافیه، چون جواب نهایتاً دو روزه آماده میشه)
پرونده: EB1
حرفه: فیلمساز
اپروو شدن پرونده: خرداد 95
ارسال مدارک هویتی به ان وی سی: مرداد 95
تاریخ مصاحبه: آذر 95
نتیجۀ مصاحبه: AP
سفرنامه
کلیرنس: ---
پاسخ
تشکر کنندگان: lady65719
سلام

یک سوال ازتون (hesgan) داشتم. آیا به شما هم قبل از مصاحبه از ابوظبی تماس گرفتند؟ من کیس مشابه شما میشناسم که شهریورماه برای مصاحبه رفتند ابوظبی ولی قبلش از سفارت بهشون زنگ زدن و گفتند که مدیکال ندن چون الان مشغول بررسی پرونده های سال قبل هستند و تا نوبت به ایشون برسه اعتبار مدیکالشون تموم میشه. آیا برای شما هم اینچنین بوده؟ البته این دوستم با مشاوره وکیلش مدیکال داد و به سفارت هم تحویل داد ولی از اون موقع در AP موندن.

از دوستان دیگر اگر مورد مشابه داشتید ممنون میشم بگین. این مورد عمومیت داره؟ اگر نه، چه معنی میتونه داشته باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان