کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای EB-2
کسانی که تاریخ مصاحبه شون رو ثبت کردن آخرین مرحله چی بوده میشه لطفا راهنمایی کنید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-11 ساعت 19:36)yasesepid نوشته:  دوستان سلام .من فرم تایید ثبت تاریخ مصاحبه رو تکمیل کردم و آدرس دفتر پستی رو هم انتخاب کردم و تارخ مصاحبه هم اومد ولی وقتی دکمه تکمیل ثبت نام رو میزنم گزینه (من یک ربات نیستم )میاد که غیر فعاله .نمیدونم چکار کنم .کسی اطلاعاتی داره در این زمینه؟آیا الان تاریخ مصاحبه ما ثبت شده یا باید حتما ایمیلی دریافت کنیم که ثبت شده ؟

سلام

کنار اون عبارت "من یک ربات نیستم" یک دکمۀ کوچیک هست که باید روش کلیک کنین.
پرونده: EB1
حرفه: فیلمساز
اپروو شدن پرونده: خرداد 95
ارسال مدارک هویتی به ان وی سی: مرداد 95
تاریخ مصاحبه: آذر 95
نتیجۀ مصاحبه: AP
سفرنامه
کلیرنس: ---
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خدمت تمامی دوستان.
من در کتگوری EB2-NIW قرار دارم. مصاحبه را انجام داده ام و در مرحله AP هستم. وقتی در سایت ‎ceac‎ وضعیت را چک می کنم در بخشی از توضیح نوشته شده است که در صورتی ویزا صادر خواهد شد که تعداد ویزاهای صادر شده از این نوع به حد تعیین شده نرسیده باشد. این به چه معنی است؟ آیا اگر تعداد ویزاها به حد تعیین شده رسیده باشد دیگر کلا ویزایی صادر نخواهد شد و امتیازی که بدست آمده است کلا از بین می رود یا باید صبر کرد تا سال بعد و در سال بعد ویزا صادر خواهد شد؟
ممنون میشم راهنمایی کنید اگر اطلاع دارید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-11 ساعت 21:19)hesgan نوشته:  
(2016-12-11 ساعت 19:36)yasesepid نوشته:  دوستان سلام .من فرم تایید ثبت تاریخ مصاحبه رو تکمیل کردم و آدرس دفتر پستی رو هم انتخاب کردم و تارخ مصاحبه هم اومد ولی وقتی دکمه تکمیل ثبت نام رو میزنم گزینه (من یک ربات نیستم )میاد که غیر فعاله .نمیدونم چکار کنم .کسی اطلاعاتی داره در این زمینه؟آیا الان تاریخ مصاحبه ما ثبت شده یا باید حتما ایمیلی دریافت کنیم که ثبت شده ؟

سلام

کنار اون عبارت "من یک ربات نیستم" یک دکمۀ کوچیک هست که باید روش کلیک کنین.
اون گذینه رو بارها زدم کار کرد ولی الان که میخوام تکمیل کنم ثبت نام رو دکمه من یک ربات نیست غیر فعاله .?.دوستان که تجربه این کارو دارن لطفا بگید بعد از انتخاب کریر سرویس اقدام بعدی چیه ؟آیا باید منتظر ایمیلی مبنی بر ثبت تاریخ مصاحبه باشم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-11 ساعت 23:52)behz_mohaj نوشته:  سلام خدمت تمامی دوستان.
من در کتگوری EB2-NIW قرار دارم. مصاحبه را انجام داده ام و در مرحله AP هستم. وقتی در سایت ‎ceac‎ وضعیت را چک می کنم در بخشی از توضیح  نوشته شده است که در صورتی ویزا صادر خواهد شد که تعداد ویزاهای صادر شده از این نوع به حد تعیین شده نرسیده باشد. این به چه معنی است؟ آیا اگر تعداد ویزاها به حد تعیین شده رسیده باشد دیگر کلا ویزایی صادر نخواهد شد و امتیازی که بدست آمده است کلا از بین می رود یا باید صبر کرد تا سال بعد و در سال بعد ویزا صادر خواهد شد؟
ممنون میشم راهنمایی کنید اگر اطلاع دارید.

سلام. اگه ظرفیت پر بشه معمولا تو ماه اکتبر که اول سال کاری هست دوباره همه ی کیس های EB2 کارنت خواهد شد.
Category: EB2 (Advance Degree) - PERM filed with DOL: Sep2014 - PERM Approved: Feb2015 - I-140 Filed with USCIS: Mar2015 - I-140 Approved: Apr2015- I-485 Approved: Jun2015 - Green Card Received: July2015

N400 Filed: April2020
پاسخ
تشکر کنندگان: behz_mohaj ، sherwean001
(2016-12-11 ساعت 16:23)hesgan نوشته:  
(2016-12-10 ساعت 23:47)Sanikord نوشته:  سلام دوستان منم مي خواستم تجربه ام رو براتون بگم
ما از طريق ويزاي e2 اقدام كرديم كه بعد أر كلي پرس و جو آقاي طاهر كاملي رو به عنوان وكيل انتخاب كرديم اين اقا با هزار ترفند و زبون بازي گفت ما ٢٠ هزار دلار رو اول مي گيريم و كارو شروع مي كنيم ما هم از همه جا بي خبر پول بي زبونو به حساب شخصي خود آقاي كاملي توسط يه صرافي كه خودشون معرفي كردن واريز كرديم
و به ما با اب و تاب كه البته كار ما رو گفت همكارم انجام مي ده و كار ما رو به كسي ديگه سپرد اولا كه گفت با سرمايه ١٥٠ هزار دلار شما مي تونيد بيسنس راه بندازين و ما باز هم پول و فرستاديم و يك سال ونيم هم كارمون طول كشيد و بعد شب قبل از مصاحبه بهمون گفت شانس ويزا گرفتن ايرانيا خيلي كمه توي ويزاي اي تو كه ما با كلي دلشوره رفتيم و كه البته ويزا هم بهمون ندادن و بعد هم گفت متأسفم گفته بودم كه شانس ويزا براي ايرانيا كمه و اگه شما فيليپيني بودين مثلا حتما مي دادن و اين حرفا كه شوهر من ناراحت شد و گفت مكن شما از روز اول نمي دونستن كه ما إيراني هستيم و گفت حالا دوباره بررسي مَس كنم و از اين حرفا كه كلا ما رو هي اميدوار كرد و دوباره نااميد فقط خواستم بگم تو رو خدا شما مثل ما گول اين شياد و نخورين و بدونين كه ويزاي اي تو خيلي درصدش پايين كه ويزا بدن البته ما يه بيسنس خيلي خوب كه به گفته خودش بي نقص بود داشتيم
فقط اين اقا با اين بي كفايتيش شانس ويزاي توريستي رو هم از ما گرفت كه خدا ازش نگذره

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-12 ساعت 23:32)Sanikord نوشته:  
(2016-12-11 ساعت 16:23)hesgan نوشته:  
(2016-12-10 ساعت 23:47)Sanikord نوشته:  سلام دوستان منم مي خواستم تجربه ام رو براتون بگم
ما از طريق ويزاي e2 اقدام كرديم كه بعد أر كلي پرس و جو آقاي طاهر كاملي رو به عنوان وكيل انتخاب كرديم اين اقا با هزار ترفند و زبون بازي گفت ما ٢٠ هزار دلار رو اول مي گيريم و كارو شروع مي كنيم ما هم از همه جا بي خبر پول بي زبونو به حساب شخصي خود آقاي كاملي توسط يه صرافي كه خودشون معرفي كردن واريز كرديم
و به ما با اب و تاب كه البته كار ما رو گفت همكارم انجام مي ده و كار ما رو به كسي ديگه سپرد اولا كه گفت با سرمايه ١٥٠ هزار دلار شما مي تونيد بيسنس راه بندازين و ما باز هم پول و فرستاديم و يك سال ونيم هم كارمون طول كشيد و بعد شب قبل از مصاحبه بهمون گفت شانس ويزا گرفتن ايرانيا خيلي كمه توي ويزاي اي تو كه ما با كلي دلشوره رفتيم و كه البته ويزا هم بهمون ندادن و بعد هم گفت متأسفم گفته بودم كه شانس ويزا براي ايرانيا كمه و اگه شما فيليپيني بودين مثلا حتما مي دادن و اين حرفا كه شوهر من ناراحت شد و گفت مكن شما از روز اول نمي دونستن كه ما إيراني هستيم و گفت حالا دوباره بررسي مَس كنم و از اين حرفا كه كلا ما رو هي اميدوار كرد و دوباره نااميد فقط خواستم بگم تو رو خدا شما مثل ما گول اين شياد و نخورين و بدونين كه ويزاي اي تو خيلي درصدش پايين كه ويزا بدن البته ما يه بيسنس خيلي خوب كه به گفته خودش بي نقص بود داشتيم
فقط اين اقا با اين بي كفايتيش شانس ويزاي توريستي رو هم از ما گرفت كه خدا ازش نگذره

متاسفم دوست عزیز، میخواستم بدونم چطوری به شما گفتن رد شدین، همون موقع ریجکت شدین؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام و احترام
امکان دارد که بیشتر توضیح دهید. یعنی پرونده شما به طور کامل مردود شده؟ یا باید اقدامات اصلاحی خاصی انجام دهید؟ امکان درخواست مجدد وجود دارد یا خیر؟ واکنش وکیل شما دقیقا به چه صورت بود؟ اصل پول شما چه خواهد شد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-13 ساعت 00:46)amir_maxy نوشته:  سلام، وقت بخیر، سوالی داشتم از دوستان در ارتباط با سفارت، بنده برای ۱۱ ژانویه وقت سفارت دارم،‌ پرونده EB3 دارم، میخواستم مدت زمان گرفتن ویزا رو بدونم. منو ببخشید اگر تو فروم ویزای EB2 پیام دادم.

سلام دوست عزیز
میتونم از شما اسم کارفرما و شرکت کاریابی و وکیلتونو رو بپرسم؟
و اینکه چند وقته که این پروسه رو شروع کردید؟
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-13 ساعت 00:46)amir_maxy نوشته:  سلام، وقت بخیر، سوالی داشتم از دوستان در ارتباط با سفارت، بنده برای ۱۱ ژانویه وقت سفارت دارم،‌ پرونده EB3 دارم، میخواستم مدت زمان گرفتن ویزا رو بدونم. منو ببخشید اگر تو فروم ویزای EB2 پیام دادم.

سلام و وقت بخیر

اگر انشالله ویزای یکضرب بگیرید که پنج روز بعد ویزاتون آماده اس، اما اگر شامل پروسۀ اداری یا همون AP بشین بین 2 هفته تا چندین ماه طول خواهد کشید. این پروسه برای هر کیس و هر شخص متفاوته و از هیچ قانون و قاعده ای تبعیت نمیکنه!
پرونده: EB1
حرفه: فیلمساز
اپروو شدن پرونده: خرداد 95
ارسال مدارک هویتی به ان وی سی: مرداد 95
تاریخ مصاحبه: آذر 95
نتیجۀ مصاحبه: AP
سفرنامه
کلیرنس: ---
پاسخ
تشکر کنندگان: sherwean001
سلام جناب لرد
ممکنه خواهش کنم یکم مفصل تر در مورد این جمله که در پست اول امضای شما راجع به کارنت شدن آمده است توضیح بدید:

مهم: بعصی وقت ها تاریخ ‎current‎ شده ها عقب گرد می کنه که بسیار بد شانسی هست برای کسانیکه در پروسه ی ‎clearance‎ هستند. چون حتا اگه ‎clearance‎ اون ها OK بشه باید روز صدور ویزا کیس کارنت باشه وگرنه ویزا صادر نمی شه و باید صبر کنند تا وقتی کیس دوباره کارنت بشه.

تاریخ کارنت برای مصاحبه مهم است یا بعد از کلیر شدن و برای صدور ویزا؟ اونطور که من در بولتن ویزا میبینم ویزای EB2 برای ایرانی ها عمدتا کارنت هست بجز آگوست و سپتامبر که احتمالا بخاطر لاتاری ها، کارنت عقبگرد میکنه. حالا اگر یکی از EB2 ها مصاحبه ش یا ویزا به این تاریخ ها بخوره دقیقا چه اتفاقی میافته؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگي ممنون مي شم اگه بدونم ترجمه ها براي سفارت و يا مركز ملي ويزا بايد مهر وزارت امورخارجه و دادگستري داشته باشه يا نه؟ ظاهرا براي مدارك لاتاري نوشتن كه احتياجي به اين مهرا نيست و فقط مهر مترجم كافيه.
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-06 ساعت 21:15)lady65719 نوشته:  چه خوب
پسرتون چند سالشه؟
من پسر 18 ماهه دارم که تا زمان مصاحبه 20 ماهه میشه، نمی دونم چند روز زودتر باید جهت معاینات پزشکی اونجا باشم چون گفتن مثل اینکه اگه فرزند زیر دو سال دارین باید چند روز زودتر بیاین

دوست عزیز سلام بنده تجبه مدیکال را در مردادماه داشته ام اگر مشکل خاصی نداشته باشید طبق روال عادی یکروزه جواب مدیکال آمده است .لازم توضیح است که یکسری واکسن علاوه بر واکسن های ایران باز هم تزریق میکنن.
کیس نامبر: َANK201*******‎
کتگوری : EB3
اعضای کیس: 3 نفر
تاریخ ارسال فرم260: سال 2015
تاریخ کارنت : 21 ژانویه
تاریخ مصاحبه: 19 اُكتبر
آپدیت اول: 9 اُكتبر
نتیجه مصاحبه: AP
محل مصاحبه: آنکارا،
در انتظار کلیرنس
پاسخ
تشکر کنندگان:

من شخصا با این دفتر تماس گرفت و حتی دوتا از دوستانم هم پرونده شان را با این وکیل گرفتن و با ویزای EB2 ویزا دریافت کردند... مبلغ قرار دادشان هم 7000 دلاره.... شما ویزای E2 بودید که خب بحثش با این فروم متفاوته... ولی برای EB2 , EB1 دستمزدشون 7000 تاست و تقریبامبلغ معقولی برای این نوع ویزا است... البته من در نهایت تصمیم گرفتم بدون وکیل اقدام کنم و سریعتر پرونده ام به جریان افتاد تا دوستانم که از طریق وکیل اقدام کردند.
پاسخ
تشکر کنندگان: hesgan
سلام دوستان
کسی می دونه از مدارکی که بعد از قبول شدن I 140 باید برای NVC ارسال بشه گواهی سوء پیشینه هم لازمه یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان