کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: چپ دستی یا راست دست؟
چپ دستم
56.85%
83 56.85%
چپ دست نیستم ولی چپـدستـ‌ها را دوست دارم
34.25%
50 34.25%
چپ دست نیستم، با چپ دستان هم کاری ندارم!
8.90%
13 8.90%
مجموع 146 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انجمن چپـدست‌های مهاجرسرا
(2012-11-21 ساعت 00:06)پروا نوشته:  با تشكربسيااار بسيار فراوان و ويژه از موسس و بنيان گذار اين تالار، من از روز اول دست چپ بودم و هستم،ولي به علت مشكلات با قلم خوشنويسي مجبور شدم خط خوشنويسي رو با دست راست بنويسم!!!!

به نظرم بهترین کار رو کردید!
چون حداقل به اندازهٔ ما برای خط درشت نوشتن زجر نکشیدید. Sad
پس لطفا اون بالا هم رأی بدید.
پاسخ
تشکر کنندگان: پروا ، pooya.n ، kasrafo ، sadeghi897 ، msar
امیر جان یا خیلی بیکاری یا خیلی استرس داری و یا مردمو گذاشتی سر کار ...کدومشه ؟؟؟Big GrinBig GrinBig Grin
اخذ ویزا : 14 مارچ 2013 - سفارت : آنکارا - مقصدفعلی : هیوستون ( تگزاس) - مقصد نهایی : سیاتل
این نیز بگذرد ...
پاسخ
با افتخار اعلام مي كنم تعداد افراد چپ دست در خانواده ما غالب بر تعداد راست دستان هستSmile
پاسخ
(2012-11-21 ساعت 00:42)ASALI نوشته:  امیر جان یا خیلی بیکاری یا خیلی استرس داری و یا مردمو گذاشتی سر کار ...کدومشه ؟؟؟Big GrinBig GrinBig Grin

هیچ کدوم!!
خیلی چپ دستم!
پاسخ
تشکر کنندگان: ASALI ، پروا ، shima1364 ، کیانا ، pooya.n ، ALI_AGHA ، Ali Sepehr ، r_ent ، mehdiii ، مهتاب - 2251 ، kasrafo ، msar
و من هم مثل امیر
حتی میتونید استناد کنید به عنوانم در مهاجرسرا...
پاسخ
تشکر کنندگان: ASALI ، امیر مهاجر ، پروا ، kasrafo ، msar
حالا چرا چپ چپ نگامون میکنین ...مگه چیه ؟؟؟؟Big Grin
اخذ ویزا : 14 مارچ 2013 - سفارت : آنکارا - مقصدفعلی : هیوستون ( تگزاس) - مقصد نهایی : سیاتل
این نیز بگذرد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: pooya.n ، امیر مهاجر ، shima1364 ، پروا ، r_ent ، mehdiii ، kasrafo ، msar
(2012-11-21 ساعت 01:13)ASALI نوشته:  حالا چرا چپ چپ نگامون میکنین ...مگه چیه ؟؟؟؟Big Grin

مرسی! چشماتون اینطوری میبینه. Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: ASALI ، Ali Sepehr ، pooya.n ، پروا ، r_ent ، mehdiii ، kasrafo ، msar
خوب بگید ببینم کی کتاب "مرغان شاخسار طرب" یا" پرنده خارزار" را خونده ؟؟ اسم فیلمش The Thorn Birds هست اما تا جایی که یادمه تو فیلم به مشکل چپ دستها اشاره ای نکرده !
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، ASALI ، pr.kia ، امیر مهاجر ، پروا ، r_ent ، مهتاب - 2251 ، kasrafo ، msar
(2012-11-21 ساعت 01:23)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-11-21 ساعت 01:13)ASALI نوشته:  حالا چرا چپ چپ نگامون میکنین ...مگه چیه ؟؟؟؟Big Grin

مرسی! چشماتون اینطوری میبینه. Smile

روزایی که از دنده چپ پا میشی اعصاب نداریا !!!
این نیز بگذرد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: itsmasoud ، امیر مهاجر ، پروا ، r_ent ، kasrafo ، msar
(2012-11-21 ساعت 02:39)frozen mind نوشته:  
(2012-11-20 ساعت 23:17)shahrzad_a نوشته:  آدم اگه مثل من باهوش و باحال باشه هم در انجمن" چپ دستها "و هم در انجمن" راست دستهای مقیم مرکز "می تونه عضو باشه.Cool فکر نکنم کاری باشه که من راست دست نتونم با دست چپم انجام بدم. Big Grin
( پدر ژپتو , فرشته مهربون به دادم برسییییییین )

این شهرزاد نمونه س!

اتفاقا مادر زن منم با هر دو دستش کار می کنه. موقعی که کاری انجام میده ، هر وقت این دستش خسته میشه خیلی راحت با اون دستش کار می کنه. من همیشه مبهوت دستهاشم.

فروزن جان آی دی مادر خانمتون تو مهاجرسرا چیه دقیقا ؟؟Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: ASALI ، امیر مهاجر ، پروا ، frozen mind ، r_ent ، kasrafo ، msar
پس دليل اينكه فروزن گزينه ٢ رو انتخاب نكرد، مشخص شد Smile. Smile. Smile
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: pr.kia ، ASALI ، امیر مهاجر ، پروا ، frozen mind ، r_ent ، kasrafo ، msar
گلاب به روتون دقت کردین قدیما بعضی قدیمیا به ما میگفتن هنگام دستشویی با دست راست نظافت نکنید؟! گناه داره!
یا مثلا موقع غذا خوردن میگفتن باید قاشق رو دست راستت بگیری. غذا خوردن با دست چپ گناه داره!
پاسخ
تشکر کنندگان: shima1364 ، پروا ، dreamer60 ، mehdiii ، kasrafo ، msar
(2012-11-21 ساعت 02:49)ASALI نوشته:  روزایی که از دنده چپ پا میشی اعصاب نداریا !!!

میبینید هم چپ دستیهای عزیز؟!! میبینید؟!!!
ما همیشه مورد ظلم و تمسخر دیگران بودیم! ما نابغه بودیم و همیشه در تاریخ تحت فشار بودیم و تحقیر شدیم! Sad
هر چی بده یه چپ میذارن پشتش و هر چیزی که خوبه یه راست بهش میچسبونند!
تازه ماشین که از سمت راست واژگون میشه بازم میگم چپ کرده! این بی انصافی نیست؟!
پاسخ
تشکر کنندگان: ASALI ، پروا ، Ali Sepehr ، amir82 ، r_ent ، mehdiii ، dana ، kasrafo ، ginjer ، msar
(2012-11-21 ساعت 11:47)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-11-21 ساعت 02:49)ASALI نوشته:  روزایی که از دنده چپ پا میشی اعصاب نداریا !!!

میبینید هم چپ دستیهای عزیز؟!! میبینید؟!!!
ما همیشه مورد ظلم و تمسخر دیگران بودیم! ما نابغه بودیم و همیشه در تاریخ تحت فشار بودیم و تحقیر شدیم! Sad
هر چی بده یه چپ میذارن پشتش و هر چیزی که خوبه یه راست بهش میچسبونند!
تازه ماشین که از سمت راست واژگون میشه بازم میگم چپ کرده! این بی انصافی نیست؟!

میبینم که خودتو زدی کوچه علی چپ!!!!Big Grin
این نیز بگذرد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، پروا ، mehdiii ، kasrafo ، msar
چپ اندر قیچی هم داریما!
تعارف نکن عسلی جان. Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: ASALI ، پروا ، pooya.n ، dreamer60 ، r_ent ، mehdiii ، kasrafo ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان