کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: چپ دستی یا راست دست؟
چپ دستم
56.85%
83 56.85%
چپ دست نیستم ولی چپـدستـ‌ها را دوست دارم
34.25%
50 34.25%
چپ دست نیستم، با چپ دستان هم کاری ندارم!
8.90%
13 8.90%
مجموع 146 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انجمن چپـدست‌های مهاجرسرا
Wink 
واقعا جای یه اتحادیهٔ درست و حسابی و منسجم برای چپ دستها تو این فروم خالیه!
با توجه به اینکه چپ دستها خیلی تعدادشون کمه و دنیای به خصوصی دارند، خوبه که یکجا متمرکز بشن و با روحیات و خصوصیات هم بیشتر آشنا بشن.

این تاپیک و اینهم شما هم چپ دستی های عزیز.

بسم الله! Cool

دوستان اون بالا رأی بدید لطفا! یادتون نره. Wink
پاسخ
فعلا که دومین پست (که همون اولیه) رو یکی که از شما نیست گذاشته Tongue
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
پاسخ
(2012-11-20 ساعت 21:23)afs نوشته:  فعلا که دومین پست (که همون اولیه) رو یکی که از شما نیست گذاشته Tongue

کمیاب بودن از افتخارات ماست و بدان میبالیم! Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: afs ، roeentan ، پروا ، sadeghi897 ، pooya.n ، مانترا ، ALI_AGHA ، r_ent ، mehdiii ، samira t ، مهتاب - 2251 ، 3pideh ، Tomas ، HAZARA ، kasrafo ، peyman1355 ، khder ، msar
امیر قبول نیست
من رای دادم بعد عنوان گزینه عوض شد
انتخاب من رو باید برگردونی X(
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، pooya.n ، پروا ، rouzbehdarvishi ، dreamer60 ، r_ent ، Tomas ، HAZARA ، kasrafo ، peyman1355 ، sadeghi897 ، msar
(2012-11-20 ساعت 21:26)afs نوشته:  امیر قبول نیست

ای وای نمیشه! دیگه دست من نیست.
مگه چپ دست ها رو دوست نداری؟! Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: پروا ، pooya.n ، r_ent ، rouzbehdarvishi ، nooshshahnar ، Tomas ، HAZARA ، kasrafo ، peyman1355 ، sadeghi897 ، msar
(2012-11-20 ساعت 21:28)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-11-20 ساعت 21:26)afs نوشته:  امیر قبول نیست

ای وای نمیشه! دیگه دست من نیست.
مگه چپ دست ها رو دوست نداری؟! Sad

فقط به خاطر علاقه به چپ دست ها. به خصوص از روی علاقه به رییس تشکیلات دیپلماسی کشورمون. قبوله. Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، پروا ، marjani ، sadeghi897 ، pooya.n ، r_ent ، Tomas ، kasrafo ، peyman1355 ، msar
منم اومدم
چپ دستی افتخار بزرگیست
و حضور دریک جمع چپ دست افتخاری بسی بزرگتر
دم شما گرم...
پاسخ
آدم اگه مثل من باهوش و باحال باشه هم در انجمن" چپ دستها "و هم در انجمن" راست دستهای مقیم مرکز "می تونه عضو باشه.Cool فکر نکنم کاری باشه که من راست دست نتونم با دست چپم انجام بدم. Big Grin
( پدر ژپتو , فرشته مهربون به دادم برسییییییین )
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، پروا ، pooya.n ، afs ، frozen mind ، mohajer13 ، r_ent ، Tomas ، HAZARA ، kasrafo ، peyman1355 ، msar ، limbo
(2012-11-20 ساعت 21:10)امیر مهاجر نوشته:  واقعا جای یه اتحادیهٔ درست و حسابی و منسجم برای چپ دستها تو این فروم خالیه!
با توجه به اینکه چپ دستها خیلی تعدادشون کمه و دنیای به خصوصی دارند، خوبه که یکجا متمرکز بشن و با روحیات و خصوصیات هم بیشتر آشنا بشن.

این تاپیک و اینهم شما هم چپ دستی های عزیز.

بسم الله! Cool
امیر خان عزیز
بابت این ایده بکر از شما متشکرم , هم چپ دستی گرامی Cool
کیس نامبر : **11 2013AS / ورود به آمریکا : هفته دوم مارچ - Los Angeles
سفر نامه
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، پروا ، pooya.n ، r_ent ، nooshshahnar ، Tomas ، kasrafo ، peyman1355 ، msar
با تشكربسيااار بسيار فراوان و ويژه از موسس و بنيان گذار اين تالار، من از روز اول دست چپ بودم و هستم،ولي به علت مشكلات با قلم خوشنويسي مجبور شدم خط خوشنويسي رو با دست راست بنويسم!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: pooya.n ، امیر مهاجر ، shima1364 ، 3pideh ، Tomas ، HAZARA ، kasrafo ، peyman1355 ، msar
(2012-11-21 ساعت 00:06)پروا نوشته:  با تشكربسيااار بسيار فراوان و ويژه از موسس و بنيان گذار اين تالار، من از روز اول دست چپ بودم و هستم،ولي به علت مشكلات با قلم خوشنويسي مجبور شدم خط خوشنويسي رو با دست راست بنويسم!!!!

این هم یکی دیگه از نشانه های تبعیضی که بین ما چپ دستا و راستا قایل میشن. ما هم حق داریم هر کاری رو با همین چپ دستی انجام بدیم بابا ... یکی به داد ما برسه ...Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، پروا ، samira t ، nooshshahnar ، Tomas ، kasrafo ، peyman1355 ، msar ، َAni
(2012-11-20 ساعت 00:21)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-11-19 ساعت 20:40)پدی نوشته:  چپ دستی واقعا سخته حتی موقع قیچی گرفتن انگشت شست ما میره توی سوراخ کوچکتر

(2012-11-19 ساعت 20:53)پدی نوشته:  یه چیز بگم اشک راست دستها برای ما در بیاد .یه میوه ما نمیتونیم پوست بکنیم آخه طرف اره دار چاقو میوه خوری برای ما اونور میافته.آخه چقدر مصیبت؟
از همه بدتر ...
از همه بدتر خوشنویسی با قلم درشته.
حالا همه فکر میکنند اگر شیب قلم رو برعکس بتراشند حل میشه، در حالیکه نمیشه!
وقتی قلم به دست میگیرید و تو آینه نگاه میکنید، عکس تو آینه حکم یه آدم چپ دست رو داره که بی مشکل داره خط مینویسه. اما خوب که دقت کنید میبینید هم شیب قلمش برعکسه و هم داره فارسی رو برعکس مینویسه!
میخوام بگم اگر شیب قلم رو هم برای ما چپ دستها برعکس بتراشند بازهم چون مجبوریم از جهت برعکس خط بنویسیم زجر میکشیم. آخرشم هیچی نمیشیم.
چاقوی یه ور تیز رو هم خیلی خوب اومدی. شکنجهٔ دیگری است تو زندگی ما.
اینکه توی نیمکتهای قدیم تو مدرسه بغل دستی هی میزد زیر دستت هم مصیبت دیگری است.
حالا فکر کنید. وقتی استاد گیتار رو برای اولین بار داد دستم من برعکس گرفتمش. گفت از اونوریه! منم عین چلاقا درست گرفتمش ولی خیلی حس بدی داشتم. گفتم خب میشه که جای سیمهاشو عوض کرد. درست میشه!!! پیش خودم گفتم چه فکر بکری کردم! نابغه‌ام‌ها! استاد فرمودند نمیشود به دو دلیل: اول اینکه دکورت برعکس میشه و تو هیچ گروه موسیقی راهت نمیدن. Sad
دوم اینکه گیتار کلاسیک دست چپش خیلی خیلی سخته و تقریبا همه باهاش مشکل دارند. تو شانس آوردی چپ دستی.
این قصه چپ دستی ما سر دراز دارد. حالا کو تا پی به مشکلات بزرگ ما ببرید!! کنکور دادن روی دسته اونوری که تمام مدت باید هیکلتو ۴۵ درجه بچرخونی ستون فقراتت مثل پیچ بشه. دیگه دست رو دلم نذار.

دوستان لطفا اون بالا رأی بدید. چپ دست؟ یا راست دست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shima1364 ، پروا ، pooya.n ، ALI_AGHA ، itsmasoud ، r_ent ، mehdiii ، kasrafo ، Tomas ، HAZARA ، نازنین 932 ، peyman1355 ، mehdi110 ، ginjer ، msar
به افتخار همه ما چپ دست ها Smile Smile Smile
کیس نامبر: 2013AS00002XXX، کنسولگری : ابوظبی ، تاریخ مصاحبه: 31 ژانویه. دریافت ویزا : سوم فوریه
سفرنامه
پاسخ
(2012-11-21 ساعت 00:25)shima1364 نوشته:  به افتخار همه ما چپ دست ها Smile Smile Smile

هورااااا. دو تا پزشک چپ دست اومدن تو تیممون.
پاسخ
تشکر کنندگان: shima1364 ، پروا ، pooya.n ، kasrafo ، Tomas ، msar
(2012-11-21 ساعت 00:18)pooya.n نوشته:  
(2012-11-21 ساعت 00:06)پروا نوشته:  با تشكربسيااار بسيار فراوان و ويژه از موسس و بنيان گذار اين تالار، من از روز اول دست چپ بودم و هستم،ولي به علت مشكلات با قلم خوشنويسي مجبور شدم خط خوشنويسي رو با دست راست بنويسم!!!!

این هم یکی دیگه از نشانه های تبعیضی که بین ما چپ دستا و راستا قایل میشن. ما هم حق داریم هر کاری رو با همین چپ دستی انجام بدیم بابا ... یکی به داد ما برسه ...Tongue

آی گفتی! من بیچاره وقتی توی بیمارستان می خواستم بیماران گرامی رو معاینه کنم همیشه مشکل داشتم، چون تخت ها طوری چیده شدند که راست دستها میتونن خیلی خوب کبد و طحال رو معاینه کنن ولی ما چپ دستها نه!! حتی یه بار یه استاد راست دستمون به من گفت: باید با دست راست تمرین کنی چون " دنیا برای راست دستها ساخته شده" . اما تسلیم نشدم و هنوووزم با افتخار چپ دستمBig Grin
تازه از اون بدتر وقتی کوچیک بودم مامان بزرگم بهم می گفت با دست چپ کار نکن، دست چپ دست شیطونه! خداااااااااااااااااااااااااااBig GrinBig GrinBig Grin
کیس نامبر: 2013AS00002XXX، کنسولگری : ابوظبی ، تاریخ مصاحبه: 31 ژانویه. دریافت ویزا : سوم فوریه
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: کیانا ، پروا ، afs ، pooya.n ، pr.kia ، shahrzad_a ، امیر مهاجر ، nooshshahnar ، Tomas ، HAZARA ، kasrafo ، dana ، sadeghi897 ، maryamgh66 ، ginjer ، aghamilad ، msar ، limbo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان