کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: چپ دستی یا راست دست؟
چپ دستم
56.85%
83 56.85%
چپ دست نیستم ولی چپـدستـ‌ها را دوست دارم
34.25%
50 34.25%
چپ دست نیستم، با چپ دستان هم کاری ندارم!
8.90%
13 8.90%
مجموع 146 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انجمن چپـدست‌های مهاجرسرا
امیرآقا خداییش چپ دست زندگی کردن سخته.توی امتحان کنکور چند بار به خاطر ابنکه زیردستی سمت راسته به جرم تقلب من بیچاره را گرفتن
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
دوستان ِ چپ دست یه مشکلی که من در این روزها باهاش مواجه شدم رو براتون بگم:
چند روز پیش پسر ِ چپ دست ِ من از مدرسه اومد خونه دیدم داره گریه میکنه، گفتم چیه بابا جان؟یهو گفت بابا من نمی خوام برم جهنــــــــــــم.
من رو میگی، گفتم کی گفته تو قراره بری جهنم؟ گفتم: معلم دینیمـــــــــــــــــــون. گفتم چرا؟ گفت امروز داشت درس میداد گفت: هر کس در روز قیامت کارهای خوب بکنه نامه اعمالش رو می دن دست راستش و میره بهشت، بهشون میگن یاران راست دست (اصحاب یمین) و اونهایی که کار بد کنند نامه اعمالشون رو میدن دست چپشون و میرن جهنم یعنی یاران چپ دست....و همه بچه ها با هم گفتند اجازه آقا بیات چپ دسته پس میره جهنم.حالا من نمی خوام برم جهنــــــــــــــــــــــــــم.
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
پاسخ
سلام Smile منم بازيSmile)))))))
اسمم و اضافه كنين به چپ دستها
پاسخ
(2012-11-28 ساعت 22:01)مهتاب - 2251 نوشته:  سلام Smile منم بازيSmile)))))))

مهتاب چپ دستی واقعا؟!
پس برو اون بالا رأی بده. Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، pooya.n ، kasrafo ، Tomas ، پروا
(2012-11-28 ساعت 23:01)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-11-28 ساعت 22:01)مهتاب - 2251 نوشته:  سلام Smile منم بازيSmile)))))))

مهتاب چپ دستی واقعا؟!
پس برو اون بالا رأی بده. Big Grin
اره والله ههههههه
راي هم دادمWink
پاسخ
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، امیر مهاجر ، pooya.n ، kasrafo ، Tomas
آقای بیات بسیار متاسف شدم من دو تا بچه دارم که هر دو چپ دست هستند حتما" با معلم مربوطه صحبت کنید پرورش ارجع بر آموزش است هر چند که بسیاری از انان نیاز به کلاس های روانشناسی دارند تا به علم روز پرورشی اشنا شوند.
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، pooya.n ، kasrafo ، Tomas
تو کنکور کارشناسی ارشد یکی از دوستانم که البته همون کنکور باعث آشناییمون شد پشت سر من نشسته بود. ایشون کلا تو باغ نبودن و اومده بودن کنکور واسه استراحت. نهایتا با رتبه ی 22 قبول شدن!!! فقط به یک دلیل ... من که چپ دست بودم و جلوش نشسته بودم برگه هام رو دسته صندلی سمت چپ بود و این دوستمون هم نهایت استفاده رو از این موضوع کردن !!!
Cool
پاسخ
والا منم چپ دست و چپ پا و کلا همه چیزم مال چپه :دی

اون کنکور هم اگه درخواست بدید صندلیتونو درست میکنن اما متاسفانه ما که عادت کردیم به صندلی دست راست دیگه رو همونا میشینیم :دی

یه سوال فقط منم که دست خطم یه خورده بده یا بقیه چپ دست ها هم مثل منن؟ :nd
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
پاسخ
تشکر کنندگان: pooya.n ، Tomas
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآای رفقا
منم چپ دستم..... از اون اصلیاش! دریغ از یک کلمه که بتونم با راست بنویسم- به نظر من محل مصاحبه ما باهوشا!!! باید جدا باشه- آفیسر ما هم حداقل هیلاری باشه!!
2013AS3xxx- ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، کیانا ، pooya.n ، shima1364 ، nooshshahnar ، hasti_banoo ، Tomas
من اون موقع ها که مدرسه میرفتم همیشه نگاه میکردم ببینم کی چپ دسته بعد کلی حسرت میخوردم میامدم خونه به زور با دست چپم قلم می گرفتم و سعی به نوشتن میکردم گاهی اوقات هم سر کلاس درس واقعا با دست چپم شروع میکردم به نوشتن و کلی فخر میفروختم و وانمود میکردم من چپ دستم و خلاصه اینکه عاشق چپ دست ها بودم.... و همیشه اینو شنیده بودم که چپ دست ها خیلی باهوشن پس خوش بحال هرکی که اینجا چپ دسته :-)

از همین تریبون از پیشکسوت عزیز و چپ دستمون بخاطر رتبه نهایت تشکر رو میکنم
C/N: 2013AS6XXX* مصاحبه:اپريل (ویزای یک ضرب)* سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، shima1364 ، kasrafo ، pooya.n ، Tomas
دقت کرده بودین به این موضوع
تو فرمهای کنکور نوشته بود نوع معلولیت و ماباید تیکش میزدیم!!!
[عکس: angry0.gif]
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، kasrafo ، shima1364 ، nooshshahnar ، Tomas
با سلام به دوستای خوب چپ دستی

من خودم راست دستم ولی باورتون نمیشه از وقتی پا به توپ شدم و زمانیکه که تو تیم فوتبال دبیرستان و دانشگاه بودم تا همین الان که دارم براتون تایپ میکنم با پای چپ بازی کردم خودمم برام جا تعجب داره که یه راست دسن چپ پا باشه، آخه اکثر کسانی که چپ دستند چپ پا هم هستند اگه کسی مثل من هست معرفی کنه خودشو شاید فامیل باشیمTongue

در نهایت من چپ دست نیستم ولی چپ دستارم خیلی دوست دارم چون آدم های خاص و باهوشی هستند ما تو خانوادهمون کم نداریم یه برادرزاده دارم اول ابتدایی و چپ دسته یک وروجک و شیطون و باهوشی هست که خدا میدونه از دیوار صاف بالا میره

یه خاطره هم ازش بگم که مثل یه لطیفه میمونه و خالی از لطف نیست
برادرزادم خانم معلمشون تو کلاس دیکته میگه بهشون و میرسه موقع تصحیح، نوبت برادرزاده ما میشه و میره برا تصحیح همه لغات و جملات که نوشته بوده صحیح بود بغیر از فعل جمله آخر دیکتش که فعل "دارد" بوده برادر زاده ما نوشته بوده "دار" به جای "دارد" خانم معلمش ازش میپرسه پسر گلم چرا همه رو درست نوشتی اینجا یه "د" نذاشتی و بقیه جاها که همین فعل رو به کار بردیم درست نوشتی میدونید بر میگرده چی میگه: میگه خانوم جان دیدم د زیاد استفاده کردیم ترسیدم د ها تموم بشه گذاشتم این آخری رو تو خونه ازش استفاده کنم. Big Grin امان از دست بچه های امروزی و بخصوص چپ دست
پاسخ
تشکر کنندگان: shima1364 ، امیر مهاجر ، pooya.n ، Tomas ، kasrafo
(2012-12-09 ساعت 15:52)pooya.n نوشته:  دقت کرده بودین به این موضوع
تو فرمهای کنکور نوشته بود نوع معلولیت و ماباید تیکش میزدیم!!!
[عکس: angry0.gif]

تازه من با اینکه تیک زده بودم واسم صندلی چپ دست نذاشته بودن! فکر کن 4 ساعت کنکور کج نشسته بودم:-D
کیس نامبر: 2013AS00002XXX، کنسولگری : ابوظبی ، تاریخ مصاحبه: 31 ژانویه. دریافت ویزا : سوم فوریه
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، pooya.n ، Tomas ، kasrafo
سلام به همگی
منم چپ دست و کلا همه ی تواناییام در چپه
رای هم دادم
همتونو دوست دارم
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، asal1907 ، pooya.n ، shima1364 ، hasti_banoo ، Tomas ، kasrafo
منم هستم!Big Grinچپدست از نو خفن!چپ دست،چپ پا و کلا نیمه چپم بهتر کار می‌کند.اولش وقتی‌ پیانو میزدم استادم میگفت بیشتر صدای آکورد میشنوم تا ملودی اصلی‌ چون دست چپم خیلی‌ قویتر بود.الانم در تنها چیزی که دست راستم به دست چپم رسیده پیانو است در بقیّه مورد حرف اول را دست چپ میزند.زنده‌باد چپ دست‌ها که اینقدرحق ما را خوردند.از کارد میوه خوری گرفته تا دسته دوربین فیلمبرداری(طوری ساخته شده که باید با دست راست بگیری،چوب ماهیگیری،بعضی‌ از فنجان ها،و حتا ظرف سلف دانشگاه که قسمت خورشت آن سمت راست بود،سندلی‌‌های مدرسه ،....)
***2012AS16
تاریخ دریافت ویزا:29 March
تاریخ ورود به آمریکا :June 1
تاریخ دریافت گرین کارت : 20 June,Big Grin
تعداد افراد با این کیس:3
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، shima1364 ، کیانا ، asal1907 ، pooya.n ، nooshshahnar ، hasti_banoo ، Tomas ، nora ، kasrafo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان