کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چطور به آفیسر ثابت کنیم پتیشنر در آمریکا اقامت دارد؟ (Domicile)
(2015-08-22 ساعت 20:06)anahita1361 نوشته:  دوستان من هم برای همسرم اقدام کردم و الان یک سال هست که با پاس سفید خارج از آمریکا هستم. با فرض اینکه مصاحبه همسرم تا چند ماه دیگه انجام بشه که هنوز پاس سفید من اعتبار داره آیا باز هم مشکلی پیش میاد؟ اصلا همسرم میتونه بگه که همسرش (من) ایران هست و پاس سفید داره؟؟

با سلام
حدود 5 ماه پیش شوهرخواهر من مصاحبه داشت و خواهرم با پاس سفید در ایران بود که با شوهرش به آنکارا رفت و هیچ مشکلی هم برایشان ایجاد نشد.از آنجایکه شما زن وشوهر هستید کاملا منطقی است که همراه همسرتان زندگی کنید و دوم اینکه شما بصورت قانونی و بااجازه از اداره امیگریشن خارج از آمریکا هستید.با توجه به تجربه ما به امید خدا برایتان مشکلی ایجاد نخواهد شد.فقط اگر پتیشنر کار نمیکند و درآمد ندارد حتما باید در یک نامه این را به NVC اعلام کند.
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، anahita1361
با سلام

آیا از دوستان کسی هست که بعد از کلیر شدن و درخواست مدرک domicile به سفارت مجددا رفته باشه؟ آیا دوباره مصاحبه می کنن یا فقط دریافت مدارک هست؟

و اینکه کسی این شرایط رو داشته که بنویسه پتیشنرش با فامیل زندگی می کرده و تکس هم نداده؟؟
ممنون می شم راهنمایی کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-06 ساعت 08:31)kianb نوشته:  
(2015-08-22 ساعت 20:06)anahita1361 نوشته:  دوستان من هم برای همسرم اقدام کردم و الان یک سال هست که با پاس سفید خارج از آمریکا هستم. با فرض اینکه مصاحبه همسرم تا چند ماه دیگه انجام بشه که هنوز پاس سفید من اعتبار داره آیا باز هم مشکلی پیش میاد؟ اصلا همسرم میتونه بگه که همسرش (من) ایران هست و پاس سفید داره؟؟

با سلام
حدود ۵ ماه پیش شوهرخواهر من مصاحبه داشت و خواهرم با پاس سفید در ایران بود که با شوهرش به آنکارا رفت و هیچ مشکلی هم برایشان ایجاد نشد.از آنجایکه شما زن وشوهر هستید کاملا منطقی است که همراه همسرتان زندگی کنید و دوم اینکه شما بصورت قانونی و بااجازه از اداره امیگریشن خارج از آمریکا هستید.با توجه به تجربه ما به امید خدا برایتان مشکلی ایجاد نخواهد شد.فقط اگر پتیشنر کار نمیکند و درآمد ندارد حتما باید در یک نامه این را به NVC اعلام کند.

ممنونم از توضيح خوبتون. اميدوارم كه براي ما هم همينطور پيش بره.
ايا ازشون پرسيدن كجا هستن و ايا ايشون گفتن كه با پاس سفيد ايران هستن؟؟
کتگوری: F2B
تاریخ درخواست: May 2006
شماره پرونده: YRV2013XXXXXX
تاریخ کارنت شدن: ژانويه ٢٠١٤
دریافت نامه مصاحبه: اپريل ٢٠١٤
تاريخ مصاحبه: مي ٢٠١٤
دريافت ويزا: يك ضرب و يه ذره!!
سفرنامه من رو اینجا بخونید
همسرم:
كتگوري: F2A
تاريخ درخواست: september 2014
كيس نامبر: ANK2015XXXXXX
ارسال مدارک: اواخر اکتبر 2015
دریافت نامه کامل بودن مدارک از NVC: دسامبر 2015
دریافت نامه مصاحبه: فوریه 2016
تاریخ مصاحبه: مارج 2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-08 ساعت 20:40)anahita1361 نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 08:31)kianb نوشته:  

با سلام
حدود ۵ ماه پیش شوهرخواهر من مصاحبه داشت و خواهرم با پاس سفید در ایران بود که با شوهرش به آنکارا رفت و هیچ مشکلی هم برایشان ایجاد نشد.از آنجایکه شما زن وشوهر هستید کاملا منطقی است که همراه همسرتان زندگی کنید و دوم اینکه شما بصورت قانونی و بااجازه از اداره امیگریشن خارج از آمریکا هستید.با توجه به تجربه ما به امید خدا برایتان مشکلی ایجاد نخواهد شد.فقط اگر پتیشنر کار نمیکند و درآمد ندارد حتما باید در یک نامه این را به NVC اعلام کند.

ممنونم از توضيح خوبتون. اميدوارم كه براي ما هم همينطور پيش بره.
ايا ازشون پرسيدن كجا هستن و ايا ايشون گفتن كه با پاس سفيد ايران هستن؟؟
بله و چون خواهرم فرم ساپورت را قبلا نداده بود مجبور شد اونجا فرم را پر کند
پاسخ
تشکر کنندگان: anahita1361
سلام به همه

می شه لطفا افرادی که سفارت ازاونها نامه domicile خواسته شرایط هاشون رو بنویسن.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
من ماه پیش مصاحبه داشتم و به من گفتن شواهدی بیار که نشون بده مادرت میخواد برگرده امریکا چون مادر من ایرانه من هم مادرم روفرستادم براشون قبض برق و نسخه داروهای این ماهشو که نشون بده الان امریکاست و دکتر رفته ببرم براشون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-20 ساعت 12:08)roxana khani نوشته:  سلام دوستان عزیز
من ماه پیش مصاحبه داشتم و به من گفتن شواهدی بیار که نشون بده مادرت میخواد برگرده آمریکا چون مادر من ایرانه من هم مادرم روفرستادم براشون قبض برق و نسخه داروهای این ماهشو که نشون بده الان آمریکاست و دکتر رفته ببرم براشون

مرسی دوست عزیز. کی باز باید بری سفارت؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-06 ساعت 08:22)kianb نوشته:  با سلام
آیا داشتن بیمه و ID card , Driving license و Tax return ۲۰۱۴ وحساب بانکی
برای نشان دادن Domicile کافی است؟

بیمه ماشین،قبض آب،برق،کرایه خانه،قبض کردیت کارتها،اگه دانشجو هست کپی از انتخاب واحدو...هرچی بنظرتون میاد.
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان:

طبق تجربه خیلی ها در همین مهاجرسرا بهتر هست موقع مصاحبه همسرتون، شما آمریکا باشید.یکی از سوالهای که تو سفارت پرسیده میشه این هست که همسرتون الان کجاست؟آخرین بار کی ایران بوده دیگه نظر آفیسر هست که چی بگه ممکنه ایراد بگیره ممکن هم هست چیزی نگه.اگه شخصی باشید که همه قبض ها بنامتون باشه مرتب مالیات داده باشید حتی موقع مصاحبه ایرانم باشید احتمال گیر دادنشون ضعیف تر هست تا نسبت به کسانیکه ایران هستند،بیکارند،مالیات سال قبل پر نکردند از کل زمانیکه گیرین کارت گرفتند جمعا چندماه آمریکا بودند الانم موقع مصاحبه همسر ایران بسر میبرند مسلما گیر دادنهای آفیسر بیشتر میشه.باز تصميم با خودتون هست
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: anahita1361 ، hamid87
(2015-09-21 ساعت 07:44)sib 24 نوشته:  

بیمه ماشین،قبض آب،برق،کرایه خانه،قبض کردیت کارتها،اگه دانشجو هست کپی از انتخاب واحدو...هرچی بنظرتون میاد.

سیب عزیز این مدارک باید اصل رو به سفارت برد یا اگر اسکنش رو برای همسر ایمیل کنیم تا ببره سفارت هم کافیه؟

Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24
(2015-09-21 ساعت 09:47)شاپرک نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 07:44)sib 24 نوشته:  

سیب عزیز این مدارک باید اصل رو به سفارت برد یا اگر اسکنش رو برای همسر ایمیل کنیم تا ببره سفارت هم کافیه؟

اسکنش کافیه. تمام این قبضها آنلاین pdf داره همسرتون pdf رو ایمیل کنه براتون یا اسکن کنه
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من یه سوال داشتم :
من برای همسرم اقدام کردم گرین کارتی هستم و از برندگان لاتاری 2014 هستم که به همسرم ویزا نرسید .الان مراحل همسرم داره پیش میره و ما الان داریم مدارک مربوط به اسپانسر اینارو انجام میدهیم و بعد از پست کردن و تایید کردن میره بره وقت مصاحبه ،و من با پاس سفید الان ایرانم و پاس من تا 1 سال دیگه اعتبار دارد .
به نظر دوستان
من باید زمان مصاحبه برم امریکا با اینکه با مجوز قانونی خارج از امریکا هستم؟
من باید مدارک Domicile را حتما ارائه کنم؟(من در حال حاضر فقط id card ,پاس سفید دارم)
در این زمینه من نیاز مند تجربیات دوستان هستم
با نشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-20 ساعت 12:08)roxana khani نوشته:  سلام دوستان عزیز
من ماه پیش مصاحبه داشتم و به من گفتن شواهدی بیار که نشون بده مادرت میخواد برگرده آمریکا چون مادر من ایرانه من هم مادرم روفرستادم براشون قبض برق و نسخه داروهای این ماهشو که نشون بده الان آمریکاست و دکتر رفته ببرم براشون

اگه ایشون یک سابقه پرونده پزشکی در امریکا داره شاید این مسئله بتونه کمک بکنه در این مورد که گفتم با یک وکیل ها اگر مشورت بکنید بهتره
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به دوستلن عزیز
در رابطه با مدرکdomicile ایا راهکارهایی وجود داره بدون رفتن مجدد petitionerبه آمریکا؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
کسی فرمتی داره برای نامه Domicil
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان