آیا از سگ واهمه دارید؟؟ یا " چگونه با یک سگ تعامل کنیم؟ "
بعصی اوقات اصحاب پت ! مثل بعضی از والدین سگ یا گربه شون رو خیلی لوس میکنن و اجازه هر کاری بهشون میدن و در این موارد بهتره بجای فرار یک تشر محکم بهشون بزنین البته به انگلیسی که حالیشون بشه ‎! Smile‎ البته صاحبشون اصلا خوشحال نمیشه ولی مهم نیست. ضمن اینکه در اکثریت محیط شهری و شهرها در آمریکا سگ انلیش یا بدون قلاده ممنوع هست و جریمه سنگینی داره.خودم یکبار مجبور شدم بخاطر بچه م اینکارو بکنم و جر و بحثم هم شد در جاییکه خودم بسیار حیوون دوست هستم علی الخصوص سگ.
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: amiry ، m.ghoreishi ، پرشین20
(2015-06-28 ساعت 11:02)soheilbadami نوشته:  
بعصی اوقات اصحاب پت ! مثل بعضی از والدین سگ یا گربه شون رو خیلی لوس میکنن و اجازه هر کاری بهشون میدن و در این موارد بهتره بجای فرار یک تشر محکم بهشون بزنین البته به انگلیسی که حالیشون بشه ‎! Smile‎ البته صاحبشون اصلا خوشحال نمیشه ولی مهم نیست. ضمن اینکه در اکثریت محیط شهری و شهرها در آمریکا سگ انلیش یا بدون قلاده ممنوع هست و جریمه سنگینی داره.خودم یکبار مجبور شدم بخاطر بچه م اینکارو بکنم و جر و بحثم هم شد در جاییکه خودم بسیار حیوون دوست هستم علی الخصوص سگ.

من هم آماده بودم که زنگ بزنم به پلیس منتها بعد از اینکه نفسم جا اومد! مشکل این بود که صاحب سگ هم زودتر از من برده بودش تو خونه و من نمیدونستم یقه چه کسی را باید بگیرم. در مورد تشر زدن هم عرض کنم که متوجه شدم که انگلیسی در ضمیر ناخودآگاهم رسوخ کرده به اندازه کافی چون به انگلیسی هوار میکشیدم ‎Shi*t‎ و فرار میکردم. نمیدونم صاحبشون این لفظ را یادشون داده بود یا نع؟ ‎Smile
فکر میکنم راه حل دیگه اینه که در آینده با افرادی در محله های بهتر شهر معاشرت کنم. ‎Smile
‎2012AS58XXX‎
آنکارا
مصاحبه:June ‎13 -‎ برگه آبی
کلیرنس:Sep. 25
ورود به آمریکا: 15 نوامبر. ویرجینیا
سوشیال: 8 روز بعد- ویرجینیا
گرین کارت:12 روز بعد ایندیانا !
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، soheilbadami ، sib 24
سنگ پرت کنید فرار نمی کنند؟تو ایران که این طوریه
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
ظاهرا آمریکا و کانادا قرنطینه نداره مخصوصا دالاس و لوس آنجلس که چندتا از دوستان از فرودگاه پرسیدن . ولی حتما یکماه از قبل باید واکسنهارو زد میکروچپها رو وصل کرد و یکهفته قبل باید از دامپزشکی مرکزی تاییدیه گرفت
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان