کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC و سیستم جدید اینترنتی اخذ ویزا
کسی pttبرای استانبول داده تا بحال ؟ چطوریاس ؟ چند روز طول کشیده ؟ بچه هایی که ptt آنکارا هستنن معمولا 4-5 روزه پاسپورتشون رو گرفتن . اونجا هم همین طوره ؟

من خودم ptt استانبول داده بودم ولی کلیرنس خوردم می خوام بدونم اگه برای ویزا برم باید عوض کنم یا همون باشه .. ؟ مرسی
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: sadeghi897
(2013-08-25 ساعت 20:50)deineath نوشته:  کسی pttبرای استانبول داده تا بحال ؟ چطوریاس ؟ چند روز طول کشیده ؟ بچه هایی که ptt آنکارا هستنن معمولا 4-5 روزه پاسپورتشون رو گرفتن . اونجا هم همین طوره ؟
من خودم ptt استانبول داده بودم ولی کلیرنس خوردم می خوام بدونم اگه برای ویزا برم باید عوض کنم یا همون باشه .. ؟ مرسی
در منطق نباید بیش از یکی دو رو تفاوت داشته باشه
اما اگر عوض کن انکارا بزنی بهتره
چرا؟
چون اصولا سفارت هست دیگه ممکنه یه مشکلی پیش بیاد بخواهی پیگیری کنی، راحت می ری صب پیگیری می کنی و نیاز به سفر از استانبول به انکارا نداره Smile
این طوری پیگیری سفارت و پیگیری پستی خیلی راحت تر هست.
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، deineath ، aghaghia ، mhb161
من اول پست عدلیه سرارو انتخاب کردم و بعد اصلاح کردم و yensehirp رو انتخاب کردم. می شه به من بگید وقتی بخوام ویزا رو بگیرم به آدرس دوم ارسال میشه دیگه؟؟؟؟
2014AS2XX آنکارا، مصاحبه: هفته دوم اکتبر، کلیرنسCool سفرنامه
آرزویم شادیست، آرزویم آرامش است برای تو برای خودم و برای تمام کسانی که نمی شناسمشان
تشکر کنندگان: mhb161
(2013-08-29 ساعت 23:23)tenese نوشته:  من اول پست عدلیه سرارو انتخاب کردم و بعد اصلاح کردم و yensehirp رو انتخاب کردم. می شه به من بگید وقتی بخوام ویزا رو بگیرم به آدرس دوم ارسال میشه دیگه؟؟؟؟

بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــله
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: tenese ، aghaghia ، AOC Kermani ، mhb161
(2013-08-30 ساعت 12:23)mohammad fazli نوشته:  
(2013-08-29 ساعت 23:23)tenese نوشته:  من اول پست عدلیه سرارو انتخاب کردم و بعد اصلاح کردم و yensehirp رو انتخاب کردم. می شه به من بگید وقتی بخوام ویزا رو بگیرم به آدرس دوم ارسال میشه دیگه؟؟؟؟

دوستان یه سوال دارم که چون به مصاحبم نزدیک شدم دوباره شک کردم در موردش!
برای ایروان که ثبت نام CSCنداره و برای مصاحبه این مدرکو نمیخوایم و فقط برای مصاحبه انکارا باید فرم ثبت نام ببریم دیگه؟؟؟Big Grin

(2013-08-30 ساعت 12:23)mohammad fazli نوشته:  

دوستان یه سوال دارم که چون به مصاحبم نزدیک شدم دوباره شک کردم در موردش!
برای ایروان که ثبت نام CSCنداره و برای مصاحبه این مدرکو نمیخوایم و فقط برای مصاحبه انکارا باید فرم ثبت نام ببریم دیگه؟؟؟Big Grin
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: mhb161
(2013-08-30 ساعت 19:41)mechanicalengineer نوشته:  دوستان یه سوال دارم که چون به مصاحبم نزدیک شدم دوباره شک کردم در موردش!

2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: aghaghia ، mechanicalengineer ، AOC Kermani ، A.d
سلام
هفته آینده کل خانواده داریم میریم آنکارا برای تجدید مدیکال و دادن پاسپورت ها به سفارت.
مرکز پستی که ما 6 ماه پیش انتخاب کرده بودیم اسمشTongueTT- YENISEHIRPTT - ANK.MERKEZI واقع در خیایان :MITHATPASA KULTUR 6441 است.
سئوال دوستانی تابحال برای اخذ پاسپورتاشون به اینم مرکز رفته اند؟ آیا ok بوده؟ مشکل خاصی نداشته؟ شنبه ها باز است ؟ یا توصیه می شود تو فرصت باقیمانده عوضش کنیم.لطفاً راهنمائی فرمائید.
با تشکر
ورودی نیمه نوامبر 2013 ، ایرواین کالیفرنیا
تشکر کنندگان: mhb161 ، A.d
سلام دوستان
برای تحویل پاسپورت به سفارت حتماً یکی از اعضای کیس باید برن. نمیشه شخص دیگه پاسپورتها را تحویل بده اما برای پیک آپ یکی از اعضای کیس بره ptt؟
متن وکالتنامه را که بعد باید به ترکی ترجمه کنیم از کجا میتونم پیدا کنم؟
تشکر کنندگان:
(2013-08-30 ساعت 23:36)AOC Kermani نوشته:  سلام
هفته آینده کل خانواده داریم میریم آنکارا برای تجدید مدیکال و دادن پاسپورت ها به سفارت.
مرکز پستی که ما 6 ماه پیش انتخاب کرده بودیم اسمشTongueTT- YENISEHIRPTT - ANK.MERKEZI واقع در خیایان :MITHATPASA KULTUR 6441 است.
سئوال دوستانی تابحال برای اخذ پاسپورتاشون به اینم مرکز رفته اند؟ آیا ok بوده؟ مشکل خاصی نداشته؟ شنبه ها باز است ؟ یا توصیه می شود تو فرصت باقیمانده عوضش کنیم.لطفاً راهنمائی فرمائید.
با تشکر
اين پست شنبه ها باز است. شما كه به صورت خانوادگي داريد ميريد قاعدتا هيچ مشكلي نداريد. من خودم پاسمو از اين پست گرفتم و فقط با نگاه كردن به پاسم و تطابق آن با چهره ام آن را تحويل من داد.
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، ffrfar ، deineath ، mhb161 ، A.d ، alirezass ، azadandish
[quote
من اداره پستم را از عدلیه سرا به اولوس عوض کردم چون هفته پیش از لیدر تورمون پرسیدم گفت اولوس مرکزیه و شنبه ها هم باز است تو خود سایت هم توصیه کرده ایرانیها این پست را انتخاب کنند. کسی اونجا رفته؟مطمئنا شنبه ها بازه؟
سه نفر/آنکارا/اول اوریل/کلیرنس/نه سوالی/ستاره دارکلیرشدن در 26 جولای /کلیر خودم بعد از 168 روز نفس گیردر 17 سپتامبر/ ارواین کالیفرنیا/ورود 26 سبتامبر/دریافت گرین کارد 23 اکتبر
تشکر کنندگان:
(2013-09-16 ساعت 16:15)SK89 نوشته:  [quote
من اداره پستم را از عدلیه سرا به اولوس عوض کردم چون هفته پیش از لیدر تورمون پرسیدم گفت اولوس مرکزیه و شنبه ها هم باز است تو خود سایت هم توصیه کرده ایرانیها این پست را انتخاب کنند. کسی اونجا رفته؟مطمئنا شنبه ها بازه؟

اینجا میتونی ببینی که ptt ها چه زمانی کار میکنند
http://www.ptt.gov.tr/?wapp=pttWorkshops...id=6&bid=2
اگه با کروم باز کنی میتونه اتوماتیک برات انگلسیش کنه
تشکر کنندگان: mhb161 ، alirezass ، shiraz mamali

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان