کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟
با سلام به نظر من تحت هیچ شرایطی حتی به نز دیکترین افراد هم نگید من گفتم و پشیمون هستم به امید مو فقیت همگی.
پاسخ
تشکر کنندگان: sophia* ، sce ، maria2000
سلاو دوستان

اما به نظر من شتر سواری دولا دولا نمیشه
ما ایرانیا همه چیز زندگیمون شده امنیتی
بابا شانس اوردید توی لاتاری برنده شدید و تصمیم ثبت نام با خودتون بوده
حالا هم اگر قصد ادامه راه دارید باید ثابت قدم باشید
شاد باشید و سرفراز
پاسخ
تشکر کنندگان: barvos ، HERMES7 ، elmira behdad
به نطرم بستگی به آدمای دورو اطرافتون داره، اگر انرژی مثبتن و بخیل نیستن خوب بگین، ولی اگه فاز منفی میدن میخوان همش نه بیارن تو کارتون یا مایوستون کنن از ادامه راه، یا همش آیه یاس بخونن اصلا نگین تا موقعی که ایشالا ویزا رو گرفتینو بلیط هواپیماتونو گرفتین Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: inanna ، HERMES7 ، samane1363
به نظر من هرکی که لازم نیست بدونه، لازم نیست بدونه!!
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
پاسخ
تشکر کنندگان: barvos ، HERMES7 ، SomeOneX ، lighter ، samane1363
سلام من که همان روز اول که قبول شدم رفتم رو صفحه فیس بوکم نوشتم لاتاری قبول شدم همه نظر که میدن ولی وقتی میبینند که من آخرش کار خودمو میکنم دیگه دخالت نمیکنند من هم میگم هم فاله هم تماشا نشد بر میگردیم شوهرمم هم هر چی من بخوام همان را باور میکنه اگر تعریف کنم میگه خوبه اگر بد بگم میگه بده .البته ما زیاد کسی رو نداریم که دوریشون برام سخت باشه فقط دخترام هستن که اونا هم برنامه مهاجرت خودشونو دارند و من فکر میکنم شاید خدا خواسته من در آینده به بچه هام نزدیکتر باشم پس به دیگران اجازه دخالت ندید مردم همانقدر در زندگی شما دخالت میکنند که بهشون اجازه میدید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پاسخ
تشکر کنندگان: hamedrouhi ، mohammadg846 ، maria2000 ، lighter ، pari pariaaa ، samane1363 ، p00ya2001 ، asrainman
من که غیر از اعضای خانواده به کسی نگفتم. درواقع خبرشم اعضای خانواده بهم دادن که برنده شدم. Smile
فقط خواهرم به یکی از دوستهاش خبر داده بود و اونم گفته بود هرچقدر بخواد من حاضرم بهش بدم و خرجش کنم، اصلا بیاد بابام بنزشو به نامش کنه و تمام خرج و مخارج و هزینه ها تو اینجا و آمریکا پای من، فقط بیاد باهم عقد کنیم منم ببره.
منم راستشو بخواید یه مدت بدجور فکری شدم. ولی جواب رد دادم، چون گفتم شاید به پروسه لطمه بخوره.
البته اگه میدونستم کلیرنس میخورم شاید قبول میکردم!
نظر شما دراین باره چیه؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: hamedrouhi ، mohammadg846 ، pouya007
دير يا زود حقيقت تصميم شما برملا ميشه پس بهتره همون روز اول به كسايي كه بايد بگين زمينه رو آماده كنين ، خودتونم اگه رو رفتن مصريد و همه جوانب رو سنجيديد يه گوشتون در باشه اونيكي دروازه .
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، storagemeter ، msar ، pari pariaaa
(2015-02-14 ساعت 19:47)Abdorrezaa نوشته:  من که غیر از اعضای خانواده به کسی نگفتم. درواقع خبرشم اعضای خانواده بهم دادن که برنده شدم. Smile
فقط خواهرم به یکی از دوستهاش خبر داده بود و اونم گفته بود هرچقدر بخواد من حاضرم بهش بدم و خرجش کنم، اصلا بیاد بابام بنزشو به نامش کنه و تمام خرج و مخارج و هزینه ها تو اینجا و آمریکا پای من، فقط بیاد باهم عقد کنیم منم ببره.
منم راستشو بخواید یه مدت بدجور فکری شدم. ولی جواب رد دادم، چون گفتم شاید به پروسه لطمه بخوره.
البته اگه میدونستم کلیرنس میخورم شاید قبول میکردم!
نظر شما دراین باره چیه؟؟
عجب پیشنهاد وسوسه انگیزی. حالا بنز رو میگرفتی باهاش یه چرخ میزدی شاید نظرت عوض میشدWink

اما سوای از شوخی کاری اخلاقی نیست. به علاوه گزینه مورد نظر شما 2 سال گرین کارت مشروط داره و 2 سالی با هم خواهید بود اونور آب و بعدش میتونید مستقل بشید.
ضمنا اگر بخواد تلافی کنه میتونه چندین برابر پولی که خرجت کرده رو با دادگاههای خانواده اونجا ازت بیرون بکشه. المونی هم بماند که تا عمر داری باید بدی. ما در ایران که کلی هم سکه میزنیم به اسم عروس سوای همه چیز تقدیم میکنیم. پریناب هم نداریم و اگر هم بنویسیم در عقد نامه باید باشه که خوب بی دلیل هم نیست که کپی عقد نامه رو میخوان چون اونجوری ثابت میشه که عقد سوری نبوده و طرف واقعا شکر خوری کردهBig Grin یعنی اگر قصدت فرار از چاله بوده به چاه میوفتی اونم چاه ویل!Big Grin اونوقت بهترین چاره ات اینه که بری کوبا پناه بگیریWink

حالا اگر پیشنهاد هنوز موجوده و طرف سوای همه این داستان ها ارزش زندگی مشترک داری میتونی از اونجا براش اقدام کنی اینجوری نه از حق کسی خوردی نه پروسه خودت رو به خطر انداختی و نه فرصت رو از دست دادی Big Grin فکر کنم سالی چند هزار ازدواج در جهان مدیون همین لاتاری و ویزای آمریکاست
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: HERMES7 ، Abdorrezaa ، jojo_hami ، SomeOneX ، ریحانا ، pari pariaaa ، samane1363 ، aazitaa
[/quote]
عجب پیشنهاد وسوسه انگیزی. حالا بنز رو میگرفتی باهاش یه چرخ میزدی شاید نظرت عوض میشدWink

اما سوای از شوخی کاری اخلاقی نیست. به علاوه گزینه مورد نظر شما 2 سال گرین کارت مشروط داره و 2 سالی با هم خواهید بود اونور آب و بعدش میتونید مستقل بشید.

[/quote]

عارضم خدمت شما که؛ بله همینطوره که میفرمایید. این بنده خدا ازم 10-12 سالی بزرگتر تشریف دارن، و یه زمانی میخواستن همسر برادرم شن. کلا به وصلت با خانواده ما علاقه داره.
علت اصلی صرف نظر من هم نظرات تکمیلی همشیره بود که با ایشون سالیان سال دوست و همکار است. خواهر ما فرمود: وضعت خوب میشه ولی تا آخر عمر بیخ ریشته ها، فکر نکن میتونی ازش در ری.
دیگه همین شد که من به همون خانم بلوندی که از قبل در مخیله ساخته و پرداخته نمودم بسنده کردم.
پاسخ
تشکر کنندگان: HERMES7 ، blue honey ، hamedrouhi ، samane1363 ، aazitaa
من که همون روز اول به همه گفتم.هر چی میخواد بشه بشه
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان:
من اگه برنده بشم نمیتونم جلو خودمو بگیرم و به همه می گم Big Grin
می گذرد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: HERMES7 ، مررداد ، lighter ، asrainman
(2015-03-23 ساعت 17:52)msr839 نوشته:  من اگه برنده بشم نمیتونم جلو خودمو بگیرم و به همه می گم Big Grin
دوست من ایشالا ک ب امید خدا قبولی با کیس نامبر زیر ۱۰۰۰ Smile
ولی ب نظر شخصی بنده نگی خیلی بهتره
حداقل اینه ک استرسات ۷۵٪ Smile کمتر خواهد شد
گودلاک

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: asher ، msr839 ، hamedrouhi ، samane1363
(2015-03-25 ساعت 19:45)Iaccept نوشته:  
(2015-03-23 ساعت 17:52)msr839 نوشته:  من اگه برنده بشم نمیتونم جلو خودمو بگیرم و به همه می گم Big Grin
دوست من ایشالا ک ب امید خدا قبولی با کیس نامبر زیر ۱۰۰۰ Smile
ولی ب نظر شخصی بنده نگی خیلی بهتره
حداقل اینه ک استرسات ۷۵٪ Smile کمتر خواهد شد
گودلاک

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile

خيلي قشنگ و زيبا و تاثيرگذار گفتيد دوست من
ممنونم
می گذرد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: Iaccept ، blue honey ، haeri
من نگفتم و راحت نگيد و خودتونو تو دردسر نندازيد
اين لاتارى سرو تهش معلوم نيست
يكسال قبل قبولى من نامزد دوستم قبول شد و با توجه به اينكه حتى من هم درجريان بودم عالم و آدم خبر داشتن!!! بيچاره مصاحبش آگست بود و طبيعتا پرسه ap تموم نشد و انقدر همه گفتن چى شد چى شد از كار و زندگى افتاد
من از اين جريان درس گرفتم و حتى زمانى كه براى مديكال و مصاحبه آنكارا بوديم فكر ميكردن استانبوليم برا گردش و خريد[emoji38]
خلاصه من يه ضرب گرفتم و شوهرم به apخورد من ٥ ماه صبر كردم و ١٥ روز قبل سفر خيلى شيك گفتم ما داريم ميريم آمريكا و چون شوهرم يكم كار داره ٢،٣ هفته بعد مياد( چون تكليف ويزا نهايت تا ٦ ماه مشخص ميشه ) شوهرم ٢،٣ روزه هر روز داره آپديت ميشه و فكر ميكنم بوى كلير شدن مياد) من دو هفتست آمريكام انشالله اين دروغم راست بشه از سوال پيچ ملتى با ٢ تا دروغ مصلحتى نجات پيدا كرديم[emoji23][emoji39] ولى اون مدت استرس و كارهاى قبل و نزديك مصاحبه با آرامش كامل گذشت....

نگيد دوستان ويزا بگيريد بعد تا اون مرحله فقط كار ترجمه داري و يه سفر مديكال و مصاحبه اونم بگيد ميرين تفريح.....

شماره کیس: 2015AS1950
تاریخ رویت قبولی: MAY 2015
کنسولگری: Ankara
تعداد افراد منظور در کیس : ۲
ارسال فرمهای سری اول: JUN 2014
کارنت شدن کیس: September 2014
مصاحبه: October 2014
وضعیت:01.issued
02.AP
آپدیت ها: October.march.jun
دریافت کلیرنس: October 2014 .01
دریافت ویزا: October 2014 .01
ورود به آمریکا:9march 2015.01
دریافت گرین کارت: 15 April 2015 .01
جمع تقریبی هزینه‌هاSadواکسن ها (660$)،هزینه مصاحبه برای ۲ نفر .(660$)
ترجمه ها $550
هزینه گرین کارت 165$
پاسخ
تشکر کنندگان: Iaccept ، msr839 ، maria2000 ، storagemeter ، maria200 ، hamedrouhi ، pari pariaaa ، samane1363 ، p00ya2001
کلاس کار به اینه که به هیچ احد الناسی (مگر پدر و مادر به شرطی که لو ندن) آدم نگه . بعد که گرین کارت اومد

دستش ، خواس بگه خواس نگه .

مزیت دیگه هم اینه که در صورت عدم دریافت گرین کارت دهان مبارک عده ای به روال قبل بسته میمونه و فقط در زمینه

هایی که قدیم به شغل شریف فضولی اشتغال داشتن به فک زدن ادامه میدن و موضوع جدیدی به پروندتون اضافه

نمیشه برای اظهار نظر و نصیحت . (البته ایشالا که فامیل های دوستان بزرگوار مثل فامیل های بنده نباشن و این جمله

هم منظورم خودم بود. کسی ناراحت نشه بیاد بگه من فامیلام خیلی خوبن خودت فک میزنی ... )

تو تاپیک شمارش معکوس هم عرض کردم. قصدم خیره ولا غیر !
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، ali diana ، lighter ، t_arian_n ، hamedrouhi ، behjat ، hassan8ir ، samane1363

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان