کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟
(2015-07-15 ساعت 10:50)رامشه نوشته:  دوستان عزیزم
نظر من هم که از لاتاری ۲۰۱۵جا موندم با اختلاف 30شماره این هست که تا می توانید به کسی نگید .چون واقعا اگر می خواهید کارتون انجام بشه نگفتن این موضوع بسیار موثر .الان که حدود ۵روز از مشخص شدن وضعیت ما می گذره به این نتیجه رسیدیم که هرچه کمتر به اطرافیانمون گفتیم راحتریم و از چشم بد می بایست حذر کرد آدم نمی دونه در دل آدمها چی می گذره .
با آرزوی موفقیت برای همه برندگان و صبر و درخواست معجزه برای دوستان بازمانده ۲۰۱۵
سلام.
چرا جا موندید ؟ ؟ [emoji17]

کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
پاسخ
تشکر کنندگان: msr839 ، Tolu IR
مگه میشه آدم.نگه؟ مگر اینکه دلیل خاصی داشته باشه!! خوب چه چیزی بهتر از اینکه خوشحالیتون با تطرافیانتون تقسیم.بشه،به نظر من نگفتن بدون داشتن دلیل خاصی واقعا مسخره است!
پاسخ
تشکر کنندگان: lighthouse ، msr839 ، Danoosh ، Tolu IR
(2015-07-16 ساعت 04:38)hoorshid نوشته:  مگه میشه آدم.نگه؟ مگر اینکه دلیل خاصی داشته باشه!! خوب چه چیزی بهتر از اینکه خوشحالیتون با تطرافیانتون تقسیم.بشه،به نظر من نگفتن بدون داشتن دلیل خاصی واقعا مسخره است!

شاید شما از برنده شدن اطرافیانتون خوشحال شید ولی باور کنید همه اینجوری نیستن..در ظاهر شاید ابراز خوشحالی کنن ولی در واقع ناراحتن که چرا این شانس نصیب خودشون نشده و حسرت می خورن یا کلی چیزای دیگه...مثلا یکی از آشنایان ما وقتی برنده شد و فهمید، مادرش از روزی که فهمید دعا می کرد بهش ویزا ندن چون نمی خواس بچش ازش جدا شهBig Grin همین دعاهای مادر باعث شد کسی که جزاولین نفرا رفته مصاحبه 1هفته مونده به اتمام ویزا، ویزاش بیاد.
در هر صورت اینکه میگن به کسی نگید بیش تر به این دلیله که کسی که تو این پروسه قرار می گیره اینقد استرس داره که دیگه حوصله جواب دادن به اطرافیان که هردقه می خوان بپرسن چی شد چی شد رو نداره.
we fight for a better life
پاسخ
تشکر کنندگان: Abdorrezaa ، hamedrouhi ، msr839 ، battosai ، Tolu IR ، inanna ، lighter
(2015-07-16 ساعت 10:26)fairy نوشته:  
(2015-07-16 ساعت 04:38)hoorshid نوشته:  مگه میشه آدم.نگه؟ مگر اینکه دلیل خاصی داشته باشه!! خوب چه چیزی بهتر از اینکه خوشحالیتون با تطرافیانتون تقسیم.بشه،به نظر من نگفتن بدون داشتن دلیل خاصی واقعا مسخره است!

شاید شما از برنده شدن اطرافیانتون خوشحال شید ولی باور کنید همه اینجوری نیستن..در ظاهر شاید ابراز خوشحالی کنن ولی در واقع ناراحتن که چرا این شانس نصیب خودشون نشده و حسرت می خورن یا کلی چیزای دیگه...مثلا یکی از آشنایان ما وقتی برنده شد و فهمید، مادرش از روزی که فهمید دعا می کرد بهش ویزا ندن چون نمی خواس بچش ازش جدا شهBig Grin همین دعاهای مادر باعث شد کسی که جزاولین نفرا رفته مصاحبه ۱هفته مونده به اتمام ویزا، ویزاش بیاد.
در هر صورت اینکه میگن به کسی نگید بیش تر به این دلیله که کسی که تو این پروسه قرار می گیره اینقد استرس داره که دیگه حوصله جواب دادن به اطرافیان که هردقه می خوان بپرسن چی شد چی شد رو نداره.
دقیقا[emoji6]

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: fairy ، msr839 ، Tolu IR ، mr.amir007
من و همسرم هم به كسى هنوز نگفتيم و قصدم نداريم بگيم! اگه به اميد خدا ويزا رو گرفتيم چون سالهاست در تكاپوى رفتن از ايرانيم كسى شك نميكنه و فكر ميكنند اونور آبى ها واسمون يه كارى كردن !ما خيلى ساله هر كارى كرديم واسه رفتن تا يكى فهميده ديگه كارمون انجام نشده و اينبار تصميم گرفتيم به هيچكس نگيم!
كيس نامبر:2016AS00004xxx  >>> رؤيت قبولى:12may>>>ارسال فرم:15may >>> تعداد افراد كيس:٤نفر>>> سفارت:ايروان >>>كارنت:9november>>>  نامه دوم:17november >>>  تاريخ مصاحبه:هفته سوم ژانويه>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها Sad 19,20,21,22ژانويه) ،(2,19,25,26آگوست)
كليرى 26آگوست بعد از 220روز انتظار دريافت ويزاى برنده اصلى و بچه ها:٣١آگوست
شغل برنده اصلى خصوصى و سربازى س
كيس دوم خانه دار و همچنان كليرنس چون زمان تحويل پاسپورتها ويزا بهم داده نشد بااينكه تو سايت ستاره دار اعلام نشده بود كيس نامبرمون
پاسخ
تشکر کنندگان: usatravel ، fairy ، vahidbaq ، msr839 ، lighter ، hamedrouhi ، Danoosh ، Tolu IR ، ghazal.br ، SamueL.p
(2015-07-16 ساعت 04:37)yassin30 نوشته:  
(2015-07-15 ساعت 10:50)رامشه نوشته:  دوستان عزیزم
نظر من هم که از لاتاری ۲۰۱۵جا موندم با اختلاف 30شماره این هست که تا می توانید به کسی نگید .چون واقعا اگر می خواهید کارتون انجام بشه نگفتن این موضوع بسیار موثر .الان که حدود ۵روز از مشخص شدن وضعیت ما می گذره به این نتیجه رسیدیم که هرچه کمتر به اطرافیانمون گفتیم راحتریم و از چشم بد می بایست حذر کرد آدم نمی دونه در دل آدمها چی می گذره .
با آرزوی موفقیت برای همه برندگان و صبر و درخواست معجزه برای دوستان بازمانده ۲۰۱۵
سلام.
چرا جا موندید ؟ ؟ [emoji17]

خيلي حس بديه Sad
دركت مي كنم Sad
می گذرد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR
(2013-01-02 ساعت 20:25)پروا نوشته:  سلام
چند لحظه وقتتون رو به من ميديد دوستان منSmile
حتما تعدادي از شما از جمله خود من تاحالا بجز افراد خيلي نزديك به كسي نگفتيم كه در لاتاري برنده شديم.
براي گفتن چه تصميمي دارين؟؟
١-وقتي ويزاتونو گرفتين ميخواهيد بگيد كه لاتاري برنده شدين؟
٢-وقتي رفتين اونور آب ميخواهيد اعلام كنيد؟
٣-بعد از ٦ ماه ميخواهيد اعلام كنيد؟
٣-اصلا تا آخرش نميخواهيد اعلام كنيد؟؟
٤- كساني كه نميخواهيد به كسي اعلام كنيد كه لاتاري برنده شديد(به هر دليلي) به افرادي كه نميشه راحت چيزي براشون ببافيد و افراد مطلعي هستند چي مي گيد؟
از همه دوستان خواهش ميكنم نظرشون رو اعلام كنند و اگر نظرشون با ديگران مشابه بود حتما دكمه تبريك و تشكر رو بفشارند
ممنون  

اخه چرا اعلان کنید وضعیت بلاتکلیف هست
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR ، inanna
اصلا نگو،من هر برنامه ايى داشتم و بيان كردم اون برنامه اجرا نشد و شد ماجرا،ملت چشم ندارن ببينن يكى ديگه به آسايش ميرسه،يادمه من سالها پيش اول پامو گذاشتم توى اروپا و اقامتمم گرفتم بعدا خانوادم گفتن دخترمون هفت ماه پيش از ايران رفته،به نظر خودم خيلى بهتر شد كِه نگفتم و همه رو توى عمل انجام شده قرار دادم
دسته بندى F2a
ارسال مدارك ٣١/٠١/٢٠١٣
اپروو ٢٢/٠٧/٢٠١٣
پرداخت آنلاين ٨٨$ و ٢٢$ در تاريخ ٠٩/١٢/٢٠١٣
نامه تكميل پرونده ١٧/٠٧/٢٠١٥
نامه مصاحبه ٠٧/٠٨/٢٠١٥
تاريخ مصاحبه استكهلم ٠١/٠٨/٢٠١٥
نقص مدرك ٠١/٠٨/٢٠١٥
بلاتكليف و معلق?
من همون sepideh IR هستم
من عاشق راديو شمرون هستم?
پاسخ
تشکر کنندگان: sepandarA ، battosai ، inanna ، hamedrouhi ، fairy ، ofrfar ، amin_j
تکلیف منی که از هیجان روز اول به همه گفتم چیه.؟؟؟هنوز هیچی نشده همه سوال پیچم میکنن
ثبت نام در پست ابوظبی برای پیکاپ ویزا
کیس نامبر:2016AS000064XX/رویت قبولی:20 مي/ ارسال فرم:8جولای/کارنت شدن:9مارچ/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:26مارچ/ تاریخ مصاحبه:نیمه دوم می/ محل سفارت:آنکارا تغییر به ابوظبی/دریافت ویزا:۱۷ می/دریافت گرین کارت:-------/اولین ورود به آمریکا:۲۰ می/مقصد:شیکاگو
پاسخ
تشکر کنندگان:
بگو مشکل رو
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان تا میتونید به کسی نگید بهتره , حالا نه فقط در مورد لاتاری , بلکه هر اتفاق مهم دیگه که دلتون میخاد در زندگی براتون پیش بیاد , تا کامل انجام نشده در موردش با کسی صحبت نکنید ! این که خیلی ها خیر خواه آدم نیستند و چشم دیدن خیلی چیز ها رو ندارند بماند , همین که یک لحظه شک هم به دلشون راه بدن که شما به خواستتون میرسید یا نه ,کافیه که خدا نکرده اختلال در کارتون ایجاد بشه و براتون سخت بگذره , همیشه به این فکر کنید که اگر خود اون افراد در شرایط شما بودند بهتون میگفتند چه کار دارند میکنند ؟ من که از طریق همسرم دارم میرم هم میگم کاش تا میشد افراد کمتری با خبر بودند ولی خوب خود ازدواج رو که دیگه نمیشه پنهان کرد ! متاسفانه الان در دورانی زندگی میکنیم که حتا خوشحالی هامون رو هم بخواهیم با دیگران درمیون بزاریم اول باید ببینیم آیا لیاقت شنیدنش رو دارند یا نه ؟ والا ! خدا خودش هممون رو حفظ کنه !
CR1/IR1
ارسال مدارک  April 11th 2014 :
شماره رسید April 14th 2014 :
Sept 8th 2014: Approved
October 6th 2014 ( Jan 23rd 2015 !) : case number
آنکارا  
: May 15th  رسیدن مدارک به NVC
: June 19th  تکمیل پرونده
Interview : Finally ! Smile     April11th 2016
مقصد :  Oklahoma City
️ویزا یک ضرب
ورود به امریکا May17th 2016 :
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Green Card : June 21st 2016 [/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: Abdorrezaa ، battosai ، fairy ، hamedrouhi ، Danoosh ، storagemeter ، lighter
حتما تعدادي از شما از جمله خود من تاحالا بجز افراد خيلي نزديك به كسي نگفتيم كه در لاتاري برنده شديم.
٤- كساني كه نميخواهيد به كسي اعلام كنيد كه لاتاري برنده شديد(به هر دليلي) به افرادي كه نميشه راحت چيزي براشون ببافيد و افراد مطلعي هستند چي مي گيد؟
از همه دوستان خواهش ميكنم نظرشون رو اعلام كنند و اگر نظرشون با ديگران مشابه بود حتما دكمه تبريك و تشكر رو بفشارند
ممنون  

اصلا این سوال و گردی یه جوری شدم بخدا یعنی میشه ما هم بریم؟؟؟؟همون اولش بگی بهتره به نظر من
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-23 ساعت 11:09)majid.a نوشته:  
ممنون  

اصلا این سوال و گردی یه جوری شدم بخدا یعنی میشه ما هم بریم؟؟؟؟همون اولش بگی بهتره به نظر من
دوست عزیز تجربه دوستان سالهای قبل به من یاد داده که اگه کسی برنده شد به کسی نگه جز پدر و مادر تا زمانی که ویزا بگیره و رفتنش صد در صد باشه.....چون اگه بهر دلیلی ویزا نگیره خودش یه مصیبت بزرگی میشه که باید به همه توضیح بده
پاسخ
تشکر کنندگان: sce ، msr839 ، storagemeter ، mehdihk ، inanna ، 2ladan
ممنون  
پاسخ
تشکر کنندگان: msr839
دوستان عزیز به عنوان کسی که خودم رو تا جای ممکن کنترل کردم به کسی نگفتم...ولی باز از اینکه یکسری از افراد اطرافم به جز خانوادم این موضوع رو میدونن ناراحتم ....چون تو شرایطی که ایشالا در صورت قبولی تحت فشار قرار خواهید گرفت (بنا به دلایل گوناگون) باید برای افراد مختلف توضیح بدید که چرا تا الان نرفتی؟ کی میری؟ چرا میخای بری؟ تازه اگه ادمای خوبی باشن در غیر این صورت انواع و اقسام مزه پرانی ها و متلک ها رو می بایست تحمل کنید...جز خانواده حتی به نزدیک ترین دوستانتون هم نگید
CN:2016AS48XX
ارسال فرم اولیه: 25 MAY
کارنت:ژاتویه
مصاحبه:هفته اخر مارچ ایروان
نتیجه : ای پی
اپ دیت: روز مصاحبه و 5 اپریل
پاسخ
تشکر کنندگان: amin_j ، milade

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان