کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟
انشالله که همگی موفق میشین/
پاسخ
تشکر کنندگان: ofrfar ، mohammadg846
واسه محل کارتون تا ویزا نگرفتین به هیچ کسی حتی صمیمی ترین همکارتون هم اصلا نگین ..
C.N:2015XXXX4XXX  //  ارسال فرم:9 جون  //  کارنت:9 ژانویه  //  نامه دوم:23 ژانویه  //  مصاحبه:هفته سوم مارچ  // دریافت ویزا:روز بعد مصاحبه // ورود به آمریکا: 14 June // ساکن Metro D.C Area
پاسخ
تشکر کنندگان: Abdorrezaa ، taherifar ، mohammadg846 ، lighter ، pari pariaaa ، samane1363
من به همه گفتم و این باعث شد ۲ نفر از دوستانم هم سایت راهمون روز چک کنند و یکیشون که برنده سال قبل بود و متوجه نشده بود جون مدارک را پست کرد, سپتامبر مصاحبه رفت و ۲۹ سپتامبر در آخرین لحظات ویز ا گرفت. یکی دیگه هم شماره case دو رقمی داشت , ۲ اکتبر مصاحبه رفت والان green card را هم گرفته. به نظرم آ دم باید مثبت باشه ,انرژی مثبت به دیگران بده تا انرژی مثبت دیگران را بگیره.
شماره کیس:2015AS6XXX >رویت قبولی:1 may >کنسولگری:Kuala Lumpur > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر>ارسال فرمهای سری اول: 28 > مصاحبه: 7 July > آپدیتها:28 Jul فقط نفر دوم کیس (همسرم) /Jul 31 فقط کیس اصلی‌/ Aug 7,10 هر۳ نفر> Aug 10 نفر اصلی‌ کلیر با دریافت ایمیل سفارت/ 13 August کیس اصلی‌/19 ,18 ,17, 14 August هر ۳ نفر/ Issued Aug 21 کیس اصلی‌/27 August تبدیل / به OR برای نفر دوم کیس/ 28 August هر ۳ نفر / 8 September ایمیل کلیری همسرم بدون هیچ آپدیتی> 10 September همسر و فرزندم Issued
پاسخ
من که دو سه تا از دوستام تا حالا برنده شدن بهم گفتن فوری تازه کانفیرمیشن نامبرشونم گرفتم چک کردم تا چک نکنم باور نمیکنم Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadg846 ، Elham/saeed
بگیم از طریق یک شرکت ویزای کاری گرفتم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-03-13 ساعت 11:56)sima s نوشته:  
(2013-03-11 ساعت 13:28)hasti_rara نوشته:  با سلام دوستان
منو رو که یادتونه ف همون که قبول شد ۲۰۱۳ بعد ردش کردن .
من خواهش میکنم به هیچایواینگید لطفا . ما گفتیم و توی صورت خودمون ابراز حسادت کردن . هر کسی رسید گفت عجب شانسی دارین شما ؟؟؟ چیکار کردین که اسمتون در اومد ؟؟؟ و خیلی چیزهای دیگه ... گذشت . ولی پیغمبر هم از چشم بد گفته برحذر باشید و گفته بترسید . ما رو که چشم زدن واقعا باور دارم . حالا بجز چشمش و حسادت باید برای عالم و آدم سفره دلتون رو باز کنید و توضیح بدین که چیکار کردین ، چی شد ؟ کی میرین مصاحبه ؟ کی برمیگردین ؟ چی باخودتون میبرین ؟ باورتون نمیشه حتی در مورد لباسهایی که باهاش میرین مصاحبه نظر میدن . اگه قبول بشین توی مصاحبه که خوشا به حال شما و بدا به حال حسودان . ولی اگه نشه که خوشا به حال حسودان و بدا به حال شما . تازه میخواین درمورد تمام اتفاقات و حتی اتاق مصاحبه و چگونگی و تعداد سئوالات و سایز کفش آفیسر هم باید توضیح بدین . خیلی بده . بذارین وقتی ویزا خورد توی پاسپورتتون بعد با بلند گو اعلامش کنید تا بترکه چسم حسوداتون . بمیره حسود ...
امیدوارم هیچکدومتون مثل الان من آه سرد نکشه . واقعا امیدوارم و دعاتون میکنم

واييييييييييي چه قدر حال كردم با خودم...براي اولين بار در در زندگيم تا اين حد!!!!!!!!! راز دار بودم . من نه تنها برنده شدم چيزي نگفتم ، ويزا رو گرفتم با اجازتون يك سال و خورده اي هم از اخذ ويزا گذشت دو تا سفر هم رفتم ، هيچي نگفتم .تازه الان كه انشالا ميخوام براي اقامت دائم برم به افراد محدودي گفتم البته نه با جزئيات. تازه هيچ كس جز مامانم نميدونه قضيه لاتاري بوده [emoji14]
من به اين قضيه باور دارم "نگو به هيچ كس حتما به هدف و آرزوت مي رسي"
حرکت واقعا زیبایی کردی...
پاسخ
تشکر کنندگان: matin86 ، mom
سلام به دوستان
به نظر من دلیل نداره همه جا جار بزنیم اما دلیلی هم وجود نداره این همه پنهان کاری کنیم، کار خلافی نکردید برنده شدید، من خودم دنبال پذیرش گرفتن از یکی از دانشگاه های آلمان بودم، یهو لاتاری برنده شدم ، حتی اگه الان به همه بگم از یکی از دانشگاه های آمریکا پذیرش گرفتم همه باور میکنن، اما وقتی آدم یه دروغ میگه مجبوره تا آخر عمر دروغهای جدید بگه و یکسره حواسش باشه تابلو نشه، که البته آخرشم یه جا تابلو میشه، کسایی که برنده شدن یه شانس فوق العاده نصیبتون شده پس خودتون رو درگیر این جزئیات نکنید و به نظرم بهتره بیشتر فکر این باشیم که اونجا چطور بتونیم رشد کنیم و جایگاه خوبی برای خودمون درست کنیم ،حتی اگه همه بدونن از طریق لاتاری رفتیم
{وضعیت: AP } ---{مصاحبه:هفته دوم نوامبر}--- {شماره کیس: 2016AS-04xx} --- {کنسولگری: ایروان} --- {تعداد افراد : ۱} --- {ارسال فرمهای سری اول: 3 June} ---
پاسخ
تشکر کنندگان: matin86 ، hamedrouhi ، gholamrezaei ، lighthouse
به نظر من نگفتن این قضیه شاید نکات منفیی داشته باشه اما از گفتنش قطعا بهتره...حداقلش اینه که سبکتری...
برای دوستانی که فرمودند چشم و نظر و امواج منفی و... باید عرض کنم که همیشه امواج منفی قدرت کمتری نسبت به امواج مثبت در محیط دارند....
پس تا میتونیین مثبت باشین و امواج مثبت بفرستین....که نه تنها اون امواج بد و خنثی کنین بلکه اطرافتون پر امواج مثبت بشه....
در نهایت قسمت انسان چیزی که خداوند رقم زده که نمیشه عوضش کرد(ربطی به تلاش و کوشش ما نداره ها. بد برداشت نکنین)
خداوند بهترین دوست انسان است و
یدالله فوق ایدیهم
از خدا میخواهم بهترین ها رو برامون رقم بزنه و به صلاحمون باشه هر چی که پیش میاد.
موفق باشین
پاسخ
تشکر کنندگان: lighthouse
فرقی نمی کنه بگی یا نگی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-10 ساعت 23:33)rsalan نوشته:  فرقی نمی کنه بگی یا نگی

چرا خیلی فرق میکنه
فقط کافیه امشب به حجم اندوه دوستانمون در تاپیک بولتن ویزا نگاهی بکنید
دوستان چقدر هم حالا باید به این و اون توضیح بدن
خواهش میکنم اگر میتونید به کسی نگید
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
پاسخ
تشکر کنندگان: Abdorrezaa ، AliReza.Sh
دوستان عزیزم
نظر من هم که از لاتاری 2015جا موندم با اختلاف 30شماره این هست که تا می توانید به کسی نگید .چون واقعا اگر می خواهید کارتون انجام بشه نگفتن این موضوع بسیار موثر .الان که حدود 5روز از مشخص شدن وضعیت ما می گذره به این نتیجه رسیدیم که هرچه کمتر به اطرافیانمون گفتیم راحتریم و از چشم بد می بایست حذر کرد آدم نمی دونه در دل آدمها چی می گذره .
با آرزوی موفقیت برای همه برندگان و صبر و درخواست معجزه برای دوستان بازمانده 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: usatravel ، fairy ، inanna
نه نه نه نهBig Grin
we fight for a better life
پاسخ
تشکر کنندگان: shadi79 ، battosai
(2015-07-15 ساعت 16:41)fairy نوشته:  نه نه نه نهBig Grin

خبری ازت نیست ؟ نکنه برنده شدی چیزی نمیگی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-15 ساعت 21:34)alisarvareharchiabi نوشته:  
(2015-07-15 ساعت 16:41)fairy نوشته:  نه نه نه نهBig Grin

خبری ازت نیست ؟ نکنه برنده شدی چیزی نمیگی

برنده که نشدم
ولی کانادایی شدمBig Grin رمز موفقیتمو در زود گرفتن ویزا، اطلاع ندادن به بقیه می دونمSmile
we fight for a better life
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2015-05-09 ساعت 02:02)Arshia2000 نوشته:  من به همه گفتم و این باعث شد ۲ نفر از دوستانم هم سایت راهمون روز چک کنند و یکیشون که برنده سال قبل بود و متوجه نشده بود جون مدارک را پست کرد, سپتامبر مصاحبه رفت و ۲۹ سپتامبر در آخرین لحظات ویز ا گرفت. یکی دیگه هم شماره case دو رقمی داشت , ۲ اکتبر مصاحبه رفت والان green card را هم گرفته. به نظرم آ دم باید مثبت باشه ,انرژی مثبت به دیگران بده تا انرژی مثبت دیگران را بگیره.
مگه میشه؟؟؟؟
مگه وقتی پرونده ی سال بسته میشه دیگه تموم نمیشه و پذیرش ندارن و پرونده سال قبل دیگه باز نمیشه؟؟؟
2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان