کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک
سلام و روزتون خوش،من ميخوام براي ويزاي توريستي امريكا اقدام كنم،كواهي كار،سابقه بيمه،تمكن مالي،سند زمين دارم،هدفم از سفر ديدار با خواهرم تو امريكا،ديدن ديزنيلند،هاليوود،لاس وكاس،يه جشنواره موسيقي تو كاليفرنيا و...هستش،قصد موندنم ندارم،زيرا به خاطر شغلم تو شركتي كه كار ميكنم امانتدار اموال هستم و اكه بر نكردم جون تعهد محضري دادم،ضامنم تو دردسر ميفته،خواهرم كرين كارت داره و ١.٥سال ديكه هم سيتيزن ميشه،هنوز نميتونه درخواست اقامت برام بده،حالا به نظر شما ايا شانسي دارم براي ويزاي توريستي؟اكه حرفي در مورد خواهرم نزنم خوبه يا بده؟و اكه بكم كسي رو ندارم ميفهمن يا نه؟ممنونم از زحمات همتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزيز
منم برادرمو با شرايط تقريبا مثل شما دارم ميفرستم سفارت
وخودمونم نميدونيم چي ميشه
تنها دلخوشيم متاهل بودنشه كه تنها مياد
دانشجوئه و كارشم تقريبا خوبه اما شركت خصوصيه
ماه ديگه وقت سفارتشه
ميام نتيجه شو ميگم
خودمم هرشب ميام اينجا اما اينجا هم كسي جوابي نميده
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، Forcement
(2017-01-16 ساعت 09:47)TINA.RAD نوشته:  سلام دوست عزيز
منم برادرمو با شرايط تقريبا مثل شما دارم ميفرستم سفارت
وخودمونم نميدونيم چي ميشه
تنها دلخوشيم متاهل بودنشه كه تنها مياد
دانشجوئه و كارشم تقريبا خوبه اما شركت خصوصيه
ماه ديگه وقت سفارتشه
ميام نتيجه شو ميگم
خودمم هرشب ميام اينجا اما اينجا هم كسي جوابي نميده

سلام،ممنونم از توجه و جوابتون،من فكر ميكنم اكه بدون استرس و خيلي عادي با افيسر برخورد بكنيم بهتره،در ضمن من اكه جاي افيسر باشم،اكه ببينم يه نَفَر مدارك زيادي با خودش اورده سفارت براي قانع كردن من،خب اون موقع شك ميكنم كه جرا متقاضي ميخواد حتما منو مجاب كنه كه ويزا بهش بدم،دعوت نامه و تمكن مالي بانك و مهمتر از همه داشتن همسر،فكر كنم كافي باشه واسشون،واسه توريستي بنظرم اكه زبان شخص خوب باشه،ممكنة كه افيسر فكر كنه كه شخص ميره اونجا و زود جا ميفته و برنميكرده،حقيقتش من كفتم كه دعوت نامه بفرسته خواهرم كه فقط سابورت جا و مكان با اون باشه و باقي هزينه ها با خودم،از ارمنستان هم ميخوام اقدام كنم،آدم اونجا راحتره،اميدوارم برادرتون موفق باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61
(2017-01-11 ساعت 17:05)alireza_guitar نوشته:  
(2017-01-11 ساعت 05:32)ali1339 نوشته:  
(2016-12-25 ساعت 06:13)alireza_guitar نوشته:  https://ais.usvisa-info.com

سمت چپ temporary برای ویزای توریستی
و لینک راستی permanent  برای مهاجرتی
داخل که شدی ستون سمت راست ایران رو انتخاب می کنید
سپس ۳ سفارت مربوطه به اون رو نشون میده

آقا سلام

فقط می‌خواستم مطمئن بشم بعد شروع کنم. 1- اول باید فرم رو پر کنیم، 2- بعد پول رو پرداخت کنیم،3- بعد وقت بگیریم؟ یعنی‌ بعد از وقت گرفتن نمی‌شه پول رو داد؟

ممنون

اول دی اس ۱۶۰
بعد ثبت نام توی سایت مربوطه امارات
بعد واریز پول
بعد نمایان شدن وقت های آزاد.
اگر وقت نگیرید مشگلی نیست تا یک سال وقت دارید تا یه وقتی تعیین کنید

سلام

آقا این DS-160 رو که پر می‌کنیم نوع ویزا چی‌ باید باشه؟ BUSINESS/PERSONAL B1/B2 یا TOURISM/MEDICAL TREATMENT B2 ؟

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من براي آخر ژانويه وقت سفارت تو دوبي دارم
ميشه لطف كنيد بگيد، تمكن مالي براي يكنفر چقدر باشه كافيه و اينكه آيا نيازي هست كه ترجمه مدارك مهر دادگستري هم داشته باشن يا ترجمه رسمي كفايت ميكنه
من متاهلم و خانوادم امريكا زندگي ميكنند، تنها مدركم ميتونه وضعيت تاهلم باشه، بنظرتون چه مدارك ديگه اي ميتونم ببرم كه ريجكت نشم، ضمن اينكه مدرك شغلي هم براي ارائه ندارم
ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من ساکن آنکارا هستم و میخوام واسه jun برم آمریکا واسه شرکت در یک همایش . برای ویزا توریستی در حال اقدام هستم و منتظر خالی شدن وقت هستم ، گفتن اگر ویزا شینگن یا انگلیس داشته باشی شانس بیشتری در گرفتن ویزا آمریکا دارم؟ آیا این صحت دارد؟ اگر هم رد شوم مهر ریجکت تو پاسپورت میزنن که که تاثیر منفی دارد ، به نظر شما برای ویزا شینگن یا انگلیس در خارج از ایران اقدام کنم؟ و یا ریسک نکنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و خسته نباشید
من یک ماه دیگه وقت مصاحبه برای سفارت جمهوری چک گرفتم و چند تا سوال داشتم(توریستی)
وقتی برای مصاحبه میرم کلیه مدارکم باید کامل باشه و کاره ترجمه اینارو کرده باشم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-18 ساعت 02:34)15964 نوشته:  سلام
من ساکن آنکارا هستم و میخوام واسه jun برم آمریکا واسه شرکت در یک همایش . برای ویزا توریستی در حال اقدام هستم و منتظر خالی شدن وقت هستم ، گفتن اگر ویزا شینگن یا انگلیس داشته باشی شانس بیشتری در گرفتن ویزا آمریکا دارم؟ آیا این صحت دارد؟ اگر هم رد شوم مهر ریجکت تو پاسپورت میزنن که که تاثیر منفی دارد ، به نظر شما برای ویزا شینگن یا انگلیس در خارج از ایران اقدام کنم؟ و یا ریسک نکنم؟

اگر اقامت ترکیه رو داشته باشید شانس ویزا بالا میره و زیاد به ویزای شینگن اهمیت نمیدن. در ضمن آمریکا مهر ریجکتی نمیزنه توی پاس هیچ کسی. من خودم تجربه رد شدن ویزا رو دارم که هیچ مهری نزدن. البته با دو تا ویزای شینگن.
پاسخ
تشکر کنندگان: 15964
(2017-01-18 ساعت 20:16)usamohajer نوشته:  

اگر اقامت ترکیه رو داشته باشید شانس ویزا بالا میره و زیاد به ویزای شینگن اهمیت نمیدن. در ضمن آمریکا مهر ریجکتی نمیزنه توی پاس هیچ کسی. من خودم تجربه رد شدن ویزا رو دارم که هیچ مهری نزدن. البته با دو تا ویزای شینگن.
ممنون از پاسخگویی
اقامت موقت دارم که روی کارت اقامت زده ۱ سال و قابل تمدید ، سوال دیگر من درباره سند ملکی اینکه بنده با توجه به این که ترکیه هستم سندی همرام نیست آیا سفارت کپی قبول میکنن و یا سند را وزارت خارجه ایران به سفارت ایران در آنکارا فکس کند و سفارت مهر بزند؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان عزیز مهاجر سرایی!
من ساکن امریکا هستم . برای مادرم وقت سفارت گرفتم و چند هفته ی دیگه برای مصاحبه به دوبی سفر خواهند کرد.
مدارکی که لازم بوده آماده شده فقط یک سوال دارم و اون اینه که آیا برای ورود به سفارت در روز مصاحبه باید مبلغی به جایی واریز کنه تا احازه ی ورود به سفارت داشته باشه ؟ و اگر باید پولی پرداخت شه می دونید چقدر و به کجا؟ ممنون می شم اگه اطلاعی دارید بهم بگید
category:    F2A/CR1
pd:    2014/1/9
approved:   2014/3/1
send docs:    2015/3/2
complete:    2015/4/6
linterview letter:    2015/9/1
interview:  2015/11/5
AP
,ceac updates: 5 Nov, 6 Nov, 9 Nov, 10 Nov, 12 Nov, 17Dec (email), 13jan (email).18 march 22march
 embassy updates:  (5,10, 16,19,23,25,27) Nov_ (1,3,8,9,10,17,22,24,28,30) Dec_(5,6,7,8,19,25) jan
2016/3/22 : تبدیل / به or و دریافت ایمیل
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-19 ساعت 02:50)qazaleh نوشته:  سلام به دوستان عزیز مهاجر سرایی!
من ساکن آمریکا هستم . برای مادرم وقت سفارت گرفتم و چند هفته ی دیگه برای مصاحبه به دوبی سفر خواهند کرد.
مدارکی که لازم بوده آماده شده فقط یک سوال دارم و اون اینه که آیا برای ورود به سفارت در روز مصاحبه باید مبلغی به جایی واریز کنه تا احازه ی ورود به سفارت داشته باشه ؟ و اگر باید پولی پرداخت شه می دونید چقدر و به کجا؟ ممنون می شم اگه اطلاعی دارید بهم بگید

سلام
شما هزینه ویزا را موقع وقت گرفتن دادید، پول دیگه ای نیاز نیست
**2014as19 /مصاحبه: اواخر نوامبر/ تعداد كيس: يك نفر/ سفارت: ابوظبي/ كلير بعد از ١٩١ روز ٢٩ مي
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-18 ساعت 20:15)salman1779 نوشته:  سلام و خسته نباشید
من یک ماه دیگه وقت مصاحبه برای سفارت جمهوری چک گرفتم و چند تا سوال داشتم(توریستی)
وقتی برای مصاحبه میرم کلیه مدارکم باید کامل باشه و کاره ترجمه اینارو کرده باشم ؟

سلام
بله همه مدارک را ترجمه شده ببرید. ولی مطمئن هستید که چک کار ایرانی ها را انجام میده؟
آیا ساکن چک / پراگ هستید؟
**2014as19 /مصاحبه: اواخر نوامبر/ تعداد كيس: يك نفر/ سفارت: ابوظبي/ كلير بعد از ١٩١ روز ٢٩ مي
پاسخ
تشکر کنندگان: salman1779

سلام
قطعا ویزاهای قبلی در ویزای توریستی مؤثر است. مهر ریجکت توی پاس نمی زنن ولی در پیشینه تون در مورد ویزاهای آمریکا ثبت میشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-19 ساعت 14:28)hudson نوشته:  

سلام
بله همه مدارک را ترجمه شده ببرید. ولی مطمئن هستید که چک کار ایرانی ها را انجام میده؟
نه دوست عزیز من برای یک هفته می خوام برم.برای همین هم سوال کردم برای ترجمه.چون انگار بد ویزا میدند و اینکه ترجمه مدارک انگار 1میلیون میشه.و اگه قبول نکنن برای ویزا من الکی 1 میلیون دادم درسته ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-19 ساعت 18:42)salman1779 نوشته:  
(2017-01-19 ساعت 14:28)hudson نوشته:  

سلام
نه دوست عزیز من برای یک هفته می خوام برم.برای همین هم سوال کردم برای ترجمه.چون انگار بد ویزا میدند و اینکه ترجمه مدارک انگار 1میلیون میشه.و اگه قبول نکنن برای ویزا من الکی 1 میلیون دادم درسته ؟

قطعا اول از همه از شما سوال می کنند که چرا اینجا آمدید؟ بنابراین از قبل پاسخی برای این سوال که چرا اونجا رفتید، پاسخی داشته باشید.
در مورد ترجمه هم در برخی موارد از دوستان هیچ مدرکی نخواستند و ویزا دادند، گاهی هم با کنترل همه مدارک ویزا ندادند.
بنابراین در کل ریسک هست.
ولی ترجمه ها هم چون مهر دادگستری و امورخارجه نمی خواد، اینقدر نمی شه.
در مورد ترجمه، مدارک شغلی خیلی مهم هست که نشون بدید کار ثابت دارد. تمکن مالی و نشون دادن وابستگی اجتماعی و خانوادگی در مجموع
پیشینه مسافرت ها و غیره و از همه مهمتر علت مسافرت به آمریکا

موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: salman1779

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان