کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک
وقت ما رو هم تو سفارت دوبی برگردوندن سر جاش با ایمیل.
لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان:
پدر و مادر من هم وقت مصاحبه داشتن برای ویزای توریستی که بیان دیدن من.سفارت دبی وقتشون کنسل کرد ولی دیشب خودشون ایمیل زدن به من که وقتا سر موقع خودش برگزار میشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام . یک سوال برای زن و شوهر یک وقت سفارت باید گرفت یا دوتا ؟
2015 HAS NOT BEEN SELECTED
2016 HAS NOT BEEN SELECTED
2017 HAS NOT BEEN SELECTED
2018 کی مرده کی زنده ؟
دست به هرجای جهان که کشیدیم سر بود و بالا رفتن مشکلCool
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-11 ساعت 13:58)payamshad نوشته:  سلام . یک سوال برای زن و شوهر یک وقت سفارت باید گرفت یا دوتا ؟

یکی کافیه
پاسخ
تشکر کنندگان: payamshad
(2017-02-11 ساعت 16:16)nima1976 نوشته:  
(2017-02-11 ساعت 13:58)payamshad نوشته:  سلام . یک سوال برای زن و شوهر یک وقت سفارت باید گرفت یا دوتا ؟

یکی کافیه

ممنونم ، بعد یک سوال دیگه . Ds 160 هم یکی درسته ؟.
2018 کی مرده کی زنده ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
ba salam
man baraye pedar va madaram darkhaste visa touristy kardam nobat ham behem dadan to 7 march mosahebe dubai daran
sooalam ine aya mesle visa green kard inha ham bara visa touristy bayad 2rooz ghable interview nobat medical begiran iran karte zardeshono gereftan hame chizeshon amade ast lotfan rahnemaiee konid
پاسخ
تشکر کنندگان:
برای ویزای توریستی مدیکال نمیخوان
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان أيا اينجا كسي هست كه تازه وقت گرفته باشه از سفارت برا ويزا توريستي؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من واسه 8 مارچ وقت سفارت آنکارا دارم واسه ویزا توریستی .
اگر کسی نیاز به کمک یا راهنمایی در آنکارا داشت می تواند با من در ارتباط باشد چون من خودم آنکارا زندگی می کنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-11 ساعت 18:07)payamshad نوشته:  
(2017-02-11 ساعت 16:16)nima1976 نوشته:  

یکی کافیه

ممنونم ، بعد یک سوال دیگه . Ds 160 هم یکی  درسته ؟.

سلام
هم در مورد وقت و هم در مورد فرم باید دو تا باشه
یعنی برای هر نفر
در زمان تکمیل فرم DS 160 پس از پایان فرم اول، شما می تونید به صورت Family نفر دوم را اضافه کنید. اگر هم نکردید باز هم مشکل نیست. ولی حتما هر نفر یک فرم و یک کد منحصر به فرد دارند.
در مورد وقت هم وقتی شما اکانت درست می کنید، برای دو نفر اکانت درست می کنید و کدهای فرم DS160 را میزنید.
در نتیجه وقتی که می گیرید برای دو نفر است. در غیر این صورت به نفر دوم اجازه ورود نمی دهند.
**2014as19 /مصاحبه: اواخر نوامبر/ تعداد كيس: يك نفر/ سفارت: ابوظبي/ كلير بعد از ١٩١ روز ٢٩ مي
پاسخ
تشکر کنندگان: payamshad
(2017-02-21 ساعت 21:06)hudson نوشته:  
(2017-02-11 ساعت 18:07)payamshad نوشته:  
(2017-02-11 ساعت 16:16)nima1976 نوشته:  یکی کافیه

ممنونم ، بعد یک سوال دیگه . Ds 160 هم یکی  درسته ؟.

سلام
هم در مورد وقت و هم در مورد فرم باید دو تا باشه
یعنی برای هر نفر
در زمان تکمیل فرم DS 160 پس از پایان فرم اول، شما می تونید به صورت Family نفر دوم را اضافه کنید. اگر هم نکردید باز هم مشکل نیست. ولی حتما هر نفر یک فرم و یک کد منحصر به فرد دارند.
در مورد وقت هم وقتی شما اکانت درست می کنید، برای دو نفر اکانت درست می کنید و کدهای فرم DS160 را میزنید.
در نتیجه وقتی که می گیرید برای دو نفر است. در غیر این صورت به نفر دوم اجازه ورود نمی دهند.

ممنون و سپاسگزارم از راهنماییتون .
2018 کی مرده کی زنده ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها كسي اين چند وقته ويزاي توريستي گرفته بود؟
كتگوري : f2a
تاريخ اپرو مدارك : دسامبر ٢٠١٥
ايميل درخواست حاملي مالي: ؟؟؟؟
ا
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من فرم دي اس ١٦٠ رو پر كردم براي سفارت ارمنستان اما اصلا تاريخ مصاحبه باز نمي كنه خواستم بدونم اگه بخوام سفارت رو تغيير بدم مي تونم از همون دي اس ١٦٠ قبلي استفاده كنم و از سفارت ديگه اي وقت بگيرم يا نه مثلا بر گرفتن وقت از دبي بايد از اول فرم رو پر كنم و سفارت دبي رو انتخاب كنم تا از وقت موجود در سفارت دبي استفاده كنم ؟؟؟كسي مي تونه منو راهنمايي كنه ممنون ميشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-07 ساعت 12:18)sepehr7763 نوشته:  سلام بچه ها كسي اين چند وقته ويزاي توريستي گرفته بود؟

سلام
من و خانمم با دخترم از 12 جولای 2016 که رفتیم مصاحبه و برگ زرد گرفتیم تا الان که 5 آپریل 2017 هست 11ماهه منتظر جوابیم
از سفارت تو دبی
اگه کسی ویزای توریستی گرفت لطفا خبر بده Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من مادر خانمم ویزای یک ضرب گرفت هفته پیش یروان
پدرخانمم AP خورد.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان