کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک
سلام دوستان
من برنده لاتاری 2011 هستم و الان 5 سال امریکا هستم و فلوریدا هستم الان خانمم بارذار هست و خواهر خانمم که ان هم اینجا زندگی میکنه بخاطر خانم من وقت سفارت گرفت از دبی برای مادر خانم و افیسر داخل سفارت ویزا به مادر خانمم نداد وازش سیول کرده بزای چی میحوای بری وان هم گفته برای دحترم که باردار وافیسر گفته به شما ویرا نمدیم فقط بهش گفته ولی حواهرش دعوت کرده فقط همین وهیچ یک از مدارکی که که با حودش برده را افیسر نگاه نکرده برگه سند اموال و حساب بانکی و نامه از طرف دکتر که شرایط حانمم زا کامل توضیف کرده با توجه به اینکه مادر خانمم 67 سال و 12 سال پیش هم برای زایمان همین خواهزی که الان براش درحواست کرده و رد شد امد امریکا.و از لخاظ ساپرت مالی هم و درامد اینجا هیج مشکلی نداره.
حالا تو این شرایط خانمم می خواد خودش دوباره وقت سفارت بگیره از طرف خودش ولی چند تا سیول داریم که ممنون میشم اگه کمک کنید
1-فرقی میکنه اگه از سفارت دیکه متل ارمنستان وقت بگیریم وایا شانسش تغیر میکنه
2- فرقی میکنه صبر کنیم 1 ماه و یا همین الان مشکلی نداره وقت بگیریم برای 1 ماه دیگه از طرفی هم ما غیلی وقت نداریم شاید 3 ماه/
3-اگه دوباره بره سفارت و ویزا نتونه بگیره ایا تاثیری داره به گرفتن گرین کارت با توجه به اینکه می خاهیم در اینده نردیک درحواست کنیم
لطفا اگه پیشنهادی هم دارید بگید .مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-21 ساعت 06:44)hamidt نوشته:  سلام دوستان
من برنده لاتاری 2011 هستم و الان 5 سال آمریکا هستم و فلوریدا هستم  الان خانمم بارذار هست و خواهر خانمم که ان هم اینجا زندگی میکنه بخاطر خانم من وقت سفارت گرفت از دبی برای مادر خانم  و افیسر داخل سفارت ویزا به مادر خانمم نداد وازش سیول کرده بزای چی میحوای بری وان هم گفته برای دحترم که باردار وافیسر گفته به شما ویرا نمدیم فقط بهش گفته ولی حواهرش دعوت کرده فقط همین وهیچ یک از مدارکی که که با حودش برده را افیسر نگاه نکرده برگه سند اموال و حساب بانکی و نامه از طرف دکتر که شرایط حانمم زا کامل توضیف کرده با توجه به اینکه مادر خانمم 67 سال و 12 سال پیش هم برای زایمان همین خواهزی که الان براش درحواست کرده و رد شد امد آمریکا.و از لخاظ ساپرت مالی هم و درامد اینجا هیج مشکلی نداره.
حالا تو این شرایط خانمم می خواد خودش دوباره وقت سفارت بگیره از طرف خودش ولی چند تا سیول داریم که ممنون میشم اگه کمک کنید
1-فرقی میکنه اگه از سفارت دیکه متل ارمنستان وقت  بگیریم وایا شانسش تغیر میکنه
2- فرقی میکنه صبر کنیم 1 ماه و یا همین الان مشکلی نداره وقت بگیریم برای 1 ماه دیگه از طرفی هم ما غیلی وقت نداریم شاید 3 ماه/
3-اگه دوباره بره سفارت و ویزا نتونه بگیره ایا تاثیری داره به گرفتن گرین کارت با توجه به اینکه می خاهیم در اینده نردیک درحواست کنیم
لطفا اگه پیشنهادی هم دارید بگید .مرسی

سلام
به طورکلی ضرری نداره که تا یک ماه آینده دوباره اقدام کنند ولی تصمیم گیری با شخص آفیسر هست. فکر نمی کنم الان تفاوت فاحشی بین ارمنستان و دوبی باشه
در هر حال تأثیری در زمینه گرین کارت ایشون نداره، چون بحث ویزای مهاجرتی و غیرمهاجرتی کاملا از هم مجزا هستند.

حتما نامه پزشک را در اول مصاحبه نشون بدهند.
**2014as19 /مصاحبه: اواخر نوامبر/ تعداد كيس: يك نفر/ سفارت: ابوظبي/ كلير بعد از ١٩١ روز ٢٩ مي
پاسخ
تشکر کنندگان: hamidt
برای ویزای توریستی جمهوری چک بنظرتون خودم از سفارت اقدام کنم یا بدم به دفتر هواپیمایی ها ؟دفتر هواپیمایی گفته 2تومان میگیرم برای ویزا
ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-22 ساعت 19:29)salman1779 نوشته:  برای ویزای توریستی جمهوری چک بنظرتون خودم از سفارت اقدام کنم یا بدم به دفتر هواپیمایی ها ؟دفتر هواپیمایی گفته 2تومان میگیرم برای ویزا
ممنون میشم راهنمایی کنید

برای چک که خیلی راحت خودتون می تونید اقدام کنید و خیلی هم سخت ویزا نمی دهند تا اونجاییکه من شنیدم
ولی اگر ویزای چک ندارید، فقط برای سفارت دارید میرید؟ یا برنامه سفر دارید؟
من مطمئن نیستم که چک گزینه خوبی برای سفارت آمریکا برای ایرانیان باشد.
**2014as19 /مصاحبه: اواخر نوامبر/ تعداد كيس: يك نفر/ سفارت: ابوظبي/ كلير بعد از ١٩١ روز ٢٩ مي
پاسخ
تشکر کنندگان: salman1779
(2017-01-24 ساعت 22:18)hudson نوشته:  
(2017-01-22 ساعت 19:29)salman1779 نوشته:  برای ویزای توریستی جمهوری چک بنظرتون خودم از سفارت اقدام کنم یا بدم به دفتر هواپیمایی ها ؟دفتر هواپیمایی گفته 2تومان میگیرم برای ویزا
ممنون میشم راهنمایی کنید

برای چک که خیلی راحت خودتون می تونید اقدام کنید و خیلی هم سخت ویزا نمی دهند تا اونجاییکه من شنیدم
نه من برای امریکا نمی خواهم برم.فقط می خوام به مدت یک هفته در شهر پراگ جمهوری چک برم و برگردم.آخه دفتر هواپیمایی ها میگن سخت ویزا میدن
پاسخ
تشکر کنندگان:
و اینکه تنها مدرکی که ندارم برای کارم هست.کارم آزاد هست و جواز کسب ندارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-25 ساعت 13:37)salman1779 نوشته:  
(2017-01-24 ساعت 22:18)hudson نوشته:  
ممنون میشم راهنمایی کنید

نه من برای آمریکا نمی خواهم برم.فقط می خوام به مدت یک هفته در شهر پراگ جمهوری چک برم و برگردم.آخه دفتر هواپیمایی ها میگن سخت ویزا میدن

اگر خیلی وارد نیستید و وقت هم ندارید که خودتون بررسی کنید، می تونید از آژانس ها کمک بگیرید. ولی در کل خیلی پیچیده نیست.
ولی با این وضعیت جدید، خیلی روی ویزای آمریکا حساب نکنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-25 ساعت 22:18)hudson نوشته:  
(2017-01-25 ساعت 13:37)salman1779 نوشته:  
(2017-01-24 ساعت 22:18)hudson نوشته:  برای چک که خیلی راحت خودتون می تونید اقدام کنید و خیلی هم سخت ویزا نمی دهند تا اونجاییکه من شنیدم
نه من برای آمریکا نمی خواهم برم.فقط می خوام به مدت یک هفته در شهر پراگ جمهوری چک برم و برگردم.آخه دفتر هواپیمایی ها میگن سخت ویزا میدن

اگر خیلی وارد نیستید و وقت هم ندارید که خودتون بررسی کنید، می تونید از آژانس ها کمک بگیرید. ولی در کل خیلی پیچیده نیست.
ولی با این وضعیت جدید، خیلی روی ویزای آمریکا حساب نکنید.
ديگه بايد ما ايرانيها با ويزاي آمريكا خداحافظي كنيم،چقدر بدبخت شديم كه با سومالي و سودان مقايسه ميشيم،خدايي اوباما يه انسان واقعيه،حيف شد رفت
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام

میشه بگید با توجه به شرایطم که الان براتون مینویسم ، چند درصد احتمال داره که بتونم ویزای توریستی امریکا رو بگیرم ؟

شرایط من :

1_ مجرد
2- دانشجوی ترم چهارم رشته زبان و ادبیات انگلیسی
3- جوون هستم و 21 سالمه
4- مشمول خدمت سربازی هستم ولی فعلا دارم از معافیت تحصیلی استفاده میکنم
5- هیچ سند ملکی و یا خونه و زمینی به نامم نیست ، ولی تو حسابم بیست میلیون پس انداز دارم .
6-وابستگان درجه یک در امریکا ندارم ، فقط میخوام یه هفته تو امریکا بمونم و برگردم .
7- هیچ ویزای شینگن یا کانادا یا استرالیا ندارم .
8- یکی از دوستان صمیمیم تو امریکاست. ایشون 32 سالشونه و یکی از نوابغ هستن. همچنین ، در دانشگاه های معتبر تمام دنیا از جمله دانشگاه های معتبر امریکا ، تحصیل و تدریس کردند . میخواستم بپرسم اگه از طرف ایشون دعوت نامه داشته باشم ، امکانش هست بتونم ویزای توریستی بگیرم ؟

میشه بگید با توجه به شرایطم ، چند درصد احتمال موفقیت وجود داره ؟

اینم میدونم که نکات منفی زیادی دارم ، از جمله مجرد بودن و نداشتن خونه و زمین و فلان

و سوال آخر اینکه آیا میتونم از طریق آژانس ها برای ویزای توریستی امریکا اقدام کنم ؟ یکی از آژانس ها بهم گفته : چون ویزای شینگن نداری ، از طریق سفارت امریکا تو یکی از کشورهای اروپایی برات اقدام میکنیم !! چنین چیزی ممکنه !؟ مگه ما ایرانیا رو اونجا هم مصاحبه میکنن !؟

توضیحات آخر : راستش من یکی از طرفدارای پروپاقرص امریکام و دوست دارم برای حداقل یکی دو هفته هم که شده ، کشور رویاهام رو ببینم . از شما دوستان عزیز و با تجربه ، خواهش میکنم کمکم کنین تا بدونم چند درصد احتمال موفقیت وجود داره .... اگه شرایطم برای گرفتن ویزای توریستی خیلی ضعیفه و مناسب نیست ، لطفا بهم بگین تا بتونم شرایطم رو سبک و سنگین کنم ببینم چیکار میشه کرد.

"چه روزایی بود ایرانیا بدون ویزا میرفتن امریکا .... خدایا .... ایرانمون رو به دوره اوجش برگردون"

با سپاس فراوان
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام . صفر درصد. نچ
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
بنده ساکن ترکیه هستم بعد از ۴ ماه بلاخره تونستم یه وقت بگیرم :/
من 1feb چهارشنبه همین هفته وقت مصاحبه برای ویزای توریستی دارم، میخوام jun برم سانفرانسیسکو و ۱۰ روزی بمونم ، آیا یا توجه به شرایط چند روز اخیر که به ایرانیان اجازه ورود به مدت ۳ ماه داده نمی شود ، من که۵ ماه دیگه میخوام برم روی مصاحبه من و دریافت ویزا تاثیر خواهد گذاشت؟! اگر ورود ایرانیان ممنوع می باشد پس چرا وقت مصاحبه میدهند؟ دبی حتی واسه فردا هم وفت دارد:/
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان كسي بوده وقت ويزا توريستي داشته كه به خاطر اين شرايط جديد وفتشو كنسل كرده باشن ولي دوباره بهش إيميل براي مصاحبه زده باشن ؟ يا كسي مصاحبه براي ويزا توريستي اين مدت رفته؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-09 ساعت 20:41)Saba.A نوشته:  دوستان كسي بوده وقت ويزا توريستي داشته كه به خاطر اين شرايط جديد وفتشو كنسل كرده باشن ولي دوباره بهش إيميل براي مصاحبه زده باشن ؟ يا كسي مصاحبه براي ويزا توريستي اين مدت رفته؟ ممنون
سلام.
وقت ما رو با ایمیل کنسل کردن اما برای نوبت مجدد هیچ تماسی نگرفتن. من تصمیم دارم بهشون ایمیل بزنم و بپرسم که آیا میشه تو همون تاریخ رفت یا باید نوبت مجدد گرفت. اگه خبری گرفتم همینجا اطلاع رسانی می کنم.
موفق باشین.
لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: Saba.A
(2017-02-09 ساعت 21:01)sce نوشته:  
(2017-02-09 ساعت 20:41)Saba.A نوشته:  دوستان كسي بوده وقت ويزا توريستي داشته كه به خاطر اين شرايط جديد وفتشو كنسل كرده باشن ولي دوباره بهش إيميل براي مصاحبه زده باشن ؟ يا كسي مصاحبه براي ويزا توريستي اين مدت رفته؟ ممنون
سلام.
وقت ما رو با ایمیل کنسل کردن اما برای نوبت مجدد هیچ تماسی نگرفتن. من تصمیم دارم بهشون ایمیل بزنم و بپرسم که آیا میشه تو همون تاریخ رفت یا باید نوبت مجدد گرفت. اگه خبری گرفتم همینجا اطلاع رسانی می کنم.
موفق باشین.

من با سفارت ارمنستان تماس گرفتم گفتن بايد وقت مجدد بگيرين ولي سايت سفارت اجازه گرفتن هيچ وقتي رو نميده . دو بار هم إيميل زدم جواب ندادن. گفتم شايد كسي باشه كه اطلاعات ديگه اي داشته باشه . خيلي ممنون مي شم اگه شما هم نتيجه اي گرفتين اطلاع بدين .
پاسخ
تشکر کنندگان: sce
(2017-02-09 ساعت 21:15)Saba.A نوشته:  
(2017-02-09 ساعت 21:01)sce نوشته:  
سلام.
موفق باشین.

من با سفارت ارمنستان تماس گرفتم گفتن بايد وقت مجدد بگيرين ولي سايت سفارت اجازه گرفتن هيچ وقتي رو نميده . دو بار هم إيميل زدم جواب ندادن. گفتم شايد كسي باشه كه  اطلاعات ديگه اي داشته باشه . خيلي ممنون مي شم اگه شما هم نتيجه اي گرفتين اطلاع بدين .

بله وقت ما برای دبی بود که با ایمیل کنسل کردن و الان دوباره ایمیل زدن . وقت قبلیمون معتبره ولی امکان تعییر هم داره. هر چند که وقتی باز نیست.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان