کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک
(2017-01-17 ساعت 02:03)ali1339 نوشته:  
(2017-01-11 ساعت 17:05)alireza_guitar نوشته:  
(2017-01-11 ساعت 05:32)ali1339 نوشته:  آقا سلام

فقط می‌خواستم مطمئن بشم بعد شروع کنم. 1- اول باید فرم رو پر کنیم، 2- بعد پول رو پرداخت کنیم،3- بعد وقت بگیریم؟ یعنی‌ بعد از وقت گرفتن نمی‌شه پول رو داد؟

ممنون

اول دی اس ۱۶۰
بعد ثبت نام توی سایت مربوطه امارات
بعد واریز پول
بعد نمایان شدن وقت های آزاد.
اگر وقت نگیرید مشگلی نیست تا یک سال وقت دارید تا یه وقتی تعیین کنید

سلام

آقا این DS-160 رو که پر می‌کنیم نوع ویزا چی‌ باید باشه؟ BUSINESS/PERSONAL B1/B2 یا TOURISM/MEDICAL TREATMENT B2 ؟

ممنون
بچه ها ببخشيد كسي ميدونه وقتي فرم رو پر مي كنيم و سفارت رو انتخاب مي كنيم بعد اگه بخواهيم سفارت رو عوض كنيم بايد چه كاري انجام بديم ؟؟ دوباره فرم رو از اول بايد پر كرد يا ميشه فقط موقع واريز پول و گرفتن وقت از جاي ديگه اقدام كرد ؟؟؟ ارمنستان باز نمي كنه ولي دوبي بازه مي خوام ببينم اگه بخوام پول رو براي دوبي واريز كنم و وقت رو بگيرم دوباره از اول بايد ds160 رو پر كنم؟؟؟

ممنون ميشم اگه بتونيد راهنمايي كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-05 ساعت 13:15)nima1976 نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 12:18)sepehr7763 نوشته:  سلام بچه ها كسي اين چند وقته ويزاي توريستي گرفته بود؟

سلام
من و خانمم با دخترم از 12 جولای 2016 که رفتیم مصاحبه و برگ زرد گرفتیم تا الان که 5 آپریل 2017 هست 11ماهه منتظر جوابیم
از سفارت تو دبی
اگه کسی ویزای توریستی گرفت لطفا خبر بده  Sad

چند نفر گفتن ويزا گرفتن ولي ١١ ماه!!!! خيلي زياده البته من سراغ دارم شخصي رو بعد ٩ ماه ويزا گرفت
كتگوري : f2a
تاريخ اپرو مدارك : دسامبر ٢٠١٥
ايميل درخواست حاملي مالي: ؟؟؟؟
ا
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
پدر و مادر من آخر اين ماه مصاحبه دارن ممنون میشم اگر کسی جواب سوالات من رو بتونه بده.
وقت اول مصاحبه ما کنسل شد با ایمیل که مجددا گفتن سر جاشه و ما باید اونو تایید کنیم که تو وبسایت هم جایی برای تایید نبود.
با وضع قاون دوم مجددا ایمیل اومد که نه گفت کنسله نه گفت سر جاشه حالا سوال اینجاست که اگر تو وبسایت همچنان وقت سر جاشه این به معنای اینه که همه چیز رو رواله ؟
به غیر از اون تاییده که عکس دار هست و بارکد هم داره و به زبون عربی هست و همچنین اون چند صفحه دستورالعمل چند زبانه که فقط بارکد داره آیا مدرک دیگه ای هم باید برد ؟ البته منظورم به غیر از مدارک معمول مثل پاسپورت و عکس و تمکن و. ایناست. تو سایت یه ویدیو هست مه میگه فرم دی اس ۱۶۰ هم لازمه آیا این همون فرم تایید عکس داره یا جیز دیگه ؟ من این فرم روز اول پرینت نگرفتم یادم هم نمیاد جایی برای پرینت داشته بود.
ممنون.
لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-08 ساعت 20:51)sce نوشته:  سلام دوستان
پدر و مادر من آخر اين ماه مصاحبه دارن ممنون میشم اگر کسی جواب سوالات من رو بتونه بده.
وقت اول مصاحبه ما کنسل شد با ایمیل که مجددا گفتن سر جاشه و ما باید اونو تایید کنیم که تو وبسایت هم جایی برای تایید نبود.
با وضع قاون دوم مجددا ایمیل اومد که نه گفت کنسله نه گفت سر جاشه حالا سوال اینجاست که اگر تو وبسایت همچنان وقت سر جاشه این به معنای اینه که همه چیز رو رواله ؟
به غیر از اون تاییده که عکس دار هست و بارکد هم داره و به زبون عربی هست و همچنین اون چند صفحه دستورالعمل چند زبانه که فقط بارکد داره آیا مدرک دیگه ای هم باید برد ؟ البته منظورم به غیر از مدارک معمول مثل پاسپورت و عکس و تمکن و. ایناست. تو سایت یه ویدیو هست مه میگه فرم دی اس ۱۶۰ هم لازمه آیا این همون فرم تایید عکس داره یا جیز دیگه ؟ من این فرم روز اول پرینت نگرفتم یادم هم نمیاد جایی برای پرینت داشته بود.
ممنون.

https://travel.state.gov/content/visas/e...ation.html
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-08 ساعت 20:51)sce نوشته:  سلام دوستان
ممنون.

https://ceac.state.gov/genniv/
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: sce
فرم را بصورت آنلاین با دفت پر کنید که با اتنخاب سفارت اتوماتیک ارسال میشود.

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
آیا برای مصاحبه پدر و مادر برای ویزای توریستی انجام معاینات پزشکی لازمه؟ اگه بله، آیا روندش مثل مدیکال لاتاری هست؟
سپاس از راهنماییتون.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-08 ساعت 22:33)reza_norouzi نوشته:  سلام به همه دوستان
آیا برای مصاحبه پدر و مادر برای ویزای توریستی انجام معاینات پزشکی لازمه؟ اگه بله، آیا روندش مثل مدیکال لاتاری هست؟
سپاس از راهنماییتون.
خیر دوست عزیز مدیکال برای توریستی نمیخوان چون من ۲ سال پیش توریستی رفتم مطمئنم
موفق باشی
پاسخ
تشکر کنندگان: reza_norouzi
(2017-01-16 ساعت 09:47)TINA.RAD نوشته:  سلام دوست عزيز
منم برادرمو با شرايط تقريبا مثل شما دارم ميفرستم سفارت
وخودمونم نميدونيم چي ميشه
تنها دلخوشيم متاهل بودنشه كه تنها مياد
دانشجوئه و كارشم تقريبا خوبه اما شركت خصوصيه
ماه ديگه وقت سفارتشه
ميام نتيجه شو ميگم
خودمم هرشب ميام اينجا اما اينجا هم كسي جوابي نميده

سلام شما جوابی‌ گرفتین، برادر من امروز سفارت بوده بهش برگه‌ زرد دادن بدون کیس نامبر. ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
درخواست راهنمایی دارم
من و همسرم ( 2نفر ) میخواهیم درخواست وقت مصاحبه توریستی سفارت آمریکا رو بدیم
1. برای هرکدوم یک فرمِ ‎DS160‎ به صورت مجزا پرکنیم یا یک فرم من پرکنم اسم و مشخصات همسرم رو توش اضافه کنم ؟
2. هزینه هایی که باید بپردازم 1 هزینه است یا برای 2 نفر باید بپردازم ؟ ممنون میشم توضیح کامل بدین
2015 HAS NOT BEEN SELECTED
2016 HAS NOT BEEN SELECTED
2017 HAS NOT BEEN SELECTED
2018 کی مرده کی زنده ؟
دست به هرجای جهان که کشیدیم سر بود و بالا رفتن مشکلCool
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من مختصرا شرایطمو با هاتون به اشتراک میذارم و میخوام از راهنماییهاتون استفاده کنم
30 سالمه متاهل هستم و بدون همسرم میخوام اقدام کنم
مالک یک شرکت تبلیغاتی هستم که 6 سال سابقه ثبتی و کاری مناسب داره
یک بار پارسال اواسط 2016 حدود سپتامبر ریجکت شدم ( آنکارا) برای B1B2 (توریستی) فکر میکنم دلیلش نداشتن شینگن توی پاسپورتم و همچنین نداشتن دعوت نامه بود. چون دلیل اقدامم رو نامزدی برادرم توی امریکا عنوان کرده بودم ولی دعوت نامه اون رو نداشتم.
ولی در عین حال حساب مالی مناسب و مدارک خوبی داشتم
الان شینگن دارم توی 6 ماه گذشته رفتم و همچنین دعوت نامه از یک شرکت توی امریکا برای B1B2 دارم و در عین حال برای ماه بعد سفر مجدد شینگن خواهم داشت.

سوال من اینجاست که برای ویزای B1B2 توی سفر یک ماه اینده ام اقدام کنم با توجه به شرایتم چقدر شانس موفقیت برام میبینین؟
و از طرفی از کشورهای شینگن یا غیر از شینگن کدوم رو برای اقدام مناسب میبینید؟
یه اپشن اقدام توی سفر دومم به اروپاست هر کشوری که مناسب تر باشه.
یه اپشن برگشتن از اروپا و کشورهایی مثل قبرس یا انکارا یا ارمنستان و دبی یا گرجستانه.
کدوم آپشن ، انتخاب مناسب تری میتونه باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
من دارم ویزای توریستی برای خواهرم که مجرده اپلای میکنم. در مورد مدارک که باید به سفارت ارايه بده سوال دارم. داره گواهی اشتغال به کار به عنوان استاد از دانشگاه٬ روزنامه رسمی شرکتی که توش شریکه و گواهی حساب بانکی رو با خودش میبره. آیا باید ترجمه مدارک تحصیلی یا سوابق کاریش رو هم ببره؟ پست های قبلی رو خوندم ولی درست متوجه نشدم دقیقا چه مدارک شغلی باید با خودش داشته باشه. ممنون میشم راهنماییم کنین. مرسی.
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-14 ساعت 22:07)nedafarsi نوشته:  من دارم ویزای توریستی برای خواهرم که مجرده اپلای میکنم. در مورد مدارک که باید به سفارت ارايه بده سوال دارم. داره گواهی اشتغال به کار به عنوان استاد از دانشگاه٬ روزنامه رسمی شرکتی که توش شریکه و گواهی حساب بانکی رو با خودش میبره. آیا باید ترجمه مدارک تحصیلی یا سوابق کاریش رو هم ببره؟ پست های قبلی رو خوندم ولی درست متوجه نشدم دقیقا چه مدارک شغلی باید با خودش داشته باشه. ممنون میشم راهنماییم کنین. مرسی.

مدارک شغلی شامل نامه اشتغال از مح کار مربوطه باذکر جزئیات مثل حقوق ، سمت تاریخ استخدام و محل کار(البته ترجمه رسمی)
ترجه مدرک تحصیلی هم ببره
پاسخ
تشکر کنندگان:
پدر و مادر منم سپتامبر مصاحبه توی دبی داشتن ، کارت زرد گرفتن ، هنوز منتظریم .
امید یعنی آرزو کنیم چیزی اتفاق بیفتد
ایمان یعنی یقین داریم چیزی اتفاق خواهد افتاد
شجاعت یعنی اینکه باعث شویم چیزی اتفاق بیفتد . .
پاسخ
تشکر کنندگان:
خیر
(2017-04-08 ساعت 22:33)reza_norouzi نوشته:  سلام به همه دوستان
سپاس از راهنماییتون.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان