کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدارک و فرمهای ارسالی به سفارت برای ویزای نامزدی
(2013-07-04 ساعت 16:26)NedaE نوشته:  سوال 43.b در فرم ds-230 را چطوری باید جواب بدم؟

سلام ندا جان
اون قسمت (43b) را YES بزن.
کیس :IR1 -ارسال مدارک: 14 نوامبر 2012 -اپروو : 7 مارچ 2013- تکمیل مدارک بعد از یک سال و 5 ماه و انتقال سفارت از آنکارا به ایروان- دریافت ویزا: ۱۰ آپریل ۲۰۱۴-ورود به آمریکا: اول آگوست ۲۰۱۴-دریافت گرین کارت: ۶ سپتامبر ۲۰۱۴
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، NedaE
(2013-07-05 ساعت 16:49)sisi talai نوشته:  لپفا یک نفر بگه من جظور فرمها رو پر کنم کسی میتونه راهنمایی کنه

لطفا یک نفر بگه من جظور فرمها رو پر کنم کسی میتونه راهنمایی کنه
sisi جان لطفا امضا بزار تا بدونیم در چه مرحله ای هستی تا بتونیم راهنمایت کنیم
k1

پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، NedaE
(2013-07-06 ساعت 17:16)tondar نوشته:  
(2013-07-05 ساعت 16:49)sisi talai نوشته:  لپفا یک نفر بگه من جظور فرمها رو پر کنم کسی میتونه راهنمایی کنه

لطفا یک نفر بگه من جظور فرمها رو پر کنم کسی میتونه راهنمایی کنه
sisi جان لطفا امضا بزار تا بدونیم در چه مرحله ای هستی تا بتونیم راهنمایت کنیم

سلام من تازه ازسفارت نامه گرفتم که مدارک رو ارسال کنم و نوبت بگیرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-06-11 ساعت 15:13)سی سی نوشته:  
(2013-06-11 ساعت 14:55)NedaE نوشته:  بچه ها اوضاع پست دولتی ایران خیلی افتضاااح شده این روز ها. من دو تا بسته به فاصله ی 2 هفته برام فرستاده بودن از آمریکا الان 2.5 ماه هم بیشتر شده ولی هرگز به دستم نرسید. واسه دو تا از دوستامم اتفاق مشابه افتاده. اینو گفتم که اگه مدارک رو میخوان براتون پست کنن حواستون باشه حدالمقدور با پُست معمولی نفرستند حتی اگه زمان زیاد دارین.به استرس و دردسرش نمی ارزه

ممنون عزیزم. اون پکیج هم که از طرف سفارت قبل از مصاحبه ویزای نامزدی به ما فرستاده میشه من از سه نفر شنیدم که حدود یک تا یک و نیم ماه بعد از زمان مصاحبه بدستشون رسیده بوده! خودشون از طریق ایمیل پیگیری کرده بودن قبلش و مدارک از طریق ایمیل براشون فرستاده شده بود. این بود
که از مصاحبه جا نموندن خوشختانه. البته هرسه مصاحبه ابوظبی بودن.

سی سی جان سفارت بسته رو برای شما فرستاده ایران یا برای نامزدت در امریکا؟داخل بسته چی هست؟ا
و کیس نامبر و زمان مصاحبه رو به نامزدت فرستادن؟
نوع ويزا:K1
سرويس سنتر: California
ارسال مدارك به USCIS: ١٠July 2013
رسيدن مدارك به USCIS: ١١July 2013
دريافت رسيد مدارك: 17July 2013
نقص مدارک :9Sep 2013
اپروو: 16Oct 2013
دریافت نامه کیس نامبر:21NOV 2013
سفارت :ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: سی سی
ممنون عزیزم. اون پکیج هم که از طرف سفارت قبل از مصاحبه ویزای نامزدی به ما فرستاده میشه من از سه نفر شنیدم که حدود یک تا یک و نیم ماه بعد از زمان مصاحبه بدستشون رسیده بوده! خودشون از طریق ایمیل پیگیری کرده بودن قبلش و مدارک از طریق ایمیل براشون فرستاده شده بود. این بود
که از مصاحبه جا نموندن خوشختانه. البته هرسه مصاحبه ابوظبی بودن.

[/quote]

سی سی جان سفارت بسته رو برای شما فرستاده ایران یا برای نامزدت در آمریکا؟داخل بسته چی هست؟ا
و کیس نامبر و زمان مصاحبه رو به نامزدت فرستادن؟
[/quote]

عزیزم بسته ما هم نرسید. برای تو تا از دوستان که الان آمریکا هستند بعد از زمان مصاحبه دستشون رسیده بود. این بود که به من گفتن منتظر بسته نباشم و خودم پیگیری کنم. منم نمیدونم توش چی هست ولی گویا همون محتویات ایمیل هست که برای نامزدم فرستاده شد.
نوع ویزا: K1---دریافت recipt number: ژانویه2013---سرویس سنتر: کالیفرنیا---اپروو: 16می 2013---دریافت دعوت نامه مصاحبه: 11ژوئن--- مصاحبه: ابوظبی---زمان: سپتامبر 2013---دریافت ویزا:سپتامبر 2013---ورود به آمریکا: فوریه 2014

سفرنامه من در ابوظبی برای دریافت ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: paris a
(2013-07-05 ساعت 11:10)sisi talai نوشته:  سلام ندا جان من هم تو این مرحله هستم میتونم ازت کمک بگیرم واسه پر کردن فرمها

حتما. سوالتون چیه؟
نوع ویزا: k1
دریافت مدارک توسط USCIS : دسامبر 24 ،2012
دریافت receipt number:ژانویه 3 ،2013
سرویس سنتر: California
اپروو :21 مه‌ 2013
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من و نامزدم اطلاعات و تغییرات جدید در وضعیت دادن ویزای ازدواج به گرین کارتیا رو دیدیم تو سایت مربوطه که در مورد کارنت شدنه
ما 1سالی هست که نامزدیم
ایشون 2 سالی هست که گرین کارت گرفته و امریکا ساکنه و ما تصمیم داریم با این تغییرات اخیر که تو این چند روز اعلام شد ماه بعد بریم ترکیه و رسما عقد کنیم
من الان عضو این سایت شدم
از دوستانی که اطلاعاتی راجع به کیس من دارن ممنون میشم منو راهنمایی کنن:
1-به نظرتون اگه ما ماه بعد عقد کنیم و اقدام کنیم که مدارکو بفرستیم با این تغییرات جدید چقدر پروسمون طول میکشه؟
2-ما چه مدارکی رو باید ارائه کنیم؟
3-لازم هست عکس و ایمیل و چت های 1سالو تحویل بدیم؟
من چون اطلاعات زیادی ندارم خیلی ممنون میشم کمکم کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
عزیزم سوالتون رو توی تاپیک http://mohajersara.com/thread-1051.html بپرسید
پاسخ
تشکر کنندگان: tondar
سلام دوستان
میشه بگید فرم 156 که آنلاین باید پر بشه رو چطوری تاریخ و امضا کنیم؟
نوع ویزا: k1-تاریخ ارسال مدارک: Feb 2013-تاریخ اپروو: Jun 2013-تاريخ مصاحبه: 10 دسامبر 2013 ابوظبي-كلير 30 جون 2014-دريافت ويزا از طريق آژانس 25 آگست-ورود به کالیفرنیا 5 دسامبر 2014- ارسال مدارک جهت گرین کارت 3 مارچ 2015- انگشت نگاری 3 اپریل 2015-مصاحبه 28 می
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان عزیز من یک سئوال دارم در مود عکس : ایا سایزش باید 5*5 باشه و 2تا واسه دکتر 2تا هم واسه خود سفارت همین درسته ؟ یکی می گفتش که باید حجاب دارباشه ولی من فکر نکنم اینطوری باشه مگه میشهههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ .
و ایا میشه قبل از اینکه نامزد رو ببینم و عکس بندازم فایل رو باز کرد ؟ موقع ارسال مدارک عکس می خوان؟؟
ممنون میشم جواب بدین لطفا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-13 ساعت 20:16)SaraBanoo نوشته:  سلام به دوستان عزیز من یک سئوال دارم در مود عکس : ایا سایزش باید 5*5 باشه و 2تا واسه دکتر 2تا هم واسه خود سفارت همین درسته ؟ یکی می گفتش که باید حجاب دارباشه ولی من فکر نکنم اینطوری باشه مگه میشهههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ .
و ایا میشه قبل از اینکه نامزد رو ببینم و عکس بندازم فایل رو باز کرد ؟ موقع ارسال مدارک عکس می خوان؟؟
ممنون میشم جواب بدین لطفا
فکر کنم سفارت 5 در 5 میخواد ولی دکتر 3 در 4.
این عکس با اون عکسی که میگی با نامزدم بگیرم فرق داره ها. 5 در 5 قطعا ربطی به اون عکس ها نداره. نه نمیشه.باید حتما تا "قبل از فایل کردن درخواست" همدیگر رو دیده باشین.
پاسخ
تشکر کنندگان: SaraBanoo
(2013-07-13 ساعت 19:17)azri نوشته:  سلام دوستان
میشه بگید فرم 156 که آنلاین باید پر بشه رو چطوری تاریخ و امضا کنیم؟
من بعد از پرینت تاریخ و امضا زدم ولی هنوز مصاحبه نرفتم مطمئن نیستم درست انجام دادم.
پاسخ
تشکر کنندگان: نيما ٩٢ ، rrrraaaazzzz
دوستانی که هنوز مصاحبه نرفتن.. قویا پیشنهاد میکنم هیچ فرمی رو امضا و تاریخ نزنین ... فقط پرشون کنین و پرینت کنین... ایشالا وقت سفارتتون که شد جایی که مدارک رو تحویل میگیره ازتون اونجاهایی که باید امضا کنین رو یه استیکر میچسبونه که روش نوشته شده ( sign here ) بعد هم همونجا تاریخ رو به روز میزنین با خیال راحت..
برای عکس هم 5.5 هم برای مدیکال هم برای سفارت... حجاب مهم نیست اما این که به تازگی گرفته باشین مهمه..
///
هیچ بسته ای از امریکا به ایران پست نمیشه دوستان.. همه ی نامه ها از جمله اپروال.. درخواست مدارک بیشتر و غیره به ادرس همسر یا نامزتون تو امریکا پست میشه... این که کی وقت مصاحبتون هم بیاد بسته به کجا بودن سفارتتون و خلوت بودنش متفاوته... من ارمنستان بودم و روزی که نامه ی دعوت یه مصاحبم اومد میتونستم برای 2 روز بعدش هم وقت سفارت بگیرم اما حدودا واسه 25 روز بعد از اون تاریخ گرفتم...
کتگوری: k1
مصاحبه: ژانویه 2013 یروان
کلیر: ۲۶ اپریل (۹۱ روز)
ویزا : 10 می//ورود به امریکا:26 می//انگشت نگاری هفته دوم//اجازه کار 2 ماه بعد از انگشت نگاری//گرین کارت 3 ماه بعد از پست کردن مدارک

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
تشکر کنندگان: نيما ٩٢ ، rrrraaaazzzz ، SaraBanoo
(2013-07-14 ساعت 00:17)arian307 نوشته:  دوستانی که هنوز مصاحبه نرفتن.. قویا پیشنهاد میکنم هیچ فرمی رو امضا و تاریخ نزنین ... فقط پرشون کنین و پرینت کنین... ایشالا وقت سفارتتون که شد جایی که مدارک رو تحویل میگیره ازتون اونجاهایی که باید امضا کنین رو یه استیکر میچسبونه که روش نوشته شده ( sign here ) بعد هم همونجا تاریخ رو به روز میزنین با خیال راحت..
برای عکس هم 5.5 هم برای مدیکال هم برای سفارت... حجاب مهم نیست اما این که به تازگی گرفته باشین مهمه..
///
هیچ بسته ای از آمریکا به ایران پست نمیشه دوستان.. همه ی نامه ها از جمله اپروال.. درخواست مدارک بیشتر و غیره به ادرس همسر یا نامزتون تو آمریکا پست میشه... این که کی وقت مصاحبتون هم بیاد بسته به کجا بودن سفارتتون و خلوت بودنش متفاوته... من ارمنستان بودم و روزی که نامه ی دعوت یه مصاحبم اومد میتونستم برای 2 روز بعدش هم وقت سفارت بگیرم اما حدودا واسه 25 روز بعد از اون تاریخ گرفتم...
سلام بر ستاره ی سهیل!
آخه ارین تو نامه ی دعوت به مصاحبه برای من نوشته 3 در 4 !!!
پس من هم 3در4 به تعداد کافی میبرم هم 5 در 5!
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، arian307
دوستان كسي تو روزهاي اخير رفته سايت CSC وقت مصاحبه بگيره؟ من ميرم بسته است. مثل اين كه تا مدتي وقتها پره (آنكارا) . كسي ميدونه چقدر ممكنه طول بكشه تا وقت دهي باز بشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان