کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدارک و فرمهای ارسالی به سفارت برای ویزای نامزدی
2 هفته تا 1 ماه یا حداکثر 1.5 ماه بعد از اپروو، سفارت نامه میده که برید آنلاین پول مصاحبه رو پرداخت کنید و آنلاین وقت بگیرید. چون سفارتتون ابوظبی هستش دیگه هیچ مدرکی نمیفرستید فقط فرمهای I134 و 1040 , w2 و یکسری فرمها و مدارک دیگه رو بهتون میگه که روز مصاحبه با خودتون ببرید سفارت. اگه آنکارا بودید باید 2 هفته قبل از مصاحبه واسشون پست میکردید
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، yalda91
(2013-04-02 ساعت 20:01)الهه سابق نوشته:  2 هفته تا 1 ماه یا حداکثر 1.5 ماه بعد از اپروو، سفارت نامه میده که برید آنلاین پول مصاحبه رو پرداخت کنید و آنلاین وقت بگیرید. چون سفارتتون ابوظبی هستش دیگه هیچ مدرکی نمیفرستید فقط فرمهای I134 و 1040 , w2 و یکسری فرمها و مدارک دیگه رو بهتون میگه که روز مصاحبه با خودتون ببرید سفارت. اگه آنکارا بودید باید 2 هفته قبل از مصاحبه واسشون پست میکردید

مرسی از راهنمایی شما دوست عزیزم Smile
دعا کنید کار من هم زود درست شه Wink
نوع ويزا:K1
سرويس سنتر: California
ارسال مدارك به USCIS: ١٠July 2013
رسيدن مدارك به USCIS: ١١July 2013
دريافت رسيد مدارك: 17July 2013
نقص مدارک :9Sep 2013
اپروو: 16Oct 2013
دریافت نامه کیس نامبر:21NOV 2013
سفارت :ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، rrrraaaazzzz
عزیزم ویزای نامزدی پروسش کمتر هست یا ازدواج؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
قبلا یعنی تا همین 1 ماه پیش، نامزدی 5 تا 7، یا نهایتا 9 ماهه تموم میشد و ازدواجی بالای 1 سال بود. ولی اخیرا پروسه اپروو نامزدی توی اداره مهاجرت خیلی طولانی شده. عوضش چون نامزدی NVC نداره، قشنگ میشه گفت که تقریبا 2 ماه بعد از اپروو، شخص مصاحبه میشه ولی ازدواجیا چون NVC دارن، بعد از اپروو تازه این مرحله شروع میشه و معمولا چندماه طول میکشه. حدود 1 ماه طول میکشه تا شخص کیس نامبر بگیره و بعد از اون هم باید مدارک بفرسته که معمولا تایید این مدارک خیلی طول میکشه. البته بودن کسایی که تایید مدارکشون 3 هفته ای هم انجام شده یعنی از اپروو تا تایید مدارک حدود 2 ماه بیشتر طول نکشیده. مصاحبه هم برای ازدواجیا بین 3 تا 4 ماه بعد از تایید مدارکه. یعنی در بهترین حالت، ازدواجیا 5 ماه بعد از اپروو مصاحبه میشن که خیلی کم اتفاق میفته. مثلا من اوایل جون پارسال اپروو شدم ولی مصاحبم اواخر اپریل امساله. یعنی 11 ماه بعد از اپروو!!!
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، rrrraaaazzzz ، yalda91
(2013-04-02 ساعت 23:55)الهه سابق نوشته:  قبلا یعنی تا همین 1 ماه پیش، نامزدی 5 تا 7، یا نهایتا 9 ماهه تموم میشد و ازدواجی بالای 1 سال بود. ولی اخیرا پروسه اپروو نامزدی توی اداره مهاجرت خیلی طولانی شده. عوضش چون نامزدی NVC نداره، قشنگ میشه گفت که تقریبا 2 ماه بعد از اپروو، شخص مصاحبه میشه ولی ازدواجیا چون NVC دارن، بعد از اپروو تازه این مرحله شروع میشه و معمولا چندماه طول میکشه. حدود 1 ماه طول میکشه تا شخص کیس نامبر بگیره و بعد از اون هم باید مدارک بفرسته که معمولا تایید این مدارک خیلی طول میکشه. البته بودن کسایی که تایید مدارکشون 3 هفته ای هم انجام شده یعنی از اپروو تا تایید مدارک حدود 2 ماه بیشتر طول نکشیده. مصاحبه هم برای ازدواجیا بین 3 تا 4 ماه بعد از تایید مدارکه. یعنی در بهترین حالت، ازدواجیا 5 ماه بعد از اپروو مصاحبه میشن که خیلی کم اتفاق میفته. مثلا من اوایل جون پارسال اپروو شدم ولی مصاحبم اواخر اپریل امساله. یعنی 11 ماه بعد از اپروو!!!

پس یعنی نامزدی باز هم کمتر زمان می بره تا ازواج؟
نمی دونین نامزدی الان چقدر طول می کشه کلش؟
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz
ببین نامزدی خوبیش اینه که میدونی حدودا 2-3 ماه بعد از اپروو مصاحبه میشی ولی ازدواجی اصلا مشخص نیست که بعد از اپروو پرونده چند ماه توی NVC معطل بشه و تازه وقتی از شر NVC خلاص میشی، 3-4 ماه بعدش مصاحبه میشی. خوبی نامزدی اینه که طول پروسه کاملا قابل پیش بینیه اما ازدواجی ممکنه 1 سال بکشه، ممکنه 1.5 سال یا حتی 2 و 2.5 سال و هیچ تضمینی نیست
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، NedaE ، paris a ، rrrraaaazzzz ، yalda91
مرسی عزیزم از تمام راهنمایی شما
برای منم دعا کنین
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، rrrraaaazzzz
سلام دوستان عزیز
نامزدم هفته گذشته تلفن زده گفتن 10 روز دیگه نتیجه کارتون مشخص می شه
اولین اقدام 6 نوامبر 2012(5.5 ماه پیش)/ k1 / vermont/ برا مصاحبه ابوظبی رو انتخاب کردیم / از اپرووال اول تا حالا هیچ خبری نشده
دارم از اضطراب می میرم
برای پرینت تلفنام مشکلی پیش اومده اینکه تمام تلفنام با کارت بوده منم نمی دونستم
تو پرینت نمیان، لطفا راهنماییم کنید اگه پرینت تلفن نداشته باشم چی می شه؟
نوع ویزا: K1
اولین اقدام: نوامبر2012
نقص مدارک: 17 می
اپرووال: 12 جولای
کیس نامبر: 29 جولای
تعیین تاریخ مصاحبه: 15 آگوست
مصاحبه: ابوظبی، نوامبر2013, یه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91
هیچی تا میتونی عکس ببر. اونجا هم بگو تلفنو با کارت میزدی. اگه چت هم داری پرینت بگیر ببر
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، yalda91
مرسی الهه جان
چت نکردیم همش تلفنی بوده
ولی ایمیل زیاد داریم
دعا کنید که خبری ازشون بشه
بازم ممنونم عزیزم
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، yalda91
(2013-04-16 ساعت 22:03)rrrraaaazzzz نوشته:  سلام دوستان عزیز
نامزدم هفته گذشته تلفن زده گفتن 10 روز دیگه نتیجه کارتون مشخص می شه
اولین اقدام 6 نوامبر 2012(5.5 ماه پیش)/ k1 / vermont/ برا مصاحبه ابوظبی رو انتخاب کردیم / از اپرووال اول تا حالا هیچ خبری نشده
دارم از اضطراب می میرم
برای پرینت تلفنام مشکلی پیش اومده اینکه تمام تلفنام با کارت بوده منم نمی دونستم
تو پرینت نمیان، لطفا راهنماییم کنید اگه پرینت تلفن نداشته باشم چی می شه؟

سلام ببینید عکس و تلفن وایمیل لازمه که نشون بده شما در ارتباط بودین.و برا مصاحبه اینا خیلی مهمه.میدونم الان وقتی اسکیپ و بقیه چیز ها هست دیگه ایمیل اینا نمیشه ولی لااقل کارت تلفن ها رو نگه دارین.
ازدواجی
دریافت رسید نامبر 20dec
approv: 5dec
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، girl ، yalda91
ممنون ساناز جان
همین کارو می کنم تو پرینت تلفن شماره ی روی کارت "های لایت" می کنم
کارتهارو هم باخودم می برم،
خدا خودش می دونه ما تو این مدت چقدر سختی و انتظار کشیدیم
توکل به خدا
پاسخ
تشکر کنندگان: سانازی ، girl ، yalda91
(2013-04-17 ساعت 15:40)rrrraaaazzzz نوشته:  ممنون ساناز جان
توکل به خدا

خواهش میکنم فقط خواهشا جدی بگیرید تا بی خودی نگن ارتباطتون کم بوده!ایمیل بزنیدبه هم و اگه اینجان عکس بگیریدزیاد صمیمی! نمیدونم چند وقت اقدام کردید ولی انشالله که بزودی ویزاتون بگیرید
ازدواجی
دریافت رسید نامبر 20dec
approv: 5dec
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، yalda91 ، الهه سابق ، rrrraaaazzzz
بچه ها واقعا دستتون درد نکنه بابت این تاپیک به خصوص الهه جان.لااقل بچه های جدید اشتباهی ماری نمی کنن ویا مدارکو ناقص نمی فرستن که من خودم چند بار اشتباه کردم وپروسمو عقب انداختم.مرسی بازمSmile
خدایا فقط به تو پناه میارم خودت دستمو بگیر .آمین Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، سانازی ، girl ، الهه سابق ، rrrraaaazzzz
(2013-04-17 ساعت 22:25)سانازی نوشته:  
(2013-04-17 ساعت 15:40)rrrraaaazzzz نوشته:  ممنون ساناز جان
توکل به خدا

خواهش میکنم فقط خواهشا جدی بگیرید تا بی خودی نگن ارتباطتون کم بوده!ایمیل بزنیدبه هم و اگه اینجان عکس بگیریدزیاد صمیمی! نمیدونم چند وقت اقدام کردید ولی انشالله که بزودی ویزاتون بگیرید

ممنون از دلسوزیات ، متاسفانه اینجا نیستن، 5.5 ماهه که اقدام کردیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، سانازی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان