کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارها
(2013-05-09 ساعت 03:30)batisasha9 نوشته:  دوستان من برادرم موقع ثبت نام نوشتم دیپلم داره.درصورتی بعد از قبولی امسالش تازه رفته دنبال مدرک کارو دانش.البته سابقه کار هم داره. از لحاظ قبولی وضعیتش چطور می شه؟؟ خواهشا کامل راهنماییم کنید..مرسی واقعااااا..
خوب همزمان دنبال دیپلمش هم بره
تا یک سال می تونه دیپلم بگیره
احتمال زیاد نقص مدرک می خوره و هر وقت ببره دیپلم رو بهش ویزا رو می دن
تا شهریور سال دیگه هم وقت داره دیگه Smile
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: lilac ، shaso ، nooshshahnar
(2013-05-07 ساعت 17:21)shimoda نوشته:  
(2013-05-07 ساعت 16:47)zzarin نوشته:  دوستان اسپل فامیل من با بابام توی پاسپورتامون آخرش یک H تفاوت داره به نظرتون اشکال میگریرن Sad به نظرتون چون برای من H نداره براه برای بابام هم نزارم

هیچ اهمیتی نداره, من هم همین وضعیت رو داشتم
حتی لازم نیست به کی سی سی اعلام کنید
همون طوری که توی پاسپورتشون هست فرم رو پر کنید

----------------------------------------------------------------------------------------
یعنی هر چیزی که توی پاس پدرم بود رو دقیقا بنویسم حتی اگر آخرش با من در یک Hتفاوت داشته باشه و چون توی پاس پورت من بدون H است
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: sadeghi897
سلام من اسم همسرم که برنده لاتاری شده رو تو ثبت نام اول mehdi نوشتم در صورتیکه در گذرنامش mahdi ثبت شده. چکاری باید انجام بدم؟ اگر همون mehdi تو فرمها بنویسم و زمان تمدید گذرنامه اونو اصلاح کنیم مشکلی پیش نمیاد؟ ممنونم
کیس نامبر: 2014AS64XX / ارسال مدارک:اوایل می با پست / تعداد کیس 2 نفر / برنده : همسرم / کنسولگری: ایروان / کارنت: March /
مصاحبه: هفته دوم May => نقص مدرک => AP / / ویزا : 31 جولای / ورود به آمريكا: ٢٦سپتامبر/ ايالت ويرجينيا
تشکر کنندگان:
(2013-05-12 ساعت 23:02)armin_swimmer90 نوشته:  man yadam nemiyad pasvande familimo zade budam ya na..age nazade basham pasvandamo az shenasnaame hazf konam ya rahe dg ham hast..esteres daram???Sad

زیر کیس نامبر رو ببینی همون اسم و فامیلی که با اون ثبت نام کردید نوشته شده .
اگر پسوند داره که هیچ اگر فقط اسم و فامیل هست که برو دنبال کارا ثبت احوال .
2014-8XXX ، ایروان ، کلیرینس ، پایان آرزو ...
تشکر کنندگان: payam62 ، sadeghi897 ، armin_swimmer90
ممنون از توضیحات خوبتون.
من تو فرم ثبت نام اسمم رو با فاصله نوشتم در حالیکه تو پاسپورتم فاصله نداره.
اینجوری که من فهمیدم موضوع با مکاتبه حل میشه وخیالم راحت شد.
باز هم ممنون.
تشکر کنندگان:
با سلام به دوستان عزیز منهم مشکل مدرک تحصیل را دارم من تا دوم دبیرستان ریاضی فیزیک خوندم ولی در ثبت نام اولیه بهجای دبرستان دیپلم زدم ایا به مشکل میخورم ؟ممنون میشم اگر راهنمایم کنید 
انسانهای بزرگ تفکر میکنن انسانهای کوچک ارزو
تاریخ مشاهده قبولی :2MAY تاریخ ارسال Shy
مدارک :12Aug دریافت تاییدی KCC:21Aug
تاریخ مصاحبه :1 جولای
مکان ،ابوظبی تا ریخ اپدیت 1_3 _6_8_20_
Caes nomber:2014AS000056XX
تشکر کنندگان:
(2013-05-12 ساعت 23:28)arezoo00 نوشته:  سلام من اسم همسرم که برنده لاتاری شده رو تو ثبت نام اول mehdi نوشتم در صورتیکه در گذرنامش mahdi ثبت شده. چکاری باید انجام بدم؟ اگر همون mehdi تو فرمها بنویسم و زمان تمدید گذرنامه اونو اصلاح کنیم مشکلی پیش نمیاد؟ ممنونم

دو راه دارید یا اینکه اسمشون رو همون طوری که توی پاسشون هست بنویسید و با کی سی سی در این رابطه مکاتبه کنید و بگید که چنین اشتباهی پیش اومده
و راه دوم هم همون هست که پاسپورتشون رو با اسپل جدید درخواست بدید
که به نظرم راه اول راحتتر باشه
(2013-05-13 ساعت 08:26)Hadi2014 نوشته:  ممنون از توضیحات خوبتون.
باز هم ممنون.
بله با مکاتبه به راحتی مساله حل می شه

(2013-05-13 ساعت 16:39)spv نوشته:  با سلام به دوستان عزیز منهم مشکل مدرک تحصیل را دارم من تا دوم دبیرستان ریاضی فیزیک خوندم ولی در ثبت نام اولیه بهجای دبرستان دیپلم زدم ایا به مشکل میخورم ؟ممنون میشم اگر راهنمایم کنید 

حتما برای گرفتن مدرک اقدام کنید
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: Hadi2014 ، sadeghi897 ، Saeedv13
(2013-05-13 ساعت 16:49)shimoda نوشته:  
(2013-05-12 ساعت 23:28)arezoo00 نوشته:  سلام من اسم همسرم که برنده لاتاری شده رو تو ثبت نام اول mehdi نوشتم در صورتیکه در گذرنامش mahdi ثبت شده. چکاری باید انجام بدم؟ اگر همون mehdi تو فرمها بنویسم و زمان تمدید گذرنامه اونو اصلاح کنیم مشکلی پیش نمیاد؟ ممنونم

دو راه دارید یا اینکه اسمشون رو همون طوری که توی پاسشون هست بنویسید و با کی سی سی در این رابطه مکاتبه کنید و بگید که چنین اشتباهی پیش اومده
باز هم ممنون.

(2013-05-13 ساعت 16:39)spv نوشته:  با سلام به دوستان عزیز منهم مشکل مدرک تحصیل را دارم من تا دوم دبیرستان ریاضی فیزیک خوندم ولی در ثبت نام اولیه بهجای دبرستان دیپلم زدم ایا به مشکل میخورم ؟ممنون میشم اگر راهنمایم کنید 

ای مدارک خانم ودخترم هم برای مصاحبه نیازه یا خیر؟

(2013-05-13 ساعت 17:33)spv نوشته:  
(2013-05-13 ساعت 16:49)shimoda نوشته:  

باز هم ممنون.

منظورم مدرک تحصیلی بود ممنون از راهنمایتون
انسانهای بزرگ تفکر میکنن انسانهای کوچک ارزو
تاریخ مشاهده قبولی :2MAY تاریخ ارسال Shy
مدارک :12Aug دریافت تاییدی KCC:21Aug
تاریخ مصاحبه :1 جولای
مکان ،ابوظبی تا ریخ اپدیت 1_3 _6_8_20_
Caes nomber:2014AS000056XX
تشکر کنندگان: Hadi2014
(2013-05-13 ساعت 17:33)spv نوشته:  
(2013-05-13 ساعت 16:49)shimoda نوشته:  حتما برای گرفتن مدرک اقدام کنید

برای برنده ی اصلی داشتن دیپلم 12 ساله شرطه
برای بقیه ی اعضای کیس لازم نیست
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: shaso ، sadeghi897 ، Saeedv13
با سلام
دوستان من برنده 2014 هستم و همسر من هم به عنوان همراه در کیس من هست.
حالا ما دوتا مشکل داریم:
1- من همین دیشب آخر شب فهمیدم که ماه تولدم رو در ثبت نام اولیه اشتباه زدم یعنی به جای دسامبر زدم نوامبر ( به احتمال زیاد اشتباه از من بوده که وقتی دسامبر رو انتخاب کردم و هنوز اون بخش رنگش آبی بوده من اسکرول موس رو تکون دادم و رفته روی نوامبر و در مرحله چک کردن نهایی اشتباها نوامبر رو دسامبر خوندم و اوکی رو زدم) حالا اینکه چطور فهمیدم: از روی اشتباهات سال 2013 که یکی پیشنهاد داده بود برید موقعی که میخوایید ببینید قبول شدید یا نه بزنید کافیگرش نامبر رو فراموش کردم ازتون سوال میپرسه که یکیش همین تاریخ تولده اگر درست زده باشید میده بهتون کافیگرش نامبر رو.
حالا به نظرتون من چیکار کنم فرم های 122 و 230 رو درست پر کنم و ایمیل کنم و بعد بهشون ایمیل بزنم که اقا اشتباه در ثبت نام بوده ؟ یا قبل از اینکه فرم ها رو بفرستم ایمیل بزنم که اشتباه شده؟
2- من و همسرم هردو در زمان ثبت نام تقریبا فارغ التحصیل بودیم و مطمئن بودیم که تا اوایل امسال مدرک میگیریم اما الان به دلایل خیلی مسخره دانشگاه آزاد ( نداشتن برگه مخصوص برای صادر کردن مدرک!!!!!!!!!!! )هیچ کدوم مدرک نداریم نه من لیسانس دارم و نه همسرم فوق.
به نظر شما اگر من در فرم 122 ذکر کنم که اخرین مدرکم پیش دانشگاهیه و در جدول بزنم که دارم هنوز درس میخونم ( و برای همسرم هم در فرم 230 همین کارو بکنیم)اون وقت ممکنه برای من بزنن اطلاعات مچ نیست؟برای این کار چه راحلی دارید فرم رو با پیشدانشگاهی پرکنم و بفرستم و بعد میل بزنم که اقا فکپر میکردم تموم میشه درسم ؟ ایا به خاطر این دوتا اشتباه و مغایرت در فرم های ثبتنامی و 122 و 230 کیس من دچار مشکل میشه؟
ممنونم که وقت گذاشتید و همه این رو خوندید.
Survivor of Lottary ۲۰۱۴ - Category = F2A
enterence date to the USA= 4 November2014
I-130 & I-797 & 420$ & PD = 22/10/2014
Approved = 8/4/2015
Case Number & Invoice ID by phone ( Abu Dahbi) = 5/7/2015
27/8/2015 = DS261+120$
= DS260 & 325$
= Send document
= Complete
تشکر کنندگان: سمانه777 ، ojee
(2013-05-14 ساعت 09:54)زهرا وحدتی پور نوشته:  با سلام
دوستان من برنده 2014 هستم و همسر من هم به عنوان همراه در کیس من هست.
حالا ما دوتا مشکل داریم:
1- من همین دیشب آخر شب فهمیدم که ماه تولدم رو در ثبت نام اولیه اشتباه زدم یعنی به جای دسامبر زدم نوامبر ( به احتمال زیاد اشتباه از من بوده که وقتی دسامبر رو انتخاب کردم و هنوز اون بخش رنگش آبی بوده من اسکرول موس رو تکون دادم و رفته روی نوامبر و در مرحله چک کردن نهایی اشتباها نوامبر رو دسامبر خوندم و اوکی رو زدم) حالا اینکه چطور فهمیدم: از روی اشتباهات سال 2013 که یکی پیشنهاد داده بود برید موقعی که میخوایید ببینید قبول شدید یا نه بزنید کافیگرش نامبر رو فراموش کردم ازتون سوال میپرسه که یکیش همین تاریخ تولده اگر درست زده باشید میده بهتون کافیگرش نامبر رو.
حالا به نظرتون من چیکار کنم فرم های 122 و 230 رو درست پر کنم و ایمیل کنم و بعد بهشون ایمیل بزنم که اقا اشتباه در ثبت نام بوده ؟ یا قبل از اینکه فرم ها رو بفرستم ایمیل بزنم که اشتباه شده؟
2- من و همسرم هردو در زمان ثبت نام تقریبا فارغ التحصیل بودیم و مطمئن بودیم که تا اوایل امسال مدرک میگیریم اما الان به دلایل خیلی مسخره دانشگاه آزاد ( نداشتن برگه مخصوص برای صادر کردن مدرک!!!!!!!!!!! )هیچ کدوم مدرک نداریم نه من لیسانس دارم و نه همسرم فوق.
به نظر شما اگر من در فرم 122 ذکر کنم که اخرین مدرکم پیش دانشگاهیه و در جدول بزنم که دارم هنوز درس میخونم ( و برای همسرم هم در فرم 230 همین کارو بکنیم)اون وقت ممکنه برای من بزنن اطلاعات مچ نیست؟برای این کار چه راحلی دارید فرم رو با پیشدانشگاهی پرکنم و بفرستم و بعد میل بزنم که اقا فکپر میکردم تموم میشه درسم ؟ ایا به خاطر این دوتا اشتباه و مغایرت در فرم های ثبتنامی و 122 و 230 کیس من دچار مشکل میشه؟
ممنونم که وقت گذاشتید و همه این رو خوندید.
در مورد اول ميتوانيد بعدا اصلاح كنيد و مشكلي ندارد. در مورد دوم هنوز تا مصاحبه زمان زيادي مانده كه ميتوانيد تا آن موقع مدركتان را بگيريد.پس ننويسيد پيش و مدرك دانشگاهيتان را بنويسيد
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، سمانه777 ، زری وحدتی ، Blackcat
با سلام خدمت دوستان 2014 عزیز.

دوستان ، لطفاً مطالب مندرج در این تاپیک را مطالعه کنید. به کمک اطلاعات ارائه شده در این تاپیک که توسط دوست عزیزمون، جناب امیر مهاجر گردآوری شده، خیلی راحت تر میتونید در مهاجرسرا فعالیت کنید. مخصوصاً در بیان نقل قول ها !
با اجازه مدیریت محترم، من این پست رو در چند تاپیک قرار میدم تا بلکه دوستان سریعتر ببینن.
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، sadeghi897 ، ojee
دوستان من کد پستی رو تو قسمت ادرس فراموش کردم بنویسم چیکار باید بکنم؟؟!!
همچنین قسمت 10 فرم 230 اسم شخص ساکن علی اکبر بوده من فقط نوشتم علی باید چه کار کنم ؟ این اشتباهات مشکلی ایجاد میکنن؟!!

دوستان من کد پستی رو تو قسمت ادرس فراموش کردم بنویسم چیکار باید بکنم؟؟!!
همچنین قسمت 10 فرم 230 اسم شخص ساکن علی اکبر بوده من فقط نوشتم علی باید چه کار کنم ؟ این اشتباهات مشکلی ایجاد میکنن؟!!
تشکر کنندگان:
(2013-05-14 ساعت 14:51)siminzakavand نوشته:  دوستان من کد پستی رو تو قسمت ادرس فراموش کردم بنویسم چیکار باید بکنم؟؟!!
فرم ها رو صحیح کن ، موقع مصاحبه صحیحش رو ارائه میدی
اشتباهاتت رو هم ایمیل کن
مشکلی به وجود نمیاد. Cool
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: mahdi/sh ، KIMIA2005
سلام
من خواهرم در لاتاری 2014 برنده شده، یه مشکلی که پیش اومده اینه که جای اسم و فامیل رو جابجا زده و یکی هم اینکه middle name رو هم پر کرده در حالی ما در پاسپورت هایمان فیلدی برای middle name نداریم. مثلا الان اسمش اینطوری خورده MOHAMMAD TEHRANI ALI، خیلی نگرانه الان باید چیکار کنه؟؟
خواهش میکنم راهنمایی کنید
با سپاس
CN: 2014ASXXXX / Abu Dhabi ارسال فرمها(31jul) کارنت(+) دعوت به مصاحبه(20 نوامبر دریافت نامه دوم) زمان مصاحبه(ماه ژانویه 2014) --->> برگه صورتی
تشکر کنندگان: KIMIA2005

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان