کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارها
اگر در ثبت مشخصات شناسنامه ای اشتباه کرده اید و جزء برندگان هستید برای تبادل نظر در مورد روشهای برخورد با مشکلات احتمالی در زمان مصاحبه از این تاپیک استفاده کنید.
[font=Times New Roman]
دوستان اگر در هجی نام یا نام خانوادگی و یا جا بجا نوشتن آن ها، تاریخ تولد و یا میزان تحصیلات تان در فرم اولیه دچار اشتباه شده اید، میتوایند اطلاعات صحیح را در فرم های 122 و 230 نوشته و ایمیلی حاوی توضیحات و اشتباهی که مرتکب شده اید برای کی سی سی بفرستید. البته ملاک کی سی سی در این گونه اشتباهات فرم های شما می باشید و این اشتباهات باعث رد شدن کیس شما نخواهد شد. سعی کنید اطلاعاتی که در فرم ها وارد می کنید صحیح باشند (با توجه به مدارکی که دارید نظیر شناسنامه و پاسپورت) و اگر بعد از فرستادن آن ها باز هم به اشتباهی بر خوردید میتوانید با کی سی سی مکاتبه کنید و اشتباهتان را اعلام کنید و مورد صحیح را نیز در ایمیل شرح دهید. از کی سی سی نخواهید که اطلاعات شما رو تغییر دهد، چون قادر به چنین کاری نیست، فقط اشتباه تان را اعلام کنید، هیچ مشکلی دراین مواردی که گفته شد پیش نخواهد آمد. شما حتی میتوانید در روز مصاحبه قبل از سوگند خوردن اشتباهات خود را اعلام نمایید. برای مکاتبه و فرستادن ایمیل میتوانید از نمونه ای موجود در تاپیک نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت استفاده نمایید.
البته در نظر داشته باشید که اشتباهاتی نظیر عدم ثبت نام فرزند و یا یکی از اعضای کیس و یا استفاده از سهمیه قاره های دیگر جزو اشتباهات مهلک به شما می رود که باعث رد شدن کیس شما به احتمال بسیار زیاد خواهد شد.[/font]

جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال قبل تاپیک زیر را ببینید:
2013
چند اشتباه هست که خیلی ها دارن ولی هیچ جواب یا متن نامه ای که بشه به عنوان نمونه ازش استفاده کرد تو اون تاپیک ها پیدا نکردم .

لطفا اگر امکانش هست یه توضیح کلی در مورد این موارد بدید و چند نمونه نامه هم بذارید که با تغییر مشخصات بشه ارسال کرد .
من همه اون تاپیک ها رو زیر و رو کردم آخرم به جوابم نرسیدم که آیا این اشتباهات مشکلی ایجاد میکنه یا نه ؟

___________________________________________________________________________________________________
1 - اینجور که دیدم عمده ترین مشکلی مربوط به افرادی میشه که تو ثبت اسم و فامیل اشتباه کردن به خصوص 90% افرادی که فامیل دو بخشی داشتن اون رو به صورت جدا از هم ثبت کردن که توی پاسپورت بدون فاصله ثبت شده .
___________________________________________________________________________________________________
2 - افرادی که تاریخ تولد رو اشتباه ثبت کردن .
3 - افرادی که جای اسم و فامیل رو جابجا نوشتن .
4 - افرادی که میزان تحصیلات رو کم یا زیاد اعلام کردن .
5 - افرادی که از سهمیه کشور های دیگه استفاده کردن .
6 - افرادی که اطلاعات همسر یا فرزندان رو یا جا انداختن یا نادرست وارد کردن .

اگر میشه برای هر یک از این موارد یه ایمیل نمونه قرار بدید که ما هم از سر در گمی دربیایم .

من تو اطلاعاتم فامیلم رو جدا وارد کردم ولی تو پاس سر هم هست و دوم تاریخ تولدی که ثبت کردم با تاریخ تولد پاس مغایرت داره .
( تو ترجمه مشخصات شناسنامه فامیل جدا از همه و مثل اون چیزیه که تو فرم اولیه ثبت کردم ولی تو پاسپورت سر هم نوشته شده )

لطفا اگر اطلاعات دارید راهنمایی بکنید .
2014-8XXX ، ایروان ، کلیرینس ، پایان آرزو ...
(2013-05-05 ساعت 04:14)Danial_4139 نوشته:  چند اشتباه هست که خیلی ها دارن ولی هیچ جواب یا متن نامه ای که بشه به عنوان نمونه ازش استفاده کرد تو اون تاپیک ها پیدا نکردم .

لطفا اگر امکانش هست یه توضیح کلی در مورد این موارد بدید و چند نمونه نامه هم بذارید که با تغییر مشخصات بشه ارسال کرد .
من همه اون تاپیک ها رو زیر و رو کردم آخرم به جوابم نرسیدم که آیا این اشتباهات مشکلی ایجاد میکنه یا نه ؟

1 - اینجور که دیدم عمده ترین مشکلی مربوط به افرادی میشه که تو ثبت اسم و فامیل اشتباه کردن به خصوص 90% افرادی که فامیل دو بخشی داشتن اون رو به صورت جدا از هم ثبت کردن که توی پاسپورت بدون فاصله ثبت شده .
2 - افرادی که تاریخ تولد رو اشتباه ثبت کردن .
3 - افرادی که جای اسم و فامیل رو جابجا نوشتن .
4 - افرادی که میزان تحصیلات رو کم یا زیاد اعلام کردن .
5 - افرادی که از سهمیه کشور های دیگه استفاده کردن .
6 - افرادی که اطلاعات همسر یا فرزندان رو یا جا انداختن یا نادرست وارد کردن .

اگر میشه برای هر یک از این موارد یه ایمیل نمونه قرار بدید که ما هم از سر در گمی دربیایم .

من تو اطلاعاتم فامیلم رو جدا وارد کردم ولی تو پاس سر هم هست و دوم تاریخ تولدی که ثبت کردم با تاریخ تولد پاس مغایرت داره .
( تو ترجمه مشخصات شناسنامه فامیل جدا از همه و مثل اون چیزیه که تو فرم اولیه ثبت کردم ولی تو پاسپورت سر هم نوشته شده )

لطفا اگر اطلاعات دارید راهنمایی بکنید .

سلام
به جز موارد 5 و 6 بقیش قابل اصلاحه. متاسفانه موارد 5 و 6 کیسشون ریجکت میشه. به جز کسانی که اشتباه کوچیکی تو مشخصات همسر و فرزندشون دارن.
مثلا مشکل شما که نام خانوادگیتون سر هم نیست، دوستانی که جای اسم و فامیل رو اشتباه زدن و چنین مواردی به راحتی قابل اصلاحه. اصلا استرس نداشته باشین.
کسانی که میزان تحصیلات رو اشتباه زدن یه مقدار جریانشون پیچیدس. ولی فکر میکنم اون هم قابل اصلاح باشه.
عجله نکنید. نمونه تمام نامه ها رو همینجا براتون میزاریم.
با عرض سلام....متاسفانه منم پسوند فامیلمو به جای MiddleName ثبت کردن برام که این خودش باعث شده پسوندم بین اسم و فامیلم بیفته...لطفا در این مود هم منو راهنمایی بفرمایید با تشکر
تشکر کنندگان: payam62 ، KIMIA2005 ، hossien_501
سلام دوستان
من در ثبت نام اولیه ام یک اشتباه داشتم.فامیلی من دو سیلابی است و سیلاب اول را در قسمت middle name نوشته ام ، لطفاً من را راهنمایی کنید که باید چکار کنم آیا برای من مشکل ساز خواهد شد؟در ضمن در پاسپورت من هم دو سیلاب با فاصله در قسمت Family ذکر شده مثل : احمدی تهرانی
باتشکر
شماره کیس:2014AS000061xx / برنده: خودم/تاریخ روئت قبولی در سایت:2می/ تعداد افراد کیس :2 نفر / تاریخ ارسال فرمهای سری اول:08jun/ ارسال از طریق : ایمیل با کمک دوستان خوب مهاجر سراSmile کارنت: آپریل نامه دوم:شب چهارشنبه سوری
مصاحبه :14 میBig Grin /وضعیت کلیرنس /آپدیت های خودم و همسر:14 ,15 و16 ،20 مي، 11 ژوئن ،14 آگوست
تشکر کنندگان: payam62 ، KIMIA2005
در مورد این اشتباهات که خیلی هم اتفاق افتاده تا حالا تنها راه اینه که با kcc مکاتبه کنید. در جواب مکاتبه اونا به شما خواهند گفت که ما نمیتونیم تغییری در اطلاعات ثبت نامی شما ایجاد کنیم. بعد از اینکه به مصاحبه فرا خونده شدین جواب میل رو با خودتون پرینت بگیرین و ببرین. اونجا میتونین آفیسر رو برای اعمال تغییر در مشخصات فرم ثبت نامیتون قانع کنید. چون در حقیقت شما دروغ نگفتین، فقط اشتباه کردین.
تشکر کنندگان: ghafari88 ، lilac ، payam62 ، taleghani ، KIMIA2005 ، Danial_4139
من به دلایلی نمیتونم مدرک لیسانسمو بگیرم الان باید چیکار کنم تروخدا راهنماییم کنید خیلییییییییییییی استرس دارم
Smile من مییییرممممممممم

کیس نامبر**2014AS000035
-تعداد افراد کیس 3 نفر-- ارسال فرم ایمیل - سفارت ایروان -ویزا یک ضرب Big Grin- مقصد : El Dorado Hills, California
تشکر کنندگان: KIMIA2005
(2013-05-05 ساعت 15:54)asalasali نوشته:  من به دلایلی نمیتونم مدرک لیسانسمو بگیرم الان باید چیکار کنم تروخدا راهنماییم کنید خیلییییییییییییی استرس دارم

فوق دیپلم دارین یا دیپلم؟
اکثر کسانی که فوق دیپلم داشتن و تو فرم ثبت نام University Degree زدن به هیچ مشکلی برنخوردن
تشکر کنندگان: lilac ، payam62 ، گل نهال ، KIMIA2005 ، mahdibashoma ، hossien_501
(2013-05-05 ساعت 16:07)pooya.n نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 15:54)asalasali نوشته:  من به دلایلی نمیتونم مدرک لیسانسمو بگیرم الان باید چیکار کنم تروخدا راهنماییم کنید خیلییییییییییییی استرس دارم

اکثر کسانی که فوق دیپلم داشتن و تو فرم ثبت نام University Degree زدن به هیچ مشکلی برنخوردن
دیپلم Sad
Smile من مییییرممممممممم

کیس نامبر**2014AS000035
-تعداد افراد کیس 3 نفر-- ارسال فرم ایمیل - سفارت ایروان -ویزا یک ضرب Big Grin- مقصد : El Dorado Hills, California
تشکر کنندگان: pooya.n
(2013-05-05 ساعت 16:11)asalasali نوشته:  

دیپلم Sad

من میگم اصلا نگران نباشین
الان یه میل به KCC بزنین با عنوان Data Correction
توش اعلام کنید که مدرک تحصیلیتون رو اشتباه قید کردین
بعد زمان مصاحبه میتونید اصلاح کنید این موضوع رو
ضمن اینکه حتمن فرم 122 و 230 رو با اطلاعات درست پر کنید
تشکر کنندگان: lilac ، payam62 ، زری وحدتی ، KIMIA2005 ، hossien_501
(2013-05-05 ساعت 16:22)pooya.n نوشته:  

دیپلم Sad

وای حالم خیلییییییییی بده تروخدا کمک کنین چیکار کنم اشکام همینطوری میان به خاطره این مشکل ردم میکنن؟
Smile من مییییرممممممممم

کیس نامبر**2014AS000035
تشکر کنندگان: pooya.n ، payam62 ، KIMIA2005
(2013-05-05 ساعت 16:57)asalasali نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 16:22)pooya.n نوشته:  

دیپلم Sad

وای حالم خیلییییییییی بده تروخدا کمک کنین چیکار کنم اشکام همینطوری میان به خاطره این مشکل ردم میکنن؟

گفتم که
اصلا نگران نباشین
یه نامه به KCC میزنید و فرمهاتون رو درست پر میکنید و مشکل موقع مصاحبه حل میشه
من براتون نامه به KCC رو پیام خصوصی میکنم
نگران نباشین لطفا Big Grin
تشکر کنندگان: lilac ، payam62 ، soroush23 ، گل نهال ، KIMIA2005 ، philadelphia ، alirezanz
سلام من برنده لاتارى ٢٠١٤ شدم، توى فرم ثبت نام براى
مشخصات همسرم ليسانس وارد كرديم اما موفق به گرفتن مدركش نشد،
ميخواستم بدونم با توجه به اينكه اسم من تو لاتارى در اومده و مداركم هم كامل
هست ، احتياجى به مدرك تحصيلى شوهرم هم هست يا خير؟ يا ميشه اين اشتباه رو توى
فرم تصحيح كرد يا خير؟ در ضمن ما براى تحصيل نميخوايم بريم.
ممنون ميشم جوابى بديد كه بتونه كمكم كنه
سپاسگذارم.
Case.N: 2014AS000074$$/ تعداد نفرات: ٢ نفر / مصاحبه: آنكارا july / ويزاى يكضرب / مقصد: كاليفرنيا
تشکر کنندگان: payam62 ، گل نهال ، KIMIA2005
(2013-05-05 ساعت 17:40)HESSIMO نوشته:  سلام من برنده لاتارى ٢٠١٤ شدم، توى فرم ثبت نام براى
مشخصات همسرم ليسانس وارد كرديم اما موفق به گرفتن مدركش نشد،
ميخواستم بدونم با توجه به اينكه اسم من تو لاتارى در اومده و مداركم هم كامل
هست ، احتياجى به مدرك تحصيلى شوهرم هم هست يا خير؟ يا ميشه اين اشتباه رو توى
فرم تصحيح كرد يا خير؟ در ضمن ما براى تحصيل نميخوايم بريم.
ممنون ميشم جوابى بديد كه بتونه كمكم كنه
سپاسگذارم.

مشکلی وجود نداره
تو فرمهای بعدی میتونید اصلاح کنید
تشکر کنندگان: گل نهال ، KIMIA2005
من واسه ثبت نام لاتاری فامیلیمو اخرشو Y گذاشتم در صورتی که توی پاسم اخر فامیلیم I داره...چیکار باید کرد؟؟؟؟؟چطوری میتونم با KCC مکاتبه کنم؟؟؟متنش باید چی باشه؟؟؟
Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، jojo_hami

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان