کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارها
(2013-05-13 ساعت 18:01)shimoda نوشته:  
(2013-05-13 ساعت 17:33)spv نوشته:  
(2013-05-13 ساعت 16:49)shimoda نوشته:  حتما برای گرفتن مدرک اقدام کنید

ای مدارک خانم ودخترم هم برای مصاحبه نیازه یا خیر؟

برای برنده ی اصلی داشتن دیپلم 12 ساله شرطه
برای بقیه ی اعضای کیس لازم نیست
ای مدرک دیپلم مهارت کار دانش کافی من بگیرم ؟
و تا کی وقت دارم 4 ماه گفتن مدرک را میشه گرفت من فرمها را بفرستم یا صبر کنم مدرک را بگیرم بعد فرمها را بفرستم ؟
انسانهای بزرگ تفکر میکنن انسانهای کوچک ارزو
تاریخ مشاهده قبولی :2MAY تاریخ ارسال Shy
مدارک :12Aug دریافت تاییدی KCC:21Aug
تاریخ مصاحبه :1 جولای
مکان ،ابوظبی تا ریخ اپدیت 1_3 _6_8_20_
Caes nomber:2014AS000056XX
تشکر کنندگان: KIMIA2005
اگر موقع ثبت نام اولیه عکس رو اشتباه فرستاده باشم حالا که برنده شدم باید چه کار کنم ؟ ( عکس رو از فایلی که عکس خودم و دوست پسرم توش بود انتخاب کردم و برای جفتمون ثبت نام کردم و الان میترسم که عکس اون رو جای عکس خودم attach کرده باشم )
به kcc زنگ زدم ازشون خواستم اگر عکس مرد تو پروفابل ثبت نام هست بهم بگن ، اما خانومه گفت که مدارکت رو کامل و صحیح بفرست موقع ارسال فرم ها ..ما نمی تونیم از اطلاعاتتون چیزی بهتون بگیم ...
یکی منو راهنمایی کنه
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، mahan L
دوستان گل سلام
بنده فوق دیپلم از دانشگاه سراسری رو دارم و زمان ثبت نام در قسمت مدرک تحصیلی یادم نیست گزینه University Degree رو زدم یا Some University Courses رو تیک زدم کدومش درسته ؟و این مشکلی پیش نمیاره برا زمان مصاحبه ؟و حالا توی فرمها122 و 230 باید University Degree رو تیک بزنم درسته چون بقیه گزینه ها ربطی به مدرک من نداره درسته ؟
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان:
با سلام
من در زمان پر کردن فرم در مورد خدمت در ارتش تصورم این بود که مربوط به کسانی است که قبلا در ارتش کارمند بوده اند و جواب این گزینه را NO زدم در صورتی که سربازی رفته ام . آیا با تصحیح فرم مجدد و ایمیل کردن به KCC مورد قبول واقع میشود ؟

با تشکر قبلی از پاسخ دهندگان
کیس نامبر : **51 - مصاحبه : ایروان 9 آپریل - برنده : همسر
آپدیتها :
همسر : 10 آپریل ، 14 ژولای ( با ایمیل ) ، 19 آگوست ، 2 سپتامبر
خودم : 11 آپریل ، 18 و 19 آگوست
(2013-05-15 ساعت 16:43)عراقی نوشته:  با سلام
من در زمان پر کردن فرم در مورد خدمت در ارتش تصورم این بود که مربوط به کسانی است که قبلا در ارتش کارمند بوده اند و جواب این گزینه را NO زدم در صورتی که سربازی رفته ام . آیا با تصحیح فرم مجدد و ایمیل کردن به KCC مورد قبول واقع میشود ؟

با تشکر قبلی از پاسخ دهندگان

فرم های تصحیح شده رو براشون بفرستید و توضیح بدین که اشتباهاتی داشتید در فرم هاس سری اول و الان تصحیح شون کردین.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، عراقی
(2013-05-05 ساعت 08:26)pooya.n نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 04:14)Danial_4139 نوشته:  چند اشتباه هست که خیلی ها دارن ولی هیچ جواب یا متن نامه ای که بشه به عنوان نمونه ازش استفاده کرد تو اون تاپیک ها پیدا نکردم .

لطفا اگر امکانش هست یه توضیح کلی در مورد این موارد بدید و چند نمونه نامه هم بذارید که با تغییر مشخصات بشه ارسال کرد .
من همه اون تاپیک ها رو زیر و رو کردم آخرم به جوابم نرسیدم که آیا این اشتباهات مشکلی ایجاد میکنه یا نه ؟

___________________________________________________________________________________________________
1 - اینجور که دیدم عمده ترین مشکلی مربوط به افرادی میشه که تو ثبت اسم و فامیل اشتباه کردن به خصوص 90% افرادی که فامیل دو بخشی داشتن اون رو به صورت جدا از هم ثبت کردن که توی پاسپورت بدون فاصله ثبت شده .
___________________________________________________________________________________________________
2 - افرادی که تاریخ تولد رو اشتباه ثبت کردن .
3 - افرادی که جای اسم و فامیل رو جابجا نوشتن .
4 - افرادی که میزان تحصیلات رو کم یا زیاد اعلام کردن .
5 - افرادی که از سهمیه کشور های دیگه استفاده کردن .
6 - افرادی که اطلاعات همسر یا فرزندان رو یا جا انداختن یا نادرست وارد کردن .

اگر میشه برای هر یک از این موارد یه ایمیل نمونه قرار بدید که ما هم از سر در گمی دربیایم .

من تو اطلاعاتم فامیلم رو جدا وارد کردم ولی تو پاس سر هم هست و دوم تاریخ تولدی که ثبت کردم با تاریخ تولد پاس مغایرت داره .
( تو ترجمه مشخصات شناسنامه فامیل جدا از همه و مثل اون چیزیه که تو فرم اولیه ثبت کردم ولی تو پاسپورت سر هم نوشته شده )

لطفا اگر اطلاعات دارید راهنمایی بکنید .

سلام
به جز موارد 5 و 6 بقیش قابل اصلاحه. متاسفانه موارد 5 و 6 کیسشون ریجکت میشه. به جز کسانی که اشتباه کوچیکی تو مشخصات همسر و فرزندشون دارن.
مثلا مشکل شما که نام خانوادگیتون سر هم نیست، دوستانی که جای اسم و فامیل رو اشتباه زدن و چنین مواردی به راحتی قابل اصلاحه. اصلا استرس نداشته باشین.
کسانی که میزان تحصیلات رو اشتباه زدن یه مقدار جریانشون پیچیدس. ولی فکر میکنم اون هم قابل اصلاح باشه.
عجله نکنید. نمونه تمام نامه ها رو همینجا براتون میزاریم.

دوستنان یعنی چی که از سهمیه کشور های دیگه استفاده کردن؟
کیس : **75
ارسال فرم : جولای 2013
کارنت : می 2014
نامه دوم : 10 روز بعد
مصاحبه : ابوظبی 24 جولای 2 نفر نفر اصلی AP
شناسایی در سایت ابو ظبی: 24 جولای
آپدیت ها : 24 و 26 و 28 و 29 و 31 جولای - 13 آگوست هر دو نفر، 17 آگوست هردونفر, 18 آگوست نفر اصلی,19 آگوست نفر اصلی
تشکر کنندگان:
یعنی اشتباها به جای ایران کشور دیگه ای رو وارد کردن تو فرم ثبت نام اولیه
مثلا اگر کیس نامبر کسی با EU شروع میشه احتمالا به جای ایران، اسراییل یا ایتالیا رو انتخاب کرده (اشتباها)
این نمونه کیسها ریجکت میشن صد در صد و بهتره برای مصاحبه هم اقدام نکنن
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، Szsanazsz ، sadeghi897
(2013-05-15 ساعت 21:04)pooya.n نوشته:  یعنی اشتباها به جای ایران کشور دیگه ای رو وارد کردن تو فرم ثبت نام اولیه
مثلا اگر کیس نامبر کسی با EU شروع میشه احتمالا به جای ایران، اسراییل یا ایتالیا رو انتخاب کرده (اشتباها)
این نمونه کیسها ریجکت میشن صد در صد و بهتره برای مصاحبه هم اقدام نکنن

ما برای ارسال فرمها حداکثر تا کی وقت داریم؟
انسانهای بزرگ تفکر میکنن انسانهای کوچک ارزو
تاریخ مشاهده قبولی :2MAY تاریخ ارسال Shy
مدارک :12Aug دریافت تاییدی KCC:21Aug
تاریخ مصاحبه :1 جولای
مکان ،ابوظبی تا ریخ اپدیت 1_3 _6_8_20_
Caes nomber:2014AS000056XX
(2013-05-16 ساعت 08:49)taleghani نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 10:07)taleghani نوشته:  سلام دوستان
من در ثبت نام اولیه ام یک اشتباه داشتم.فامیلی من دو سیلابی است و سیلاب اول را در قسمت middle name نوشته ام ، لطفاً من را راهنمایی کنید که باید چکار کنم آیا برای من مشکل ساز خواهد شد؟در ضمن در پاسپورت من هم دو سیلاب با فاصله در قسمت Family ذکر شده مثل : احمدی تهرانی
باتشکر
فرم ها رو صحیح پر کن و بفرست ، در ایمیلت هم به این اشکالی که در ثبت نام داشتی اشاره کن تا صحیحش کنن
موفق باشیCool

(2013-05-15 ساعت 11:52)cpd نوشته:  اگر موقع ثبت نام اولیه عکس رو اشتباه فرستاده باشم حالا که برنده شدم باید چه کار کنم ؟ ( عکس رو از فایلی که عکس خودم و دوست پسرم توش بود انتخاب کردم و برای جفتمون ثبت نام کردم و الان میترسم که عکس اون رو جای عکس خودم attach کرده باشم )
به kcc زنگ زدم ازشون خواستم اگر عکس مرد تو پروفابل ثبت نام هست بهم بگن ، اما خانومه گفت که مدارکت رو کامل و صحیح بفرست موقع ارسال فرم ها ..ما نمی تونیم از اطلاعاتتون چیزی بهتون بگیم ...
یکی منو راهنمایی کنه
فعلا عکس خودت و فرم ها رو صحیح پر کن و بفرست
به اطلاعات ثبت نامی دسترسی نخواهی داشت باید همون موقع دقت می کردی
بعید می دونم مشکلی پیش بیاد ، موفق باشی
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: shimoda ، KIMIA2005 ، payam62 ، cpd ، taleghani
دوستان سلام
لطفا ما را راهنمايي كنيد.
مادر من نام فاميلش دو كلمه بود تا چند سال پيش و قسمت دوم فاميلش را حذف كرد
الان براي فرمها بايد قسمت دوم را بنويسد يا نه چون در پاسپورت و گواهينامه و شناسنامه الان فاميلش ١ كلمه حست ولي پشت شناسنامه توضيحات داره ما بايد تو فرم چجوري بنويسيم.
(2013-05-16 ساعت 16:01)اسمان1355 نوشته:  دوستان سلام
لطفا ما را راهنمايي كنيد.
مادر من نام فاميلش دو كلمه بود تا چند سال پيش و قسمت دوم فاميلش را حذف كرد
الان براي فرمها بايد قسمت دوم را بنويسد يا نه چون در پاسپورت و گواهينامه و شناسنامه الان فاميلش ١ كلمه حست ولي پشت شناسنامه توضيحات داره ما بايد تو فرم چجوري بنويسيم.

اسم قبلیشون رو توی فرم 230 قسمت دوم بنویسید
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، KIMIA2005
با سلام خدمت دوستان
بنده یه سوالی دارم ما تو فرمهایی که فرستادیم نام خانوادگی رو Saboori نوشتیم . اما توی پاسی که برامون صادر شده و تازه به دستمون رسیده فامیلمون رو Sabouri نوشته. به نظرتون مشکلی پیش میاد و باید چه جوری اصلاح کنم. با تشکر
کیس نامبر:2014AS2### تاریخ مصاحبه: 12 مارس ابوظبی.آپ دیتها 13 و 19و 23 مارس- 15 مي 4 نفر - 20 مي و 5 جون نفر اصلي با ايميل-8و16 جولاي 4 نفرمان. 7 اگوست نفر اصلی 8 آگوست خودم.17 آگوست 4 نفر
تشکر کنندگان:
با سلام و عرض تبریک خدمت برندگان عزیز Smile
دوستان خواهش میکنم زود جواب بدید دارم کلافه میشم ... مخصوصا از دوستانی که همین مشکل منو داشتن و موفق شدن ویزا بگیرن ...
من تو فرم ثبت نام اولیه یادم نمیاد مدرک تحصیلی رو چی زدم Sad الان باید چی کار کنم ... ؟؟ با کی سی سی مکاتبه کنم جواب میدن؟
اگه ممکنه بهم بگین که چی باید براشون ایمیل کنم... خیلی استرس دارم .. لطفا راهنمایی کنید
تشکر کنندگان:
(2013-05-16 ساعت 23:59)love_everlife نوشته:  با سلام و عرض تبریک خدمت برندگان عزیز Smile
دوستان خواهش میکنم زود جواب بدید دارم کلافه میشم ... مخصوصا از دوستانی که همین مشکل منو داشتن و موفق شدن ویزا بگیرن ...
من تو فرم ثبت نام اولیه یادم نمیاد مدرک تحصیلی رو چی زدم Sad الان باید چی کار کنم ... ؟؟ با کی سی سی مکاتبه کنم جواب میدن؟
اگه ممکنه بهم بگین که چی باید براشون ایمیل کنم... خیلی استرس دارم .. لطفا راهنمایی کنید
دوست عزیز اگه پرینت ثبت نام رو ندارید کار خاصی نمی تونید بکنید ..این فرمها رو با حوصله و درست پر کنید و بفرستین شاید این شک شما به خاطر هیجان و استرس پیش اومده باشه که طبیعیه .انشالله که اینطوره .پارسال بعضی از دوستان 2013 (از جمله خود من) دچار اینجور تردیدها شده بودن.
شماره کیس:2013AS27##
کنسولگری:ابوظبی
1 نفر
کارنت شدن کیس:نوامبر ،مصاحبه:W4 ژانویه/ ویزای یکضرب
مقصد: هیوستون

(2013-05-16 ساعت 23:33)arffx نوشته:  با سلام خدمت دوستان
بنده یه سوالی دارم ما تو فرمهایی که فرستادیم نام خانوادگی رو Saboori نوشتیم . اما توی پاسی که برامون صادر شده و تازه به دستمون رسیده فامیلمون رو Sabouri نوشته. به نظرتون مشکلی پیش میاد و باید چه جوری اصلاح کنم. با تشکر
کسی نیست جواب سوال منو بدونهSad
کیس نامبر:2014AS2### تاریخ مصاحبه: 12 مارس ابوظبی.آپ دیتها 13 و 19و 23 مارس- 15 مي 4 نفر - 20 مي و 5 جون نفر اصلي با ايميل-8و16 جولاي 4 نفرمان. 7 اگوست نفر اصلی 8 آگوست خودم.17 آگوست 4 نفر
تشکر کنندگان: ojee ، KIMIA2005 ، sysmaster ، toghrol120

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان