کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارها
(2013-05-13 ساعت 18:01)shimoda نوشته:  
(2013-05-13 ساعت 17:33)spv نوشته:  
(2013-05-13 ساعت 16:49)shimoda نوشته:  حتما برای گرفتن مدرک اقدام کنید

ای مدارک خانم ودخترم هم برای مصاحبه نیازه یا خیر؟

برای برنده ی اصلی داشتن دیپلم 12 ساله شرطه
برای بقیه ی اعضای کیس لازم نیست

سلام، دیپلم کارودانش مرد قبول اونا هست؟
کیس نامبر: 2014AS64XX / ارسال مدارک:اوایل می با پست / تعداد کیس 2 نفر / برنده : همسرم / کنسولگری: ایروان / کارنت: March /
مصاحبه: هفته دوم May => نقص مدرک => AP / / ویزا : 31 جولای / ورود به آمريكا: ٢٦سپتامبر/ ايالت ويرجينيا
تشکر کنندگان:
(2013-05-17 ساعت 01:38)arffx نوشته:  
(2013-05-16 ساعت 23:33)arffx نوشته:  با سلام خدمت دوستان
بنده یه سوالی دارم ما تو فرمهایی که فرستادیم نام خانوادگی رو Saboori نوشتیم . اما توی پاسی که برامون صادر شده و تازه به دستمون رسیده فامیلمون رو Sabouri نوشته. به نظرتون مشکلی پیش میاد و باید چه جوری اصلاح کنم. با تشکر
کسی نیست جواب سوال منو بدونهSad

یا باید تقاضایِ تصحیح مشخصات پاسپورت بر اساس مشخصات ثبت نام را بکنید که بایستی متحمل هزینه ی مربوطه شوید .
و یا باید فرم ها را بر اساس مشخصات پاسپورت پر کنیـــد و هنگام ارسال فرم ها مشکل بوجود آمده در ثبت مشخصات نام خانوادگی را به KCC ایمیل وتصحیح فرمایید ..
اساتید محترم نیز نظر خودشون رو در این خصوص اعلام بفرمایید...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: arffx
(2013-05-17 ساعت 11:49)arezoo00 نوشته:  

مورد قبول نیست
دوستان عزیز در صورتی که دیپلم 11 ساله مثل کارو دانش یا فنی و حرفه ای دارید و بعد از اون مدرک بالاتری مثل فوق دیپلم یا لیسانس ندارید, هر چه سریعتر برای گرفتن پیش دانشگاهی اقدام کنید
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، آلیس-1980 ، pari pariaaa
(2013-05-17 ساعت 14:12)shimoda نوشته:  
(2013-05-17 ساعت 11:49)arezoo00 نوشته:  

مورد قبول نیست
دوستان عزیز در صورتی که دیپلم 11 ساله مثل کارو دانش یا فنی و حرفه ای دارید و بعد از اون مدرک بالاتری مثل فوق دیپلم یا لیسانس ندارید, هر چه سریعتر برای گرفتن پیش دانشگاهی اقدام کنید

فوق دیپلم دارم اما مدرک دانشگاهش زیر نظر وزارت علوم نیست بدبختانه...
کیس نامبر: 2014AS64XX / ارسال مدارک:اوایل می با پست / تعداد کیس 2 نفر / برنده : همسرم / کنسولگری: ایروان / کارنت: March /
مصاحبه: هفته دوم May => نقص مدرک => AP / / ویزا : 31 جولای / ورود به آمريكا: ٢٦سپتامبر/ ايالت ويرجينيا
تشکر کنندگان:
با عرض سلام .. هم من و هم همسرم تاریخ تولدمون در شناسنامه و پاسپورت با تاریخ تولد واقعیمون 3 ماه فرق داره و در فرم های ثبت نام تاریخ تولد واقعیمون رو ثبت کردیم Sad به نظرتون لازمه با KCC در مورد این اشتباه مکاتبه بکنیم یا فقط فرمهای بعدی رو درست وارد کنیم کافیه . ممنون .
تشکر کنندگان:
(2013-05-17 ساعت 16:16)shlahni نوشته:  با عرض سلام .. هم من و هم همسرم تاریخ تولدمون در شناسنامه و پاسپورت با تاریخ تولد واقعیمون 3 ماه فرق داره و در فرم های ثبت نام تاریخ تولد واقعیمون رو ثبت کردیم Sad به نظرتون لازمه با KCC در مورد این اشتباه مکاتبه بکنیم یا فقط فرمهای بعدی رو درست وارد کنیم کافیه . ممنون .

برای اطمینان پاسپورت خودتونو عوض کنین. چون تو پاسپورت باید مشخصات با شناسنامه مطابقت داشته باشه. برید اداره گذرنامه درخواست بدید سریع کارتون انجام میشه. من هم یک مشکل شبیه به این داشتم همین کارو کردم و یک هفته ای پاس جدیدم اومد.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: KIMIA2005
(2013-05-05 ساعت 17:40)HESSIMO نوشته:  سلام من برنده لاتارى ٢٠١٤ شدم، توى فرم ثبت نام براى
مشخصات همسرم ليسانس وارد كرديم اما موفق به گرفتن مدركش نشد،
ميخواستم بدونم با توجه به اينكه اسم من تو لاتارى در اومده و مداركم هم كامل
هست ، احتياجى به مدرك تحصيلى شوهرم هم هست يا خير؟ يا ميشه اين اشتباه رو توى
فرم تصحيح كرد يا خير؟ در ضمن ما براى تحصيل نميخوايم بريم.
ممنون ميشم جوابى بديد كه بتونه كمكم كنه
سپاسگذارم.

حتما وصادقانه درهنگام مصاحبه به افیسربگویید
تشکر کنندگان:
اشتباه دراعلام مجرد بودن درحالیکه متاهل هستید/؟
تشکر کنندگان:
دوستان اگر در اسپلینگ اسم شهر مون اشتباه کرده باشیم و مثلا یه حرف صدادار اضافه یا کم باشه اشکالی داره؟ به همچین موردی هم گیر میدن؟ البته من خودم اشتباه ننوشتم، مترجم دارالترجمه این اشتباه کرده و الان هم نمیشه درستش کرد!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، ojee
من اگر بخوام دیپلم را بگیرم تا دی ماه زمان میخواد اعلان برای ارسال فرم چه کار کنم چون زمان ثبت نام اشتباه دیپلم زدم
انسانهای بزرگ تفکر میکنن انسانهای کوچک ارزو
تاریخ مشاهده قبولی :2MAY تاریخ ارسال Shy
مدارک :12Aug دریافت تاییدی KCC:21Aug
تاریخ مصاحبه :1 جولای
مکان ،ابوظبی تا ریخ اپدیت 1_3 _6_8_20_
Caes nomber:2014AS000056XX
تشکر کنندگان:
(2013-05-17 ساعت 21:04)aghaghia نوشته:  دوستان اگر در اسپلینگ اسم شهر مون اشتباه کرده باشیم و مثلا یه حرف صدادار اضافه یا کم باشه اشکالی داره؟ به همچین موردی هم گیر میدن؟ البته من خودم اشتباه ننوشتم، مترجم دارالترجمه این اشتباه کرده و الان هم نمیشه درستش کرد!
مشکلی پیش نمیاد
ضمنا مترجم می تونه درستش کنه, اما مساله ی نگران کننده ای نیست
(2013-05-17 ساعت 21:14)spv نوشته:  من اگر بخوام دیپلم را بگیرم تا دی ماه زمان میخواد اعلان برای ارسال فرم چه کار کنم چون زمان ثبت نام اشتباه دیپلم زدم
شما آخرین مدرکتون رو بنویسید همون چیزی که الان هست چون هنوز که دیپلم ندارید
و برای پیش دانشگاهی اقدام کنید و موقع مصاحبه مدرک رو ارائه بدید
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: roeentan ، aghaghia ، spv ، KIMIA2005 ، kage.omid
(2013-05-17 ساعت 00:47)moon_rose نوشته:  
(2013-05-16 ساعت 23:59)love_everlife نوشته:  با سلام و عرض تبریک خدمت برندگان عزیز Smile
دوستان خواهش میکنم زود جواب بدید دارم کلافه میشم ... مخصوصا از دوستانی که همین مشکل منو داشتن و موفق شدن ویزا بگیرن ...
من تو فرم ثبت نام اولیه یادم نمیاد مدرک تحصیلی رو چی زدم Sad الان باید چی کار کنم ... ؟؟ با کی سی سی مکاتبه کنم جواب میدن؟
اگه ممکنه بهم بگین که چی باید براشون ایمیل کنم... خیلی استرس دارم .. لطفا راهنمایی کنید
دوست عزیز اگه پرینت ثبت نام رو ندارید کار خاصی نمی تونید بکنید ..این فرمها رو با حوصله و درست پر کنید و بفرستین شاید این شک شما به خاطر هیجان و استرس پیش اومده باشه که طبیعیه .انشالله که اینطوره .پارسال بعضی از دوستان 2013 (از جمله خود من) دچار اینجور تردیدها شده بودن.
خوب اگه اشتباه باشه چی کار باید بکنم ؟ اگه به کی سی سی ایمیل بدم درست میکنن ؟
تشکر کنندگان: KIMIA2005
(2013-05-05 ساعت 16:07)pooya.n نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 15:54)asalasali نوشته:  من به دلایلی نمیتونم مدرک لیسانسمو بگیرم الان باید چیکار کنم تروخدا راهنماییم کنید خیلییییییییییییی استرس دارم

فوق دیپلم دارین یا دیپلم؟
اکثر کسانی که فوق دیپلم داشتن و تو فرم ثبت نام University Degree زدن به هیچ مشکلی برنخوردن

در فرم اولیه ثبت نام همسرم اشتباه دیپلم ثبت شده در صورتی که او دیپلم ندارد لطفا راهنمایی کنید
تشکر کنندگان:
(2013-05-17 ساعت 17:29)حسن پیری نوشته:  
(2013-05-17 ساعت 16:16)shlahni نوشته:  با عرض سلام .. هم من و هم همسرم تاریخ تولدمون در شناسنامه و پاسپورت با تاریخ تولد واقعیمون 3 ماه فرق داره و در فرم های ثبت نام تاریخ تولد واقعیمون رو ثبت کردیم Sad به نظرتون لازمه با KCC در مورد این اشتباه مکاتبه بکنیم یا فقط فرمهای بعدی رو درست وارد کنیم کافیه . ممنون .

برای اطمینان پاسپورت خودتونو عوض کنین. چون تو پاسپورت باید مشخصات با شناسنامه مطابقت داشته باشه. برید اداره گذرنامه درخواست بدید سریع کارتون انجام میشه. من هم یک مشکل شبیه به این داشتم همین کارو کردم و یک هفته ای پاس جدیدم اومد.

دوست عزیز اینطور که فرمودی تاریخ تولد شناسنامه و پاسپورت یکی هستش درسته ؟ وملاک تاریخ تولد قید شده درشناسنامه و پاسپورت بوده اخه دلیلی نداشته شما تاریخ واقعی رو بنویسید حالا به هر دلیلی شناسنامه ها کم یا زیاد گرفته شده -موقع ثبت نام براساس شناسنامه یا پاسپورت بایستی تاریخ رو قید میکردید -به هر حال در حال حاضر بر اساس تاریخ پاسپورت و یا شناسنامه که فرمودید یکی هستند فرمها رو پر کنید و این اشتباه رو نیزبا ایمیل به kcc اعلام کنید ..موفق باشید

(2013-05-18 ساعت 03:39)love_everlife نوشته:  
(2013-05-17 ساعت 00:47)moon_rose نوشته:  
(2013-05-16 ساعت 23:59)love_everlife نوشته:  با سلام و عرض تبریک خدمت برندگان عزیز Smile
دوستان خواهش میکنم زود جواب بدید دارم کلافه میشم ... مخصوصا از دوستانی که همین مشکل منو داشتن و موفق شدن ویزا بگیرن ...
من تو فرم ثبت نام اولیه یادم نمیاد مدرک تحصیلی رو چی زدم Sad الان باید چی کار کنم ... ؟؟ با کی سی سی مکاتبه کنم جواب میدن؟
اگه ممکنه بهم بگین که چی باید براشون ایمیل کنم... خیلی استرس دارم .. لطفا راهنمایی کنید
دوست عزیز اگه پرینت ثبت نام رو ندارید کار خاصی نمی تونید بکنید ..این فرمها رو با حوصله و درست پر کنید و بفرستین شاید این شک شما به خاطر هیجان و استرس پیش اومده باشه که طبیعیه .انشالله که اینطوره .پارسال بعضی از دوستان 2013 (از جمله خود من) دچار اینجور تردیدها شده بودن.
خوب اگه اشتباه باشه چی کار باید بکنم ؟ اگه به کی سی سی ایمیل بدم درست میکنن ؟

دوست عزیز بالاخره زمان ثبت نام خودتون یادتون نیست که اخرین مدرک تحصیلیتون چی بوده ؟ یعنی این رو هم فراموش کردید .. !!! به احتمال زیاد همون رو زدید شک و تردید به خودتون راه ندید ..موفق باشید
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان:

تاریخ تولدهامون به خاطر مدرسه با تاریخ شناسنامه فرق داره و من اونی که تو ذهنم بوده پر کردم.باید براشون توضیح بدم؟
تشکر کنندگان: sce

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان