کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارها
(2013-05-19 ساعت 18:44)samywait نوشته:  سلام دوستان من فامیلم تو پاسپورت HOSSEIN BOR ثبت شده ولی من تو زمان ثبت نام فاصله بینشو نزاشتم. میشه راهنماییم کنید که چطوری باید این اشتباه رو درست کنم؟ من تو فرمهام درستش کردم ولی موقع ارسال فرمها به همون شکلی که زمان ثبت نام نوشته بودم بنویسم یا نه؟

باهاشون مکاتبه کن.فرم هارو بر اساس مشخصات پاسپورتی خودتون پر کنین.ولی برای مکاتبه حتما با اون اسمی که برنده شدین بهشون نامه بزنین.نگران نباشین.مشکل خاصی نیست.
موفق باشین.
[/quote]

ممنون، میشه یه متن تصحیح برام بنویسین که بهشون اطلاع بدم.
2014AS000017XX, Abudhabi
, [font=Impact]تاریخ دریافت ویزا 2 اکتبر 2014، تاریخ ورود 1 مارچ 2014 واشنگتن دی سی[/font]
تشکر کنندگان:

"همیشه با تاریخ تولد اشتباه باید مکاتباتتون را انجام بدید... اما فرم ها را با تاریخ تولد صحیح پر کنید..."

برای مواردی که اسم و فامیل رو هم جابجا زدیم، باید با حالت اشتباهاش مکاتبه کنیم؟؟؟
CN: 2014ASXXXX / Abu Dhabi ارسال فرمها(31jul) کارنت(+) دعوت به مصاحبه(20 نوامبر دریافت نامه دوم) زمان مصاحبه(ماه ژانویه 2014) --->> برگه صورتی
تشکر کنندگان: ojee
(2013-05-20 ساعت 15:29)derakht01 نوشته:  
"همیشه با تاریخ تولد اشتباه باید مکاتباتتون را انجام بدید... اما فرم ها را با تاریخ تولد صحیح پر کنید..."

برای مواردی که اسم و فامیل رو هم جابجا زدیم، باید با حالت اشتباهاش مکاتبه کنیم؟؟؟

بله...
چون اونا نمی توننن در اطلاعاتی که شما موقع ثبت نام وارد کردید تغییری بدهند و شما را با همون اطلاعات اولیه، هرچند غلط می شناسن...
بنابراین همیشه باید با اطلاعات غلطتون مکاتبات را انجام بدید...
كيس نامبر : 2013AS000087xx
دیدن قبولی: 2-May
ارسال مدارك:30- May ، پست TNT
مصاحبه: 4 تیر
دريافت ويزا: یک ضرب- 5تیر!
دريافت گرين كارت:
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، ojee
دوستان به نظر شما میشه با فرمهای اصلی نامه تصحیح اشتباهات رو که مربوط به تاریخ تولده رو فرستاد و تو mail هم بگی که فرستادم؟
تشکر کنندگان:
(2013-05-21 ساعت 12:41)shlahni نوشته:  دوستان به نظر شما میشه با فرمهای اصلی نامه تصحیح اشتباهات رو که مربوط به تاریخ تولده رو فرستاد و تو mail هم بگی که فرستادم؟

اينم فكر بدي نيست.
نامه نامست ديگه.حتما كه نبايد الكترونيكي باشه.من خودم وقتي مي خواستم فرم هامو دوباره بفرستم(به خاطر اشتباهات زياد)يه نامه دست نويس هم گذاشتن توش.البته ايميل هم زده بودم.فكر نكنم مشكلي باشه.وقتي فرستادي مي توني ايميل بزني و از رسيدن فرم ها و نامه خودت ازشون تاييديه بگيري.
دوستان با تجربه اگه نظري دارن بگن.
موفق باشين.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: nina22 ، shlahni ، samywait ، farshadsh
سلام دوستان احتیاج به کمک دارم خیلی ناراحتم
میشه راهنمایی کنید؟ تاریخ تولدمو اشتباه زده بودم توی فرمای اولیه ۱۴ می همه فرمارو فرستادم و حرفی از تاریخ تولد نزدم و ۱۶ می یه نامه فرستادم که تاریخ تولد درست و غلط رو با توضیحات نوشتم الان یه ایمیل اومده که :
Thank you for your inquiry.

The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.

چی صلاح میدونین ؟ایمیل دوم رو گپی کنم؟ زنگ بزنم؟توروخدا زود جواب بدین لطفا نگرانم.....
تشکر کنندگان:
سلام
من یکی از برندگان امسال هستم هنگام ثبت نام مدرک تحصیلی خودم رو زدم لیسانس ولی 2 واحد از لیسانسم مونده که توی این ماه میگیرم حالا می خوام بپرسم الان که میخوام فرمهای اولیه رو پر کنم اگه مدرک تحصیلی مو بزنم لیسانس تو مصاحبه تاریخ لیسانسمو چک نمیکنن یعنی اینکه این مغایرت که من 1 ماه دیگه لیسانس میگیرم ولی الان تو فرمها بزنم لیسانس مشکل ایجاد نمیکنه؟
ممنون می شم اگه جوابمو بدین
تشکر کنندگان:
(2013-05-21 ساعت 21:46)REZA KARAMI نوشته:  سلام
من یکی از برندگان امسال هستم هنگام ثبت نام مدرک تحصیلی خودم رو زدم لیسانس ولی 2 واحد از لیسانسم مونده که توی این ماه میگیرم حالا می خوام بپرسم الان که میخوام فرمهای اولیه رو پر کنم اگه مدرک تحصیلی مو بزنم لیسانس تو مصاحبه تاریخ لیسانسمو چک نمیکنن یعنی اینکه این مغایرت که من 1 ماه دیگه لیسانس میگیرم ولی الان تو فرمها بزنم لیسانس مشکل ایجاد نمیکنه؟
ممنون می شم اگه جوابمو بدین
خیر هیچ مشکلی پیش نمیاد Cool
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: farshadsh
(2013-05-21 ساعت 21:31)farinaz_r نوشته:  سلام دوستان احتیاج به کمک دارم خیلی ناراحتم
میشه راهنمایی کنید؟ تاریخ تولدمو اشتباه زده بودم توی فرمای اولیه ۱۴ می همه فرمارو فرستادم و حرفی از تاریخ تولد نزدم و ۱۶ می یه نامه فرستادم که تاریخ تولد درست و غلط رو با توضیحات نوشتم الان یه ایمیل اومده که :
Thank you for your inquiry.

The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.

چی صلاح میدونین ؟ایمیل دوم رو گپی کنم؟ زنگ بزنم؟توروخدا زود جواب بدین لطفا نگرانم.....

فریناز عزیز
نگران نباش
احتمالا با تاریخ تولد صحیحت فرم ها رو فرستادی نه با تاریخ تولدی که تو فرم اولیه ثبت نام نوشته بودی
ببین دوست عزیزم ملاک برای اونا فرم ثبت نام اولیه هست
بنابراین اگرn تا ایمیل دیگه با این تاریخ تولد براشون بفرستی بدون این که متنش خونده بشه همین پاسخ می یاد به دلیل اینکه همون ابتدا کیس نامبر وتاریخ تولد اولیه رو چک می کنن
کاری که باید انجام بدی اینه که:
با تاریخ تولدی که در ثبت نام اولیت بوده باهاشون مکاتبه کنی
وفراموش نکن که حتما حتما حتما باید بهشون اطلاع بدی که تاریخ تولدتو اشتباه کردی وپرینتشو بگیری و با جوابش همراهت در روز مصاحبه باشه
اونا به تو جواب خواهند داد که : اطلاعاتت به کیس اضافه می شه و نمی تونن در اطلاعات اولیه تغییری بدن...
موفق باشی
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: farinaz_r
(2013-05-18 ساعت 20:54)farshadsh نوشته:  
(2013-05-18 ساعت 20:33)shlahni نوشته:  
(2013-05-18 ساعت 19:51)nooshin nasiri نوشته:  
(2013-05-18 ساعت 15:45)shlahni نوشته:  
(2013-05-18 ساعت 11:09)shlahni نوشته:  تاریخ تولدهامون به خاطر مدرسه با تاریخ شناسنامه فرق داره و من اونی که تو ذهنم بوده پر کردم.باید براشون توضیح بدم؟

ممنون از همین حالا مکاتبه کنم یعنی قبل از فرستادن فرمها ؟ یا بعد از اون

ببینید تاریخ تولد قابل تصحیح هست...
شما لازم نیست توضیح بدید چرا این اشتباه ایجاد شده، فقط باید بگید که اشتباه کردید...
ترجیحا هم قبل از ارسال فرم ها این کار را انجام بدید...
نمونه ایمیل براتون میزارم... به خودتون هم ترس راه ندید...
اینم یک اشتباهه مثل همه اشتباهات قابل تصحیح عزیزم....
Dear Sir/Madam
Case Number : 2014AS000****
FIRSTNAME: ***
LASTNAME :***
Date of birth : x-y-198n
Foreign State Chargeability : IRAN

Dear Sir / Madam
I regret to inform you that in preparing my application for the DV lottery, I made an error in converting my date of birth from the Iranian calender to the Christian calender.
Thus my correct DOB is a/b/198n instead of x/y/198n.
I was not trying to get KCC to make any changes or corrections to the original data; The minor correction to my DOB has already been made in my DS-230 form which has already been submitted. I was only attempting to inform you of this fact.

Thanks & Best Regards

فقط به یاد داشته باشید تا آخر پروسه کاریتون باید با تاریخ تولد غلط با کی سی سی مکاتبه کنید...

ممنون دوست عزیز. مال همسرم رو هم باید اعلام کنم؟

Shlahni عزیز
حتما باید در مورد خودتون وهمسرتون به کی سی سی اطلاع بدید
کی سی سی به شما خواهد گفت که اطلاعات شما به کیس اضافه خواهد شدونمی تونن در فرم اولیه تغییری بدن
یکی از دوستان اطلاع داد که برای اشتباهات تولد که زیر 1 سال باشه تعهد نامه ای به شما داده می شه که شما باید امضا کنید مبنی بر اینکه قصد تقلب نداشتید واگر زمانی مشخص بشه که قصد تقلب داشتید در هر مرحله ای که باشید مهاجرتتون منتفی خواهد شد
موفق باشید

دوست عزیز شناسنامه من توضیحات داره راجع به تاریخ تولدم حالا اگر من بگم اشتباه بوده اونها تو سفارت ترجمه توضیحات رو می بینند و این مشکل ایجاد نمی کنه؟
سلام
من الان يه سوال برام پيش اومده
توي اون فرم اوليه ثبت نام اگه عكسمون با معيارهاي اصلي همخوني نداشته باشه و حالا اگه برنده شده باشيم برامون مشكل پيش ميآيد
من فرم هاي دوم را نيز ايميل كردم و جواب ايميلشونم اومده و چيزي نگفتن به نظر شما زمان مصاحبه ايراد مي گيرن
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان:
(2013-05-22 ساعت 14:23)shlahni نوشته:  
(2013-05-18 ساعت 19:51)nooshin nasiri نوشته:  
(2013-05-18 ساعت 15:45)shlahni نوشته:  ممنون از همین حالا مکاتبه کنم یعنی قبل از فرستادن فرمها ؟ یا بعد از اون

ببینید تاریخ تولد قابل تصحیح هست...
شما لازم نیست توضیح بدید چرا این اشتباه ایجاد شده، فقط باید بگید که اشتباه کردید...
Dear Sir/Madam

Dear Sir / Madam
I regret to inform you that in preparing my application for the DV lottery, I made an error in converting my date of birth from the Iranian calender to the Christian calender.
I was not trying to get KCC to make any changes or corrections to the original data; The minor correction to my DOB has already been made in my DS-230 form which has already been submitted. I was only attempting to inform you of this fact.

Thanks & Best Regards

فقط به یاد داشته باشید تا آخر پروسه کاریتون باید با تاریخ تولد غلط با کی سی سی مکاتبه کنید...

Shlahni عزیز
کی سی سی به شما خواهد گفت که اطلاعات شما به کیس اضافه خواهد شدونمی تونن در فرم اولیه تغییری بدن
یکی از دوستان اطلاع داد که برای اشتباهات تولد که زیر 1 سال باشه تعهد نامه ای به شما داده می شه که شما باید امضا کنید مبنی بر اینکه قصد تقلب نداشتید واگر زمانی مشخص بشه که قصد تقلب داشتید در هر مرحله ای که باشید مهاجرتتون منتفی خواهد شد
موفق باشید

دوست عزیز شناسنامه من توضیحات داره راجع به تاریخ تولدم حالا اگر من بگم اشتباه بوده اونها تو سفارت ترجمه توضیحات رو می بینند و این مشکل ایجاد نمی کنه؟

shlahni عزیز
من متوجه نشدم که در شناسنامتون چه توضیحاتی نوشته شده
اما به دلیل این که بیشتر ایرانی ها به خاطر مدرسه تاریخ تولد واقعیشون با شناسنامه فرق داره این مشکل زیاد پیش میادمهم اینه که به Kcc اطلاع بدید که اشتباه کردیدفراموش نکنید نباید در رابطه با این که تاریخ تولدتون با شناسنامتون متفاوته صحبتی کنید
موفق باشید
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان:
سلام
خسته نباشید
من توی فرم ثبت نام تاریخ شروع تحصیل و فارغ التحصیلی رو اشتباه زدم
یکسال جابه جا زدم و اینکه پایان خدمتم رو هم همینطور
مصاحبه من 20 روز دیگه هست!!!
چه کنم؟
(2013-05-22 ساعت 16:33)farshadsh نوشته:  
(2013-05-22 ساعت 14:23)shlahni نوشته:  
(2013-05-18 ساعت 19:51)nooshin nasiri نوشته:  ببینید تاریخ تولد قابل تصحیح هست...
Dear Sir/Madam

Dear Sir / Madam

Thanks & Best Regards

Shlahni عزیز
موفق باشید

shlahni عزیز
من متوجه نشدم که در شناسنامتون چه توضیحاتی نوشته شده
اما به دلیل این که بیشتر ایرانی ها به خاطر مدرسه تاریخ تولد واقعیشون با شناسنامه فرق داره این مشکل زیاد پیش میادمهم اینه که به Kcc اطلاع بدید که اشتباه کردیدفراموش نکنید نباید در رابطه با این که تاریخ تولدتون با شناسنامتون متفاوته صحبتی کنید
موفق باشید

منظورم توضیح تصحیح تاریخ تولده یعنی در آخر شناسنامه این مورد گفته شده.
تشکر کنندگان: morvarid1364
(2013-05-19 ساعت 18:44)samywait نوشته:  سلام دوستان من فامیلم تو پاسپورت HOSSEIN BOR ثبت شده ولی من تو زمان ثبت نام فاصله بینشو نزاشتم. میشه راهنماییم کنید که چطوری باید این اشتباه رو درست کنم؟ من تو فرمهام درستش کردم ولی موقع ارسال فرمها به همون شکلی که زمان ثبت نام نوشته بودم بنویسم یا نه؟
منم همین مشکل رو داشتم. از تو تایپ های قبلی فهمیدم که اگر با همین مشخصات کسی ثبت نام کرده باشه تقلب حساب میشه. چون ممکنه فکر کنند که تو عمدا این کارو کردی که شانستو بالا ببری. بخاطر همین رفتم تو سایت اصلی و اطلاعاتم رو طبق پاسپورت زدم. گفتم اگر زد اطلاعات صحیح نمیباشد پس کس دیگه ای ثبت نام نکرده و با خیال راحت ادامه مراحل رو میرم ولی اگر نوشته بود شما انتخاب نشدید پس بیچاره میشم اگر ادامه بدم و شانسمو برا سالهای دیگه از دست میدم. وقتی اطلاعاتو زدم با کمال تعجب دیدم گفت قبولید و کیس نامبر خودمو داد. پس فهمیدم که اونا فاصله ها رو در نظر نمیگیرند. خیالتون راحت مشکلی نیست . میتونید شما هم تست کنید. موفق باشید
کیس نام: **69 2014AS0000- رویت قبولی: 11 می - ارسال فرمها: 27 می -دریافت تاییدیه: 5 جون -ابوظبی - 2 نفر- کارنت: آپریل- نامه دوم: 17 آپریل- مصاحبه : 5 جون. رویت درسیس 14 می. آپدیت : 5 جون هر دو ، 6 جون کیس اصلی. 15 جون با ایمیل. 30جون نفر دوم. 8 جولای هر دو. 6آگوست نفر اصلی. 28 آگوست هر دو

خدایا، نگاهم به دستهای توست. مرا مثل همیشه یاری کن.
تشکر کنندگان: sinamn ، samywait

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان