کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارها
(2013-05-18 ساعت 11:09)shlahni نوشته:  
(2013-05-17 ساعت 16:16)shlahni نوشته:  با عرض سلام .. هم من و هم همسرم تاریخ تولدمون در شناسنامه و پاسپورت با تاریخ تولد واقعیمون 3 ماه فرق داره و در فرم های ثبت نام تاریخ تولد واقعیمون رو ثبت کردیم Sad به نظرتون لازمه با KCC در مورد این اشتباه مکاتبه بکنیم یا فقط فرمهای بعدی رو درست وارد کنیم کافیه . ممنون .

تاریخ تولدهامون به خاطر مدرسه با تاریخ شناسنامه فرق داره و من اونی که تو ذهنم بوده پر کردم.باید براشون توضیح بدم؟

حتما باهاشون مكاتبه كنين و حواستون باشه اصلا راجع به موضوع زودتر گرفتن شناسنامه به خاطر رفتن به مدرسه حرفي نزنين.اين جور تخلفات از نظر اونا پذيرفتني نيست.شما فقط بگين كه اين اشتباهو انجام دادين و قصد اصلاح اون رو در فرم هاي ارساليتون دارين.اونا به شما ميگن چكار كنين و به نظر من و با توجه به سابقه هاي قبلي شدنيه.
موفق باشين.

(2013-05-18 ساعت 08:18)leila.m نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 16:07)pooya.n نوشته:  [quote='asalasali' pid='329619' dateline='1367753043']

در فرم اولیه ثبت نام همسرم اشتباه دیپلم ثبت شده در صورتی که او دیپلم ندارد لطفا راهنمایی کنید

برنده اصلي كيه ؟
داشتن حداقل مدرك ديپلم از اوجب واجبات هست.در عير اين صورت به مشكل جدي بر مي خورين.اگه برنده اصلي ايشونه و زدين ديپلم داره،حتما جنگي برين رديف كنين.
موفق باشين.

(2013-05-17 ساعت 14:57)ojee نوشته:  [quote='Danial_4139' pid='339101' dateline='1368782768']
[quote='ojee' pid='338813' dateline='1368739041']

هر کسی قبل از گرفتن پاس فرم پر کرده همین مشکلات رو داره منم همین مشکلات رو دارم ایمیل دادم KCC گفت اطلاعات درست رو از روی پاس تو فرم ها وارد کن .
پسلازم نیست دیگه ایمیل بزنم؟از روی پاس فرمو تکمیل کنم؟
ممنونم دوست گرامی

تمام اطلاعات فرم هاي ارسالي بايد بر اساس مشخصات پاسپورت شما با رعايت انطباق با ثبت نام الكترونيكي اوليه باشه.حالا اگر هر مشكل و مسئله و يا عدم انطباقي وجود داشته باشه بايد حتما با كي سي سي مكاتبه بشه.
موفق باشين.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، ojee
سلام دوستان.همسر من برنده لاتاری2014 هست.من و همسرم پزشک هستیم.اما به دلایلی نمی تونیم مدارکمون رو آزاد کنیم.توی فرمهای اولیه هم زدیم مدرک دکترا.الان خیلی استرس دارم لطفا بگید چه کار باید بکنیم.
تشکر کنندگان: KIMIA2005
(2013-05-17 ساعت 16:16)shlahni نوشته:  با عرض سلام .. هم من و هم همسرم تاریخ تولدمون در شناسنامه و پاسپورت با تاریخ تولد واقعیمون 3 ماه فرق داره و در فرم های ثبت نام تاریخ تولد واقعیمون رو ثبت کردیم Sad به نظرتون لازمه با KCC در مورد این اشتباه مکاتبه بکنیم یا فقط فرمهای بعدی رو درست وارد کنیم کافیه . ممنون .

تاریخ تولدهامون به خاطر مدرسه با تاریخ شناسنامه فرق داره و من اونی که تو ذهنم بوده پر کردم.باید براشون توضیح بدم؟

ممنون از همین حالا مکاتبه کنم یعنی قبل از فرستادن فرمها ؟ یا بعد از اون
تشکر کنندگان:
سلام
می خواستم اول تشکر کنم که این سایت مثل یک وکیل واقعا به ما کمک می کنه من فرم ها رو برای کی سی سی فرستادم اما من فامیلم پسوند داشت که حذف کردم اما تو فرم ننوشتم الان مدرک تحصیلیم و معافیتم با ان اسم هست چه کار کنم
ممنون
تشکر کنندگان:
(2013-05-18 ساعت 15:45)shlahni نوشته:  

ببینید تاریخ تولد قابل تصحیح هست...
شما لازم نیست توضیح بدید چرا این اشتباه ایجاد شده، فقط باید بگید که اشتباه کردید...
ترجیحا هم قبل از ارسال فرم ها این کار را انجام بدید...
نمونه ایمیل براتون میزارم... به خودتون هم ترس راه ندید...
اینم یک اشتباهه مثل همه اشتباهات قابل تصحیح عزیزم....
Dear Sir/Madam
Case Number : 2014AS000****
FIRSTNAME: ***
LASTNAME :***
Date of birth : x-y-198n
Foreign State Chargeability : IRAN

Dear Sir / Madam
I regret to inform you that in preparing my application for the DV lottery, I made an error in converting my date of birth from the Iranian calender to the Christian calender.
Thus my correct DOB is a/b/198n instead of x/y/198n.
I was not trying to get KCC to make any changes or corrections to the original data; The minor correction to my DOB has already been made in my DS-230 form which has already been submitted. I was only attempting to inform you of this fact.

Thanks & Best Regards

فقط به یاد داشته باشید تا آخر پروسه کاریتون باید با تاریخ تولد غلط با کی سی سی مکاتبه کنید...
كيس نامبر : 2013AS000087xx
دیدن قبولی: 2-May
ارسال مدارك:30- May ، پست TNT
مصاحبه: 4 تیر
دريافت ويزا: یک ضرب- 5تیر!
دريافت گرين كارت:
تشکر کنندگان: shlahni ، Danial_4139 ، powerb ، ojee
تاپیک مربوطه بسته شده،نمی دونم سوالم رو کجا مطرح کنم .
من تو لاتاری 2014 برنده شدم با CN: EU00035xxx
متولد یکی از کشورهای اروپایی هستم. اما تابعیتم ایرانی هستش . خواستم بپرسم حالا که ایران هستم اما با اروپا قرعه کشی شدم مشکلی واسم پیش نمیاد؟یاممکنه این موضوع واسم امتیاز مثبت محسوب بشه؟تاریخ مصاحبم حدودا چند ماه دیگه میشه؟می تونم به زبان فارسی مصاحبه شم ؟ خواهش می کنم زود جواب بدین لطفا. نگرانم .
تشکر کنندگان:
(2013-05-18 ساعت 03:39)love_everlife نوشته:  
(2013-05-17 ساعت 00:47)moon_rose نوشته:  
(2013-05-16 ساعت 23:59)love_everlife نوشته:  با سلام و عرض تبریک خدمت برندگان عزیز Smile
دوستان خواهش میکنم زود جواب بدید دارم کلافه میشم ... مخصوصا از دوستانی که همین مشکل منو داشتن و موفق شدن ویزا بگیرن ...
من تو فرم ثبت نام اولیه یادم نمیاد مدرک تحصیلی رو چی زدم Sad الان باید چی کار کنم ... ؟؟ با کی سی سی مکاتبه کنم جواب میدن؟
اگه ممکنه بهم بگین که چی باید براشون ایمیل کنم... خیلی استرس دارم .. لطفا راهنمایی کنید
دوست عزیز اگه پرینت ثبت نام رو ندارید کار خاصی نمی تونید بکنید ..این فرمها رو با حوصله و درست پر کنید و بفرستین شاید این شک شما به خاطر هیجان و استرس پیش اومده باشه که طبیعیه .انشالله که اینطوره .پارسال بعضی از دوستان 2013 (از جمله خود من) دچار اینجور تردیدها شده بودن.
خوب اگه اشتباه باشه چی کار باید بکنم ؟ اگه به کی سی سی ایمیل بدم درست میکنن ؟

ببینید خطاهایی خیلی مهم میشن در پروسه لاتاری که به یک نوع محاسبات اونها را بهم بزنن و یا از مصادیق تقلب به حساب بیان...
مثلا ثبت نکردن نام فرزند و یا اشتباه در انتخاب سهمیه منطقه...(حتما ریجکت میشه)
اشتباه در تاریخ تولد، چون یک شخص با تغییر تاریخ تولد با همون اطلاعات میتونه بارها ثبت نام کنه( فقط ایمیل بزنین و اطلاع بدید که اشتباه کردید و اونا چک میکنن که شما آیا بیشتر از یک بار ثبت نام کردید و قضیه حل میشه)
اشتباه در ثبت اطلاعات جزئی مثل مدارک تحصیلی، که در اکثر موارد شما اگر همون حداقل مدرک یعنی دیپلم را داشته باشی حله... فقط فرم ها را درست و صحیح پر کنید.

(2013-05-17 ساعت 21:20)sysmaster نوشته:  
(2013-05-17 ساعت 02:02)ojee نوشته:  مشکل دوم Sad
من روزثبت نام تاریخ تولدمو زدم xx-xx-1983 در صورتی که نمیدونستم بهمن ماه کبیسه نیست حالا که تو سایت میلادی میزنم میده 1384-xx-xx باید چیکار کنم؟

توی فرم ها از روی پاسپورت فعلی اونو پر کنید و وقت مصاحبه قبل از قسم به افیسر توضیح بدید.

شما لازم نیست توضیح بدید چرا این اشتباه ایجاد شده، فقط باید بگید که اشتباه کردید...
Dear Sir/Madam

Dear Sir / Madam
I regret to inform you that in preparing my application for the DV lottery, I made an error in converting my date of birth from the Iranian calender to the Christian calender.
I was not trying to get KCC to make any changes or corrections to the original data; The minor correction to my DOB has already been made in my DS-230 form which has already been submitted. I was only attempting to inform you of this fact.

Thanks & Best Regards

فقط به یاد داشته باشید تا آخر پروسه کاریتون باید با تاریخ تولد غلط با کی سی سی مکاتبه کنید...

در ضمن دوستان اگر اطلاعات صحیحی در مورد پروسه تصحیح اشتباهات ندارن خواهش میکنم نظر نگذارید، چون باعث میشید شانس برنده را از بین ببرید... در ثبت اشتباه تاریخ تولد حتما و حتما باید با کی سی سی مکاتبه بشه و از مواردی نیست که روز مصاحبه فقط به آفیسر گفته بشه...
دريافت گرين كارت:
تشکر کنندگان: shlahni ، ojee ، زری وحدتی ، EKAM
(2013-05-17 ساعت 14:57)ojee نوشته:  
(2013-05-17 ساعت 13:56)Danial_4139 نوشته:  
(2013-05-17 ساعت 01:47)ojee نوشته:  سلام خسته نباشید

من یه مشکلی پیدا کردم Sad روز ثبت نام لاتاری فامیلیمو نوشتم OJEEحالا که رفتم پاسپورت گرفتم توش نوشته OUJI حالا باید چیکار کنم تو فرم ها اونی که تو پاسپورت امده رو باید بنویسم؟ راهنمایی کنید

ممنونم

من روزثبت نام تاریخ تولدمو زدم xx-xx-1983 در صورتی که نمیدونستم بهمن ماه کبیسه نیست حالا که تو سایت میلادی میزنم میده 1984-xx-xx باید چیکار کنم؟

هر کسی قبل از گرفتن پاس فرم پر کرده همین مشکلات رو داره منم همین مشکلات رو دارم ایمیل دادم KCC گفت اطلاعات درست رو از روی پاس تو فرم ها وارد کن .
پسلازم نیست دیگه ایمیل بزنم؟از روی پاس فرمو تکمیل کنم؟
ممنونم دوست گرامی

ببینید دوستان در این پروسه هر کسی باید برای خودش ایمیل بزنه...
یکی ایمیل بزنه جای همه کسانی که این اشتباه را کردن حساب نمیشه!!!!
ایمیل بزنید و جوابشون را پرینت بگیرید و روز مصاحبه همراه با خودتون ببرید...
هرچند که اگر من بودم میرفتم و پاس را عوض میکردم...
در ضمن وقتی میرید پاس بگیرید ازتون میخوان اسپل نام و نام خانوادگی را تایید کنید! چرا اون موقع اسپل غلط را تایید کردید؟؟؟؟
دريافت گرين كارت:
تشکر کنندگان:
(2013-05-18 ساعت 19:51)nooshin nasiri نوشته:  

Dear Sir/Madam

Dear Sir / Madam

Thanks & Best Regards

ممنون دوست عزیز. مال همسرم رو هم باید اعلام کنم؟
تشکر کنندگان:
(2013-05-18 ساعت 19:56)fatima65 نوشته:  تاپیک مربوطه بسته شده،نمی دونم سوالم رو کجا مطرح کنم .
متولد یکی از کشورهای اروپایی هستم. اما تابعیتم ایرانی هستش . خواستم بپرسم حالا که ایران هستم اما با اروپا قرعه کشی شدم مشکلی واسم پیش نمیاد؟یاممکنه این موضوع واسم امتیاز مثبت محسوب بشه؟تاریخ مصاحبم حدودا چند ماه دیگه میشه؟می تونم به زبان فارسی مصاحبه شم ؟ خواهش می کنم زود جواب بدین لطفا. نگرانم .

شما مشکلتون خاصه، بهتره زنگ بزنید کی سی سی و یا با ایمیل ازشون سوال کنید. خودتون اروپا رو انتخاب کردید؟ چون معمولا کیس هایی که قاره های دیگه رو به اشتباه انتخاب می کنن، اونجوری که من در تالار خوندم ریجکت میشن!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ojee
(2013-05-18 ساعت 20:33)shlahni نوشته:  
(2013-05-18 ساعت 19:51)nooshin nasiri نوشته:  

Dear Sir/Madam

Dear Sir / Madam

Thanks & Best Regards

ممنون دوست عزیز. مال همسرم رو هم باید اعلام کنم؟

Shlahni عزیز
حتما باید در مورد خودتون وهمسرتون به کی سی سی اطلاع بدید
کی سی سی به شما خواهد گفت که اطلاعات شما به کیس اضافه خواهد شدونمی تونن در فرم اولیه تغییری بدن
یکی از دوستان اطلاع داد که برای اشتباهات تولد که زیر 1 سال باشه تعهد نامه ای به شما داده می شه که شما باید امضا کنید مبنی بر اینکه قصد تقلب نداشتید واگر زمانی مشخص بشه که قصد تقلب داشتید در هر مرحله ای که باشید مهاجرتتون منتفی خواهد شد
موفق باشید
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: shlahni
(2013-05-18 ساعت 19:56)fatima65 نوشته:  تاپیک مربوطه بسته شده،نمی دونم سوالم رو کجا مطرح کنم .

مشکلی نیست
تشکر کنندگان:
(2013-05-18 ساعت 21:00)ojee نوشته:  
(2013-05-18 ساعت 20:01)nooshin nasiri نوشته:  
(2013-05-18 ساعت 03:39)love_everlife نوشته:  
(2013-05-17 ساعت 00:47)moon_rose نوشته:  
(2013-05-16 ساعت 23:59)love_everlife نوشته:  با سلام و عرض تبریک خدمت برندگان عزیز Smile
دوستان خواهش میکنم زود جواب بدید دارم کلافه میشم ... مخصوصا از دوستانی که همین مشکل منو داشتن و موفق شدن ویزا بگیرن ...
من تو فرم ثبت نام اولیه یادم نمیاد مدرک تحصیلی رو چی زدم Sad الان باید چی کار کنم ... ؟؟ با کی سی سی مکاتبه کنم جواب میدن؟
اگه ممکنه بهم بگین که چی باید براشون ایمیل کنم... خیلی استرس دارم .. لطفا راهنمایی کنید
دوست عزیز اگه پرینت ثبت نام رو ندارید کار خاصی نمی تونید بکنید ..این فرمها رو با حوصله و درست پر کنید و بفرستین شاید این شک شما به خاطر هیجان و استرس پیش اومده باشه که طبیعیه .انشالله که اینطوره .پارسال بعضی از دوستان 2013 (از جمله خود من) دچار اینجور تردیدها شده بودن.
خوب اگه اشتباه باشه چی کار باید بکنم ؟ اگه به کی سی سی ایمیل بدم درست میکنن ؟

ببینید خطاهایی خیلی مهم میشن در پروسه لاتاری که به یک نوع محاسبات اونها را بهم بزنن و یا از مصادیق تقلب به حساب بیان...
مثلا ثبت نکردن نام فرزند و یا اشتباه در انتخاب سهمیه منطقه...(حتما ریجکت میشه)
اشتباه در تاریخ تولد، چون یک شخص با تغییر تاریخ تولد با همون اطلاعات میتونه بارها ثبت نام کنه( فقط ایمیل بزنین و اطلاع بدید که اشتباه کردید و اونا چک میکنن که شما آیا بیشتر از یک بار ثبت نام کردید و قضیه حل میشه)
اشتباه در ثبت اطلاعات جزئی مثل مدارک تحصیلی، که در اکثر موارد شما اگر همون حداقل مدرک یعنی دیپلم را داشته باشی حله... فقط فرم ها را درست و صحیح پر کنید.

(2013-05-17 ساعت 21:20)sysmaster نوشته:  
من روزثبت نام تاریخ تولدمو زدم xx-xx-1983 در صورتی که نمیدونستم بهمن ماه کبیسه نیست حالا که تو سایت میلادی میزنم میده 1384-xx-xx باید چیکار کنم؟

توی فرم ها از روی پاسپورت فعلی اونو پر کنید و وقت مصاحبه قبل از قسم به افیسر توضیح بدید.

Dear Sir/Madam

Dear Sir / Madam

Thanks & Best Regards

در ضمن دوستان اگر اطلاعات صحیحی در مورد پروسه تصحیح اشتباهات ندارن خواهش میکنم نظر نگذارید، چون باعث میشید شانس برنده را از بین ببرید... در ثبت اشتباه تاریخ تولد حتما و حتما باید با کی سی سی مکاتبه بشه و از مواردی نیست که روز مصاحبه فقط به آفیسر گفته بشه...

مرسی دوست عزیز
فقط باید تاریخ تولد اشتباهمو اول بنویسم بعد از لست نیم؟

بله...
همیشه با تاریخ تولد اشتباه باید مکاتباتتون را انجام بدید... اما فرم ها را با تاریخ تولد صحیح پر کنید...
دريافت گرين كارت:
تشکر کنندگان: ojee
سلام دوستان من فامیلم تو پاسپورت HOSSEIN BOR ثبت شده ولی من تو زمان ثبت نام فاصله بینشو نزاشتم. میشه راهنماییم کنید که چطوری باید این اشتباه رو درست کنم؟ من تو فرمهام درستش کردم ولی موقع ارسال فرمها به همون شکلی که زمان ثبت نام نوشته بودم بنویسم یا نه؟
2014AS000017XX, Abudhabi
, [font=Impact]تاریخ دریافت ویزا 2 اکتبر 2014، تاریخ ورود 1 مارچ 2014 واشنگتن دی سی[/font]
تشکر کنندگان:
[quote='sinamn' pid='340763' dateline='1368966292']
[quote]
من میخوام این متن نامه رو با جیمیل بفرستم فرمت خواستی داره یا همین طوری تایپ کنم؟ اخه تو جیمیل بولد ندارهSad
فقط یادتون باشه اون بالا سمت راست حتما مشخصات کیس خودتون با شرایطی که اونا می خوان رو بنویسین.
موفق باشین.

[quote='samywait' pid='340810' dateline='1368972891']
سلام دوستان من فامیلم تو پاسپورت HOSSEIN BOR ثبت شده ولی من تو زمان ثبت نام فاصله بینشو نزاشتم. میشه راهنماییم کنید که چطوری باید این اشتباه رو درست کنم؟ من تو فرمهام درستش کردم ولی موقع ارسال فرمها به همون شکلی که زمان ثبت نام نوشته بودم بنویسم یا نه؟
[/quote]

باهاشون مکاتبه کن.فرم هارو بر اساس مشخصات پاسپورتی خودتون پر کنین.ولی برای مکاتبه حتما با اون اسمی که برنده شدین بهشون نامه بزنین.نگران نباشین.مشکل خاصی نیست.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: samywait ، lilac ، farshadsh ، ojee

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان