کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشکل سربازی و اجازه خروج از کشور
سلام دوستان بين دو بار مجوز خروج از نظام وظيفه چقدر زمان بايد بگذره شنيدم هر ترم دانشگاه يه بار ميشه رفت
لطفا اگه اصلاع داريد راهنمايي كنيد
شماره كيس:2014000071xx،ویزای یک ضرب.فلوریداCoolانجمن معماران مهاجرسرا&هنرسینمادر امریکا
"اگر صخره در
مسیر رود نبود،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد "

تشکر کنندگان: danial91 ، noobnoobi
(2014-03-29 ساعت 04:49)kamix نوشته:  سلام دوستان بين دو بار مجوز خروج از نظام وظيفه چقدر زمان بايد بگذره شنيدم هر ترم دانشگاه يه بار ميشه رفت
لطفا اگه اصلاع داريد راهنمايي كنيد

نظرتو به سایت نظام وظیفه جلب میکنم که میگه:

11- آيا صدور مجوز خروج براي دانشجويان از سوي وظيفه عمومي محدوديت دارد؟

خير صدور مجوز خروج در هر ترم تحصيلي از نظر وظيفه عمومي هيچ محدوديتي ندارد.
http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&site...pageid=520
تشکر کنندگان: noobnoobi ، hamid_fs3 ، 5ina
(2014-04-05 ساعت 13:21)reza ali3242 نوشته:  Inam az vaz eyate ma: madare man lottory emsalo bord baraye mosahebe ham raftim aboozabi va mosahebe shodim oonja barge aabi gereftim va fbi check khordim va faghat esme babam tooye barge aabi bood va ba majike zard rangi shode bood choon sarbazi rafte boode babam check khord vali mamanam khane dare officeram be man o mamanam nagoft ke age mikhayiid visatoono bedam va too sitam 4 ta case too proce hast oonja ham ke boodim oon aghayii ke maroo bord goft shoma mitoonid begirid bade eyde biyayid begirid hala mano mamanam mitoonim begirim ?man khodam 17 saalam bishtar nist va 3 mah dg mamnoo ol khorooj misham

دوست عزیز اولا سوالت رو نباید اینجا مطرح میکردی!!!
ثانیا چرا فینگیلیش تایپ کردی برخلاق قوانین فروم هستش و چشممون در اومد تا خوندیم
خدمتت بگم که لابد یه چیزی بوده که آفیسر به شما این پیشنهاد رو داده. بنابراین به حرف اون آقا توجه نکن. بله سالهای پیش کسانی بودند مثل همین 2013 که اعضایی از خانواده گرفتن و مابقی کلیرنس خوردند. البته آفیسر به اونها گفته بوده که میتونید صبر کنید همگیتون ویزا بگیرید و یا اونایی که مشکلی ندارن میتونن ویزا رو بگیرن و برن. ولی در مورد شما آفیسر بهتون چیزی نگفته. پس کمی صبر کنید و سعی کنید بوسیله ایمیل با سفارت در ارتباط باشید
تشکر کنندگان: 5ina ، 90173092 ، noobnoobi ، peidaye penhan
درود بر بچه های مشمول دانشجو Smile
دوستان کسی دیگری هم بوده که تجربه تازه ای بعد از دریافت ویزای یکضرب و بازگشت به ایران را داشته باشه؟؟؟
برای اقدام جهت پس گرفتن وثیقه ،متصدی سازمان نظام وظیفه درمورد ویزای توی پاستون سوالی نپرسیده یا به اصطلاح سین جیمتون نکرده ؟؟
تشکر کنندگان: noobnoobi ، 5ina ، peidaye penhan
سلام من تا قبل از شهریور دارم از ایران می رم 10 روز قبل از اینکه 18 سالم بشه می خواستم بگم تو فرودگاه ایران جلو ی من رو نمی گیرن ؟
و اگه برم و اونجا بمونم می تونم به ایران سفر کنم و یا اگر سفر کنم دیگه اجازه ی خروح ندارم؟
تشکر کنندگان: noobnoobi ، peidaye penhan
(2014-04-12 ساعت 16:45)parham1373 نوشته:  سلام من تا قبل از شهریور دارم از ایران می رم 10 روز قبل از اینکه 18 سالم بشه می خواستم بگم تو فرودگاه ایران جلو ی من رو نمی گیرن ؟
و اگه برم و اونجا بمونم می تونم به ایران سفر کنم و یا اگر سفر کنم دیگه اجازه ی خروح ندارم؟

طبق قانون شما 1 روز هم غیبت داشته باشین بهتون اجازه خروج نمیدن.
اگه قصد بازگشت دارین یه دانشگاهی چیزی ثبت نام کنید که معافیت تحصیلی رو داشته باشین.
پیشنهاد میکنم برای اطلاعات بیشتر به این لینک که از سایت خود نظام وظیفست مراجعه کنید.
شماره کیس :2014AS55XX/سفارت:ایروان/1 نفر
رؤيت قبولی :May 1/ ارسال فرمها:4 July/تایید: 12 July
کارنت : March 7/نامه دوم:18 March
دریافت ویزا: 7 May یه ضرب
ورود به آمریکا: 10 May
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان: mtcanada ، parham1373 ، 5ina ، peidaye penhan
این فیش که 15 ملیون ریختم به حساب نظام وظیفه،قبلا از اینکه بدم بهشون بدم برای ترجمه؟
2014AS60XX/کیس 1نفر/ مصاحبه ایروان 13 May/برگه آبیCool
تشکر کنندگان: noobnoobi
(2014-04-16 ساعت 16:29)min@ نوشته:  این فیش که 15 ملیون ریختم به حساب نظام وظیفه،قبلا از اینکه بدم بهشون بدم برای ترجمه؟

هم فیش و هم فرمی که میدن بهتون تا بانک تایید کنه پول ریخته.
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان: aghaghia ، 5ina ، peidaye penhan ، yasejavan
(2014-04-16 ساعت 18:36)noobnoobi نوشته:  
(2014-04-16 ساعت 16:29)min@ نوشته:  این فیش که 15 ملیون ریختم به حساب نظام وظیفه،قبلا از اینکه بدم بهشون بدم برای ترجمه؟

فرم ندادن که. فقط فیش بود Sad
تشکر کنندگان:
(2014-04-17 ساعت 09:34)min@ نوشته:  

دوست عزیز یک فروم معرفی نامه از مرکز وظیفه عمومی تهران جهت سپردن وجه الضامن خروج از کشور به شما داده میشه .(عینا چیزی که به من دادن اینو نوشته)
اون رو ترجمه کنین با فیشی پولی که از حسابتون به حساب قوامین میریزن.
موفق باشین
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان: hamid_fs3
(2014-04-17 ساعت 18:38)noobnoobi نوشته:  

دوست عزیز یک فروم معرفی نامه از مرکز وظیفه عمومی تهران جهت سپردن وجه الضامن خروج از کشور به شما داده میشه .(عینا چیزی که به من دادن اینو نوشته)
موفق باشین

به من فرم ندادن، فقط شماره حساب داد گفت برو پول و بریز فیش و بیار
تشکر کنندگان:
(2014-04-17 ساعت 19:23)min@ نوشته:  
(2014-04-17 ساعت 18:38)noobnoobi نوشته:  

موفق باشین

به من فرم ندادن، فقط شماره حساب داد گفت برو پول و بریز فیش و بیار
شما تهران تشریف دارین؟(شاید شهرستان ها روند متفاوت باشه)
در هر صورت همون فیش پرداختی رو که بعد از پرداخت میبرین تحویل بدین قبلش اسکن کنید بعد تحویل باجه افسر بدین تا بتونین ترجمه کنید.
افسر های سفارت باید متوجه بشن که شما قانونی از ایران خارج شدین و همون فیش کافی هست.
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان: min@
سلام دوستان
یه سوال
اگه خدا خواست و ویزامون اومد باید بریم دوبی بگیریم.من دانشجو هستم.
به نظرتون اگه یه آزمون ثبت نام کنم دوبی و با وثیقه نیمه علمی برم دوبی از اونجا هم آمریکا بهتره؟
یه کار دیگه هم میشه کرد.میشه برم دوبی و برگردم با وثیقه 15 ملیونی و بعد دوباره با 8 ملیونی برم دبی و بعدش آمریکا.
سوالم اینه که آیا مامور فرودگاه با دیدن ویزای آمریکا تو پاس من گیر نمیده که دارم با 8 ملیون میرم دوبی؟
سفارت ابوظبی/مصاحبه 15 نوامبر/3نفر/کلیرنس خوردیم/ کلیر شدیم 29 may دریافت ویزا = june // مقصد: مریلند
سفرنامه من
تشکر کنندگان:
(2014-04-19 ساعت 18:05)farnama نوشته:  سلام دوستان
یه سوال
به نظرتون اگه یه آزمون ثبت نام کنم دوبی و با وثیقه نیمه علمی برم دوبی از اونجا هم آمریکا بهتره؟
یه کار دیگه هم میشه کرد.میشه برم دوبی و برگردم با وثیقه 15 ملیونی و بعد دوباره با 8 ملیونی برم دبی و بعدش آمریکا.
سوالم اینه که آیا مامور فرودگاه با دیدن ویزای آمریکا تو پاس من گیر نمیده که دارم با 8 ملیون میرم دوبی؟

بله میتونین نیمه علمی هم تشریف ببرین.
در مورد گیر دادن مامور فرودگاه به ویزای مهاجرتی هیچ قانونی وجود نداره ولی از اونجا که قانون ثابتی نیست خیلی ها ریسک نمیکنن و از همونجا میرن ولی 2-3 تا از دوستان تو همین فروم با ویزای آمریکا اومدن و بدون مشکل برگشتن.
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان: محبت
(2014-04-19 ساعت 22:23)noobnoobi نوشته:  
(2014-04-19 ساعت 18:05)farnama نوشته:  سلام دوستان
یه سوال

بله میتونین نیمه علمی هم تشریف ببرین.
در مورد گیر دادن مامور فرودگاه به ویزای مهاجرتی هیچ قانونی وجود نداره ولی از اونجا که قانون ثابتی نیست خیلی ها ریسک نمیکنن و از همونجا میرن ولی 2-3 تا از دوستان تو همین فروم با ویزای آمریکا اومدن و بدون مشکل برگشتن.

مرسی
سر ضرب رفتن سخته.باید برگردم یه سری چیزامو بفروشم
واسه نیمه علمی میدونید چطوری میشه اقدام کرد.ازمون زو که دبی ثبت نام میکنم
یه سوال دیگه اومدیم و نزاشتن برم چون ویزای امریکا خورده تو گذرنامم.اگه قا چ.ا.قی برم دوبی.مشکلی به وجود میاد؟
سفارت ابوظبی/مصاحبه 15 نوامبر/3نفر/کلیرنس خوردیم/ کلیر شدیم 29 may دریافت ویزا = june // مقصد: مریلند
سفرنامه من
تشکر کنندگان: noobnoobi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان