کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشکل سربازی و اجازه خروج از کشور
(2014-04-20 ساعت 13:00)azadeh2014 نوشته:  سلام دوستان؛ برای خروج از کشور دانش آموزی که سال سوم دبیرستان تموم کرده(فکر کنم دیپلمه حساب میشه) وثیقه لازمه ؟

تا زیر ۱۸ سال وثیقه نمیخاد
سفارت ابوظبی/مصاحبه 15 نوامبر/3نفر/کلیرنس خوردیم/ کلیر شدیم 29 may دریافت ویزا = june // مقصد: مریلند
سفرنامه من
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، 5ina ، noobnoobi
دوستان یکی چیزی بگه!
می شه با ویزای زیارتی رفت عراق، بعدشم به ترکیه و دیگه برنگشت.
آخه وثیفه زیارتی شده دو ملیون.
تشکر کنندگان: noobnoobi
اگه کسی دوران خدمتش به صورت امریه برای سازمان انرژی اتمی باشه مشکلی براش پیش میاد؟
ممکن بهش کلیرنس ندن؟
تشکر کنندگان:
(2014-04-23 ساعت 12:10)hamid_f نوشته:  اگه کسی دوران خدمتش به صورت امریه برای سازمان انرژی اتمی باشه مشکلی براش پیش میاد؟
ممکن بهش کلیرنس ندن؟
95 درصد کسایی که سربازی رفتن کلیرنس میخورن.
شماره کیس :2014AS55XX/سفارت:ایروان/1 نفر
رؤيت قبولی :May 1/ ارسال فرمها:4 July/تایید: 12 July
کارنت : March 7/نامه دوم:18 March
دریافت ویزا: 7 May یه ضرب
ورود به آمریکا: 10 May
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان: storagemeter
سلام دوستان غير از برگ وثيقه ديگه چه برگي و بايد اسكن و ترجمه كرد؟
شماره كيس:2014000071xx،ویزای یک ضرب.فلوریداCoolانجمن معماران مهاجرسرا&هنرسینمادر امریکا
"اگر صخره در
مسیر رود نبود،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد "

تشکر کنندگان:
(2014-04-22 ساعت 18:10)Sohrabearia نوشته:  دوستان یکی چیزی بگه!

ادمین جان شما لا اقل یه جوابی به این سوال بده.
تشکر کنندگان:
(2014-04-24 ساعت 16:44)Sohrabearia نوشته:  

ادمین جان شما لا اقل یه جوابی به این سوال بده.

دوست عزیز، متاسفانه من اطلاعی در این باره ندارم، آقایون باید جواب سوال شما رو بدن!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
سلام دوستان

من سال ۲۰۰۵ با وثیقه ۵ میلیونی به عنوان سفر علمی‌ از کشور خارج شدم. تو این سالها ۳ بار با مهری که از کنسولگری ایران گرفتم تونستم بیام ایران و برگردم.حالا من فیش ۵ میلیونی را گم کردم و بانک قوامین هم نداره که به من بده. حالا موندم تو سفارت اگر از من مدرکی‌ به عنوان وضعیت خدمت سربازی بخوان که ارایه بدم چه کار کنم!!

در ضمن من تو این ۹ سال در کشوری بودم که اقامت دائم نمیده و من شهروند ایرانی‌ هستم. ممنون میشم اگر کسی‌ تجربه یا نظری داره کمکم کنه.
تشکر کنندگان: noobnoobi ، pari pariaaa
(2014-02-23 ساعت 14:59)mohammad19911991 نوشته:  
(2014-02-23 ساعت 13:16)mohammad69 نوشته:  سلام به همگی
بچه ها من برای گرفتن اجازه خروج از کشور برای تافل در ابوظبی ثبت نام کردم که بدم به دانشگاه تا اجازه خروج با عنوان سفر نیمه علمی بدن بهم که وثیقش کمتر بشه (8 میلیون)

اگر نامه دانشگاه رو ببرم نظام وظیفه تا برام سفر نیمه علمی ثبت کنن اونا بهم گیر نمی دن که چرا تافل می خوای بری ابوظبی و اینجا نمی دی؟؟؟

ممکنه بهم اجازه خروج ندن؟؟؟

کسی تجربه ای داشته یا دیده کسی بتونه بدون دردسر با ثبت نام در تافل اجازه خروج بگیره و بتونه از کشور خارج بشه؟؟

مقطع من تحصیلات تکمیلی دانشجوی ارشد

سلام
ای کاش قبل از اینکه ثبت نام میکردین توی سایت میگفتین،
من به شخصه GRE ثبت نام کردم، چون تافل به وفور در ایران برگزار میشه، و هزینه ثبت نامش هم گرون تر هست، ولی فکر نمیکنم جای نگرانی باشه با همین ادمیشن اقدام کنید،
چند صفحه قبل رو هم اگه میخوندی بد نبود ، چون اینا رو دوستان توضیح دادن،

با نامه (نیمه علمی) خروج از کشور و ادمیشن امتحانتون باید سازمان مرکزی تشریف ببرید اما نه اون ساختمان اصلی، شعبه معاونت دانشگاه آزاد ، که الان دقیق یادم نمونده ، فکر کنم گلستان هشتم انتهای خیابون بود ،
اونجا که رفتین علت مراجعه رو بگین راهنماییتون میکنن، یه 2 هزار تومان ناقابل هم باید به حساب بانک ملی دانشگاه آزاد واریز کنین که شماره حساب رو هم خوشون بتون میدن،
بعد از تموم شدن کاراتون با نامه ی مهر و موم و امضا شدتون برید نظام وظیفه
و در کل کار مشکلی نیست و سر جمع 10 دقیقه هم طول نمیکشه، کسی هم شما رو سیم جیم نمکینه، خیالتون راحت ...
موفق باشید

دوست عزيز آزمون gre تاريخ ماه بعد و اعلام نكرده تا ماه آپريل اعلام كرده چه جوري ثبت نام كنيم كه نزديك تاريخ مصاحبه باشه؟
شماره كيس:2014000071xx،ویزای یک ضرب.فلوریداCoolانجمن معماران مهاجرسرا&هنرسینمادر امریکا
"اگر صخره در
مسیر رود نبود،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد "

تشکر کنندگان: noobnoobi ، yasejavan

سلام
آره میشه همین کار رو کرد..
میتونی حتی بری عراق و از همونجا هم بلیط امریکا رو بگیری..مثلا QATAR Airways
شماره کیس : 2014AS0049$$ / تاریخ رویت قبولی: 1 می 2013
کنسولگری:آنکارا بود شدش ابوظبی / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر
ارسال فرمهای سری اول: 27 می / کارنت شدن کیس: مارچ 2013
مصاحبه: 14 آوریل و ویزای یکضرب

(2014-03-29 ساعت 04:49)kamix نوشته:  سلام دوستان بين دو بار مجوز خروج از نظام وظيفه چقدر زمان بايد بگذره شنيدم هر ترم دانشگاه يه بار ميشه رفت
لطفا اگه اصلاع داريد راهنمايي كنيد

من آخرین بار که پرسیدم از نظام وظیفه..به من گفتن هروقت از طرف دانشگاهت نامه آوردی برو وثیقه بزار و اونوقت میتونی خروج کنی..محدودیت نداره

منم رفتم وثیقه خودم رو پس گرفتم به ویزای توی پاسپورت هم توجهی نکرد و پولم رو داد..وقتی پرسیدم یک ویزای دیگه توی پاسپورتم هست..گفت اگه ورود و خروج به اون کشور داشتی اونم بدون اجازه,اونوقت ممنوع الخروج میشدی..ولی الان نخیر

تشکر کنندگان: noobnoobi ، gholamrezaei ، yasejavan ، lighthouse
درود بر همگی Smile
دوستان همانطور که می دونید من هفته پیش ویزای یکضرب گرفتم و با ویزای خوشگل امریکا هم اومدم ایران Smile
امروز هم برای پس گرفتن وثیقم رفتم نظام وظیفه که خدارو شکر هیچ مشکلی پیش نیومد و اصلا صفحات پاسپورتمو نگاه هم نکرد و هیچ سوالی هم نپرسید.
فقط صفحه اول پاسپورتم که مشخصاتم بود و صفحه آخر که مهر ورود و خروج فرودگاه امام بود را نگاه کرد بعدشم گفت هفته دیگه وثیقتون به حسابتون ریخته می شه. Wink

ان شاالله بزودی سفرنامه ام را هم می نویسم تا دوستان بیشتر در جریان مسائل پیش آمده قرار بگیرند.

از این به بعد هرکسی پرسید کسی بوده که با ویزای خوشگل امریکا اومده باشه ایران می تونید بگید بله محمد کانادایی Smile Wink

اصلا نگران نباشید همانطور که قبلا هم گفته بودم تا مهر ورود و خروج کشوری که براش اجازه خروج نگرفته باشید تو پاسپورتتون نباشه نمی تونن گیری بدن.
اجازه خروجمم بصورت سفر نیمه علمی ودیعه 8 میلیوت تومانی بود.

سفرنامه بزودی ...
Smile
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، aghaghia ، noobnoobi ، hamid_fs3 ، pari pariaaa ، behdist ، 5ina ، yasejavan ، lighthouse
ممنونم دوست عزیز. ولی کسی هم تا حالا این کارا کرده و یا اینکه با توجه به قوانین می فرمایید؟
با زیارتی میشه رفت بعد پیچید ایا ؟ عراق ...اونم زمینی ؟

وقتی که غورباقه ها هفتیرکشن بهم حق انقدر زود پیر بشم......امان از روزی که دو زاریم پیش خودش فک کنه تراوله  Wink            ///////      سایه ها همیشه دروغ میگن!     //////

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان