کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
دوست عزیز این لینک رو امتحان کنید ، منظورم لینک دومی هست که خودتون هم گذاشتین و این که بد نیست تلفن هم بزنید، در ضمن شما باید زودتر اقدام میکردید...
http://www.abudhabiivo.net/ivocontactus1.aspx
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: arshia_danesh ، Saeedv13 ، amin arefi
(2014-02-02 ساعت 04:29)aghaghia نوشته:  دوست عزیز این لینک رو امتحان کنید ، منظورم لینک دومی هست که خودتون هم گذاشتین و این که بد نیست تلفن هم بزنید، در ضمن شما باید زودتر اقدام میکردید...

خانم aghaghia ممنونم از جوابتون فکر نمیکردم کسی جوابمو بده الان والا من قرار نبود نرم توضیح دادم خدمتتون من مشکلم این مبلغ تمکن مالیه که یکی از دوستام قول داده بود بهم میرسونه که نرسوند . وگرنه اصلا قصد عقب انداختن مصاحبه نداشتم اینم که تا حالا صبر کردم گفتم شاید تا لحظه آخر ردیف شه . اینقدر این لاتاری اعصابم رو خورد کرده تا حالا ولا به خدا تا حالا چند بار بیخیال رفتن شدم کلا بهر حال..

من زبانم خیلی خوب نیست وگرنه تا حالا صد باز تماس گرفته بودم اما سئوال پرسیدم که مطمئن بشم که چیه داستان سفارت ابوظبی فکر میکنم امسال فرق کرده قسمت Contact us سایت

امکان داره سئوال دومم رو هم جواب بدین ممنونتون میشم
2014AS000034XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: December 18| مصاحبه: February 11 | کلیر: -- | ویزا: -- | ورود به آمریکا: *
تشکر کنندگان:
(2014-02-02 ساعت 05:10)arshia_danesh نوشته:  
(2014-02-02 ساعت 04:29)aghaghia نوشته:  دوست عزیز این لینک رو امتحان کنید ، منظورم لینک دومی هست که خودتون هم گذاشتین و این که بد نیست تلفن هم بزنید، در ضمن شما باید زودتر اقدام میکردید...

خانم aghaghia ممنونم از جوابتون فکر نمیکردم کسی جوابمو بده الان والا من قرار نبود نرم توضیح دادم خدمتتون من مشکلم این مبلغ تمکن مالیه که یکی از دوستام قول داده بود بهم میرسونه که نرسوند . وگرنه اصلا قصد عقب انداختن مصاحبه نداشتم اینم که تا حالا صبر کردم گفتم شاید تا لحظه آخر ردیف شه . اینقدر این لاتاری اعصابم رو خورد کرده تا حالا ولا به خدا تا حالا چند بار بیخیال رفتن شدم کلا بهر حال..

من زبانم خیلی خوب نیست وگرنه تا حالا صد باز تماس گرفته بودم اما سئوال پرسیدم که مطمئن بشم که چیه داستان سفارت ابوظبی فکر میکنم امسال فرق کرده قسمت Contact us سایت

امکان داره سئوال دومم رو هم جواب بدین ممنونتون میشم

باید از یک نفر که زبانش خوبه کمک بگیرید مثلا دوست یا یه مدرس زبان!
از همون لینک هم استفاده کنید به نظرم جواب میدن وگرنه گزینه I have a another question رو قرار نمیدادن...
بله میتونید تغییر بدید بستگی به برنامه کاری سفارت ارمنستان داره، حدود 2 تا 4 ماه ممکنه طول بکشه...
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: arshia_danesh
سلام دوستان

تاریخ مصاحبه ی من برای 13 فوریه ست شده بود که Ankara-Consular-Public-MB بهم ایمیل زد و گفت که:

This is in relation to your immigrant visa file which is scheduled for an interview at the US Embassy, Ankara on 13-FEB-2014 at 08:50 AM by the Kentucky Consular Center. We would like to inform you that we needed to reschedule your immigrant visa interview to 24-FEB-2014 at 08:50 AM. This letter is to serve as your new appointment letter

منم خواستم ازشون که تاریخ رو عوض کنم چون تو اون هفته نمی تونستم برم، اونا جواب دادن که:

Dear Sir,

The best possible date is March 3rd , 2014 at 08:40.

Yours sincerely,

منم گفتم باشه همین رو ست کنین، جواب دادن که :

We are pleased to confirm you the date of your appointment March 3rd , 2014 at 08:40 for your interview

ولی الان نگرانم چون تاریخ نامه هنوز عوض نشده، باهاشون هم مذاکره کردم ولی هنوز جواب ندادن، یعنی واسم مشکلی پیش نمیاد؟

لطفا کمکم کنید،
مرسی
تشکر کنندگان:
(2014-02-02 ساعت 11:29)fontana نوشته:  سلام دوستان

تاریخ مصاحبه ی من برای 13 فوریه ست شده بود که Ankara-Consular-Public-MB بهم ایمیل زد و گفت که:

This is in relation to your immigrant visa file which is scheduled for an interview at the US Embassy, Ankara on 13-FEB-2014 at 08:50 AM by the Kentucky Consular Center. We would like to inform you that we needed to reschedule your immigrant visa interview to 24-FEB-2014 at 08:50 AM. This letter is to serve as your new appointment letter

منم خواستم ازشون که تاریخ رو عوض کنم چون تو اون هفته نمی تونستم برم، اونا جواب دادن که:

Dear Sir,

Yours sincerely,

We are pleased to confirm you the date of your appointment March 3rd , 2014 at 08:40 for your interview

ولی الان نگرانم چون تاریخ نامه هنوز عوض نشده، باهاشون هم مذاکره کردم ولی هنوز جواب ندادن، یعنی واسم مشکلی پیش نمیاد؟

لطفا کمکم کنید،
مرسی

نامه دوم در سایت دیگه تغییر نمیکنه و خودشون هم در ایمیل گفتن که این نامه به مثابه نامه دوم و یا نامه قرار مصاحبه میمونه (قسمت قرمز رنگ) پس همینو پرینت بگیرین و روز مصاحبه با خودتون داشته باشید....
پ.ن. دوستانی که زمان مصاحبه و یا مکان مصاحبه رو بعد از کارنت شدن و یا دریافت نامه دوم عوض می کنند یا خود سفارت عوض میکنه نامه شما در سایت تغیری نمیکنه چون از طرف کی سی سی هست و لی این مکاتبات با سفارت هست که نمیتونن نامه دوم شما رو تغییر بدن پس همون ایمیل کافیه!
تشکر کنندگان: arshia_danesh ، Saeedv13 ، آلیس-1980
(2014-02-02 ساعت 16:38)aghaghia نوشته:  
(2014-02-02 ساعت 11:29)fontana نوشته:  سلام دوستان

Dear Sir,

Yours sincerely,

لطفا کمکم کنید،
مرسی

نامه دوم در سایت دیگه تغییر نمیکنه و خودشون هم در ایمیل گفتن که این نامه به مثابه نامه دوم و یا نامه قرار مصاحبه میمونه (قسمت قرمز رنگ) پس همینو پرینت بگیرین و روز مصاحبه با خودتون داشته باشید....
پ.ن. دوستانی که زمان مصاحبه و یا مکان مصاحبه رو بعد از کارنت شدن و یا دریافت نامه دوم عوض می کنند یا خود سفارت عوض میکنه نامه شما در سایت تغیری نمیکنه چون از طرف کی سی سی هست و لی این مکاتبات با سفارت هست که نمیتونن نامه دوم شما رو تغییر بدن پس همون ایمیل کافیه!

مرسی دوست عزیز

با توجه به این مکاتبات روز مصاحبه ی بنده چه تاریخیه؟

خیلی ممنون واسه کمکت
تشکر کنندگان:
(2014-02-02 ساعت 17:31)fontana نوشته:  سلام دوستان

با توجه به این مکاتبات روز مصاحبه ی بنده چه تاریخیه؟

خیلی ممنون واسه کمکت

اخرین جواب که دادن براتون رنگی کردم، سوم مارچ ساعت هشت و چهل دقیقه...
تشکر کنندگان:
مصاحبه من 11 فوریه 2014 بود اما الان یه ایمیل اومده واسم به متن زیر
Dear Applicant,
Please be advised that your appointment for Immigrant Visa (DV 2014) Interview has been rescheduled to February 20, 2014. Thanks
Thank you,
Communication Unit
Consular Section
US Embassy Abu Dhabi
abudhabiiv@state.gov
/NK
This email is UNCLASSIFIED.
یعنی مصاحبم 9 روز افتاده عقب؟اعتماد کنم به این ایمیل؟لطفا راهنمایی کنید
تشکر کنندگان: ojee
(2014-02-03 ساعت 13:02)najmekazeminejad نوشته:  مصاحبه من 11 فوریه 2014 بود اما الان یه ایمیل اومده واسم به متن زیر
Dear Applicant,
Please be advised that your appointment for Immigrant Visa (DV 2014) Interview has been rescheduled to February 20, 2014. Thanks
Thank you,
Communication Unit
Consular Section
US Embassy Abu Dhabi
abudhabiiv@state.gov
/NK
This email is UNCLASSIFIED.
یعنی مصاحبم 9 روز افتاده عقب؟اعتماد کنم به این ایمیل؟لطفا راهنمایی کنید

منم همينطور شدم برامنم از همين ايميل ميل اومده و زمان مصاحبه رو ١٠ روز عقب انداخته.ولي براي من امضا فقط gy زده براي همين شك كردم حالا ميخوام امروز زنگ بزنم و مطمئن بشم
تشکر کنندگان: ffrfar
(2014-01-15 ساعت 18:32)farshadm999 نوشته:  
(2014-01-15 ساعت 14:26)saam2122 نوشته:  سلام دوستان

من الان نیو زلند دانشجو هستم. تو فرم‌های اولی‌ هم محل مصاحبه رو آکلند نوشتم. یک ایمیل برای .... فرستادم که آیا تو آکلند مصاحبه دارین جواب‌شون این بوده:

If you have relocated and wish to attend your interview at a different embassy, you must provide KCC with your former address and your new physical address (P O Boxes and In Care of Addresses do not justify a change of embassy) to prove your residency in that country. If your interview has already been scheduled, you must contact the embassy to determine if your case can be transferred to a different embassy.

Iran, as the exception, does have the choice between ay of the following:
· Frankfurt

· Ankara

· Naples

· Abu Dhabi

· Vienna

· Yerevan

حالا کسی‌ تجربه مشابهی داره؟ آیا احتمالش هست اینجا مصاحبه انجام ندان؟

ممنونم

دوست عزیز من تجربهٔ خودمو در مورد استوکهلم توی تاپیک کیلرنس نوشتم ، من براب اینکه یه ذره خرج اضافه نکنم از استوکهلم نرم آنکارا یا ابو ذبی‌ گفتم سفارتم رو بندازم همین استوکهلم.

در نتیجه سفارت رو عوض کردم و انداختم استوکهلم، قبل این ماجرا یه ایمیل به سفارت آمریکا تو استوکهلم زدم که آیا منو قبول می‌کنید برای مصاحبه و گفتن بهتره برید جایی‌ که براتون تعیین شده چون ایرانی‌ هستید ولی‌ من باز پا فشاری کردم که می‌خوام بیام استوکهلم و گفتن تا وقتی‌ درخواستی از سمت کی‌ سی‌ سی‌ نیاد ما نمیتونیم نظر بدیم این هم ایمیل‌شون:

------------------------------------------------------

Dear Sir,

If we would be in receipt of a petition where the beneficiary is not a national of Sweden, we will require proof of legal permanent residence. The beneficiary will then need to provide proof that he/she has legal status in Sweden. Please be aware that the Immigrant Visa Unit at the U.S. Embassy in your home country (or for Iranian nationals, designated U.S. Embassies for Iranian nationals) may be more likely able to assess your situation and therefore also better qualified to review the application.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit

------------------------------------------------------

بعد چند روز که من منتظره نامه دوم بودم ، به کی‌ سی‌ سی‌ زنگ زدم که من ۱ ماهه و بیشتر کارنت شدم و نامه دوم نگرفتم گفت شما با سفارت تماس بگیرید، وقتی‌ با سفارت تماس گرفتم با کاملا بی‌ ادبی‌ گفتن اصلا چرا اینجا رو انتخاب کردید ما با کیس شما آشنا نیستیم بهتره برید آنکارا!

و حالا من به سفارت گفتم که اگه می‌شه منو بندازن ابو ذبی‌ و حالا هم اصلا قید لاتاریو زدم و نمیدونم چه خاکی تو سرم بکنم.

در عین حال یک نفر از دوستان ۲۰۱۲ که آکلند نیو زلند مصاحبه شده بوده که سفرنامش تو سایت هست میتونید پیدا کنید بسیار بسیار راضی‌ بودن و ویزاشو ۱ ضرب گرفته ، حالا باز میل خودتونه تمام کسایی که خارج از این چند تا سفارت مصاحبه شدن راضی‌ بودن ولی‌ گویا استوکهلم یک استثنا بوده و اساسی‌ حال منو گرفتن.

بازم تصمیم با خودتونه هر چند فکر می‌کنم مسافرت از آکلند به جایی‌ مثل ابو ذبی‌ یا آنکارا خیلی‌ خیلی‌ هزینه بر باشه.

سلام من فکر نمیکنم مشکلی باشه فقط بهتره که وارد سایت سفارت تو اون کشور لشید و ببینید که کجا و کدوم کنسولگری کارای مربوط به ویزای مهاجرت رو انجام میده. اگه سفارت یا کنسلگری درست رو انتخاب کنید، تو وبسایتشون میتونید بخش مربوط به لاتاری و ویزای دیورسیتی رو پیدا کنین.
تشکر کنندگان:
میشه لطف کنید به سوال من جواب دهید
برای تغییر زمان مصاحبه در سفارت ارمنستان (ایروان) باید به کجا ایمیل بزنم
خیلی گشتم نتوانستم پیدا کنم
ممون
تشکر کنندگان: farshadm999
(2014-02-09 ساعت 15:17)ali_to نوشته:  میشه لطف کنید به سوال من جواب دهید
برای تغییر زمان مصاحبه در سفارت ارمنستان (ایروان) باید به کجا ایمیل بزنم
خیلی گشتم نتوانستم پیدا کنم
ممون

اگر نامه دوم رو دریافت کردید باید با سفارت تماس بگیرید در غیر این صورت باید با کی‌ سی‌ سی‌ تماس بگیرید که ایمیل‌شون این هست:

kccdv@state.gov

متن نامه هم این هست:

Case Number:
Principal Applicant Name:
Date of Birth:

To whom it may concern,

I wish to attend my interview in different embassy.
I would like to know if it is possible to change our interview location from (U.S. Embassy at ----------) to the U.S. Embassy ----------.

Former address: ----------.
Present Address: ----------.
Telephone Number: ----------.

Looking forward to hearing from you soon.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: lighter
من نامه دوم را دریافت کردم فقط میخواهم زمان مصاحبه را تغییر دهم لطفا ایمیل سفارت را به من بدهید
(2014-02-09 ساعت 15:27)ali_to نوشته:  من نامه دوم را دریافت کردم فقط میخواهم زمان مصاحبه را تغییر دهم لطفا ایمیل سفارت را به من بدهید

والا من در این مورد ارمنستان اطلاعی ندارم فکر کنم دوستان دیگر اطلاعات بهتری دارن
خوشحالم.
تشکر کنندگان:
(2014-02-09 ساعت 15:27)ali_to نوشته:  من نامه دوم را دریافت کردم فقط میخواهم زمان مصاحبه را تغییر دهم لطفا ایمیل سفارت را به من بدهید

پست اول صفحه اول تاپیک ارمنستان رو مطالعه کنید، کلا برای هر تاپیک در پست اول یه سری اطلاعات کلی قید شده که میتونید مطالعه کنید....

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان