کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
(2014-02-25 ساعت 16:11)aghaghia نوشته:  
(2014-02-25 ساعت 03:53)Saeedv13 نوشته:  
(2014-02-23 ساعت 11:21)saam2122 نوشته:  ...من نیوزیلند دانشجو هستم، و در فرمهای اولی‌ مکانه سفارت رو آکلند نوشتم، ولی‌ هفته پیش که ایمیل زدم به سفارت آمریکا تو آکلند، بهم گفتم که قبول نمیکنن اینجا اینترویو انجام بدن. حالا نمیدونم چکار کنم! باید ایمیل بزنم به KCC که محل مصاحبه رو که تو فرم اولیه نوشتم آکلند عوض کنم یا اینکه خودشون عوض می‌کنن؟ در ضمن مصاحبه هم آوریل هستش. ...
(2014-02-24 ساعت 22:16)aghaghia نوشته:  سلام دوست عزیز، مسلمه که شما باید با کی سی سی هماهنگ کنید وقتی در نامه دومتون محل مصاحبه اکلند هست ولی سفارت گفته باهاتون مصاحبه نمیکنه! شما باید این مسائل رو با کی سی سی در میون بذارین و مکانش رو عوض کنید....
ایشون نامه دومش رو هنوز دریافت نکرده. قبل از این که ببینه KCC کجا رو براش انتخاب کرده به سفارت آمریکا در اوکلند ایمیل داده. KCC بدون هماهنگی با سفارت کسی رو برای مصاحبه نمی فرسته. بنابراین به نظر من ایشون فقط باید صبر کنه تا نامه دومش بیاد. اگر اوکلند بود که فبه المراد. وظیفه سفارت هست که در روز و ساعت مقرر ازشون مصاحبه کنه. اگرم سفارت از قبل با مصاحبه ایشون موافقت نکرده باشه، سفارتی که به محل زندگی ایشون نزدیک تر هست عهده دار مصاحبه خواهد شد. به نظر من ایشون در این مرحله لازم نیست هیچ کاری انجام بدن و فقط منتظر رویت نامه دوم باشند.

حق با شماست، ولی خب ایشون گفتن مصاحبه شون توی آوریل هست و نامه دوم دوستانی که توی آوریل مصاحبه دارند هم اومده!!! من هم تصور کردم نامه دومشون اومده که میدونن مصاحبه شون توی آوریل هست!

درود بر شما،

ممنونم از دوستان، بنظر خودمم درسته که صبر کنم ببینم کجا میفته مصاحبه.

بازم ممنون
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. ما در نامه اولمون سفارت ابوظبي بود. ما هم در فرم اوليه همان ابوظبي را پر و ارسال كرديم. البته در آن زمان در امارات ساكن بوديم و صد البته برايمان بهتر بود كه در ابوظبي مصاحبه شويم. اما در حال حاضر مكان شغلي همسرم به تركيه تغيير كرد و ما طي نامه اي از kcc خواستيم كه مكان مصاحبه را به آنكارا تغيير دهند و جواب ايميل ما متن زير آمد
Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.

Your forms have been received and pending further embassy review for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of November. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.
لطفاً راهنمايي بفرماييد كه در صورت بروز چنين مشكلي چطور ميتوانيم مكان مصاحبه را به آنكارا و يا حتي ايروان منتقل كنيم
تشکر کنندگان: 5ina
سلام ، برای تغییر زمان مصاحبه در سفارت ترکیه (آنکارا) باید به کجا ایمیل بزنم؟
2014AS4xxx | یک نفر | ANKARA | ویزا یکضرب Smile
تشکر کنندگان:
سلام خدمت دوستان عزیز

شماره ی کیس ما ***9 میباشد و محل مصاحبه ی ما آنکارا میباشد

فرم ها رو حدودا" 5 ماه پیش فرستادم

میخواستم بپرسم که آیا الام میتونم بدون دردسر مکان مصاحبه را به ابوظبی تغییر بدم ؟ یا اینکه به دردسر هاش نمیارزه؟ و اینکه ساده ترین راه چیه؟

ممنون میشم اگه جوابمو بدید
تشکر کنندگان:
(2014-03-09 ساعت 18:11)pouria.narimisa نوشته:  سلام خدمت دوستان عزیز

شماره ی کیس ما ***9 میباشد و محل مصاحبه ی ما آنکارا میباشد

فرم ها رو حدودا" 5 ماه پیش فرستادم

میخواستم بپرسم که آیا الام میتونم بدون دردسر مکان مصاحبه را به ابوظبی تغییر بدم ؟ یا اینکه به دردسر هاش نمیارزه؟ و اینکه ساده ترین راه چیه؟

ممنون میشم اگه جوابمو بدید

پست اول همین تاپیک رو مطالعه کنید.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ffrfar ، pouria.narimisa ، 5ina
دوستان با توجه به اینکه ما ماه دیگه کارنت می شیم صلاح می دونین الان به kcc ایمیل بزنم محل مصاحبه رو از آنکارا به ایروان تغییر بدیم؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

من درخواست تغییر محل مصاحبه از آنکارا به ابوظبی رو دادم

جواب kcc بی این صورت اومد:

منظور از این جواب چیست؟

قبول کردن یا نه ؟

ممنون میشم جواب بدید
تشکر کنندگان:
(2014-03-11 ساعت 23:32)pouria.narimisa نوشته:  سلام دوستان

منظور از این جواب چیست؟

قبول کردن یا نه ؟

ممنون میشم جواب بدید
سلام
گفته درخواستی که شما کردی تو پرونده تون برای بررسی وارد می شه.
و یعنی 100% ok نکرده.
تشکر کنندگان: pouria.narimisa
(2014-03-11 ساعت 23:32)pouria.narimisa نوشته:  سلام دوستان
منظور از این جواب چیست؟
قبول کردن یا نه ؟
ممنون میشم جواب بدید
با اجازه بزرگترها بعله!
تشکر کنندگان: ffrfar ، aghaghia ، artam2 ، pari pariaaa ، pouria.narimisa ، 5ina
دوستان مصاحبه من افتاده اوايل مى و به دلايلى يا دو ماه ديرتر يا دو هفته زودتر ميتونم برم. ايا چون كارنت مى هستم امكان داره دو هفته بندازن جلو؟
كيس:2014as53xx
نفرات:٢ نفرو نصفى , مصاحبه:هفته اول مى , سفارت : انكارا ، وضعيت:كليرنس بدون فرم نه سوالى و سى وى , البته نقص مدرك هم داشتم , مقصد:كاليفرنيا ، معاف. شغل خصوصى ،تا ٢٨ اگوست ٢١ بار اپديت ، بعد از مصاحبهBig Grin
عجب صبرى خدا دارد !
تشکر کنندگان:
(2014-03-18 ساعت 03:14)Hassan2014 نوشته:  دوستان مصاحبه من افتاده اوايل مى و به دلايلى يا دو ماه ديرتر يا دو هفته زودتر ميتونم برم. ايا چون كارنت مى هستم امكان داره دو هفته بندازن جلو؟

خیر دوست عزیز، فقط میتونید عقب بندازید، زودتر نمیشه!
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: 5ina
دوستان براى تغيير وقت مصاحبه به كدوم ادرس بايد ايميل بزنم؟
ممنون ميشم از راهنماييتون
نفرات:٢ نفرو نصفى , مصاحبه:هفته اول مى , سفارت : انكارا ، وضعيت:كليرنس بدون فرم نه سوالى و سى وى , البته نقص مدرك هم داشتم , مقصد:كاليفرنيا ، معاف. شغل خصوصى ،تا ٢٨ اگوست ٢١ بار اپديت ، بعد از مصاحبهBig Grin
عجب صبرى خدا دارد !
تشکر کنندگان:
(2014-03-18 ساعت 23:14)Hassan2014 نوشته:  دوستان براى تغيير وقت مصاحبه به كدوم ادرس بايد ايميل بزنم؟

دوست عزیز کدوم سفارت هستید، هر سفارتی هستید، برید به پست اول تاپیک مربوط به سفر به اون شهر و ادرس ایمیلش رو بردارید.
تشکر کنندگان: ffrfar ، alitab ، Saeedv13
(2014-03-18 ساعت 23:28)aghaghia نوشته:  
(2014-03-18 ساعت 23:14)Hassan2014 نوشته:  دوستان براى تغيير وقت مصاحبه به كدوم ادرس بايد ايميل بزنم؟

دوست عزیز کدوم سفارت هستید، هر سفارتی هستید، برید به پست اول تاپیک مربوط به سفر به اون شهر و ادرس ایمیلش رو بردارید.

انكارا. ممنون
عجب صبرى خدا دارد !
تشکر کنندگان: alitab
دوستان سلام...
ما یک هفته ی دیگه مصاحبه داریم و به دلایلی می خواهیم تاریخ مصاحبه رو یه مقدار عقب بندازیم... 1ماه دیگه
آیا 1هفته قبل از مصاحبه مشکلی نداره این درخواست رو از kcc داشته باشیم...
مرسی

تشکر کنندگان: min@

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان