کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
بعد از مکاتبه با kcc و در خواست تغییر سفارت آیا ایمیلی بابت موافقت با تغییر سفارت دریافت خواهد شد یا فقط هنگام آپلود نامه ی دوم میبینیم موافقت شده یا نه؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
شرایط من این هستش خواهش میکنم اگه کسی در مورد اینکه میتونم ویزا بگیرم کمک کنه. 24 سال سن دارم
فروردین 93 مصاحبه دارم ایروان. دانشجوی فوق لیسانس دانشگاه تهران هستم و چون پیش بینی کرده بودم که تا بهمن 92 برم مصاحبه داخل فرم ارسالی برای KCC نوشته بودم که بهمن 92 فارغ التحصیل میشم ولی چون مصاحبم عقب افتاد ترم 6 رو هم تمدید کردم که بتونم اجازه خروج داشته باشم و فقط میتونم یک گواهی اشتغال به تحصیل انگلیسی جور کنم براشون. با این شرایط اردیبهشت 93 تموم میکنم. سربازی نرفتم و کار دولتی هم نداشتم. ممکن است به خاطر اینکه تاریخ رو اشتباه نوشتم مشکلی پیش بیاد؟ چکار باید بکنم خواهشا راهنمایی کنیید چون وقتم خیلی کم هست. ضمنا کسی که خدمت نرفته باشه اصل مدارک رو بهش نمیدن.
تشکر کنندگان: Alireza 2014
سلام دوستان ما توی فرمهای اولیه خودمون سفارت آنکارا رو انتخاب کرده بودیم ولی الان توی نامه دوم سفارت ابوظبی رو برای ما انتخاب کردن...به نظر شما میشه درستش کرد؟؟؟
ایمیل بزنم درستش میکنند؟؟؟
شماره کیس : 2014AS0049$$ / تاریخ رویت قبولی: 1 می 2013
کنسولگری:آنکارا بود شدش ابوظبی / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر
ارسال فرمهای سری اول: 27 می / کارنت شدن کیس: مارچ 2013
مصاحبه: 14 آوریل و ویزای یکضرب

تشکر کنندگان:
(2014-02-14 ساعت 08:54)armin_swimmer90 نوشته:  سلام دوستان ما توی فرمهای اولیه خودمون سفارت آنکارا رو انتخاب کرده بودیم ولی الان توی نامه دوم سفارت ابوظبی رو برای ما انتخاب کردن...به نظر شما میشه درستش کرد؟؟؟
ایمیل بزنم درستش میکنند؟؟؟

سلام دوست عزیز، بله میتونید این کار رو بکنید ولی احتمالا مصاحبه تون یه مدت عقب میفته... توضیحات در پست اول همین تاپیک...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: azadeh2014
(2014-02-14 ساعت 00:10)srahimi17 نوشته:  سلام دوستان
شرایط من این هستش خواهش میکنم اگه کسی در مورد اینکه میتونم ویزا بگیرم کمک کنه. 24 سال سن دارم
فروردین 93 مصاحبه دارم ایروان. دانشجوی فوق لیسانس دانشگاه تهران هستم و چون پیش بینی کرده بودم که تا بهمن 92 برم مصاحبه داخل فرم ارسالی برای KCC نوشته بودم که بهمن 92 فارغ التحصیل میشم ولی چون مصاحبم عقب افتاد ترم 6 رو هم تمدید کردم که بتونم اجازه خروج داشته باشم و فقط میتونم یک گواهی اشتغال به تحصیل انگلیسی جور کنم براشون. با این شرایط اردیبهشت 93 تموم میکنم. سربازی نرفتم و کار دولتی هم نداشتم. ممکن است به خاطر اینکه تاریخ رو اشتباه نوشتم مشکلی پیش بیاد؟ چکار باید بکنم خواهشا راهنمایی کنیید چون وقتم خیلی کم هست. ضمنا کسی که خدمت نرفته باشه اصل مدارک رو بهش نمیدن.
Sad
Sad
تشکر کنندگان:
(2014-02-09 ساعت 15:17)ali_to نوشته:  میشه لطف کنید به سوال من جواب دهید
برای تغییر زمان مصاحبه در سفارت ارمنستان (ایروان) باید به کجا ایمیل بزنم
خیلی گشتم نتوانستم پیدا کنم
ممون

IranIVYerevan@state.gov
تو سایت سفارت ایروان هم این ایمیل رو زده
کیس نامبر:2014AS19XX
نفرات کیس:یک
مصاحبه:16 جون-آنکارا
Ap+فرم 9 سوالی
کلیرنس :27 AUG
تشکر کنندگان:
(2013-12-24 ساعت 21:39)ffrfar نوشته:  
(2013-12-23 ساعت 10:41)saba87 نوشته:  این لینکی که میگید هیچ
جایی واسه پر کردن نداره!
میشه دوباره چکش کنید؟

می زنه :

I need to change the date of an already scheduled appointment.

In order to reschedule an appointment, you must call our call center. Call center calling options are listed in the link below. This is a new system and the first number listed, a free number in UAE, might not be available right now from outside the UAE. As such, it might be better to try the US number or the Skype option.

http://usvisa-info.com/en-AE/selfservice...ce_options

صبا جان این صفحه میاد http://abudhabiivo.net/ivocontactus6.aspx دوباره امتحان کنید.ضمنا آرامش خودتونو حفظ کنید. ضمنا مجددا این پست رو بخونید http://mohajersara.com/post-450875.html#pid450875
آقا ایشون راست می گه هیچ گزینه خاصی نمیاد اون لینکی که شما دادید به تغییر مکان مربوط میشه نه زمان...
تشکر کنندگان:
سلام و خسته نباشید.برای عقب انداختن وقت سفارت ابوظبی باید جه کار کرد؟(بسیار عجله دارم)
اگر ایمیل مربوط رو دارید لطفا بذارید.
من خودم اینجا می رم:
http://www.abudhabiivo.net/ivoContactus0.aspx
و بعد گزینه I need to change the date of an already scheduled appointment. رو انتخاب می کنم که به لینک بعد می ره.
http://usvisa-info.com/en-AE/selfservice...ce_options
حالا اینجا گفته یا زنگ بزنین یا اسکایپ کنین.یعنی ایمیل بی ایمیل؟؟؟؟؟
لطفا نگین پست های قبل رو بخون...خوندم به خدا.مثلا در جواب صبا دوست عزیز یه لینک دادن که مربوط به تغییر مکان هست نه تغییر زمان.
ببخشید طولانی شد.
ممنون از جواب هاتون
تشکر کنندگان:
سلام

من میخام مکان مصاحبه ام رو تغییر بدم . البته می خواهم به کنسولی کنتاکی "تلفن" بزنم و درخواستمو مطرح کنم تا زودتر جواب بگیرم.

حالا سوال من این هست که چه ساعتی باید تماس بگیرم؟ یعنی ساعات اداری به وقت ایران از کی تا کی میشه؟

یه سوال دیگه اینکه باید با سفارت امریکا در ترکیه هم تماس بگیرم یا فقط کنسولی کنتاکی کافیه؟

در ضمن فقط یکشنبه ها تعطیله یا شنبه ها هم تعطیلند؟

ممنونم میشم جواب بدید.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

من نیوزیلند دانشجو هستم، و در فرمهای اولی‌ مکانه سفارت رو آکلند نوشتم، ولی‌ هفته پیش که ایمیل زدم به سفارت آمریکا تو آکلند، بهم گفتم که قبول نمیکنن اینجا اینترویو انجام بدن. حالا نمیدونم چکار کنم! باید ایمیل بزنم به KCC که محل مصاحبه رو که تو فرم اولیه نوشتم آکلند عوض کنم یا اینکه خودشون عوض می‌کنن؟ در ضمن مصاحبه هم آوریل هستش.

لطفا اگر کسی‌ چیزی به ذهنش میرسه راهنماییم کنه.

ممنونم
تشکر کنندگان:
2 تا سوال:1. اگر با سفارت تماس بگيريم و تاريخ مصاحبه رو بخوايم عوض کنيم کي جواب ميدن؟يعني پروسه اش چقدر طول ميکشه؟ 2. آيا دوباره يک نامه ديگه جايگزين نامه دوم ميشه؟ ممنون از پاسختون
تشکر کنندگان:
(2014-02-24 ساعت 21:49)Hadi2014 نوشته:  2 تا سوال:1. اگر با سفارت تماس بگيريم و تاريخ مصاحبه رو بخوايم عوض کنيم کي جواب ميدن؟يعني پروسه اش چقدر طول ميکشه؟ 2. آيا دوباره يک نامه ديگه جايگزين نامه دوم ميشه؟ ممنون از پاسختون

1. ممکنه بلافاصله جوابتون رو بدن، ممکنه 1 یا 2 هفته طول بکشه
در اولین فرصتی که جای خالی در تقویمشون وجود داشته باشه به شما وقت 2باره میدن، خودتون هم میتونید یه تاریخی بدین، البته نه به طوردقیق مثلا بگین از 10 تا 25 جون!
2. خیر نامه موجود در سایت تغییر نمیکنه باید پرینت ایمیل و مکاتبات با سفارت رو همراه داشته باشید...
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: Hadi2014 ، Hassan2014
(2014-02-23 ساعت 11:21)saam2122 نوشته:  سلام دوستان

من نیوزیلند دانشجو هستم، و در فرمهای اولی‌ مکانه سفارت رو آکلند نوشتم، ولی‌ هفته پیش که ایمیل زدم به سفارت آمریکا تو آکلند، بهم گفتم که قبول نمیکنن اینجا اینترویو انجام بدن. حالا نمیدونم چکار کنم! باید ایمیل بزنم به KCC که محل مصاحبه رو که تو فرم اولیه نوشتم آکلند عوض کنم یا اینکه خودشون عوض می‌کنن؟ در ضمن مصاحبه هم آوریل هستش.

لطفا اگر کسی‌ چیزی به ذهنش میرسه راهنماییم کنه.

ممنونم

سلام دوست عزیز، مسلمه که شما باید با کی سی سی هماهنگ کنید وقتی در نامه دومتون محل مصاحبه اکلند هست ولی سفارت گفته باهاتون مصاحبه نمیکنه! شما باید این مسائل رو با کی سی سی در میون بذارین و مکانش رو عوض کنید....
تشکر کنندگان: Saeedv13
(2014-02-23 ساعت 11:21)saam2122 نوشته:  ...من نیوزیلند دانشجو هستم، و در فرمهای اولی‌ مکانه سفارت رو آکلند نوشتم، ولی‌ هفته پیش که ایمیل زدم به سفارت آمریکا تو آکلند، بهم گفتم که قبول نمیکنن اینجا اینترویو انجام بدن. حالا نمیدونم چکار کنم! باید ایمیل بزنم به KCC که محل مصاحبه رو که تو فرم اولیه نوشتم آکلند عوض کنم یا اینکه خودشون عوض می‌کنن؟ در ضمن مصاحبه هم آوریل هستش. ...
(2014-02-24 ساعت 22:16)aghaghia نوشته:  سلام دوست عزیز، مسلمه که شما باید با کی سی سی هماهنگ کنید وقتی در نامه دومتون محل مصاحبه اکلند هست ولی سفارت گفته باهاتون مصاحبه نمیکنه! شما باید این مسائل رو با کی سی سی در میون بذارین و مکانش رو عوض کنید....
ایشون نامه دومش رو هنوز دریافت نکرده. قبل از این که ببینه KCC کجا رو براش انتخاب کرده به سفارت آمریکا در اوکلند ایمیل داده. KCC بدون هماهنگی با سفارت کسی رو برای مصاحبه نمی فرسته. بنابراین به نظر من ایشون فقط باید صبر کنه تا نامه دومش بیاد. اگر اوکلند بود که فبه المراد. وظیفه سفارت هست که در روز و ساعت مقرر ازشون مصاحبه کنه. اگرم سفارت از قبل با مصاحبه ایشون موافقت نکرده باشه، سفارتی که به محل زندگی ایشون نزدیک تر هست عهده دار مصاحبه خواهد شد. به نظر من ایشون در این مرحله لازم نیست هیچ کاری انجام بدن و فقط منتظر رویت نامه دوم باشند.
تشکر کنندگان: aghaghia ، azadeh2014 ، Sam2014 ، pari pariaaa
(2014-02-25 ساعت 03:53)Saeedv13 نوشته:  
(2014-02-23 ساعت 11:21)saam2122 نوشته:  ...من نیوزیلند دانشجو هستم، و در فرمهای اولی‌ مکانه سفارت رو آکلند نوشتم، ولی‌ هفته پیش که ایمیل زدم به سفارت آمریکا تو آکلند، بهم گفتم که قبول نمیکنن اینجا اینترویو انجام بدن. حالا نمیدونم چکار کنم! باید ایمیل بزنم به KCC که محل مصاحبه رو که تو فرم اولیه نوشتم آکلند عوض کنم یا اینکه خودشون عوض می‌کنن؟ در ضمن مصاحبه هم آوریل هستش. ...
(2014-02-24 ساعت 22:16)aghaghia نوشته:  سلام دوست عزیز، مسلمه که شما باید با کی سی سی هماهنگ کنید وقتی در نامه دومتون محل مصاحبه اکلند هست ولی سفارت گفته باهاتون مصاحبه نمیکنه! شما باید این مسائل رو با کی سی سی در میون بذارین و مکانش رو عوض کنید....
ایشون نامه دومش رو هنوز دریافت نکرده. قبل از این که ببینه KCC کجا رو براش انتخاب کرده به سفارت آمریکا در اوکلند ایمیل داده. KCC بدون هماهنگی با سفارت کسی رو برای مصاحبه نمی فرسته. بنابراین به نظر من ایشون فقط باید صبر کنه تا نامه دومش بیاد. اگر اوکلند بود که فبه المراد. وظیفه سفارت هست که در روز و ساعت مقرر ازشون مصاحبه کنه. اگرم سفارت از قبل با مصاحبه ایشون موافقت نکرده باشه، سفارتی که به محل زندگی ایشون نزدیک تر هست عهده دار مصاحبه خواهد شد. به نظر من ایشون در این مرحله لازم نیست هیچ کاری انجام بدن و فقط منتظر رویت نامه دوم باشند.

حق با شماست، ولی خب ایشون گفتن مصاحبه شون توی آوریل هست و نامه دوم دوستانی که توی آوریل مصاحبه دارند هم اومده!!! من هم تصور کردم نامه دومشون اومده که میدونن مصاحبه شون توی آوریل هست!
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، saam2122

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان