کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
(2013-05-25 ساعت 02:07)anahita 62 نوشته:  سلام برای مصاحبه انکارا رو انتخاب کردم. برنده من هستم مترجمی زبان انگلیسی خوندم به زبان ترکی استانبولی تسلط کامل دارم 12 ساله که شاغل هستم. همراهام همسرم که دیپلمه و تو یه شرکت خصوصی کار میکنه و سربازی معافیت گرفته. و پسر 2 سالم هستش. خونه به نام خودم دارم و حساب بانکی رو هم حدود 150 تومن میتونم جور کنم . واسه مصاحبه برام کدوم سفارت بهتر هستش اگه انکارا برم میتونم واسه مصاحبه زبان ترکی استانبولی رو انتخاب کنم ؟ یا فارسی بهتر؟ فکر میکنین میتونم ویزای یک ضرب بگیرم؟
با توجه به case number: 2014as00003xxxx زمان مصاحبه کی هست؟
احتمال بسیار زیاد شما یک ضرب می گیری و یک ضرب نگرفتنت غیر محتمل هست
فارسی رو انتخاب کنید که راحت باشید
در ضمن چندین سفرنامه رو هم بخونید که امادگی داشته باشید الکی کلیرنس نخورید.Smile
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: mtcanada ، KIMIA2005 ، anahita 62 ، philter ، آنی ، A_A
(2013-05-25 ساعت 16:00)sadeghi897 نوشته:  احتمال بسیار زیاد شما یک ضرب می گیری و یک ضرب نگرفتنت غیر محتمل هست
فارسی رو انتخاب کنید که راحت باشید
در ضمن چندین سفرنامه رو هم بخونید که امادگی داشته باشید الکی کلیرنس نخورید.Smile
(2013-05-23 ساعت 12:12)elima1980 نوشته:  
(2013-05-22 ساعت 01:58)sadeghi897 نوشته:  
(2013-05-21 ساعت 06:19)mtcanada نوشته:  سلام من می خواستم بدونم برای کسی با شرایط و وضعیت من برای دریافت ویزای یکضرب ، آبا صلاح است سفارتمو تغییر بدم یا خیر! ممنون می شم نظراتتون رو ارائه کنید.
سفارت انتخابی از سوی KCC برای بنده آنکارا می باشد که منم تو فرم هام همان آنکارا را درج و فرم هامو ارسال نموده ام.
اما وضعیت من:
مجرد-22ساله
تازه تو مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شده ام(دیپلم 11 ساله داشتم اما مدرک فوق دیپلم دارم Smile ) و تا 1 ماه قبل از تاریخ مصاحبم(البته احتمال می دهم مصاحبم بعد از بهمن ماه باشه) می تونم از معافیت موقت یکساله استفاده کنم.(چون فکر کنم مصاحبم با توجه به کیس نامبرم تو اسفند بیافته اما فرجه یکساله من تا آخر بهمن هستش)
سربازی نرفتم
کار دولتی هم نداشتم.
کسی رو هم در آمریکا ندارم(اسپانسر ندارم)
تمکن مالی : می تونم تا قبل از مصاحبه یه پرینت 70 میلیونی جور کنم و ترجمه اش کنم.
فقط هم یکضرب می خوام چون دیگه نمی تونم برگردم ایران (وثیغه می ذارم و باقی ماجرا که همگی می دونید Smile )
بهتره که تغییر بدی ابوظبی به نظر من
شما به نظرم یک ضرب می گیری در هر سه سفارت
اما احتمال بسیار بسیار کم که یک ضرب نگیری
کیس شما طوری هست که اگر ابوظبی باشی قبل از یک ماه کلیر می شی
اما انکارا کلا دیرتر کلیر می کنه
پس واسه احتیاط بکن ابوظبی
اما خوب بازم می گم به نظرم یک ضرب هستی برو زبان بخون
مبارکت هم باشه Tongue
elima1980 :
صادقی جان اگه یک ضرب نگرفت چی؟باید یک ماه یا دوماه ابوظبی بمونه یا بره یه کشوردیگه بازبرگرده ابوظبی .اونم د ب ی با اون ویزا که عجله داره زود کشورترک کنی درنتیجه ممکنه واسش سخت باشه .حالااما ارمنستان میتونه ویزا مدت دار3ماهه بگیره که اگر کلیرنس خورد بتونه بمونه با هزینه کمتر

جناب صادقی عزیز که همیشه برای دریافت ویزای یکضرب به ما امید می دید تحویل بگیرید Smile چرا بنظرتون به ما ویزای یکضرب می دن مخصوصا بنده Wink
تشکر کنندگان: philter
مجرد
کم سن
کار دولتی هم نکردی
حتما یک ضرب می گیری حرفی درش نیست. خیالت راحت
خودم هم همین شرایط داشتم.
نیم ضرب گرفتم
ابوظبی و ایروان فرقی نمی کنه
ولی بازم می گم که یک ضرب می گیری
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، mtcanada ، Saeedv13 ، Lemony ، philter ، noobnoobi ، FMANIS ، آنی ، A_A
(2013-05-25 ساعت 15:45)محبت نوشته:  سلام لطفا متنی مناسب برای تغییر سفارت ارائه کنید

دوست عزیز نیاز به متن نیست در فرم 122 قسمت 4 نام سفارت مورد نظر تون رو قید کنید و بفرستید ....
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، آنی ، estreza ، A_A
سلام
خسته نباشید
دوستان
برایم مشکلی پیش آمده
نمی توانم برای هفته اول تیر به سفارت ابوظبی بروم.
می خواهم تاریخ مصاحبه را برای یک ماه و نیم عقب ببرم.
لطفا راهنمایی کنید.
اگر متن انگلیسی مناسبی دارید برایم قرار دهید.
در ضمن آدرس ایمیل ابوظبی هم بگین
ممنون
شماره کیس: 2013x8000|رویت قبولی: 1May|ارسال : 09JUNE By DHL |کارنت: 10 April |مصاحبه :آخر June ابوظبی |تعداد افراد:2 | به دلیل بعضی مشکلات نتوانستم بروم
تشکر کنندگان:
(2013-05-25 ساعت 19:10)Honeybal نوشته:  من الان آلمان زندگی می کنم و محل مصاحبه رو فرانکفورت آلمان زدم. اونجا کسی مصاحبه داشته؟
ضمنا دیپلم فنی و حرفه ای هنرستان(رشته حساداری) 11 ساله دارم و همینطور فوق دیپلم(حسابداری) آیا قبول می کنن یا باید پیش دانشگاهی بگیرم؟

لطف می کنین جواب بدین
درود بر شما
بله فوق دیپلم هم قبول می کنند .
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، philter ، FMANIS
(2013-05-25 ساعت 19:35)Honeybal نوشته:  مرسی که جوابمو خیلی سریع دادین. پس دیگه پیش دانشگاهی نخرم؟؟؟

کسی بوده که مصاحبه اش در فرانکفورت آلمان بوده باشه و سفرنامه یا چیزی ار اونجا بگه؟؟؟؟
خواهش می کنم
والا چی بگم کار از محکم کاری که عیب نمی کنه ولی واقعیتش رو بخواید نمی خواد چون فوق دیپلم دارید (مثل من هستید منم فوق دیپلم دارم ولی کارشناسی هم بعدش گرفتم)
بله دوست عزیز با نام کاربری gharibestan یکی از برندگان DV-2013 از فرانکفورت بودند.
برای اطلاع بیشتر هم می تونید به ارسال های ایشون مراجعه کنید.
شاد و پاینده باشید.
به امید دریافت ویزای یکضرب Wink
تشکر کنندگان: sinamn ، philter
مرسی از دلگرمیتون و مرسی از معرفی Gharibestan. (هرچند تازه امروز عضو شدم و بلد نیستم هنوز مطالب Gharibestan رو بخونم.)

یه سوال دیگه . گواهی عدم سوء پیشینه رو هم از ایران و هم از آلمان باید بگیرم؟؟؟

شوهرم آلمانی هستش و ما حساب بانکی داریم و خونه هم داریم؟ اینها کافیه یا خودم هم یه پرینت حساب بانکی از ایران بگیرم؟ چون برنده اصلی من هستم.

بازم مرسی
تشکر کنندگان: FMANIS ، آنی
(2013-05-25 ساعت 21:13)Honeybal نوشته:  مرسی از دلگرمیتون و مرسی از معرفی Gharibestan. (هرچند تازه امروز عضو شدم و بلد نیستم هنوز مطالب Gharibestan رو بخونم.)

یه سوال دیگه . گواهی عدم سوء پیشینه رو هم از ایران و هم از آلمان باید بگیرم؟؟؟

شوهرم آلمانی هستش و ما حساب بانکی داریم و خونه هم داریم؟ اینها کافیه یا خودم هم یه پرینت حساب بانکی از ایران بگیرم؟ چون برنده اصلی من هستم.

بازم مرسی

به عدم سوء پیشینه از ایران نیازی ندارید.
تشکر کنندگان: آنی ، mtcanada
(2013-05-25 ساعت 19:35)Honeybal نوشته:  مرسی که جوابمو خیلی سریع دادین. پس دیگه پیش دانشگاهی نخرم؟؟؟

کسی بوده که مصاحبه اش در فرانکفورت آلمان بوده باشه و سفرنامه یا چیزی ار اونجا بگه؟؟؟؟
یعنی چی این جمله :
پس دیگه پیش دانشگاهی نخرم؟؟؟
انجام کارهای خلاف و پست آن ، بر خلاف مقررات فرم هست ، در گذاشتن پست های خود دقت کنید تا محروم نشدید. Smile
من و مهاجرت
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، Saeedv13 ، philter ، آنی
(2013-05-25 ساعت 18:51)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 15:45)محبت نوشته:  سلام لطفا متنی مناسب برای تغییر سفارت ارائه کنید

دوست عزیز نیاز به متن نیست در فرم 122 قسمت 4 نام سفارت مورد نظر تون رو قید کنید و بفرستید ....
من تشکر میکنم از راهنمائیتون اما متاسفانه قبلا با سفارت انتخابی خودشون ایمیلش کردم
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: godot
(2013-05-26 ساعت 00:11)محبت نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 18:51)KIMIA2005 نوشته:  

من تشکر میکنم از راهنمائیتون اما متاسفانه قبلا با سفارت انتخابی خودشون ایمیلش کردم

من اینو پیدا کردم:

نقل قول:اگر میخواهید که کیس شما از یک سفارت به انکارا منتقل شود، یا از انکارا به جای دیگر لطفا از طریق تلفن یا ایمیل تماس بگیرید.
Phone: (90) (312) 455 5555
Fax: (90) (312) 466 5684
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، محبت
(2013-05-10 ساعت 23:54)moon_rose نوشته:  یه نکته دیگه هم به توضیحات دوستمون اضافه کنم .اگه بهتون کلیرینس بخوره حتما یکی از افراد کیس برای گرفتن ویزا باید بره ترکیه ولی در مورد ابوظبی شما پاسپورتتو برای دریافت ویزا به هر کسی میتونی بده تا ببره سفارت.
شما در این مورد اطمینان کامل دارید؟؟؟؟
یعنی بچه های مشمول که 15 تا وثیغه می ذارن و می رن مصاحبه خوب می تونن اگر کلیرنس خوردن برگردن ایران و وثیغشونو پس بگیرن بعدشم که وقت دریافت ویزاشون شد پاسپورتو به یکی بدن بره براشون ویزا بگیره و دیگه خودشون مجددا وثیغه نذارن و برن ، فقط می مونه اینکه وقتی پاسشون رسید دستشون یه جوری از کشور خارج شن و برن که راه و روش خودشو می طلبه.
اما اگر ویزا یکضرب بگیرن اونوقت یکم شرایط فرق می کنه و اگر برگردن برای پس گرفتن وثیغه ، ممکنه مسئول محترم به ویزایی که تو پاسشون خورده گیر بده و ممنوع الخروجشون بکنه (در این مورد کسی اطلاعات دقیقی داره که در صورت گرفتن ویزای بکضرب و موقع پس گرفتن وثیغه مسئوا نظام وظیفه گیر می ده یا خیر؟؟؟)
تشکر کنندگان: armin_swimmer90
(2013-05-23 ساعت 12:27)vooroojak80 نوشته:  سلام. اگر مشکل مالی نداشته باشیم کدوم سفارت رو انتخاب کنیم؟ با توجه به اینکه کیس نامبر ما ۷۰XX و دیره، با خوندن راهنمایی های دوستان ظاهرا ابوظبی و ایروان بهتر از آنکاراست(از لحاظ زمانی و مدیکال) . حالا بین ایروان و ابوظبی کدوم پیشنهاد میشه؟ بیشتر منظورم گرفتن ویزای یک ضرب یا کمتر بودن کلیرنس و کلا روز مصاحبه و برخوردها هست. سپاسگذارم.

دوستان با کیس نامبربالای 7000درنظرداشته باشند که احتمال زیاد مصاحبه تواواخربهارواوایل تابستان انجام میشه.وگرمای دبی درنظرداشته باشند
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، vooroojak80 ، KIMIA2005 ، philter
دوستان من همه فروم های سالهای گذشته رو خوندم و حسابی دیگه دارم کور میشم
خیلی تصادفی بود اما به نظرم رسید که با توجه به شماره کیس های مشابه، ابوظبی زودتر وقت مصاحبه می ده، درسته؟
شماره کیس: **2014AS00035 سفارت: Ankara -->Abu Dhabi تعداد افراد کیس: 2 نفر ارسال اولین فرمها: 9 june ارسال فرمهای اصلاح شده: ایمیل در 21 july تاییدیه: 14 september تاریخ مصاحبه: 3 فوریه ابوذبی مقصد: هنوز نامعلوم
تشکر کنندگان: philter

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان