کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
(2013-05-24 ساعت 01:25)Saeedv13 نوشته:  
(2013-05-24 ساعت 01:14)love_everlife نوشته:  دوست عزیز یه توضیح درباره هزینه بلیط هواپیما و هزینه مدیکال و هزینه اقامت میدی لطفا؟ این ستاره ها جلو این موضوع هایی که گفتم نشونه گرونتر بودنه یا بهتر بودن ؟
تعداد ستاره بیشتر= هزینه بالاتر

عمو سعید ضمن تشکر از جهت مقایسه سفارتخانه ها:
1- اطمینان دارید که مدارک مورد درخواست سفارتخانه هاکاملا مشابه همدگر است ؟
2-پیگیری پرونده از سایت CEAC که طبق جدول شما از طریق ایروان نمی توان انجام داد تا چقدر اهمیت دارد؟
C/N 2014AS00007xxx - سفارت ایروان

تشکر کنندگان: Saeedv13 ، nika ، philter
لطفا بهم بگيد چجوري از طريق سايت وقت مصاحبه ي جديد بگيرم؟
تشکر کنندگان:
(2013-05-30 ساعت 03:04)masoud z نوشته:  عمو سعید ضمن تشکر از جهت مقایسه سفارتخانه ها:
1- اطمینان دارید که مدارک مورد درخواست سفارتخانه هاکاملا مشابه همدگر است ؟
2-پیگیری پرونده از سایت CEAC که طبق جدول شما از طریق ایروان نمی توان انجام داد تا چقدر اهمیت دارد؟
سلام
1- نه ندارم. مدارک مورد نیاز سفارت آنکارا و ایروان تو امضای من هست. ظاهراً ابوظبی مشابه آنکاراست تا حد زیادی. سفرنامه های ابوظبی و مخصوصاً سفرنامه بیات رو بخونین همه چی دستتون میاد.
2- جواب سئوال دوم شما هم داخل امضای من هست. روی "پیگیری پرونده با کمک سایت سیس" کلیک کن لطفاً.
(2013-05-30 ساعت 08:06)my2220 نوشته:  لطفا بهم بگيد چجوري از طريق سايت وقت مصاحبه ي جديد بگيرم؟
اینجا محمد فضلی عزیز جواب شما رو دادن. مدیر Judy Abbott 13 چندین بار با استفاده از همین روش وقت جدید برای مصاحبه شون گرفتند.
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، enchantress_boy ، philter ، محبت ، estreza
من سری 2014 هستم
و توی اعلام برندگان نوشته بود Post : Ankara

اما توی اون فرم ها ی اولیه
ابوظبی رو معرفی کردم
حالا اگه نوبت ابوظبی بدن
بازم قابل اعتماد نیست ؟ چون دیدم بعضیها اینطور نوشته بودن.

دوم :

کیس نامبر من حدود ششصده
و اصلا بعد از فرستادن مدارک باید Visa bulletin رو چک کنیم
یا منتظر ایمیل باشیم
ممنون و
مرسی.
تشکر کنندگان: philter
(2013-05-25 ساعت 12:11)nina22 نوشته:  [quote='anahita 62' pid='345295' dateline='1369431462']
سلام برای مصاحبه انکارا رو انتخاب کردم. برنده من هستم مترجمی زبان انگلیسی خوندم به زبان ترکی استانبولی تسلط کامل دارم 12 ساله که شاغل هستم. همراهام همسرم که دیپلمه و تو یه شرکت خصوصی کار میکنه و سربازی معافیت گرفته. و پسر 2 سالم هستش. خونه به نام خودم دارم و حساب بانکی رو هم حدود 150 تومن میتونم جور کنم . واسه مصاحبه برام کدوم سفارت بهتر هستش اگه انکارا برم میتونم واسه مصاحبه زبان ترکی استانبولی رو انتخاب کنم ؟ یا فارسی بهتر؟ فکر میکنین میتونم ویزای یک ضرب بگیرم؟
با توجه به case number: 2014as00003xxxx زمان مصاحبه کی هست؟
اینکه به چه زبانی مصاحبه میشین هیچ فرقی در نتیجه مصاحبه شما نداره دوست عزیز. از لحاظ اینکه ترکی استانبولی شما خوب هست آنکارا مناسبه چون انگلیسی مردمشون در حد صفره ولی بهتره این پست عمو سعید جان رو یک نگاه بندازید و با توجه به شرایطتون تصمیم بگیرید.اینکه همسرتون کار دولتی نداره و معاف از سربازی بوده میتونه به گرفتن ویزای یک ضرب کمک کنه ولی این ملاک نیست.بودن دوستانی که شرایطشون مثل شما بوده ولی کلیرنس خوردن.انشالله که بتونین ویزای یک ضرب بگیرید.موفق باشید Smile
مرسی دوست عزیز انشاالله که یه ضرب ویزا بگیرم

Embassy:Ankara/کلیرJun 27/دریافت ویزا Jul 11/ ورود به آمریکا Sep 10/ساکن ارواین
تشکر کنندگان:
با سلام
برادر من در تاریخ 17 دسامبر سال 2012 وقت مصاحبه داشته اما بدلائلی نرفت میخوام بدونم میتونه از سفارت وقت مجدد بگیره اگر جواب مثبته لطفا بگید چطوری چون خوندم که تا 30سپتامبر 2013 فرصت داره که کار های صدور ویزا را به اتمام برسونه.

از پاسخ دهنده نهایت تشکر را دارم
کیس نامبر : **51 - مصاحبه : ایروان 9 آپریل - برنده : همسر
آپدیتها :
همسر : 10 آپریل ، 14 ژولای ( با ایمیل ) ، 19 آگوست ، 2 سپتامبر
خودم : 11 آپریل ، 18 و 19 آگوست
تشکر کنندگان:
(2013-06-01 ساعت 00:23)عراقی نوشته:  با سلام
برادر من در تاریخ 17 دسامبر سال 2012 وقت مصاحبه داشته اما بدلائلی نرفت میخوام بدونم میتونه از سفارت وقت مجدد بگیره اگر جواب مثبته لطفا بگید چطوری چون خوندم که تا 30سپتامبر 2013 فرصت داره که کار های صدور ویزا را به اتمام برسونه.

از پاسخ دهنده نهایت تشکر را دارم
سريعتر تماس تلفني با سفارت بگيريد و از خودشون سوال كنيد كه وقت تلف نشه.ضمنا اميدوارم كه كنسل كردنتون رو از قبل اطلاع داده باشيد

(2013-05-31 ساعت 19:32)behfaza نوشته:  من سری 2014 هستم
اما توی اون فرم ها ی اولیه ابوظبی رو معرفی کردم حالا اگه نوبت ابوظبی بدن
دوم :
کیس نامبر من حدود ششصده و اصلا بعد از فرستادن مدارک باید Visa bulletin رو چک کنیم یا منتظر ایمیل باشیم .
برخي اوقات پيش اومده كه وقتي بار يك سفارت زياد بوده تقسيم شده روي سفارتهاي ديگه.
شما احتمالا سري اول ويزا بولتن كارنت ميشين و بعد از اون در نامه دوم روز مصاحبه شما اعلام ميشه
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، behfaza ، philter ، godot
(2013-05-31 ساعت 19:32)behfaza نوشته:  من سری 2014 هستم

اما توی اون فرم ها ی اولیه
ابوظبی رو معرفی کردم
حالا اگه نوبت ابوظبی بدن
کیس نامبر من حدود ششصده
و اصلا بعد از فرستادن مدارک باید Visa bulletin رو چک کنیم
یا منتظر ایمیل باشیم
ممنون و
مرسی.

مورد من هم دقیقا مثل شما بود. واسه من هم نوشته بود آنکارا ولی من ابوظبی رو انتخاب کردم. دلیل اینکار هم این بود که من تاریخ مصاحبه که 14 اکتبر بود رو تغییر دادم به اواخر نوامبر (چون پسرم مدرسه مبرفت و مصاحبه رو انداختم روز عاشورا که تعطیلی دور و برش زیاد بود و از درسش عقب نمیموند و از طرف دیگه تا آخر May فرصت داشتم که بیام امریکا که مصادف میشد با پایان مدارس در ایران). دلیل ابوظبی انداختن هم این بود که مدیکالش خیلی بهتر از آنکاراست و دوستانی که همزمان با من مصاحبه داشتند تو آنکارا از سرما و برف میلرزیدن ولی ما تو هوای بهاری دبی و ابوظبی لذت میبردیم. به نظر من کار درستی کردید.
مطمئن باشید شما جزو سری اول کارنتیها هستید و خودتون رو برای مصاحبه تو ماه اکتبر آماده کنید
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، behfaza ، maziar irani ، philter
(2013-06-02 ساعت 10:36)Honeybal نوشته:  سلام آقای صادقی. می شه به من هم یه ذره امید بدین؟

من دیپلم 11 ساله هنرستان دارم و همچنین فوق دیپلم و ریز نمرات آن.

محل مصاحبه رو فرانکفورت آلمان انتخاب کردم.چون در حال حاضر آلمان زندگی می کنم. تا الان تا اونجا که من می دونم فقط یه نفر به نام Gharibestan توی آلمان مصاحبه داشته. نگرانم که ایا اونجا شرایط مصاحبه خوبه و یک ضرب ممکنه ویزا بگیرم یا نه . مدرکم مشکل ساز می شه؟

لطف می کنین جواب منم بدین.

اگر به زبان آلمانی یا انگلیسی تسلط دارید خوبه ولی اگر ندارین ممکنه که مصاحبه شما به زبان فارسی نباشه و انوخت شما با توجه به اینکه زبان مادری صحبت نمیکنید به ضررشماست و خوب نمیتوانید بر مصاحبه خود تسلط داشته باشید.
**201411 / 4نفر / امارات/ مصاحبه ١٠ اکتبر/ يكضرب/ ورود10 مارچ/ سفرنامه مصاحبه و دریافت ویزای من طی دو مرحله
تشکر کنندگان:
(2013-06-02 ساعت 10:36)Honeybal نوشته:  سلام آقای صادقی. می شه به من هم یه ذره امید بدین؟
من دیپلم 11 ساله هنرستان دارم و همچنین فوق دیپلم و ریز نمرات آن.
محل مصاحبه رو فرانکفورت آلمان انتخاب کردم.چون در حال حاضر آلمان زندگی می کنم. تا الان تا اونجا که من می دونم فقط یه نفر به نام Gharibestan توی آلمان مصاحبه داشته. نگرانم که ایا اونجا شرایط مصاحبه خوبه و یک ضرب ممکنه ویزا بگیرم یا نه . مدرکم مشکل ساز می شه؟
لطف می کنین جواب منم بدین.
اولا یک دنیا تبریک که قبول شدی
دوما یادت باشه یک بار دسته جمع بریم اروپا ، حداقل المان منو بگردی ، بعله چی فکر کردی
در مورد سئوالات
1- فوق دیپلم داری پس هیچ مشکلی نیست نگران نباش
2- یک ضرب گرفتن یا نگرفتن 99.9 موارد اصلا به سفارت بستگی نداره
سربازی رفته باشی یک ضرب نمی گیری، کار دولتی یا تحصیلات بالا هم باعث می شه که یک ضرب نگیری ، اگر این موارد نباشه می گیری
درضمن تفاوتی بین یک ضرب و دو ضرب نیست
من نیم ضرب گرفتم با یک ضرب تفاوتی نداشت TongueBig Grin
مدارکت هم مشکل ساز نمی شه شیرینی من هم فراموش نشه دوسی جان
تبریک مجدد واسه اینکه سال شانسته ، هر وقت پست منو خوندی برو خودتون بیرون مهمون کن ، یک شام یک قهوه خوب
با تچکر
دی Tongue
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، philter ، aghaghia ، mtcanada ، A_A
(2013-06-04 ساعت 04:34)kingrokh نوشته:  چه زمانی برای درخواست تغییر سفارت مناسب هست ؟
من یک هفته هست که مدارکم رسیده و میخوام از آنکارا به ارمنستان تغییر بدم‌‌!!!
آیا مشکلی برای پروندم بوجود میاد اگه بخوام جای مصاحبه رو تغییر بدم ؟!

شما تا قبل از این که تاریخ مصاحبه براتون بزنن هم میتونین محل مصاحبه تون رو عوض کنین، اگر کیس نامبرتون پایینه تا اواخر تابستان هم حتی می تونید این کار رو انجام بدین، چون اولین گرو مصاحبه ها از مهر ماه شروع میشه.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ojee ، maziar irani ، kingrokh ، sadeghi897 ، philter
(2013-06-05 ساعت 19:32)bidhendi نوشته:  سلام.مرسی که وقت میزارید،
من فرمامو فرستادم،بد از اون برای ادامه تحصیل اومدم کشور لاتویا،فقط به مدارکم یه نامه اضافه کردم که گفتم از اینجا پذیرش گرفتم.ایمیلم زدم.گفتن اگه پذیرش دانشگاه و براشون بفرستم ,تو لاتویا مصاحبه میشم،
اگه نفرستم میندازن انکارا؟
کجا باشه بهتره؟

با تشکر

خب همون کشوری که هستین که راحتتره، هم از نظر اقتصادی هم از نظر زمان به نفعتونه!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، philter
توصیه مهم به برندگان 2014 : فقط ابوظبی...
کسانی که آنکارا میزنن احتمال داره مصاحبه اشون از طرف کی سی سی بیفته ابوظبی ( به علت ترافیک مصاحبه در آنکارا)
من خودم اول زده بودم آنکارا ولی بعد از چند ماه پشیمون شدم و ایمیل زدم کی سی سی و سفارتم رو کردم ابوظبی....
چرا که دیدم اولا" برای توریست ها دبی خیلی بهتر از آنکارا امکانات و تفریح و آسایش داره و اصلا" حوصله اتون سر نمیره...
دوما" تعداد کسانی که ابوظبی ویزای یکضرب میگیرن خیلی بیشتر از آنکارا هست
سوما" انجام امور مدیکال در دبی خیلی راحت تر از آنکارا هست... یعنی بر خلاف آنکارا کلی مرکز پزشکی مورد تایید سفارت در ابوظبی و دبی هست و فقط 2 روز قبل از مصاحبه نیاز هست برید دبی...حتی اگر بچه دارید...ولی برای ترکیه 5 روز قبل از مصاحبه باید برید مدیکال مخصوصا" بچه دار ها...
چهارما" بر خلاف آنکارا نیازی نیست مدارکتون رو یک ماه قبل از مصاحبه بفرستید سفارت !!! (ولی برای ابوظبی فقط یک کپی و ترجمه اضافه تر از مدارک همراتون باشه روز مصاحبه)
خانواده 3 نفره
2013ّْAS7xxx
مصاحبه : MAY ابوظبی
ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، aghaghia ، KIMIA2005 ، maziar irani ، love_everlife ، ffrfar ، NarCssuS ، philter
(2013-06-06 ساعت 02:28)REZA846 نوشته:  توصیه مهم به برندگان 2014 : فقط ابوظبی...
کسانی که آنکارا میزنن احتمال داره مصاحبه اشون از طرف کی سی سی بیفته ابوظبی ( به علت ترافیک مصاحبه در آنکارا)
من خودم اول زده بودم آنکارا ولی بعد از چند ماه پشیمون شدم و ایمیل زدم کی سی سی و سفارتم رو کردم ابوظبی....
چرا که دیدم اولا" برای توریست ها دبی خیلی بهتر از آنکارا امکانات و تفریح و آسایش داره و اصلا" حوصله اتون سر نمیره...
دوما" تعداد کسانی که ابوظبی ویزای یکضرب میگیرن خیلی بیشتر از آنکارا هست
سوما" انجام امور مدیکال در دبی خیلی راحت تر از آنکارا هست... یعنی بر خلاف آنکارا کلی مرکز پزشکی مورد تایید سفارت در ابوظبی و دبی هست و فقط 2 روز قبل از مصاحبه نیاز هست برید دبی...حتی اگر بچه دارید...ولی برای ترکیه 5 روز قبل از مصاحبه باید برید مدیکال مخصوصا" بچه دار ها...
چهارما" بر خلاف آنکارا نیازی نیست مدارکتون رو یک ماه قبل از مصاحبه بفرستید سفارت !!! (ولی برای ابوظبی فقط یک کپی و ترجمه اضافه تر از مدارک همراتون باشه روز مصاحبه)

با توجه به درخواست های دوستان فکر میکنم امسال آنکارا خلوت باشه و ابوظبی و ایروان شلوغ . البته kcc خودش افراد رو تقسیم میکنه تا بار مصاحبه تو یک سفارت زیاد نشه .
**201411 / 4نفر / امارات/ مصاحبه ١٠ اکتبر/ يكضرب/ ورود10 مارچ/ سفرنامه مصاحبه و دریافت ویزای من طی دو مرحله
تشکر کنندگان: maziar irani ، love_everlife ، philter
(2013-05-10 ساعت 23:52)sadeghi897 نوشته:  
(2013-05-10 ساعت 14:39)mehdielnaz نوشته:  با سلام. من امسال لاتاری برنده شدم(2014) و در نامه من نوشته شده :
Foreign state chargeability: UNITED STATE EMIRATES
می خواستم بدونم که معنی اش چیه؟ آیا این محل تعیین شده مصاحبه رو مشخص می کنه یا نه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
بله آنکارا هست
البته می تونید عوض کنید
موفق باشیCool
دوست عزیز
آیا انتخاب EMIRATES ایشون برای Foreign State Chargeability درسته ؟ آیا به این معنی نیست که از سهمیه ی کشور EMIRATES استفاده کردن؟!
mehdielnaz لطفا فرمت کیس نامبرتون رو بگذارید ببینیم با کیس نامبرهای ایران متفاوت هست با نه . چون همه کیس نامبرهایی که ایران رو به عنوان Foreign State Chargeability انتخاب کردن" 2014AS0000(1/2/3/4/..)xxx" ولی کسانی که Foreign State Chargeability رو کشور دیگه ای انتخاب کردن متفاوت است مثلا برای SAUDI ARABIA کیس نامبر" 2014AS00024xxx" آمده .
برنده : پدرم
تاریخ ارسال فرم های سری اول (ایمیل): 23 JUL ..... تایید دریافت: 6 Aug
اشتباه در پرکردن فرم ثبت نام اولیه: Foreign State Chargeability : SAUDI ARABIA
Case Number : 2014AS00024xxx

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان