کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
روشهای پیدا کردن خانه اجاره ای در آمریکا
سلام دوستان
من 22 نوامبر عازم واشنگتن دی سی هستم
مدت اقامتم مشخص نیست
باید بیام اونجا تا شرایط رو بسنجم و ببینم بمونم واشتنگتن یا نه
دنبال یه اتاق برای اجاره هستم
واشنگتن دی سی ، ویرجینیا و مریلند فرقی نداره
فقط نزدیک ایستگاه مترو یا اتوبوس باشه
چون وسیله نقلیه ندارم فعلن
ممنون میشم کمکم کنین
پاسخ
تشکر کنندگان:
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز, بنده در Orange County در شهر زیبا Laguna Niguel سکونت دارم , در فاصله 4mi از اقیانوس و 3mi از نزدیکترین کالج (saddleback college) زندگی میکنم و دنبال یک هم خانه هستم, در صورت تمایل برای اطلاعات بیشتر لطف کنید امیل بدید,

باتشکر [/font][/align]
پاسخ
تشکر کنندگان: behjan ، شوشینا
سلام من در آتلانتا دنبال يك آپارتمان. مىگردم مىتونيد راهنماييم كنيد ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان کسی امار از سویت تو کنزاس سیتی نداره
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان،
بهترین سایت برای اقامت چند روزه شاید این باشه: که البته گاهی نیاز به آ.ن.ت.ی. ف.ی.ل.ت.ر داره:
www.airbnb.com
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-22 ساعت 13:31)lingni نوشته:  سلام دوستان،
بهترین سایت برای اقامت چند روزه شاید این باشه: که البته گاهی نیاز به آ.ن.ت.ی. ف.ی.ل.ت.ر داره:
www.airbnb.com

البته این سایت نیاز به کردیت کارت داره و همچنین اخباری که بعضی وقتها ازش منتشر میشه همچین خوشایند نیست.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: Hopeman ، alirezafarhang81
سلام.خانمی میانسال هستم.17 ژانویه به لوس آنجلس میام.خوشحال میشم با یک خانم همخونه بشم.لطفا هر چه سریعتر اطلاع رسانی بفرمایید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-15 ساعت 23:50)golbon نوشته:  سلام.خانمی میانسال هستم.17 ژانویه به لوس آنجلس میام.خوشحال میشم با یک خانم همخونه بشم.لطفا هر چه سریعتر اطلاع رسانی بفرمایید.

سلام و روز بخير من ٣٠ژانويه پرواز دارم بسمت لوس انجلس براي ا ماه مي خام بمونم و برگردم و بدنبال هم خونه هستم خوشحال مي شم با تون اشنا شم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-15 ساعت 23:50)golbon نوشته:  سلام.خانمی میانسال هستم.17 ژانویه به لوس آنجلس میام.خوشحال میشم با یک خانم همخونه بشم.لطفا هر چه سریعتر اطلاع رسانی بفرمایید.

سلام و روز بخير من ٣٠ژانويه پرواز دارم بسمت لوس انجلس شما  و براي ا ماه مي خام امريكا بمونم و دنبال همخونه اي و اتاق هستم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
یه سوال
برای اجاره یه واحد دو خوابه به این سایت مراجعه کردم اما قیمتی که برای یک واحد داره (مثلا اولی) بین 768 تا 1155 متفاوته ، علت این تفاوت در  چیه ؟ توی سایت اشاره ای به furnished بودن واحد ها نکرده .
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام      
منو و خانمم و یک فرزند 2ساله در 24 مارچ 2016به لس انجلس میاییم اگر کسی ازدوستان برای اجاره منزلی سراغ داره بمدت 1 ماه اطلاع بدید
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-22 ساعت 04:34)sokot نوشته:  
(2015-07-27 ساعت 09:08)Maryam_Am نوشته:  سلام دوستانی که میخوان بیان اورنج کانتی، واسه اتاق یا خونه به‌‌‌ من خبر بدن اینجا نزدیک خونه ما یه جا هست ایرانی‌‌ها آگهی‌ میزنن اگه باشه بهتون خبر میدم.

سلام ما دنبال یک اپارتمان یک خوابه هستیم مبله برای 2 ماه لطفا اگه سراغ دارید اطلاع بدهید ممنون

سلام دوست عزیز

ببخشید من پیغامِ شما رو الان دیدم کاش خصوصی پیغام داده بودید، شما کیی تشریف میارید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: lighthouse
سلام به همگی
یک خانواده سه نفری برای مدت کوتاه دو ماهه نیاز به اسکان موقت دارن در لس انجلس از تاریخ 5 فروردین دوستان اگر جایی سراغ داشتید برای من پیام خصوصی بزارید
با سپاس از همگی
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من و همسرم به امید خدا برای اردیبهشت عازم ایالات متحده و ایالت کالیفورنیا خواهیم شد نیازمند یک مسکن مناسب با هزینه کم برای اجاره اگر موجود هست ممنون میشم با پیام خصوصی اطلاع بدید تا در خدمتتون باشیم
شماره کیس  2016as13xx
تاریخ رویت قبولی: 5 می 2015
کنسولگری: آنکارا
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول: ۱۷ جولای
کارنت شدن کیس:اکتبر
مصاحبه:  دسامبر ۲۰۱۶
کلیرنس : برنده 120 روز
آپدیت نهایی : 5 آپریل
دریافت ویزا: 19 آپریل
ورود به آمریکا: 23 می
دریافت گرین کارت: 
پاسخ
تشکر کنندگان:
من وهمسرم روز سيزدهم مارچ به لس آنجلس ميرسيم چنانچه يك اتاق يا سوئيت يا كاندو براى مدت يكماه تا پانزدهم اپريل سراغ داريد بسيار سپاسگذار ميشويم. درضمن زبانمان هم خوب نيست و حدود شصت ساله هستيم. اگردر وست وود يا مناطق ايرانى نشين باشدخيلى بهتراست. ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان