کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
روشهای پیدا کردن خانه اجاره ای در آمریکا
سلام به همگی
من 4 مارچ عازم لس انجلس هستم برای مدت یکماه دوستان اگر کسی هم اتاقی خواست خبر بدید ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
https://www.sublet.com/region_rentals/re...entals.asp
دوستان اين سايت رو چك كنيد. در مورد اجاره اپارتمان و خانه به درد مي خوره
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، alirezafarhang81
دوستان کسی از توابع مریلند،الکساندریا،دی سی دنبال خونه یا همخونه نمیگرده باهم همخونه بشیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
ما كه تازه وارد امريكا خواهيم شد و كرديت هم نداريم، آيا ميتونيم از سايتهايي مثل زيلو يا تروليا آپارتمان اجاره كنيم؟ يا اين سايتها مختص افراد مقيم و داراي كرديت هستند؟
Airbnb رو ميدونم كه اجاره كوتاه مدت هست و نيازي به مقيم بودن و شغل و ... نداره اما در مورد اين دو سايت چيزي نميدونم.
ممنون كه راهنمايي ميكنين
كيس لاتري ٢٠١٦/ ورود به امريكا: ٨ جون ٢٠١٦
لينك سفرنامه من:
http://www.mohajersara.com/forum/thread-...#pid693160
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-23 ساعت 02:03)Rira_1982 نوشته:  سلام دوستان
ما كه تازه وارد امريكا خواهيم شد و كرديت هم نداريم، آيا ميتونيم از سايتهايي مثل زيلو يا تروليا آپارتمان اجاره كنيم؟ يا اين سايتها مختص افراد مقيم و داراي كرديت هستند؟
Airbnb رو ميدونم كه اجاره كوتاه مدت هست و نيازي به مقيم بودن و شغل و ... نداره اما در مورد اين دو سايت چيزي نميدونم.
ممنون كه راهنمايي ميكنين

سلام
شما وقتی برای اولین بار وارد امریکا میشوید بهتره که اول بروید یک هتل بدون دغدغه وبعد برای سوشال اقدام کنید که حدود نهایتا ظرف یک هفته دریافت خواهید کرد و بعد از اون برای اجاره راحت اقدام کنید و نیازی هم به کردیت ندارید فقط چون کردیت ندارید معمولا اجاره سه ماه یعنی ماه اول ماه اخر و به اندازه یه ماه هم از شما دپازیت میگیرند. در ضمن من سن حوزه هستم اگه قصد اینجا دارید من میتونم بیشتر کمکتون کنم اگه باز هم کمک خواستید بمن بگید
یاد اوری کنم گواهینامه بین المللی کمک زیادی برای اجاره ماشین به شما خواهد کرد
پاسخ
تشکر کنندگان: Rira_1982
(2015-09-15 ساعت 11:28)آسمان آبي نوشته:  سلام دوستان، ما براي مستقر شدن در آمريكا حدودا يك ماه است كه اومديم كانزاس، پيش يكي از آشنايان، و همچنان دنبال كار مي گرديم كه زودتر رفع زحمت كنيم.
چند وقته دنبال خونه هستيم ولي اغلب سايت ها يك ساله اجاره ميدن. ما هم چون هنوز شهرمون مشخص نيست نمي تونيم ريسك كنيم و قرار داد يك ساله ببنديم.
شهرهاي مورد نظرمون سياتل و سن ديه گو هستن.
اگر دوستان كمك يا توصيه اي دارن ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد.

سلام
نمیدونم شغل شما چیه ولی فکر کنم من هم مشکل شما رو داشتم وقتی اومدم.بیترین راه این است که اول یه رزومه از خودتون درست کنید سپس اون رو به شرکت های مربوط به کارتون بفرستید و از آن تو لینکد این هم میتونید استفاده کنید. در ضمن شایتهای رایگان زیادی هم هستند که قابلیت بار گذاری رزومه دارند
ولی بهتره که از اول فقط دنبال شغل خودتون نروید و هر شغل در خور خودتون رو انام بدید و در عین حال پیگیر کار خودتون هم باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezafarhang81
(2015-08-28 ساعت 21:19)HTQ نوشته:  
(2015-08-23 ساعت 08:02)آسمان نوشته:  سلام دوستان كسي هست كه بتونه محدوده سن حوزه راهنمايي كنه ما يه آپارتمان يه خوابه براي حدود يك ماه بگيريم من و همسرم هستيم خيلي ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد يا اگه هتل مناسب بشه پيدا كرد

دوست عزیز ما هم خیلی برای پیدا کردن جای مناسبی برای استقرار یک ماهه تلاش کردیم.اما در نهایت ناچار گزینه ای به جز استفاده از سایت booking برای رزرو هتل پیدا نکردیم.به هر حال برای کسانی که اولین سفرشون هست  و اقامت اولشون هم کوتاهه این مشکلات هست و در نهایت نباید سخت گرفت.شما می تونید تو سایت booking شهر مورد نظرتون رو سرچ کنید و بازه قیمتی رو مشخص کنید.احتمالا می تونید متلی با قیمت تقریبا مناسب پیدا کنید.

سلام
من در سن حوزه هستم قصد اجاره اپارتمان خود را دارم
دو خوابه- در مکانی امن و مناسب- استخر و جکوزی- اینترنت- نزدیک به مرکز خرید ایرانی- تمام امکانات آشپزی- از 22 مارچ تا 22 آپریل
my email is meodi21@yahoo.com
پاسخ
(2015-06-21 ساعت 13:55)meri2400 نوشته:  سلام دوستان .
چند وقت پیش دوستی ساکن آمریکا دارم.ازش راجع به سایت Craiglistکه به نظرم بهترین منبع خانه یابی اومد سئوال کردم ولی ایشون به من گفتن خانه یابی از این سایت خیلی انمن نیست چرا که به بهانه قیمت ارزون شما اگه به تنهایی برای دیدن خانه بروید اختمال تجاوز و حتی قتل وجود داره؟ایا این صحیح است/؟پس چه منبعی امن و قابل استناد است؟

سلام
من فکر نکنم این حرف صحیح باشه چرا که اگه مجموعه باشه که کاملا مطمینه اما اگر شخصی باشه وقتی شما میروید اونجا افراد دیگری هم هستن برای ویزیت مخصوصا اکه قیمت مناسب باشه ولی بحر حال 10درصد هم شاید نیاز به احتیاط باشد من که سه سال اینجا هستم و چیزی برای اجاره نشنیدم ولی برای خرید چرا شنیدم که باید احتیاط کرد بحر حال من سن حوزه هستم اکه کمک خواستید بگید
پاسخ
سلام دوستان
من دنبال یک همخونه در شهر سنفرانسیسکو یا ال سریتو در نزدیکی سنفرانسیسکو می گردم جهت کاهش هزینه اجاره مسکن، اگر کسی تمایل داشت لطفا برام پیام بذاره.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
کسانی که در اوایل کردیت ندارن برای اجاره خانه چه راهی دارن ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-30 ساعت 17:14)userlove نوشته:  سلام

سلام
بستگی به ایالت و شهری که میرید داره، در شهرهایی که تعداد خونه برای اجاره کم هست، بدون اعتبار و کردیت اجاره کردن خونه کار بسیار سختی هست. شما یا باید آشنایی داشته باشید که ضامن شما باشه، یا باید اجاره چند ماه رو که معمولا بین 3 تا 6 ماه هست یکجا همون اول پرداخت کنید. البته پیدا کردن کسی که با این شرایط خونه اجاره بده باز کار آسونی نیست.
مگر اینکه یک اتاق از یک خونه رو اجاره کنید در این حالت امکان موفقیت بیشتری خواهید داشت
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017
سلام دوستان
در این سایت ها میتونن خونه های حومه شهر رو پیدا کنیم که از لحاظ اجاره پایین تر باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز من همراه همسرم پسر 3 ساله اگوست 2016 در واشنگتن خواهیم بود در صورتی که در حوالی germantown آپارتمانی برای اجاره سراغ دارید لطفا معرفی کنین.(البته با قیمت مناسب)
پاسخ
تشکر کنندگان:
Looking for a female roommate . we have one master bedroom available for a female only .
My apartment is near to H-MART and TARGET stores - Movie theater - Bar and restaurants
five minutes drive to I-66 , I-495 and US-50. teen minutes walking to Dunn louring Metro station.
there is high speed internet - LED TV - wash and drier at home.
you can park on visitor parking anytime..
no drug - no pets - no party - you can smoke on balcony.
please call me to receive more information.
7033443830
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-30 ساعت 17:14)userlove نوشته:  سلام

سخت پیدا میشه ولی در مجتمع های که نزدیک دانشگاه ها هستند امکانش هست که پیدا کنید چون اکثر دانشجوها هم همین شرایط را دارند و
leasing office ها با این شرایط اشنا هستند
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، Reza2018 ، ey1366

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان