کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
روشهای پیدا کردن خانه اجاره ای در آمریکا
(2016-02-23 ساعت 03:24)madareman نوشته:  
(2016-02-23 ساعت 02:03)Rira_1982 نوشته:  سلام دوستان
ما كه تازه وارد امريكا خواهيم شد و كرديت هم نداريم، آيا ميتونيم از سايتهايي مثل زيلو يا تروليا آپارتمان اجاره كنيم؟ يا اين سايتها مختص افراد مقيم و داراي كرديت هستند؟
Airbnb رو ميدونم كه اجاره كوتاه مدت هست و نيازي به مقيم بودن و شغل و ... نداره اما در مورد اين دو سايت چيزي نميدونم.
ممنون كه راهنمايي ميكنين

سلام
شما وقتی برای اولین بار وارد آمریکا میشوید بهتره که اول بروید یک هتل بدون دغدغه وبعد برای سوشال اقدام کنید که حدود نهایتا ظرف یک هفته دریافت خواهید کرد و بعد از اون برای اجاره راحت اقدام کنید و نیازی هم به کردیت ندارید فقط چون کردیت ندارید معمولا اجاره سه ماه یعنی ماه اول ماه اخر و به اندازه یه ماه هم از شما دپازیت میگیرند. در ضمن من سن حوزه هستم اگه قصد اینجا دارید من میتونم بیشتر کمکتون کنم اگه باز هم کمک خواستید بمن بگید
یاد اوری کنم گواهینامه بین المللی کمک زیادی برای اجاره ماشین به شما خواهد کرد

سلام
پسرخاله من هم دکتر هستش تو سن حوزه میگه اونجا جایه گرونی هستش مثلا میگن گرونه اجاره خونه چقدره ماهی خونه ای که تلفن و برق و آب و گاز داشته باشه آپارتمانی باشه یا خونه ای اونوقت درآمد ماهانه باید چقدر باشه اگه کار گیر بیاد ؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Nataliea
سلام دوستان
اگر کسی دنبال اجاره اتاق در هیوستون (اجاره اتاق مستقل با دستشویی و حمام )، برام پیغام خصوصی با مشخصات و مدت مورد نیاز بزارید. با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من يك واحد اپارتمان دو خوابه در وودلندهيلز لس انجلس دارم و كاملاً مبله و براي مدت ٢ ماه از جون تا اگوست اجاره ميدم (به دليل سفر به ايران)
اگر كسي تمايل داره در خصوصي پيغام بذاره

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من ۱۸ جون وارد لس انجلس میشم و دنبال همخونه میگردم ، ۲۸ سالمه و فتوگرافر و مکاپ ارتیست هستم
پاسخ
تشکر کنندگان:
http://www.craigslist.org/
دوستان یه سوال آیا سایت بالا برای اجاره خانه معتبره؟

آخه قیمتاش یکم پایین تره نسبت به اون چیزایی من تو این صفحه خوندم
Life is too short to worry about anything. You had better enjoy it because the next day promises nothing.
چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر انسان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-12 ساعت 05:18)Xayam نوشته:  سلام من ۱۸ جون وارد لس انجلس میشم و دنبال همخونه میگردم ، ۲۸ سالمه و فتوگرافر و مکاپ ارتیست هستم

دوست من دنبال همخونه اى ميگرده اگه هنوز كسى رو پيدا نكرديد با من تماس بگيريد

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
ما 4 نفر هستیم
لطفا بگین برای اجاره خونه در شیکاگو چیکارباید کرد؟
یعنی ازون لحظه که از فرودگاه میای باید کجا بری و چطوری خونه بگیری (از طریق لاتاری-کسی هم اونجا ندارم و کردیت کارت هم ندارم)بدون سوشال و ... چیکار باید کرد
نمیشه که 2 ماه هتل باشیم خیلی گرون میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: Nataliea
(2016-07-18 ساعت 23:27)eng2006 نوشته:  سلام
ما 4 نفر هستیم
یعنی ازون لحظه که از فرودگاه میای  باید کجا بری و چطوری خونه بگیری (از طریق لاتاری-کسی هم اونجا ندارم و کردیت کارت هم ندارم)بدون سوشال و ... چیکار باید کرد

سلام.استودیو 6 برای یکماه 1000دلاره.اشپزخونه هم داره.اجاره اپارتمان هم کمترازین نمیشه.تازمانی که سوشیال نیاد اپارتمان نمیتونید اجاره کنید.چاره ای نیست.تقریبا همه کسانی که فامیلی ندارند همینطورشروع میکنند.نیازی به رزرو قبلی هم نیست.ازگوگل ادرسش را پیداکنید وبدید به تاکسی فرودگاه.
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، Nataliea ، elahe mousavi ، ey1366
(2016-07-19 ساعت 00:32)lighthouse نوشته:  
(2016-07-18 ساعت 23:27)eng2006 نوشته:  سلام
ما 4 نفر هستیم
یعنی ازون لحظه که از فرودگاه میای  باید کجا بری و چطوری خونه بگیری (از طریق لاتاری-کسی هم اونجا ندارم و کردیت کارت هم ندارم)بدون سوشال و ... چیکار باید کرد

سلام.استودیو 6 برای یکماه 1000دلاره.اشپزخونه هم داره.اجاره اپارتمان هم کمترازین نمیشه.تازمانی که سوشیال نیاد اپارتمان نمیتونید اجاره کنید.چاره ای نیست.تقریبا همه کسانی که فامیلی ندارند همینطورشروع میکنند.نیازی به رزرو قبلی هم نیست.ازگوگل ادرسش را پیداکنید وبدید به تاکسی فرودگاه.

سلام
آقا یا خانم eng2006 شما رفتید به شیکاگو ؟ یا هنوز ایران هستید ؟
ما هم به امید خدا برای 2-3 ماه دیگه به شیکاگو می ریم ، لطفا اگه رسیدید اونجا کمی با شیر کنید تجربیاتتون رو .بسیار ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
اگر این سوالتون رو در تاپیک شیکاگو از مجموعه " زندگی در امریکا " مطرح کنید
دوستان یا مدیران بهتر راهنماییتون می کنند در انجا
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
با ۱۵۰۰ دلار چقدر فضا در ۳۰ شهر پرجمعیت امریکا را می توان اجاره کرد؟

http://www.rentcafe.com/blog/apartment-s...-us-cities

[عکس: qgkRc.png]
پاسخ
تشکر کنندگان: ed2008 ، pishtaz611
دوستتان عزیز اگرکسی دنبال اتاق برای اجاره با حمام دستشویی مستقل شهر رسیدا، سر خیابان ویلبر و ویکتوری،به من پیام خصوصی بدین لطفا
به خانم فقط اجاره داده میشه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
من و همسرم و فرزند ۵ ساله مان حدود اواسط سپتامبر قصد امدن به واشنگتن دی سی و حومه برای مدت حدود یک ماه داریم.فعلا کردیت هم نداریم.خیلی سپاسگزار میشویم دوستان پیشنهادی در مورد نحوه پیدا کردن جا برای اقامتدارند مطرح بفرمایند و یا اگر گزینه ای برای اجاره کوتاه مدت سراغ دارند اعلام بفرمایند . با سپاس از همه دوستان
شماره کیس‎2016as5***‎    تاریخ رویت قبولی:‎19 نوامبر ‎2015‎   کنسولگری: آنكارا  تعداد افراد منظور در کیس :۳   برنده اصلی آقا- سربازی ارت ش    ارسال فرمهای260: 3 دسامبر2015  کارنت شدن کیس:9 فوريه2016   نامه دوم ‎: 22فوريه2016   مديكال: 2آپريل ‎2016‎   مصاحبه: 7 آپريل ۲۰۱۶     نتیجه:AP  آپدیتها: 8آپریل و کلی آپدیت بدرد نخور دیگر از سفارت ،آپديت سيس براي نفر اول و دوم و دو خطي شدن 3 آگست ،  8 آگست or کلیر:به خواست خدا 9 آگست  دریافت ویزا: 18 آگست  ورود به آمریکا:14 سپتامبر ‎  دریافت گرین کارت:    
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

من نزدیک شیکاگو شهری بنام Naperville زندگی می کنم و در جستجوی یک همخونه بدلیل سرشکن شدن اجاره خونه هستم.
اگر کسی تمایل داره پیام شخصی بده.

ممنون
شماره کیس: 2014AS2xxx#هفته چهارم ژانویه، ایروان#
آپدیت ها: سه، چهار و شش فوریه/پنج مارچ/شش جون، نه جون/بعد ‎135‎ روز کلیر#
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خوبيد؟ من أواخر سپتامبر تا أوايل أكتبر مي خوام برم ايالت آيوا. شهر دس موينس يا شهر آيوا.
آيا كسي در ايالت آيوا ساكن هست ؟
لطفا بري پيدا كردن و أجاره نمودن محل سكونت ؛ مثل پانسيون ، سوييت آپارتمان ، أتاق تك نفره ، خانه ، در ‎( شهر دس موينس ‎Des Moines‎ ، شهر آيوا ‎Iowa City ‎ )  در ايالت آيوا ‎IOWA STATE‎ راهنمايي كنيد. يك نَفَر هستم .
در صورت تمايل خوشحال مي شم همسفر يا همخونه اي خوبي داشته باشم.
متشكرم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان