کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
قوانین جدید مهاجرت
http://mobile.reuters.com/article/articl...7?irpc=932

بر اساس این لینک هیچ صحبتی راجع به مهاجران قانونی! مثل ما ... که مثل بچه آدم منظر نشستیم نیست! الان دعوا سر چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Catagory :F2B
Priority Date : 26APR2012
Case No : Yrv2013......

پس کی روزای خوب میاد؟ اصلا میاد عایا؟!!!Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، پدی ، msar
درود
یه تحلیل از روزنامه دنیای اقتصاد پیدا کردم گفتم شاید به درد بخوره Big Grin
http://www.donya-e-eqtesad.com/news/842740/
سال ٢٠١٤ تو آسيا ١٣٢خانواده از هم جدا شدن، ١١٧تاش ايراني هستن، يكيشم ما!
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، battosai ، msar
بله ... این قانون اصلا شامل حال هیچکدوم از ما نیست....
Catagory :F2B
Priority Date : 26APR2012
Case No : Yrv2013......

پس کی روزای خوب میاد؟ اصلا میاد عایا؟!!!Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، پدی ، msar
(2014-11-22 ساعت 13:55)ایلیانا نوشته:  بله ... این قانون اصلا شامل حال هیچکدوم از ما نیست....

ما که داریم از روز اول هم ابنجا همین رو میگیم . اما بچه ها کسی گوش نمیده Sad

همین که به ضرر ماها نباشه باید خوشحال باشیم به نظرمنSmileSmile
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: ایلیانا ، battosai ، aslant ، شاپرک ، shahabjafari ، msar
کی اجرایی میشه ای قانون جدید؟؟؟!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، msar
متاسفانه این قانون هیچ ربطی به کیس های خوانوادگی نداره•
لاتاری 2016
کیس نامبر:***1
تاریخ سابمیت فرم :MAY 31
تاریخ مصاحبه:1 نوامبر
کلیرنس AP    
اپدیت ها:9 دسامبر
25 ژانویه
2 مارچ
9 مارچ
10 مارچ
تاریخ کلیر:10 مارچ در سایت سفارت ابوظبی abudhabiivo.net

پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، msar
سلام خدمت دوستان عزیز
سوالی داشتم اینکه اگر کسی هر دفعه کمتر از شش ماه اقامت در امریکا داشته باشه ( مثلا دوماه یا سه ماه ...) (گرین کارتی )جز سوابق اقامتش برای سیتی زن شدن حساب میشه یا نه ؟
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
Visa eligibility: My child will turn 21 years old soon - Children generally must be unmarried and under age 21 to qualify as derivative visa applicants, or to qualify for immigrant visas individually in the IR-2 or F-2A visa categories. Also, they generally must enter the United States with immigrant visas while still under age 21.

Under, the Child Status Protection Act, some children might continue to qualify for a visa and enter the United States after reaching the age of 21. If you have a child who will be turning 21 soon, you should have already notified the NVC. The NVC may be able to expedite your case. If you did not notify the NVC, then you should immediately contact the U.S. Embassy or Consulate where your interview is scheduled. The U.S. Embassy or Consulate will determine whether an earlier appointment is needed. If your child no longer qualifies to immigrate with you based on age, then a separate petition must be filed for the child. There may be a significant delay before your child becomes qualified for a visa.

http://travel.state.gov/content/visas/en...rview.html
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، barfi1
خب بابک عزیز یه توضیحی هم به فارسی پایینش میذاشتی.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-29 ساعت 11:59)alisarvareharchiabi نوشته:  خب بابک عزیز یه توضیحی هم به فارسی پایینش میذاشتی.

علی جان ، شما که استادی ، توضیح خاصی که نداره !
داشتم میچرخیدم تو این سایت ، اینو دیدم و راستش یکم دلم بحال خودم سوخت که اگر اینو میدونستیم 8 سال پیش ، شاید دیگه انقدر لازم نبود صبر کنیم .
این نوشته که :
اگر فرزندی دارید که بزودی 21 سالش میشه ، به NVC اطلاع بدید . شاید بتونه کیستون رو جلو بندازه .
اگر هم به NVC اطلاع ندادید ، فورا به سفارت یا کنسول جایی که مصاحبه میشید اطلاع بدید و ... از اینجور حرفها که حال امثال مارو میگیره که چرا این کارو نکردیم SmileSmileSmile Sad .
پاسخ
تشکر کنندگان: barfi1 ، battosai ، amir2640 ، Sam-90
مرسی بابک جان لطف داری یه مسئله دیگه ای هم هست اینکه اگر اسپانسر بتونه بچه ها رو هم ساپورت کنه و وکیل خوبی هم داشته باشه میتونه تاریخ پی دی که مشخص شد کاری انجام نده اطلاع بده این بچه ها فلان تاریخ بالای 21 سال میشن مثلن 14 سال بعد اونوقت میان چیکار میکنن اطلاع میدن اپرووال نوتیس اینا رو با یه ترفندی که خودمم نمیدونم میندازن عقب تا همون قضیه که خودتون میدونید دیگه . کلن اینایی که قانون cspa شاملشون نشد 70 درصد برن دنبال اینکه اسپانسرشون نتونسته بیشتر از همون تعدادی که رفتن ساپورت کنه .
پاسخ
تشکر کنندگان: babak.n ، frozen mind ، amir2640 ، shahabjafari
درقوانین امریکا واقعا همه چی ریخته به هم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-29 ساعت 13:03)babak.n نوشته:  
(2015-05-29 ساعت 11:59)alisarvareharchiabi نوشته:  خب بابک عزیز یه توضیحی هم به فارسی پایینش میذاشتی.

علی جان ، شما که استادی ، توضیح خاصی که نداره !
داشتم میچرخیدم تو این سایت ، اینو دیدم و راستش یکم دلم بحال خودم سوخت که اگر اینو میدونستیم ۸ سال پیش ، شاید دیگه انقدر لازم نبود صبر کنیم .
این نوشته که :
اگر فرزندی دارید که بزودی 21 سالش میشه ، به NVC اطلاع بدید . شاید بتونه کیستون رو جلو بندازه .
اگر هم به NVC اطلاع ندادید ، فورا به سفارت یا کنسول جایی که مصاحبه میشید اطلاع بدید و ... از اینجور حرفها که حال امثال مارو میگیره که چرا این کارو نکردیم SmileSmileSmile Sad .

هر وقت صحبت اين مسائل ميشه دلم مي گيره، اون وقتها سنمون كم بود بزرگترها خيلي بي اطلاع بودند و خيلي راحت از بچه هاي بزگترشون گذشتند و رفتند ١٣ سال ما را تو نوبت گذاشتند.
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، babak.n ، hossein2 ، hamed shayan
دوستان خدایش میدونم سخته خودمم دارم سختی میکشم انتظار میکشم ولی خودمون رو یک لحظه جای مکزیکیها و هندیها بزاریم قلبمون میلرزه اونا میدونی باید چندسال در انتظارباشن خدایش باید بازم خدارو شکر کنیم
پاسخ
تشکر کنندگان: babak.n ، shahabjafari ، حاجی واشنگتن ، hamid87 ، battosai
وای واقعا کی این انتظار تموم میشه، ۱۰ سال گذشت و هنوز خبری نیست، پس چرا این ویزاهای غیرقانونیا تموم نمیشه اخههههههههه، بابا به خدا پیر شدیم و هیچ خبر خوبی نیومد.
کتگوری:F3
PD:Sep 2005
Approval Notice:March 2010
Recipt Number:wac05
منتظر nvc welcome letter
پاسخ
تشکر کنندگان: hamid87

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان