کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-11-28 ساعت 21:10)Saeed rezaee نوشته:  تا حالا کسی رو داشتیم که همه ی این مراحل سخت وطولانی ودست اخر کلیرنس رو طی کرده باشه و درنهایت ویزاشو دریافت اما از رفتن منصرف شده باشه چون از تغییر و مهاجرت به جای غریب وحشت داره؟

من خيلي به اين مرحله نزديكم، بهش فكر ميكنم ?
F4 عمه سيتيزن آمريكا، تقاضا براي پدرم
Priority date : July22,2003
Notice date : July27,2009
Welcome letter : October28,2015
October29,2015 : درخواست پول و مدارك براي پدر مادر و برادرم. من بالاي ٢١ سال بودم از من چيزي نخواستن
: February19,2016 تكميل مدارك و فرم ها براي همه به غير از من
Interview letter : April29,2016 براي همه ي اعضاي خانواده به غير از من
: May18,2016 ايميل از سفارت و درخواست 325$ و فرم Ds-260 از من (قانون cspa شامل حالم شد)
: June9,2016 مصاحبه (ايروان) و AP

آپدیت ها 13June2016, 14June2016, 17June2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
دوتا سوال داشتم
1) اگر بعد از مصاحبه (کیس F2B) و در مدت انتظار کلیرنس و قبل از گرفتن گرین کارت پتیشنر سیتیزن بشه، چه اتفاقی برای کیس می افته؟
2)در چه حالتهایی امکان داره مصاحبه دوباره تکرار بشه؟
ممنون از کمکتون
پاسخ
تشکر کنندگان: m_vaziran
(2016-11-25 ساعت 01:04)Survivor نوشته:  سلام

دليل طولانى شدن F1 اين بود كه بعد ٥ سال خيلى از والدين سيتيزن ميشدن به خاطر  اين متقاضى از صف F2B به F1 ميپريدن. به همين دليل صف F2B خالى تر و F1 طولانى تر ميشد و چون تعداد ويزاها واسه هر گروه محدوده اين باعث شد به مرور زمان F1 طولانى تر بشه و F2B جهش كنه. F3 هم شما اگر در صف F1 باشى (نه F2B چون باطل ميشه) و ازدواج كنى ميتونى هنوز در نوبت بمونى و به صف F3 كه طبيعى هست خيلى ها صبر نميكنن و ازدواج ميكنن. يعنى دو اتفاق شهروند شدن والدين و ازدواج متقاضى باعث خروج از F2B و F1 ميشه. فكر نكنم حسين خان نوبت هارو انگولك كرده باشه.

(2016-11-24 ساعت 22:11)....مهرشاد.... نوشته:  درود وعرض ادب واحترامی دوباره خدمت تمامی منتظران رنجدیده

داش علی جان بمحض دیدن  سپاس / شادباش شما زیر پستم وازاونجایی که شناخت کاملی از مرام و معرفتتون داشتم ودارم سریعا به رتبه ی خودم نگاه کردم و باعدد5مواجه شدم حاجی سپاسگزارم از لطف ومحبتت وهمچنین پیام پرازمهرومحبتت،ودرمورد فاصله زمانی فکرمیکنم اون زمانها اینجوری مرسوم بود ولی اززمان مصاحبه من که گذشت حسین اقا دستوردادن کیسهای اف2بی زمان کارنت شدنشون کمتر شه وبجاش به اف3 ها واِف 1ها افزوده شه وفاصله ی 1تا1.5سال از کارنت تامصاحبه به 1ماهِ فعلی تغییرپیداکنند که اگه الان ویزا بولتِن روچِک کنید زمان کارنتیِ اف2بی ها شده6.5سال و اف3ها شده تقریبا11سال وهمچنین اف1ها هم تقریبا یکسال عقب افتادن وبه 8سال تنزل پیدا کردن.علی جان تااونجاکه یادم میاد شما هنوز کارنت نشده بودی،ایا مصاحبه رفتی وبه امید پروردگارِ منان ویزای یکضرب گرفتی؟ودرضمن وقتی اسمتونُ پایینِ پستم دیدم یادبچه های قدیمی افتادم واحساس خوبی بهم دست داد....سندباد مانا94.می می مَر مَس .سارا456.آرمهربون(امیر).نازنین کِی اِچ.سَم 90.غزاله.حمیدو.دخملی.میلاد مَگنت.علیرضا55.رُتیلِ .  اِس اِچ بی  اِن (shbn) وخیلیهای  های دیگه  ... واقعا یادشون بخیر بعضیاشون اینجا خیلی غُرمیزدن بعضیاشون خیلی خیلی ناراحتُ غمگین بودنُ ارومُ قرار نداشتن و....

sasa-t جانِ عزیز جالب اینجاست بمن گفت تا4ماه به داداشم گفته بود تا6ماه وحالِ داداشم خیلی بدجور گرفته شده بود ولی خداروشکر داداشم 3ماهه از این برزخ رهایی پیدا کرد

alirezadehghan2000 عزیز الان وضعیتم تو ceas همون A P است  و هنوز / و یک خظی هستم
دوست عزيز نميدونم چرا يك دفعه تصميم گرفتم يك سرى به سايت بزن دوران خيلى سخت و بدى بود الان ٧ ماه امريكا هستم و هميشه يادم مياد كه دوستان ميكفتن زبان بخونيد ولى من خيلى نكران بودم ولى اكر زمان به عفب بر ميگشت فقط زبان ميخوندم
F3
PD = 05  Feb 2004
Interview =29 Jul 2015
ابوظبى
AP
كلير 2016 feb 21
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، کوه صبور ، ....مهرشاد.... ، Alireza_D
درود مهرشاد عزیز مخلصیم . والا ما هنوز در انتظار هستیم پی دیم اگر یادم بیاد اواخر 2012 هست نوامبر اگر اشتباه نکنم . اصن مسئله اینکه که حالا فرضن کارنت هم بشیم با این اوضاع اصلن معلوم نیست که کی وقت مصاحبه بدن حالا اینم هیچی کلیرنس و ... امضا رو خوندم واقعن ترسیدم ایمیلی چیزی نمیتونی اعتراضی زور داره والا به خدا . انشالله که زودتر اوکی بشه چون میتونم درک کنم سخته . ولی در آخرش هم باید صبر کرد همینه . قضیه 6.5 سال هم فکر نکنم دوامی داشته باشه با اومدن بعضیا اگر خوشبین نباشیم پروسه طولانی تر میشه .
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Alireza_D
دیگه دارم می ترسم نه جواب ایمیل گرفتم نه به واسطه ایمیل آپدیت شدم و نه از ۶ ماهی که از مصاحبه ام می گدره اپدیتی داشتم... به نظر شما چه کار کنم؟؟؟؟

زنگ بزنم NVC جواب درست می دن؟
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
Rainbow 
با سلام ما امروز issued شدیم با احترام
category:F4
Interview:Jan 2016
Clearance:12 Oct 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: Alireza_D ، HAMİT ، bab1 ، m_vaziran ، battosai
(2016-12-02 ساعت 15:40)usatgb نوشته:  با سلام ما امروز issued شدیم با احترام

با سلام و عرض تبريك فراوان ،
ميشه تاريخچه دو خطي وor شدن وكلير و سفارتتون رو بفرمايين تا دوستان دو خطي و or بتونن با كيس خودشون مقايسه كنن؟
با تشكر از شما
پاسخ
تشکر کنندگان: HAMİT ، battosai

سلام و عرض تبریک.ما هم پاسهامون دست سفارت خودم که نفر اصلی هستم روز بعدش ایشود شدم ولی شوهرم هنوزapوor و پسرم ready شده.خیلی استرس دارم.نکنه به اونا ویزا ندن؟مال شما همه با هم تو یک روز ایشود شد؟؟؟
تاریخ مصاحبه:27مارچ 2016 ابوظبی
آپدیت دو خطی همسرم: 14 سپتامبر
آپدیت یه خطی مجدد و or همسرم: 19 اکتبر
آپدیت دو خطی خودم:19 اکتبر و or. اول نوامبر
کلیر قشنگترین روز خدا اول نوامبر
هسر:معاف از سربازی
تحویل پاسپورت به سفارت:29 نوامبر
ایشود نفر اصلی:30 نوامبر
ایشود سایر اعضا :4 دسامبر(یکشنبه!!!!!!!)
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-02 ساعت 15:48)Alireza_D نوشته:  

با سلام و عرض تبريك فراوان ،
ميشه تاريخچه دو خطي وor شدن وكلير و سفارتتون رو بفرمايين تا دوستان دو خطي و or بتونن با كيس خودشون مقايسه كنن؟
با تشكر از شما

or :2 Aug 2016
Embassy :Ankara

با احترام
پاسخ
تشکر کنندگان: Alireza_D
(2016-12-02 ساعت 16:22)zariraja نوشته:  

سلام و عرض تبریک.ما هم پاسهامون دست سفارت خودم که نفر اصلی هستم روز بعدش ایشود شدم ولی شوهرم هنوزapوor و پسرم ready شده.خیلی استرس دارم.نکنه به اونا ویزا ندن؟مال شما همه با هم تو یک روز ایشود شد؟؟؟

با سلام
من وفرزندم یکهفته بعد از تحویل پاسپورتها و همسرم یک ماه و نیم بعد issued شدیم

با احترام
پاسخ
تشکر کنندگان: Alireza_D
(2016-12-02 ساعت 18:02)usatgb نوشته:  

با سلام

ممنون از جواب.پاسپورتها پوند سفارت و بعد همه رو با هم با ویزا برگردوندن ؟چطور بهتون اطلاع رسانی کردن؟

با احترام
پاسخ
تشکر کنندگان: HAMİT
(2016-12-02 ساعت 19:06)zariraja نوشته:  
(2016-12-02 ساعت 16:22)zariraja نوشته:  سلام و عرض تبریک.ما هم پاسهامون دست سفارت خودم که نفر اصلی هستم روز بعدش ایشود شدم ولی شوهرم هنوزapوor و پسرم ready شده.خیلی استرس دارم.نکنه به اونا ویزا ندن؟مال شما همه با هم تو یک روز ایشود شد؟؟؟

با سلام

ممنون از جواب.پاسپورتها پوند سفارت و بعد همه رو با هم با ویزا برگردوندن ؟چطور بهتون اطلاع رسانی کردن؟

با احترام

پاسپورت ما را ماه پیش و پاسپورت همسرم را امروز تحویل ptt دادند با ایمیل اطلاع رسانی کردند و من تقاضا کردم پاسپورت ایشان تا صدور ویزا نزدشان بماند.
با احترام
پاسخ
تشکر کنندگان:

با سلام

با احترام

ممنون عزیزم.فقط هر سه پاسپورت رو باهم دادن؟چجوری اطلاعرسانی کردن واسه دریافت پاسهاتون؟با ایمیل؟وقتی هر سه ویزا اماده شد ایمیل دادن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-02 ساعت 19:31)zariraja نوشته:  
(2016-12-02 ساعت 16:22)zariraja نوشته:  سلام و عرض تبریک.ما هم پاسهامون دست سفارت خودم که نفر اصلی هستم روز بعدش ایشود شدم ولی شوهرم هنوزapوor و پسرم ready شده.خیلی استرس دارم.نکنه به اونا ویزا ندن؟مال شما همه با هم تو یک روز ایشود شد؟؟؟

با سلام

با احترام

ممنون عزیزم.فقط هر سه پاسپورت رو باهم دادن؟چجوری اطلاعرسانی کردن واسه دریافت پاسهاتون؟با ایمیل؟وقتی هر سه ویزا اماده شد ایمیل دادن؟

یک ماه پیش 2 پاسپورت و دیروز یک پاسپورت و هر دوبار با ایمیل شماره پیگیری ptt را اعلام نمودند.
با احترام
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-03 ساعت 11:19)usatgb نوشته:  
(2016-12-02 ساعت 19:31)zariraja نوشته:  
(2016-12-02 ساعت 18:02)usatgb نوشته:  با سلام

با احترام

یک ماه پیش 2 پاسپورت و دیروز یک پاسپورت و هر دوبار با ایمیل شماره پیگیری ptt را اعلام نمودند.
با احترام

سلام به همه دوستان مهاجر سرا و تبریک به شما وهمه کسانی که ویزا گرفتند و آرزوی توفیق برای منتظران من بعد 37 روز از کلیر شدن تازه این هفته وقت کردیم دو روزه بریم برای مدیکال مجدد و بعد از اون هم برمیگردیم و ویزا مون رو میخواهیم از طریق یک آژانس معتبر پیکاپ کنیم میتونم بپرسم شما ویزاتون رو ازچه طریقی پیکاپ کردین ؟یا دوستان کسی در موردآژانس پارک سفر روبروی پارک ملت ویزا پیکاپ کرده و آیا اطلاعاتی در مورد این آژانس داره یا اگر آژانس خیلی حرفه ای میشناسه معرفی کنه . با تشکر
با تلاش و پشتکار و اراده قوی و امید و هدف های متعالی میتوان به قله های پیشرفت و تکامل رسید. موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان