کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-11-13 ساعت 21:55)azb2003 نوشته:  
(2016-11-13 ساعت 21:07)mrb نوشته:  
(2016-11-13 ساعت 20:39)Sasa-t نوشته:  انشالله هر چه زودتر.... احتمالا فردا پس فردا جواب بهشون میدن... واقعا خسته کننده است دیگه...
دوست عزيز با سلام
ما سوم نوامبر ايميل رسيد مدارك به سفارت را دريافت كرديم و منتظريم نگران نباشيد
Salam hamsare man ham9 nov madareko post kard sefarat ama hanoz hech emaili nagereftim

(2016-12-05 ساعت 08:02)mehrdad.agha نوشته:  
(2016-12-03 ساعت 11:19)usatgb نوشته:  
(2016-12-02 ساعت 19:31)zariraja نوشته:  ممنون عزیزم.فقط هر سه پاسپورت رو باهم دادن؟چجوری اطلاعرسانی کردن واسه دریافت پاسهاتون؟با ایمیل؟وقتی هر سه ویزا اماده شد ایمیل دادن؟

یک ماه پیش 2 پاسپورت و دیروز یک پاسپورت و هر دوبار با ایمیل شماره پیگیری ptt را اعلام نمودند.
با احترام

سلام به همه دوستان مهاجر سرا و تبریک به شما وهمه کسانی که ویزا گرفتند و آرزوی توفیق برای منتظران من بعد 37 روز از کلیر شدن تازه این هفته وقت کردیم دو روزه بریم برای مدیکال مجدد و بعد از اون هم برمیگردیم و ویزا مون رو میخواهیم از طریق یک آژانس معتبر پیکاپ کنیم میتونم بپرسم شما ویزاتون رو ازچه طریقی پیکاپ کردین ؟یا دوستان کسی در موردآژانس پارک سفر روبروی پارک ملت ویزا پیکاپ کرده و آیا اطلاعاتی در مورد این آژانس داره یا اگر آژانس خیلی حرفه ای میشناسه معرفی کنه .    با تشکر
دوست عزیز با سلام
ما با ایران آنکارا پیکاپ کردیم راضی بودیم .
سفارت : آنکارا
تاریخ مصاحبه  22  March
وضعیت  AP
کیس  F4
تعداد  4 نفر
Clear 13 Oct
Issued 15 Nov
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-05 ساعت 08:39)mrb نوشته:  
(2016-11-13 ساعت 21:55)azb2003 نوشته:  
(2016-11-13 ساعت 21:07)mrb نوشته:  دوست عزيز با سلام
ما سوم نوامبر ايميل رسيد مدارك به سفارت را دريافت كرديم و منتظريم نگران نباشيد
Salam hamsare man ham9 nov madareko post kard sefarat ama hanoz hech emaili nagereftim

(2016-12-05 ساعت 08:02)mehrdad.agha نوشته:  
(2016-12-03 ساعت 11:19)usatgb نوشته:  یک ماه پیش 2 پاسپورت و دیروز یک پاسپورت و هر دوبار با ایمیل شماره پیگیری ptt را اعلام نمودند.
با احترام
Salam hamsare man vaghti raft medical dad hamon ja dar ankara pasportesho va medicalo dadbe sherkati va khodesh ba karte obor raft iran albate. Vekalat ham dade bod mahzari va khili rahat va benazaram gheymatesh ham monaseb bod
سلام به همه دوستان مهاجر سرا و تبریک به شما وهمه کسانی که ویزا گرفتند و آرزوی توفیق برای منتظران من بعد 37 روز از کلیر شدن تازه این هفته وقت کردیم دو روزه بریم برای مدیکال مجدد و بعد از اون هم برمیگردیم و ویزا مون رو میخواهیم از طریق یک آژانس معتبر پیکاپ کنیم میتونم بپرسم شما ویزاتون رو ازچه طریقی پیکاپ کردین ؟یا دوستان کسی در موردآژانس پارک سفر روبروی پارک ملت ویزا پیکاپ کرده و آیا اطلاعاتی در مورد این آژانس داره یا اگر آژانس خیلی حرفه ای میشناسه معرفی کنه .    با تشکر
دوست عزیز با سلام
ما با ایران آنکارا پیکاپ کردیم راضی بودیم .
f4
may 2003
ank2010
interview date march 2016
ankara
خودم (نفر اصلی)و بچه ها یکضرب
صدور ویزا 30جون
همسر ap
ورود 22 augest
green card 7 oct
دریافت ایمیل کلیری همسر 12 oct
صدور ویزا همسر 21 NOV
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان براي پيگيري كيسمون به جاي ايميل به سفارت ميشه به NVC ايميل زد و پرسيد مرحله كلرنسمون در چه حاليه؟؟؟ ابوظبي كه اصلا جواب ايميل نميده.
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
پاسخ
تشکر کنندگان: Farzad_2815
(2016-12-05 ساعت 20:44)Sasa-t نوشته:  دوستان براي پيگيري كيسمون به جاي ايميل به سفارت ميشه به NVC ايميل زد و پرسيد مرحله كلرنسمون در چه حاليه؟؟؟ ابوظبي كه اصلا جواب ايميل نميده.

دوست عزیز به جز صبر هیچ کاری نمی‌شه کرد.من که کلا بی‌خیالِ همه چی‌ شدم و زندگیمو می‌کنم و ۲ ۳ هفته یک ‌بارهم میام اینجا سرکی میکشم Smile

F1
Interview 2 Jun 2016
AP
پاسخ
تشکر کنندگان: Sasa-t ، m_vaziran
(2016-12-05 ساعت 20:44)Sasa-t نوشته:  دوستان براي پيگيري كيسمون به جاي ايميل به سفارت ميشه به NVC ايميل زد و پرسيد مرحله كلرنسمون در چه حاليه؟؟؟ ابوظبي كه اصلا جواب ايميل نميده.

اصلا NVC نمیتونه در رابطه با این مرحله کلیرنس به شما جوابی بده چون اصلا در حوضه ی مراحل کاریشون نیست :|
چیزی که من متوجه شدم اینه که وقتی میبینید ابوظبی جواب ایمیل نمیده به این معناست که زیاد پاسخ سوال شما Emergency نیست وگرنه میدن...
و اینکه کارتونو به روال کاریه خودشون دارن انجام میدن و اگه مشکلی پیش بیاد خودشون بهتون ایمیل میزنن .
چون اینا اینطور که معلومه وقت ندارن جواب تک تک کیسارو بدن برا همین سعی کنید زیاد ایمیل نزنید بهشون چون شنیدم اگه زیادی پیگیری کنید حساس میشن نسبت به کیستون.
ولی به هر حال ایشالله که هر چه زود تر کارتون درست شه و همینطور بقیه دوستان 3>
پاسخ
تشکر کنندگان: Sasa-t
سلام دوستان
آیا مدارک domicile برای کیسهای خانوادگی F4 نیاز است؟ ویزای من (کیس اصلی) و همسرم و پسر کوچکم صادر شده و تحویل گرفتیم ولی برای پسر بزرگم مدارک domicile مربوط به petitioner خواسته اند. آیا غیر طبیعی نیست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-06 ساعت 19:57)arman_gh نوشته:  

اصلا NVC نمیتونه در رابطه با این مرحله کلیرنس به شما جوابی بده چون اصلا در حوضه ی مراحل کاریشون نیست :|
چیزی که من متوجه شدم اینه که وقتی میبینید ابوظبی جواب ایمیل نمیده به این معناست که زیاد پاسخ سوال شما Emergency نیست وگرنه میدن...
و اینکه کارتونو به روال کاریه خودشون دارن انجام میدن و اگه مشکلی پیش بیاد خودشون بهتون ایمیل میزنن .
چون اینا اینطور که معلومه وقت ندارن جواب تک تک کیسارو بدن برا همین سعی کنید زیاد ایمیل نزنید بهشون چون شنیدم اگه زیادی پیگیری کنید حساس میشن نسبت به کیستون.

وکیل من هم دقیقا همین رو گفت : (سعی کنید زیاد ایمیل نزنید بهشون چون اگه زیادی پیگیری کنید حساس میشن نسبت به کیستون.)
پاسخ

مرسي از جوابتون. من فقط يه بار ايميل دادم بهشون ديگه هم نميدم .٦ ماهه منتظرم انشالله زود كلر بشيم همگي
پاسخ
تشکر کنندگان: maxman
(2016-12-06 ساعت 23:53)Sasa-t نوشته:  

مرسي از جوابتون. من فقط يه بار ايميل دادم بهشون ديگه هم نميدم .٦ ماهه منتظرم انشالله زود كلر بشيم همگي

من 6 ماهم 4 روزه تموم شده...باز شما چند روز دیکه وقت دارین...امیدوار باشین Rolleyes
پاسخ
(2016-12-07 ساعت 00:10)maxman نوشته:  
(2016-12-06 ساعت 19:57)arman_gh نوشته:  اصلا NVC نمیتونه در رابطه با این مرحله کلیرنس به شما جوابی بده چون اصلا در حوضه ی مراحل کاریشون نیست :|

من 6 ماهم 4 روزه تموم شده...باز شما چند روز دیکه وقت دارین...امیدوار باشین   Rolleyes

دوستان عزیز با سلام
سفارت ها اغلب به ایمیل هایی که در باره کلیرنس پرونده باشه جوابی به شما نمیدهند چون آنها اطلاعاتی از زمان کلیر شدن شما ندارند و این دست آنها نیست . اگر شما مواردی غیر از این موضوع داشته باشید و از طریق سایت خود سفارت در قسمت مربوطه ایمیل ارسال کنید پاسخ شما را میدهند . من تجربه سه ایمیل به سفارت غیر از موضوع کلیرنس مانند ارسال کسری مدارک و ... دارم و همیشه قبل از 48 ساعت پاسخگو بودند . ما هم استرس شما عزیزان را داشتیم و میدونیم چقدر سخته همیشه منتظر بودن و هر ساعت سایت را چک کردن . امید به خدا و آرزوی کلیر شدن تک تک شما عزیزان .
سفارت : آنکارا
تاریخ مصاحبه  22  March
وضعیت  AP
کیس  F4
تعداد  4 نفر
Clear 13 Oct
Issued 15 Nov
پاسخ
تشکر کنندگان: maxman ، Sasa-t
(2016-12-06 ساعت 20:27)mjavadsh نوشته:  سلام دوستان
آیا مدارک domicile برای کیسهای خانوادگی F4 نیاز است؟ ویزای من (کیس اصلی) و همسرم و پسر کوچکم صادر شده و تحویل گرفتیم ولی برای پسر بزرگم مدارک domicile مربوط به petitioner  خواسته اند. آیا غیر طبیعی نیست؟

دامیسایل برای کیس های خانوادگی عجیب نیست.چون دسترسی به اطلاعات ورود و خروج پتیشنر به امریکا کامل در دسترس سفارته،در صورتی که عدم حضور مکفی و یا غیبت زیاد در امریکا مشاهده بشه،برای حصول اطمینان از اینکه پتیشنر در اریکا اقامت داره و اونجا رو خونه ی خودش قرار داده معمولا دامیسایل رو میخان.عجیب نیست اما شاید سوال شما از این جهته که چرا از شما نخواستن از فرزندتون خاستن.شما شرایط پتیشنرتون رو بررسی کنید ببینید که آیا در چند سال گذشته امریکا محل اقامت دایمشون بوده یا نه.و موردی که در همه ی کیس ها اعم از خانوادگی و مهاجرتی و دانشجویی و .....خلاصه همه ی انواع ویزا باید مد نظر قرار داد اینه که همه چیز بسته به میزان تجربه ی افسر مصاحبه کنندس.اگر کم تجربه باشه که شاید چیزی بخواد که اصلا و عرفا نیاز نیست یا حتی چیزی رو طلب نکنه که الزامیه .بد به خودتون راه ندین و دامیسایل رو جمع کنید و ارائه بدید.یه تاپیک تحت عنوان دامیسایل همینجا هست.مطالعه کنید.اگر سوالی داشتید باز اینجا یا در همون تاپیک مطرح کنید من و دوستانی که در دامیسایل تجربه داریم ارائه بدیم بهتون.هر که هستین و هرجا،هموطن هستین و امید موفقیت دارم براتون.
پاسخ
تشکر کنندگان: hamid87

من خداروشکر همین امروز بعد از 2بار مصاحبه با پیک آپ ویزاهامون رسید ولی فقط من و پدرم چون مادر و خواهرم 3 ماه پیش issue شدن.
خواستم اینو بگم که اگه بار اوله مصاحبتون 6 ماه تا الان گذشته , به احتمال قوی 1,2 ماه اینده برای سفارت تاریخ مصاحبه میخورید .
ایشالله که همینطور باشه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-07 ساعت 19:48)arman_gh نوشته:  
(2016-12-06 ساعت 19:57)arman_gh نوشته:  اصلا NVC نمیتونه در رابطه با این مرحله کلیرنس به شما جوابی بده چون اصلا در حوضه ی مراحل کاریشون نیست :|

من خداروشکر همین امروز بعد از 2بار مصاحبه با پیک آپ ویزاهامون رسید ولی فقط من و پدرم چون مادر و خواهرم 3 ماه پیش issue شدن.
خواستم اینو بگم که اگه بار اوله مصاحبتون 6 ماه تا الان گذشته , به احتمال قوی 1,2 ماه اینده برای سفارت تاریخ مصاحبه میخورید .
ایشالله که همینطور باشه.

مصاحبه دوباره چرا بخوریم؟ معمولا اونایی که بالای ۱ سال تو مرحله اداری بودن مصاحبه مجدد می خورن نه اونهایی که ۶ ماه گذشته.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-07 ساعت 19:58)Sasa-t نوشته:  
(2016-12-07 ساعت 19:48)arman_gh نوشته:  
(2016-12-06 ساعت 23:53)Sasa-t نوشته:  مرسي از جوابتون. من فقط يه بار ايميل دادم بهشون ديگه هم نميدم .٦ ماهه منتظرم انشالله زود كلر بشيم همگي

ایشالله که همینطور باشه.

مصاحبه دوباره چرا بخوریم؟ معمولا اونایی که بالای ۱ سال تو مرحله اداری بودن مصاحبه مجدد می خورن نه اونهایی که ۶ ماه گذشته.

منظورم از مصاحبه دوم اینه که برید مدیکال رو انجام بدید مجدد چون بعد 6 ماه منقضی میشه و خوده سایت سفارت میزنه (New medical examination is required) و باید دوباره مدیکال انجام شه که نیازه برید دوباره ابوظبی تا مدارک پزشکی جدید رو تحویلشونم بدید بعد اگه مشکلی ( نقص پرونده ) نداشتید پاسپورتارو میگیرن و بهتون میگن دوشنبه یا پنجشنبه پیک آپ کنید.
و اینم بگم که اصلا ربطی نداره که 6 ماه گذشته یا 1 سال , چون معمولا کلیرنس به 1 سال طول میکشه کمتر کسیه که 3 ماه از کلیرنس در اومده باشه و چه کمتر چه بیشتر.
برایه کیس ما هم به این شکل شد که همه ما ready خوردیم و گفتن بیاید ویزاهاتونو بگیرید حتی پاسپورتایه هممونم گرفتن ولی فقط ویزایه مادر و خواهرمو دادن ( اینم به این دلیله که به زنا راحت تر میدن)
که اونا کار من و پدرم رو به 1 سال کشوندن و مال مادر و خواهرمو 3 ماه زود تر از ما دادن.
پاسخ
تشکر کنندگان: Sasa-t ، bab1
سلام دوستان
آیا مدارک domicile برای کیسهای خانوادگی F4 نیاز است؟ ویزای من (کیس اصلی) و همسرم و پسر کوچکم صادر شده و تحویل گرفتیم ولی برای پسر بزرگم مدارک domicile مربوط به petitioner  خواسته اند. آیا غیر طبیعی نیست؟
[/quote]

دامیسایل برای کیس های خانوادگی عجیب نیست.چون دسترسی به اطلاعات ورود و خروج پتیشنر به آمریکا کامل در دسترس سفارته،در صورتی که عدم حضور مکفی و یا غیبت زیاد در آمریکا مشاهده بشه،برای حصول اطمینان از اینکه پتیشنر در اریکا اقامت داره و اونجا رو خونه ی خودش قرار داده معمولا دامیسایل رو میخان.عجیب نیست اما شاید سوال شما از این جهته که چرا از شما نخواستن از فرزندتون خاستن.شما شرایط پتیشنرتون رو بررسی کنید ببینید که آیا در چند سال گذشته آمریکا محل اقامت دایمشون بوده یا نه.و موردی که در همه ی کیس ها اعم از خانوادگی و مهاجرتی و دانشجویی و .....خلاصه همه ی انواع ویزا باید مد نظر قرار داد اینه که همه چیز بسته به میزان تجربه ی افسر مصاحبه کنندس.اگر کم تجربه باشه که شاید چیزی بخواد که اصلا و عرفا نیاز نیست یا حتی چیزی رو طلب نکنه که الزامیه .بد به خودتون راه ندین و دامیسایل رو جمع کنید و ارائه بدید.یه تاپیک تحت عنوان دامیسایل همینجا هست.مطالعه کنید.اگر سوالی داشتید باز اینجا یا در همون تاپیک مطرح کنید من و دوستانی که در دامیسایل تجربه داریم ارائه بدیم بهتون.هر که هستین و هرجا،هموطن هستین و امید موفقیت دارم براتون.
[/quote]
ممنون از پاسختون بعد از اینکه به سفارت ایمیل زدم فرداش جواب دادن که اشتباه شده و اون ایمیل رو در نظر نگیرید. باز هم ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: واهيك آقاجاني ، maymary1220

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان