کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2017-02-06 ساعت 22:11)بيژن نوشته:  
(2017-02-06 ساعت 21:04)faya نوشته:  
(2017-02-06 ساعت 16:23)m_vaziran نوشته:  فايا عزيز مطمئن باشيد با شرايط جديد اگه مجدد ارسال كنيد ويزاتون صادر خواهد شد ، انشاله ايميل تا فردا مياد و پاسخ هم مثبت خواهد بود

سلام مجدد دوست عزیز
فکر کنم دیگه دارم کم کم اعضا را خسته می کنم از پست های پشت سرهم. ولی گفتم شاید بعضی از دوستان بیشتر در روند کار سفارت خانه ها قرار بگیرند. امروز عصر  با کمال تعجب جواب ایمیل صبح رسید . نوشته بودند می توانی پاسپورتت را دوباره برای ما بفرستی هرچند امکان تغییر شرایط وجود دارد. بهمین دلیل من یکی دو روز صبر می کنم تا اوضاع با ثبات تر بشه . تاکید کرده بودند حتما اخبار سفارت را هم از طریق سایت دنبال کنم. خلاصه اینکه کارها را دوباره شروع کرده اند.

باعرض سلام دوست عزيز پيشاپيش من آرزوى موفقيت براى شما را دارم، من هم پاس و مدارك پزشكى را براى سفارت ارسال كردم كه پاس من را برگرداندند بدونه ويزا ،اگر امكان دارد شماره تلفن خودتان را روى ايميل من ارسال كنيدraja. mohamad43@yahoo.com تا بتوانم  بهتر با شما صحبت كنم ، تشكر
سلام بر شما . برايتان شماره را مي فرستم فقط سريع مدارك را دوباره بفرستيد . امروز صبح كه با اقوام در آمريكا صحبت كردم گفتند هنوز راي دادگاه صددرصد نيست و امكان تغيير هرچيزي هنوز وجود داره و ثبات زيادي در تصميم گيريها نيست .وقت را از دست ندهيد.(عليرغم هزينه هاي مضاعف pick up ) چاره اي نداريم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-06 ساعت 23:21)Mary nadim نوشته:  سلام به دوستان عزیز ایا مراحل کلیرنس داره انجام میشه یا متوقف شده .ما از همه جا بیخبریم تو سایت هم که میرم هیچ تغییری نکرده در سیس 31 ژانویه آپدیت شده در سایت سفارت 17 ژانویه

مراحل كليرنس انجام ميشه فقط زياد روي آپديت سايت و سيس تكيه و فكرتون را مشغول نكنيد. ملاكتون ايميل ارسالي از سفارت باشه. نه تنها آپديت من سه هفته بعد از كليير بود ، هنوز هم كيس من يك خطي در سيس. كلا در سايت سفارت من چهار بار طي هفت ماه بيشتر آپديت نداشتم.
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975 ، Mary nadim ، Sudeh
سلام 2 روز است که به سایت سفارت میرم همش errorمیزنه نمیدونم این دیگه چه معنی داره اصلا وضعیت را مسخص نمیکنه اگر راهی داره لطفا دوستان عزیز بگویندتا منهم انجام دهم
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام

من سریه دومه با پیکاپ می فرستم....امیدوارم زودتر همه ویزاها زودتر بیاد.
March.22 entered
پاسخ
تشکر کنندگان: واهيك آقاجاني
سلام دوستان، کسی میتونه راهنمایی کنه منظور از یک خطی و دو خطی و or چی هست، من مصاحبه ام تو اکتبر ۲۰۱۶ بوده و فقط یکبار تو ۵ دسامبر آپدیت شدم.
گروه F1
تاریخ اپلای June 2009
تاریخ مصاحبه: october 2016 ابوظبی
وضعیت: AP
معافیت کفالت و شغل غیردولتی
آپدیت: 5 دسامبر ۲۰۱۶و ۱۶ مارچ و ۲۸جون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-13 ساعت 13:30)siavashasg نوشته:  سلام دوستان، کسی میتونه راهنمایی کنه منظور از یک خطی و دو خطی و or چی هست، من مصاحبه ام تو اکتبر ۲۰۱۶ بوده و فقط یکبار تو ۵ دسامبر آپدیت شدم.

اره لطفا اگه كسي ميدونه بگه
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-23 ساعت 18:20)samaneha نوشته:  فهمیدن تقریبی زمان کلیر شدن از آپدیتها:
من و خیلی از دوستان فکر می کردیم که آپدیت or از جانب آمریکا اعمال میشه، ولی بعد از دیدن چند آپدیت در روز شنبه و در ساعت اولیه صبح به این نتیجه رسیدم که آپدیت or از جانبه سفارت و به منزله پایان فرایند ای پی هستش. پس باید یه آپدیتی دیگه هم باشه که نشون بده ما از طرف آمریکا کلیر شدیم.
و اما فهمیدن این آپدیت، شما وقتی تو سایت ‎ceac‎ کیستون رو چک میکنید برای ای پی بودنتون یه متنی مینویسه که با ‎Your ‎visa case‎ is‎ شروع میشه و با ‎has ‎been‎ reached‎ خاتمه پیدا می کنه. در حالت عادی تمامی متنها یکی هستش ولی وقتی کد ‎html‎ بعضی از متنها رو چک میکنید با هم فرق میکنه و دو مدل هستش که به یک خطی و دو خطی معروفه. اینو بچه های پارسال کشفش کردند ولی چیزی که مهمه رابطه اون با کلیر شدنه.
برای دیدن کد متن از همه مرورگرها میشه استفاده کرد ولی راحتترین مرورگر فایر فاکسه. برای اینکار متن ای پی تون رو هایلایت (انتخاب) کنید بعد کلیک راست و گزینه ‎View ‎selection‎ source‎ رو انتخاب کنید. در حال حاضر دو حالت ممکنه پیش بیاد
گزینه اول: کل متن ای پی شما در یک سطر قرار داره و نوشته شده که بهش میگن یک خطی
گزینه دوم : کل متن ای پی شما در دو سطر نوشته شده ( سطر دوم با ‎In addition‎ شروع میشه) به این حالت میگن دو خطی

در مورد سفارت ابوظبی با بررسی و آزمایش حدود ‎100‎ کیس به این نتیجه رسیدندکه میشه گفت اگر متن آپدیت شما یک خطی باشه یعنی هنوز مشمول ای پی هستید و اگه دو خطی باشه یعنی از جانب ارگانهای آمریکا کلیر شدید !
اگر آپدیت دو خطی شده باشید احتمالا (نه قطعا) بین یک روز تا حتی دو هفته ممکنه طول بکشه که آپدیت or داشته باشید و دلیلش هم اینه که سفارت ابوظبی در روز های خاصی از ماه این کارها رو انجام میده و اگه دقت کرده باشید دوستانی هم که ایمیل میزنن میبینند که بعد از چند روز یک دفعه به همه ایمیل ها پاسخ داده میشه.
این تاریخ ها رو هم میشه از برنامه مصاحبه بچه ها به صورت تقریبی حدس زد چون اگه به تاریخ های مصاحبه ها توجه کنید می بیند بعضا یک هفته در ماه مصاحبه تو گروه نداریم.
یه نکته ای دیگه هم که از بررسی کیس های سفارت ابوظبی دستگیرم شد اینه که در مواردی که هر دو نفر کیس ای پی خورده باشند اگه حتی کیس اصلی کلیر شده باشه ولی کیس دوم کلیر نشده باشه آفیسر صبر میکنه تا کیس دوم هم کلیر بشه و بعد کل کیس رو کلیر میکنه مگر اینکه خیلی زمان بگذره و تک تک کلیریشون رو اعلام می کنه.
نکته دیگه که از هر سه سفارت دستگیرم شد اینه که کیس هایی که نفر اول ویزا یکضرب میگیرن و نفر دوم ای پی میخوره برای کلیر شدن در اولویت هستن و نسبتا زودتر کلیر میشن !
من سعی کردم به صورت کامل و روشن توضیح بدم تا جای هیچ سوالی نمونه که گروه به هم بریزه و سر این جریان شلوغ بشه. این یه راهه برای تشخیص کلیری که بازم تاکید میکنم به علت اینکه آفیسر نظر نهایی رو میده قطعی نیستش ولی با درصد بالایی عملیه.

متن بالا برای دوستانی که یک خطی و دو خطی را سوال کرده بودند...
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
پاسخ
تشکر کنندگان: saeednia ، JAVID2015 ، siavashasg ، vanima ، mosa10dei ، Sudeh
خیلی ممنون ازتوضیح کامل شما
گروه F1
تاریخ اپلای June 2009
تاریخ مصاحبه: october 2016 ابوظبی
وضعیت: AP
معافیت کفالت و شغل غیردولتی
آپدیت: 5 دسامبر ۲۰۱۶و ۱۶ مارچ و ۲۸جون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.
خبری از کلیر شدن نیست؟؟؟
کسی آپدیتی یا ایمیلی ، خلاصه هر گونه نشانه ای از پیشرفت این روند ندارد؟؟؟
ممنون اگر اطلاع بدین.

‎Category : F4
Priority ‎Date : September-2003‎
Interview : ‎October-2016‎
Embassy : ‎Abudhabi‎‎
Result : ‎Administrative Processing‎
Updates : 4,5,10,11,12,18,26 October‎
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-19 ساعت 12:49)Farzad_2815 نوشته:  سلام دوستان.
خبری از کلیر شدن نیست؟؟؟
کسی آپدیتی یا ایمیلی ، خلاصه هر گونه نشانه ای از پیشرفت این روند  ندارد؟؟؟
ممنون اگر اطلاع بدین.

من بعد از مصاحبم 3 بار اپدیت شدم Big Grin
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
خبری از کلیر شدن نیست؟؟؟
ممنون اگر اطلاع بدین.

چقدر شما اپدیت داشتین... از ابوظبی بعیده.

منم خبری ندارم حتی ایمیل زدم بهشون و کپی پاس جدیدم را فرستادم پنج شنبه ولی هیچ ایمیلی بهم نزدن ... ابوظبی همین جوریش خبری نبود کند عمل می کرد وای به حال الان که ممکنه سه شنبه چهارشنبه یه دستور جدید مهاجرتی امضا بشه..
پاسخ
تشکر کنندگان:
Sad Sad
(2017-02-19 ساعت 16:15)Sasa-t نوشته:  
خبری از کلیر شدن نیست؟؟؟
ممنون اگر اطلاع بدین.

چقدر شما اپدیت داشتین... از ابوظبی بعیده.

منم خبری ندارم حتی ایمیل زدم بهشون و کپی پاس جدیدم را فرستادم پنج شنبه ولی هیچ ایمیلی بهم نزدن ... ابوظبی همین جوریش خبری نبود کند عمل می کرد وای به حال الان که ممکنه سه شنبه چهارشنبه یه دستور جدید مهاجرتی امضا بشه..

برای خودمم جالبه ، اینهمه آپدیت در طول یک ماه (اکتبر) و دیگر هیچ آپدیتی نشدم ، حتی ایمیل هم دادم آپ نشد. Sad Sad Sad Sad

‎Category : F4
Priority ‎Date : September-2003‎
Interview : ‎October-2016‎
Embassy : ‎Abudhabi‎‎
Result : ‎Administrative Processing‎
Updates : 4,5,10,11,12,18,26 October‎
پاسخ
تشکر کنندگان: Sasa-t
من 15 فوریه یک آپدیت داشتم ولی دیگر هیچ خبری نیست الان یک سال و یک ماه است که از مصاحبه ما در آنکارا میگذرد
پاسخ
تشکر کنندگان: Farzad_2815
(2017-02-19 ساعت 21:55)Mary nadim نوشته:  من 15 فوریه یک آپدیت داشتم ولی دیگر هیچ خبری نیست الان یک سال و یک ماه است که از مصاحبه ما در آنکارا میگذرد

جدا؟ میشه بگید کتگوریتون چیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
ما f4 هستیم .خودم وهمسرم و پسرم
پاسخ