کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
سلام ،
من ٨ مارچ وقت مصاحبه دارم، سربازي معاف شدم ، كار دولتي هم نداشتم, به نظرتون بازهم ممكنه اف بي آي چك بخورم؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-22 ساعت 00:28)zall نوشته:  سلام ،
من ٨ مارچ وقت مصاحبه دارم، سربازي معاف شدم ، كار دولتي هم نداشتم, به نظرتون بازهم ممكنه اف بي آي چك بخورم؟؟

الان تو این اوضاع و احوال رو نمی دونم اما قبلا اونایی که سربازی معاف بودن تو گروه F1 یا F2B درصد ویزا یه ضرب گرفتنشون خیلی خیلی بالا بود. انشالله تا مارچ وقت مصاحبه ها سر جاش باشه و شما ویزا یه ضرب بگیرید
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
پاسخ
تشکر کنندگان: zall
(2017-02-22 ساعت 01:10)Sasa-t نوشته:  

الان تو این اوضاع و احوال رو نمی دونم اما قبلا اونایی که سربازی معاف بودن تو گروه F1 یا F2B درصد ویزا یه ضرب گرفتنشون خیلی خیلی بالا بود. انشالله تا مارچ وقت مصاحبه ها سر جاش باشه و شما ویزا یه ضرب بگیرید

با sasa موافقم.شما 99.9999999999999999999 درصد یکضرب میگیری.و چه حالی میده حتی به ما.حتما خبرش رو بده که یه جشن آنلاین بگیریم
پاسخ
تشکر کنندگان: Sasa-t ، zall ، omid311
سلام دوستان ... یک سوال مهم داشتم :

آیا برای مصاحبه در آنکارا ، نیاز هست که مدارک رو ۱۵ روز قبل از مصاحبه ارسال کرد ؟؟
برخی دوستان میگن که قبلا لازم بود این کارو کرد و جدیدا نمیخواد ...
میگن فقط روز مصاحبه باید مدارک رو برد ... صحت داره ؟؟؟؟

ممنون
کیس نامبر: ‎62XX‎

مشخصات:  یک نفر / ۲۳ ساله / فارغ التحصیل ۳ ماه قبل از مصاحبه

بدون کار دولتی و خصوصی

ارائه مدارک به صورت کامل در روز مصاحبه

تاریخ مشاهده قبولی:4MAY
تاریخ ارسال فرم: ‎24MAY‎

محل مصاحبه در نامه اول : آنکارا

دریافت نامه دوم:  28 March

تاریخ و محل جدید مصاحبه : ایروان 30 May

نتیجه : یکضرب

دریافت ویزا  May 31

هر اتفاقی در جریان زندگیه شما ، داستان زندگیه شماست ...
پس خودتان را دست سرنوشت بسپارید و نه زور و اجبار ...

هر کار خوبی کنید ، همان انرژی مثبت به شما خواهد برگشت ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-26 ساعت 12:30)farzadmohajer نوشته:  سلام دوستان ... یک سوال مهم داشتم :

آیا برای مصاحبه در آنکارا ، نیاز هست که مدارک رو ۱۵ روز قبل از مصاحبه ارسال کرد ؟؟

ممنون

مدارک فقط همراه برده میشه.این در ایمیل های تایید وقت سفارت هم به وضوح اشاره شده.فقط در صورت نقص مدارک در زمان مصاحبه،نحوه ارسال یا تحویل رو مکتوب بهتون میگن
پاسخ
تشکر کنندگان: farzadmohajer
(2017-02-26 ساعت 13:38)saeednia نوشته:  
(2017-02-26 ساعت 12:30)farzadmohajer نوشته:  سلام دوستان ... یک سوال مهم داشتم :

ممنون

مدارک فقط همراه برده میشه.این در ایمیل های تایید وقت سفارت هم به وضوح اشاره شده.فقط در صورت نقص مدارک در زمان مصاحبه،نحوه ارسال یا تحویل رو مکتوب بهتون میگن
تشکر فراوان از شما دوست عزیز و گرامی ...
پس در گذشته لازم بود که ۱۵ روز قبل مدارک ارسال شود ...
میگفتن سفارت آنکارا فقط اینطوری هست ...

پس سفارت آنکارا هم مثل باقی سفارت ها فقط روز مصاحبه باید مدارک رو برد

ممنون
کیس نامبر: ‎62XX‎

مشخصات:  یک نفر / ۲۳ ساله / فارغ التحصیل ۳ ماه قبل از مصاحبه

بدون کار دولتی و خصوصی

ارائه مدارک به صورت کامل در روز مصاحبه

تاریخ مشاهده قبولی:4MAY
تاریخ ارسال فرم: ‎24MAY‎

محل مصاحبه در نامه اول : آنکارا

دریافت نامه دوم:  28 March

تاریخ و محل جدید مصاحبه : ایروان 30 May

نتیجه : یکضرب

دریافت ویزا  May 31

هر اتفاقی در جریان زندگیه شما ، داستان زندگیه شماست ...
پس خودتان را دست سرنوشت بسپارید و نه زور و اجبار ...

هر کار خوبی کنید ، همان انرژی مثبت به شما خواهد برگشت ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-22 ساعت 09:15)saeednia نوشته:  
(2017-02-22 ساعت 01:10)Sasa-t نوشته:  

با sasa موافقم.شما 99.9999999999999999999 درصد یکضرب میگیری.و چه حالی میده حتی به ما.حتما خبرش رو بده که یه جشن آنلاین بگیریم

سلام
من سربازی معاف شدم و گروه ّf1 کار دولتی هم نداشتم، مصاحبه ام تو اکتبر 2016 بود و Ap خوردم و هنوز منتظرم، محل مصاحبه ام ابوظبی بود، ولی امیدوارم شما ویزا یکضرب بگیرید، انتظار واسه کلیرنس حداقل واسه من که تا الان خیلی سخت بوده
گروه F1
تاریخ اپلای June 2009
تاریخ مصاحبه: october 2016 ابوظبی
وضعیت: AP
معافیت کفالت و شغل غیردولتی
آپدیت: 5 دسامبر ۲۰۱۶و ۱۶ مارچ و ۲۸جون
پاسخ
تشکر کنندگان: zall
سلام دوستان
یه سوالی داشتم
معمولا توی مصاحبه یه تایمی به هر کس میدن که مثلا 2 تا 3 ماه بعد ویزاتون اوکی میشه و خیلی با اطمینان این تام رو میگن.
چند درصد این زمان دقیق هست و معمولا اوکی میشه؟
با تشکر
(2017-02-26 ساعت 20:43)siavashasg نوشته:  
(2017-02-22 ساعت 01:10)Sasa-t نوشته:  الان تو این اوضاع و احوال رو نمی دونم اما قبلا اونایی که سربازی معاف بودن تو گروه F1 یا F2B درصد ویزا یه ضرب گرفتنشون خیلی خیلی بالا بود. انشالله تا مارچ وقت مصاحبه ها سر جاش باشه و شما ویزا یه ضرب بگیرید

سلام
من سربازی معاف شدم و گروه ّf1 کار دولتی هم نداشتم، مصاحبه ام تو اکتبر 2016 بود و Ap  خوردم و هنوز منتظرم، محل مصاحبه ام ابوظبی بود، ولی امیدوارم شما ویزا یکضرب بگیرید، انتظار واسه کلیرنس حداقل واسه من که تا الان خیلی سخت بوده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-22 ساعت 01:10)Sasa-t نوشته:  الان تو این اوضاع و احوال رو نمی دونم اما قبلا اونایی که سربازی معاف بودن تو گروه F1 یا F2B درصد ویزا یه ضرب گرفتنشون خیلی خیلی بالا بود. انشالله تا مارچ وقت مصاحبه ها سر جاش باشه و شما ویزا یه ضرب بگیرید

سلام
من سربازی معاف شدم و گروه ّf1 کار دولتی هم نداشتم، مصاحبه ام تو اکتبر 2016 بود و Ap  خوردم و هنوز منتظرم، محل مصاحبه ام ابوظبی بود، ولی امیدوارم شما ویزا یکضرب بگیرید، انتظار واسه کلیرنس حداقل واسه من که تا الان خیلی سخت بوده

چند سالتونه؟ فکر کنم هر چی سن هم بالاتر باشه درصد AP خوردن هم بالا میره.... خوشحالم یه F1 دیگه را می بینم اینجا... چون تعدادمون خیلی خیلی کمه تو این سایت .. انشالله زود از این برزخ بیایم بیرون همگی ... من از دست این سفارت ابوظبی دلم خونه برای من داره میشه ۹ ماه انتظار Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-26 ساعت 23:08)Sasa-t نوشته:  
(2017-02-22 ساعت 09:15)saeednia نوشته:  با sasa موافقم.شما 99.9999999999999999999 درصد یکضرب میگیری.و چه حالی میده حتی به ما.حتما خبرش رو بده که یه جشن آنلاین بگیریم

سلام

چند سالتونه؟ فکر کنم هر چی سن هم بالاتر باشه درصد AP خوردن هم بالا میره.... خوشحالم یه F1 دیگه را می بینم اینجا... چون تعدادمون خیلی خیلی کمه تو این سایت .. انشالله زود از این برزخ بیایم بیرون همگی ... من از دست این سفارت ابوظبی دلم خونه  برای من داره میشه ۹ ماه انتظار Sad
F1 چه كتگوري هستش؟
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-26 ساعت 23:36)vanima نوشته:  
(2017-02-26 ساعت 23:08)Sasa-t نوشته:  
(2017-02-26 ساعت 20:43)siavashasg نوشته:  سلام

چند سالتونه؟ فکر کنم هر چی سن هم بالاتر باشه درصد AP خوردن هم بالا میره.... خوشحالم یه F1 دیگه را می بینم اینجا... چون تعدادمون خیلی خیلی کمه تو این سایت .. انشالله زود از این برزخ بیایم بیرون همگی ... من از دست این سفارت ابوظبی دلم خونه  برای من داره میشه ۹ ماه انتظار Sad
F1 چه كتگوري هستش؟

فرزندان مجرد والدین سیتی زنی
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
یه سوالی داشتم. اگه ممکنه هر کسی که تجربه ای داره تجربه اش رو در این مورد بگه
معمولا توی مصاحبه یه تایمی به هر کس میدن که مثلا 2 تا 3 ماه بعد ویزاتون اوکی میشه و خیلی با اطمینان این تیام رو میگن.
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: Farzad_2815
(2017-02-27 ساعت 03:36)mohajer20176 نوشته:  سلام دوستان
معمولا توی مصاحبه یه تایمی به هر کس میدن که مثلا 2 تا 3 ماه بعد ویزاتون اوکی میشه و خیلی با اطمینان این تیام رو میگن.
با تشکر

غیر مهاجرتی را نمی دونم اما مهاجرتی تایمی که میدن درست نیست....به همه ماها که کلرنس خورده یه تایم تقریبی در همین حدود ۲ تا ۳ ماه گفتن که برای افراد خیلی خیلی کمی کمتر از این زمان بوده و میشه گفت ۹۹ درصد افراد بالای این زمان تو این مرحله گیر می کنن. زیاد بهش فکر نکنید، ماه های اولش خیلی سخته هی مدام سایت ها رو چک می کنی اما وقتی از ۶ ماه می گذره دیگه خیلی کم اهمیت میشه و چک کردن ها هفته ای یه بار میشه....

به خود من گفت بین ۱.۵ تا ۲ ماه اما الان نزدیک ۹ ماه است
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975 ، m_vaziran
(2017-02-27 ساعت 12:56)Sasa-t نوشته:  
با تشکر

غیر مهاجرتی را نمی دونم اما مهاجرتی تایمی که میدن درست نیست....به همه ماها که کلرنس خورده یه تایم تقریبی در همین حدود ۲ تا ۳ ماه گفتن که برای افراد خیلی خیلی کمی کمتر از این زمان بوده و میشه گفت ۹۹ درصد افراد بالای این زمان تو این مرحله گیر می کنن. زیاد بهش فکر نکنید، ماه های اولش خیلی سخته هی مدام سایت ها رو چک می کنی اما وقتی از ۶ ماه می گذره دیگه خیلی کم اهمیت میشه و چک کردن ها هفته ای یه بار میشه....

سلام،
شما شغل تون دولتي بود؟ و سربازي رفته بوديمن كه الان ٩ ماهه منتظر كليرنس تون هستيد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-27 ساعت 14:28)zall نوشته:  
(2017-02-27 ساعت 12:56)Sasa-t نوشته:  
با تشکر

سلام،
شما شغل تون دولتي بود؟ و سربازي رفته بوديمن كه الان ٩ ماهه منتظر كليرنس تون هستيد؟

من آقا نیستم که سربازی بخوام برم. Smile شغل دولتی هم اصلا نداشتم.
پاسخ
تشکر کنندگان: zall ، zamini1975

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان