کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
دوستان امروز برای اولین بار سفارت ابوظبی به ایمیل من جواب داد. جوابشون هم از این تایپ شده های از پیش اماده نبود. یه نفر جواب را خودش تایپ کرده بود. من کپی پاس جدیدم رو براشون فرستادم و بعد از دو هفته جواب به این شکل دادن:

Thank you for your email. We regret to inform you that your immigration visa application is still undergoing administrative review. Unfortunately, we cannot predict the maximum amount of time it takes. Administrative processing sometimes takes less than 90 days, but frequently it can take several months.

For further information, please keep checking our website.

We hope this information will be helpful to you.

در ضمن به واسطه این ایمیل و جوابش هم آپدیتی نشدم.
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975 ، siavashasg
(2017-02-27 ساعت 20:27)Sasa-t نوشته:  
(2017-02-27 ساعت 14:28)zall نوشته:  
(2017-02-27 ساعت 12:56)Sasa-t نوشته:  غیر مهاجرتی را نمی دونم اما مهاجرتی تایمی که میدن درست نیست....به همه ماها که کلرنس خورده یه تایم تقریبی در همین حدود ۲ تا ۳ ماه گفتن که برای افراد خیلی خیلی کمی کمتر از این زمان بوده و میشه گفت ۹۹ درصد افراد بالای این زمان تو این مرحله گیر می کنن. زیاد بهش فکر نکنید، ماه های اولش خیلی سخته هی مدام سایت ها رو چک می کنی اما وقتی از ۶ ماه می گذره دیگه خیلی کم اهمیت میشه و چک کردن ها هفته ای یه بار میشه....

به خود من گفت بین ۱.۵ تا ۲ ماه اما الان نزدیک ۹ ماه است

سلام،
شما شغل تون دولتي بود؟ و سربازي رفته بوديمن كه الان ٩ ماهه منتظر كليرنس تون هستيد؟

من آقا نیستم که سربازی بخوام برم. Smile  شغل دولتی هم اصلا نداشتم.

اي بابا پس چرا ap خوردي؟!
پس من كه سربازي نرفتم، شغل دولتي هم نداشتم، ولي ١٢٠ كيلو وزنمه قهرمان بدنسازيم ازم ميترسن١٠٠ درصد ap ميخورم?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-27 ساعت 22:19)zall نوشته:  
(2017-02-27 ساعت 20:27)Sasa-t نوشته:  
(2017-02-27 ساعت 14:28)zall نوشته:  سلام،
شما شغل تون دولتي بود؟ و سربازي رفته بوديمن كه الان ٩ ماهه منتظر كليرنس تون هستيد؟

من آقا نیستم که سربازی بخوام برم. Smile  شغل دولتی هم اصلا نداشتم.

پس من كه سربازي نرفتم، شغل دولتي هم نداشتم، ولي ١٢٠ كيلو وزنمه قهرمان بدنسازيم ازم ميترسن١٠٠ درصد ap ميخورم?

نترس به هیکل و قد نیست Big Grin .. اما همینکه سربازی نرفتین و شغل دولتی نداشتین خودش خیلی امتیاز خوبیه ولی انتظار ap رو داشته باشین. اگه سنتون کم باشه خب به نظر میاد درصد ap خوردنتون کمتر باشه. البته تا ۴شنبه باید ببینیم چی میشه... شما کتگوریتون چیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-28 ساعت 00:21)Sasa-t نوشته:  
(2017-02-27 ساعت 22:19)zall نوشته:  
(2017-02-27 ساعت 20:27)Sasa-t نوشته:  من آقا نیستم که سربازی بخوام برم. Smile  شغل دولتی هم اصلا نداشتم.

نترس  به هیکل و قد نیست  Big Grin .. اما همینکه سربازی نرفتین و شغل دولتی نداشتین خودش خیلی امتیاز خوبیه ولی انتظار ap رو داشته باشین. اگه سنتون کم باشه خب به نظر میاد درصد ap خوردنتون کمتر باشه.  البته تا  ۴شنبه باید ببینیم چی میشه... شما کتگوریتون چیه؟
سنم ٣٤، زياده يا كمه؟..كتگوري f2b, بدون سربازي و شغل دولتي، ليسانس مهندسي متالورژي...ميخام بگم مربي بدنسازيم شايد بي خيال ap شد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-28 ساعت 00:28)zall نوشته:  
(2017-02-28 ساعت 00:21)Sasa-t نوشته:  
(2017-02-27 ساعت 22:19)zall نوشته:  اي بابا پس چرا ap خوردي؟!

نترس  به هیکل و قد نیست  Big Grin .. اما همینکه سربازی نرفتین و شغل دولتی نداشتین خودش خیلی امتیاز خوبیه ولی انتظار ap رو داشته باشین. اگه سنتون کم باشه خب به نظر میاد درصد ap خوردنتون کمتر باشه.  البته تا  ۴شنبه باید ببینیم چی میشه... شما کتگوریتون چیه؟
سنم ٣٤، زياده يا كمه؟..كتگوري f2b, بدون سربازي و شغل دولتي، ليسانس مهندسي متالورژي...ميخام بگم مربي بدنسازيم شايد بي خيال ap شد

زیاده Big Grin الان اوضاع یه جوری شده که ای پی خورها خیلی زیاد شدن واسه همین میگم انظارشو داشته باش. اما انشالله که یه ضرب بگیرین.
پاسخ
تشکر کنندگان: zall
سلام به همگي دوستان عزيزم

من بالاخره بعد از دوبار رفت و برگشت پاسپورت به سفارت ويزام صادرشد و سريع بليطم را گرفتم .
فردا عازم هستم فعلا با اين دستورات يك شبه و وضعيت نابسامان ترجيح دادم سريعتر خودم را به آمريكا برسونم .
ضمنا هزينه صدور گرين كارت از 165 دلار به 220 دلار تغيير كرده. مدت زمان ويزا هم پنج ماه يعني از Feb تا july صادر شده
من بازهم به سايت سر ميزنم اميدوارم دوست عزيزم SASA-T هم هرچه زودتر خبر كليير شدنش را بشنوم . (و البته ساير دوستان منتظر)
پاسخ
تشکر کنندگان: Sasa-t ، zamini1975 ، siavashasg
(2017-03-01 ساعت 11:14)faya نوشته:  سلام به همگي دوستان عزيزم

من بالاخره بعد از دوبار رفت و برگشت پاسپورت به سفارت ويزام صادرشد و سريع بليطم را گرفتم .
فردا عازم هستم فعلا با اين دستورات يك شبه و وضعيت نابسامان ترجيح دادم سريعتر خودم را به آمريكا برسونم .
ضمنا هزينه صدور گرين كارت از 165 دلار به 220 دلار تغيير كرده. مدت زمان ويزا هم پنج ماه يعني از Feb تا july صادر شده
من بازهم به سايت سر ميزنم اميدوارم دوست عزيزم SASA-T  هم هرچه زودتر خبر كليير شدنش را بشنوم . (و البته ساير دوستان منتظر)

همش به فکرت بودم. خیلی خوشحال شدم ویزات رو گرفتی انشالله به سلامتی و بدون هیچ مشکلی وارد امریکا بشی.
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza88 ، omid311
سلام دوستان. من یه چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید. ما کیسمون f4 هست، آوریل ۲۰۱۶ مصاحبه مون ایروان بود که ap خوردیم، حالا بعد از حدود یک سال ap بودن، کیس نامبرمون اومده توی سایت ایروان. سوال من اینه:

آیا واسه رفتن دوباره واسه ویزا، پاسپورت و مدیکال جدید رو باید ببریم سفارت ؟ یا باید تو سایت ‎ais-usvisa.info ثبت قرار کنیم و تحویل پست CSC بدیم؟ روندش چطوریه؟

چقدر باید ایروان بمونیم تا ویزا رو پست تحویل بده؟

موقعه مصاحبه، جزو مدارک مالی، tax return ۲۰۱۵ اسپانسر که برادرم هست رو دادیم، الان که یک سال منتظر کلیرنس بودیم آیا tax return جدید ۲۰۱۶ رو میخوان یا نه احتیاجی نیست؟

مرسی‌ از کمک و راهنماییتون.
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود بر همگی ؛ سوالی داشتم اگر لطف کنید. کیس من F2A هست و ap خورده از هفته آخر ژانویه تا حال که دارم تو سایت آنکارا چک میکنم چند بار سایت آپدیت خورده آیا این آپدیت مربوط به کلیرنس کیس هست یا ربطی به کیس نداره و به صورت کلی مربوط به خوده سایت هست ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان كسي از روند كاري ارمنستان خبر داره. اخه تو سايتش اپديت نداره مثلا كيس هايي كه كلير شدن و تاريخ اكسپاير دريافت ويزاشون و زده دسامبر ٢٠١٦ يا فبريه ٢٠١٧ اما اينارو برنداشته . مگه نبايد اينارو حذف كنه؟
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-27 ساعت 02:04)Sasa-t نوشته:  [quote='vanima' pid='744844' dateline='1488135996']
[quote='Sasa-t' pid='744840' dateline='1488134336']

چند سالتونه؟ فکر کنم هر چی سن هم بالاتر باشه درصد AP خوردن هم بالا میره.... خوشحالم یه F1 دیگه را می بینم اینجا... چون تعدادمون خیلی خیلی کمه تو این سایت .. انشالله زود از این برزخ بیایم بیرون همگی ... من از دست این سفارت ابوظبی دلم خونه  برای من داره میشه ۹ ماه انتظار Sad

من 31 سالمه.... واقعا منم امیدوارم هرچه زودتر از این برزخ خلاص بشیم.... ممنون میشم شما کلیر شدی یه خبر بدی، فکر کنم واسه شما دیگه وقتش باشه، انشالله همین روزا خبرش بهت مبرسه
گروه F1
تاریخ اپلای June 2009
تاریخ مصاحبه: october 2016 ابوظبی
وضعیت: AP
معافیت کفالت و شغل غیردولتی
آپدیت: 5 دسامبر ۲۰۱۶و ۱۶ مارچ و ۲۸جون
پاسخ
تشکر کنندگان: Sasa-t
(2017-03-04 ساعت 12:39)siavashasg نوشته:  
(2017-02-27 ساعت 02:04)Sasa-t نوشته:  
(2017-02-26 ساعت 23:36)vanima نوشته:  
(2017-02-26 ساعت 23:08)Sasa-t نوشته:  چند سالتونه؟ فکر کنم هر چی سن هم بالاتر باشه درصد AP خوردن هم بالا میره.... خوشحالم یه F1 دیگه را می بینم اینجا... چون تعدادمون خیلی خیلی کمه تو این سایت .. انشالله زود از این برزخ بیایم بیرون همگی ... من از دست این سفارت ابوظبی دلم خونه  برای من داره میشه ۹ ماه انتظار Sad

من 31 سالمه.... واقعا منم امیدوارم هرچه زودتر از این برزخ خلاص بشیم.... ممنون میشم شما کلیر شدی یه خبر بدی، فکر کنم واسه شما دیگه وقتش باشه، انشالله همین روزا خبرش بهت مبرسه

انشالله. امیدوارم واقعا زودتر یه خبری بشه هم برای من و هم برای شما و بقیه بچه های سایت .
پاسخ
تشکر کنندگان: siavashasg
سلام بچه ها امروز مصاحبم بود، ويزا يه ضرب گرفتم،
پاسخ
تشکر کنندگان: واهيك آقاجاني ، Sasa-t ، zamini1975 ، Farzad_2815 ، battosai ، mahii
(2017-03-08 ساعت 13:50)zall نوشته:  سلام بچه ها امروز مصاحبم بود، ويزا يه ضرب گرفتم،

وای مبارکه خیلی خوشحال شدم. دیدی پس به هیکل نیست Big Grin انشالله به سلامتی بری و موفق باشی.(همون دو تا فاکتور سربازی نرفتن و شغل دولتی نداشتنتون کار خودشو کرد)
پاسخ
تشکر کنندگان: zall ، battosai ، JAVID2015
با سلام درستان عزيز خواهشا بفرماييد اگر الان بخايم پاسپورتو بفرستيم ابوظبي اولا ايا فقط روزهاي سه شنبه و يكشنبه تحويل ميگيرند؟؟؟
و ثانيا بنظر شما اگر ويزامون اعلام بشه كه اماده صدوره و درخواست پاسبورت كنن ، با توجه به تينكه چند روز ديگه ١٦ مارچه،،،ويزارو ميزنن تو پاس يا برميگردونن؟؟؟؟
تورو خدا ما خيلي مظطربيم،،سه ساله درگيريم،،،
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان